• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
ahoj holky
No vidím že se hoooodne rozrůstáme - to je fajn . Vítám Zuzu a paraple
Holky chtěla jsem napsat ještě včera ale už mi to nevyšlo. Myslela jsem že mě šlak trefí. Volali nám z cestovky kde jsme měli rezerovaný pobyt v Bulharsku, že měli nějaké problémy se systémem a náš pobyt obsadili - takže se omlouvají. Takže jak mi to volal manžel, byla jsem na vývrat. Tak jsme včera šli odpoldne po práci kouknout do centra na nějaké zájezdy. Nic. Nakonec jsme ještě večer koukali na net a našli jsme výhodně Krétu, tak dneska jsme zaplatili a zítra večer letíme směr Kréta na 12 dní - HURRRÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Je to naše trošičku opožděná svatební cesta, tak se moocinky těším. Doufám že bude vše OK.
Holky budete mi chybět. Zvykla jsem si tady na vás a 12 dní budu bez netu :frowning2: .
Doufám že až přijedu tak mě vemete ještě mezi sebe. :confused:
Andu ty pořád jenom uklízíš a chodíš na pohovory - o zábavu máš postarano ,co? Je ale gruntovat budoucí dětský pokoj - to by mě i bavilo. No vidím že Poruba se tu trochu rozrostla. Ale Andu k tobě je to taky docela blízko.
Hafi, tak nakonec dobíráš poslední plátíčko? tak to je super. To by bylo super kdybychom se nám všem podařilo brzy otěhotnět - procházky s dětmi a atd. No ale to předbíhám.
Musím holky končit. čeká mě ještě hodně práce a málo času.
Tak se tu mějte hezky a 23. července se ozvu :slight_smile:
Zabka
10. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
Zuzu jukla jsem do albíčka a máš nádhernou princezničku vůbec se ti nedivím, že chceš druhé mimi. JInak zuzu i ty strouzku byly jste nádherné nevěsty. Já mám fotky na beremku pod stejnou přezdívkou tak pokud by jste měly zájem tak jukněte. A jak se jinač daří při čtvrtku holky?? Ještě jeden den a už je tu víkend. Já bohužel dnes jedu domů sama a manžel přijede až později musí udělat hodně práce v laboratoři a zprávy pro stavbyvedoucí co ho uhánějí tak asi vezmu hafušáka a pofičím na dlouhou procházku včera jsme vyrazili s hafušákem na kolečkových bruslích a moc se jí to líbilo (máme fenku beagla). Jen ke konci jsem ji musela slovně povzbuzovat, aby ze sebe vydala poslední zbytek sil. Pak se doma jen najedla a zalezla do boudy. :wink: Tak jen doufám, že se mi počasí nepokazí a budeme moct dnes zase vyrazit, ale dneska asi normálně pěšo.
10. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz
hafacko: díky za pochvalu :wink: klidně bych se vdávala denně...:slight_smile: trošku nervičky, ale nádherný den...
při čtvrtku docela fajn, ale zítra to bude lepší. Zdá se, že pojedeme na chatu... tak už se těším!!!! taky máme pejska... pěkně jsi ji unavila, fenku :wink:
jdu mrknout na fotečky
10. črc 2008 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
Jé Zabi, tak Krétu Ti fest závidím!:wink: Byla jsem tam 2 roky zpátky za ségrou a nádhera!Kdybych mohla, nastěhuju se tam :wink: Jojo, jak říkáš, o zábavu mám postaráno, akorát začínám mít pocit, že celá tahle akce je zkouška našeho vztahu... :sweat_smile: Zabi, moc si Krétu užij a 23. července se na Tebe těšíme :wink:

Hafi, tak fenu beagla máme taky - potvoru :grinning: Už je to ale docela babča, má už 11 let... Ale chrápe jak starý děd!:grinning:
10. črc 2008 v 19:21  • Odpověz
Dobré rano holky,
jééééééé zabi tak nevím jestli ještě dneska budeš číst, ale i tak přeji šťastný let a nádhernou dovolenou a užijte si to naplno obzvlášť, když je to opožděná svatební cesta. Ty nám taky budeš chybět a rádi tě tu zase 23.července uvítáme zpátky.
zuzu jj já bych se taky mohla vdávat častěji za život než jenom jednou, bylo to super a moc jsem si to užila.
Andu vy taky máte beaglici?? No teda to jsme se sešly :wink: Tak to už je babča, když má 11 let. Tak ji ode mě pozdravuj a poškrábej za ouškem a na bříšku - tak to aspoň má ráda ta naše potvora. To ti je takový mazel a hlavně je to super přípravka na dítě, protože u beagla musí být člověk důsledný ve výchově.
Včera jsme byli na dlouhatánské procházce +- 10 km a měla jsem pocit že kecám celou cestu "nesmíš" "fuj" "ke mě" a pořád dokola proloženo samozřejmě pochvalami. :grinning: Tak se tu holky mějte juknu zase za chvíli tak pište :sunglasses:
11. črc 2008 v 07:14  • Odpověz
krásné ránko....
zabi: Krétu taky závidím, byla jsem tam před 2 rokama na svatební cestě no a bomba, nádhera!!! já chci taky k mořiiiiiii!!!!
andu: tady je teda hodně beaglů... teda spíš beaglic:wink:
hafacko: krásné fotečky ze svatby :wink: ještě jak jsi psala, že celou procházku byly povely, tak počkej až půjdeš třeba i s prckem, já šla včera, to byla sranda.
Fuj, Nesmíš, sedni si a seď, ke mně, chceš čají?, k noze, nestoupej si v kočáru, hodný Fíček, chceš ťapy?, tak pojď, nechytej Fíka za uši, Fíku čekej na páničku, no a tak bych mohla libovolně pokračovat :grinning:
11. črc 2008 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, řeší se kréta?? z tama jsem se vrátila před 14 dny, bylo parádně až na to vedro, teploty denně kolem 43 stupnů
11. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
Ahojte holky, dobré slunečné ráno přeji:slight_smile:

Hafi, tak ta naše potvora má ráda drbání na hlavě a na zadku :grinning: A máš pravdu, výchova beagla je docela záhul - pamatuju si, jak byla malá a furt nám lezla do odpadkových košů, na stůl, do chlebníku...:grinning: No a teď navíc máme pesany 2, takže si fakt připadám jak s malýma dětma :wink:
11. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
jo já bych taky jela k moři, ale musím být ráda, že budem bydlet sami bez tchána (kterého šoupnem do přízemí které se bude předělávat a budeme mít plastová okna. Tak na to taky říkám jupííííííííííííííí :grinning: a koncem měsíce tohoto jedeme do tě Alp s manželem. Tak si budu muset namasírovat zadnici ať to na motorce vydržím.
JJ Zuzi beagle je poslední dobou velice oblíbený a rozšířený pes.
11. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
A zuzu děkuji za pochvalu. :pensive:
11. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
já chci ještě k moři ale nevím jestli seženu penízky :frowning2: potřebujeme novou kuchyň a okna
11. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
No tak my se letos k moři bohužel nedostanem...Penízky zrovna čtyřikrát nejsou, navíc ta přestavba nebude taky zadarmo:wink: Sice se většina zaplatí z mého stavebka, ale přece jen mi ho platili naši, takže budeme postupně splácet mým rodičům.

Jojo, beaglu teď vidím všude spousty a nejlepší je jak vidím ty štěňátka - jsou ták kjásné :slight_smile: Ale znova už bych si beaglíka asi nepořídila. Je to sice pejsek pěkný, ale podle mě, dosti vyčůraný :grinning:

Včera jsem si dala do pucu dětský pokoj alias pokoj pro hosty a dneska se chystám na "kuchyňoobývák" :wink: Akorát jsem lehce alergická na prach, takže je to uklízení docela mazec, ale baví mě to. I když to vypadá, že mé plíce se už tolik nebaví :unamused: :grinning:
11. črc 2008 v 09:54  • Odpověz
Tak copak, copak, kdepak všechny jste?:wink: Pfú, mě to uklízení dneska vůbec nejde!:frowning2: Je to velký pokoj se spoustou bebechů a nevím, kde mám začít. Furt běhám z jednoho konce na druhý už hodinu a mám pocit, že jsem nic neudělala... Navíc jsou v něm samé těžké věci, takže i když mě stěhování baví, u tohodle bych se sama strhla:frowning2:
11. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
já jsem tady :grinning:
tak to ti andu nezávidím. Mě se zase nechce sedět tady v práci. :angry: Bych se viděla na zahradě na lehátku v plavkách :wink:
11. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
jé tak já se chvíli odreagovala u netu a jdu zas na úklid... Chtěla jsem uvařit na oběd brokolici s bramborem, ale to můj drahý nejí, takže asi dostane akorát vajíčka :grinning: jsem si říkala, že ho přes týdnen nebudu rozmazlovat nějakým vyvařováním - ještě si zvykne a pak to bude vyžadovot pravidelně, to tak! :wink: :grinning:

Tak mi tu napište nějaký román, holky, ať mám za chvíli u čeho zas odpočívat! :grinning:
11. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz
jsem tadyyy, jsem zmizla na oběd
11. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
Stroužku, jaký byl obídek?:wink:
11. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
a o čem chceš andu napsat román :grinning:
11. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz
andu dobrej :grinning: koprovka
11. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahojte holky. Jakpak se máte takhle při sobotě?:wink: Já byla včera s otcem a zedníkem, co u nás staví, na pivu. Tak jsem volala příteli, že bych ráda, aby dorazil, tož dojel. Odvezl nás dom, řekl mi, že má hlad a že párek nechce, že si zajede do centra na hamburger!! Fakt rozdíl! :angry: Tak jsem ho seřvala, že to pro nás nemusel jezdit, že jsem ho nenutila... Jestli já ho jednou nezabiju! :grinning:

Jé, strouži, koprovku jsem neměla ani nepamatuju!

Tak já jdu posnídat a nejspíš se vrhnu pro změnu na úklid a stěhování toho, co jsem včera nedokončila. Jo a mimochodem - včera jak jsem psala, že kdybych to měla stěhovat sama, strhla bych se, není to pravda:grinning: Všechno jsem si svépomocí poposouvala a stáhla staré hnusné koberce, tak jsem si připadala jak Rambice:grinning: :wink:
12. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpět
Naštěstí jsme do toho slejváku přilítli až u nás. Tam byla bouřka jen v noci, zato pořádná, takže Terýsek spal s námi...

my si udělali na chatě výšlap na úplný vrchol, což jsem asi přecenila svoje schopnosti. Jednak jsem od rána nestihla moc co jíst, ale nevzala jsem si blbka nic na hlavu a i když jsem pila celkem dost, chytla jsem úpal. Večer po návratu do chaty horečky i 39, já na teplotu nic neměla, jen Ibalgin, tak jsem ho do sebe natlačila. Myslela jsem, že když budu hodně pít, tak to do druhého dne přejde, polehávala jsem, potila se jak blázen. Do toho přijela tchyně, takže jsem musela dělat, jakože nic, to mě úplně odrovnalo. No a k tomu mě začalo bolet v krku, teploty nepolevily ani druhý den. Mám místo mandle jahelníček. Možná i místo obou... Tak jsem letěla do lékárny pro Tantum Verde sprej, Coldrex Hot Tea a už to jede. Horečku mám pořád kolem 38, Kája šel do práce, tchyně "nemá čas" - volala jsem jí včera, že je mi hrozně zle, jestli by si Terku nemohla vzít, ať to ode mně nechytne. Takže snažení neprobíhalo, navíc kvůli doznívající MS taky ne. Ale chata je údajně kouzelná, protože tam byly zplozeny téměř všechny děti v manželově rodině
Takže já jsem úplně mimo... kromě toho od časných ranních hodin(3h) zvracím, což je na ten krk ještě lepší. Takže vás všechny moc zdravím...
taky mám hlavu jak balon, možná to může být i po vysazené antiko, ale já brala jen Cerazette pro kojící, možná i po tom??? počasí nic moc, tak ať se vám i tak daří
ale víc už nezvládnu....
toto jsem vám zkopírovala z jiné snažilkovské témičky, snad se nebudete zlobit, bo fakt už nemám sílu víc napsat...
andu: tak koprovku míváme často :wink: malá i manžel ji milují :wink:
a Rambice, to jsem se zasmála, až mě v krku zabolelo :grinning:
No a román... snad toto stačí :wink:
14. črc 2008 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Zuzu, jojo, tenhle román stačí, tak nějak jsem si to představovala.. Ale teda obsah románu - božátko, je mi tě líto, horečky a všechno to kolem jsou pěkný hnus! :frowning2: Tak se dej brzy dokupy, pěkně lež v pelíšku a leč se!
14. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojte holky,
no teda zuzu to byl víkend s velkým V. Cítím s tebou, lituju a přeji ať je brzy líp. Andu tak to seš teda Rambice, ale jak člověk něco chce mít hotové, tak najde v sobě tolik síly, že se až sám nad sebou diví. No nic holky chvilka odpočinku po obědě mi skončila (teda já jsem si sama v sobě ukončila, protože bych nic neudělala) tak ještě před odchodem domů tu na vás juknu.
Andu ty pěkně pokračuj v úklidu jestli teda ještě dneska pokračuješ, Zuzu ty hezky hajinkej a leč se ať si brzy fit. papaček
14. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
Ahojte kočky :wink: Tak jen hlásím, jsem po 3. IUI a máme našlápnuto na IVF. Pokud to pojišťovna co nejdřív schválí, tak v srpnu začnu stimulovat :wink:
15. črc 2008 v 11:26  • Odpověz
ahoj snažilky...
už je mi mnohem, mnohem mnohem líp. Coldrex Hot Drink či jak se to jmenuje, fakt mi to vždycky pomůže. Když jsem těhu nebo kojím tak se nesmí, nuže teď si ho užívám :slight_smile: a sprej Tantum Verde do krku, ten jsem měla poprvé, taky odporučuji....
jak se máte???
paraple: držíme pěstičky, ať to vyjde :wink:
já už se těším, až někdo bude mít //. Třeba to pak bude řetězová reakce :wink:
15. črc 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,
taky si říkám, že budou stačit první dvě čárky a pak už to bude snad jak infekce. Manžel na mě v sobotu vybafnul, že už bude trénovat, a že možná přepere tabletky HA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Dneska manža přijde pozdě domů tak budu mít doma jenom tchána, takže jestli nebude pršet vezmu psisko na procházku, aspoň něco udělám pro svéé zdraví. :wink:
Zuzu tak já ten Coldrex moc dobře znám a je fakt perfektní. Už jsem se s ním několikrát vyléčila a byla to rychlovka. :slight_smile:
Paraple držím pěsti seč můžu ať to vyjde jak s pojišťovnou tak i pak se stimulací.
15. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz
Parapli, taky mocinky držím pěsti, ať to všechno klape a vyjde:wink:

Holky, řeknu vám, dneska se mi nic nechce... Mám tu strašný bordel, nevím kde začít a tak jsem ráno jen trošičku něco uklidila a teď se jen flákám a jsem nějaká unavená... To bude tím zamračeným počasím :unamused:

Mě teda ten Coldrex nikdy moc nepomohl, ale je dobře, že tobě Zuzi, zabral a je ti líp :wink: A co Terezka, ustála to bez nakažení se?:wink:

Taky už bych se ráda nakazila tím těhu bacilem, tak šup šup, ať už tu jsou nějaké // :wink: :grinning:
15. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
andu: no tak to jsme dvě, mně se taky nic nechce. Bordel jak v tanku. Ale zvládla jsem dát prádlo do pračky a zapnout ji, heč :grinning:
Terinka naštěstí zdá se v pohodě. Dneska si ji vzala "babička" (tchyně). Ona má klíče od bytu, mi to hrozně vadí, ale tím vás nebudu zatěžovat, to by zabralo celou diskusi. Já obědvám u PC v prádle, ona si odemkne, ani nenapsala sms, že přijde natož kdy. Fík začal štěkat a Terka se vzbudila protivná jak veš. Odemkla si prý, aby malou nevzbudila.... já byla (jsem) taaaaaaaaaaak vytočená!!!!
15. črc 2008 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, tak to jsi dobrá, já dala akorát nějaké hadry do skříně a něco vyhodila do koše :grinning:

Teda, no tak s tou tchýní a klíčemi to je vcelku mazec... Teda takhle, že má klíče, budiž - třeba když někam jedete, aby se dalo do bytu dostat, kdyby nááhodou něco... Ale jako odemykat si, když ty jsi doma, to mi přijde dost nevhodné... Už jen když si vezmu naše - máme teď nahoře udělaný ten nový byteček, vchod máme zatím stále společný, ale náš byteček od toho od rodičů je oddělen a každý máme své dveře - a na ty už teď naši klepou, případně na chodbě rozsvěcují a zhasínají, abychom si všimli, že někdo "zvoní" :grinning: ...No a manželovi nevadí, že má jeho maminka klíče od vašeho bytu a může vás kdykoliv "přepadnout"??
15. črc 2008 v 16:37  • Odpověz
Andu: Vadí, ale tvrdí mi, že jí nic říct nemůže (smrtelně by se urazila a to by nepřežil). Už jsme to milionkrát řešili. V tomhle je prostě hrozný srab... nevadí mi, když bude mít klíče - přesně jak říkáš, kdyby náááhodou něco. Ale ne že přijde (opravdu skoro každý den) v nejnevhodnější dobu - co kdybych tam měla milence? No dobře, tak třeba kamarádku? Už mě to fakt štve... ale nenadělám nic. Oba toužíme po baráčku, ale zatím na něj v dohledné době mít nebdueme - teď jsme pořizovali auto, staré už bylo "na odpis". No né, že bysme byly takové "socky", ale v dnešní době, víte jak to chodí. Takže se asi musím smířit s tím, že on má nejlepší tchyni na světě - je 300km daleko a do ničeho absolutně nekecá, chová se k němu jako ke králi když přijedeme - a to si chlapi stěžují, jaké mají tchyně.... tak jsem si ulevila... díky:wink:
15. črc 2008 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.