• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jj na klíč taky chceme takový ten rychlo domek do půl roku bydlet, přijde mi že nechat si postavit nový baráček je rychlejší, a i levnější než opravovat starou zbořeninu
7. srp 2008 v 10:18  • Odpověz
krásný den dámy :slight_smile: .. jen prolítávám.. byli jsme v polsku ( nic jsem si nekoupila, kromě barevných kuliček pro jirku ).. něco málo sníme a fičíme na přehradu olešná :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
přeju všem kráááásný sluníčkový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
miso: závidím...to koupání...
7. srp 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
Strouzek - to je pravda, předělávat nějakou barabiznu tě vyjde na šílenější prachy než ten normální malý nový :grinning:

Misa - já chci taky do vodičky :wink: :slight_smile:
7. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
a já chcu dom páč mě to tu sere je období dovolených v práci nikdo není jenom já a kolegyně a samý zasraný telefony a průsery tu celý den řeším. ti lidi jsou jak zabrždění tento týden :angry:
7. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
strouzku: no vidím, že tam máte dusno... :-/ tak ať ti to aspoň uteče...
parapli: tak pracovně?
7. srp 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
já chci taky na koupák a prý na Olešné je nádherně :grinning:
7. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz
tady je hezky ale zase ne tak vedro se mi zdá studený vzduch
7. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
Tak jsem se teda dneska hecla a pracovala. Sice se mi nechtělo, ale už to mám. Tak a ted tu zase budu sedět a čučet do PC. Ještě zítra a hurá víkend. Co chystáte na víkend? Zuzi ty jestli si dobře pamatuji jedeš na chatu, a co ostatní? My ještě nevíme.
Dneska jedem zase do Schopingu. Manžel se rozhodl že si prostě koupí boty, a tak obletíme opět celou Ostravu. Mě prdne. Asi se nechám posadit do toho dětského koutku a pak at si mě tam vyzvedne :grinning:
7. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz
Zuzu - jj, já budu pracovat celé léto bez dovči, páč jdem po prázdinách na to IVF, to budu na PN, takže musím za prvý dohnat vše co je třeba a za druhý šetřit každou kačku, bude nás to stát počítám tak 22 000 :wink:
7. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz
parapli to je hrozných peněz :frowning2:
7. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ježiši to stojí tolik peněz? Já se na to vykašlu, hlavně že narkomanům a alkoholikům se vše dává pomalu zadarmo . Léčení zadarmo, injekce zadarmo a ještě si stěžují a to jsou podle mě lidi, kterých mi není ani trochu líto - můžou si za to sami.
To je prostě fakt nespravedlnost. Tohle bych dala zadarmo to IVF.
Parapli doufám že se podaří - budu mooooooc držet pěsti.
7. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz
no přesně na to myslím nějakým fetkách stát platí všecko a teď prej i očkování proti žloutence a kdo ho zaplatí nám?? to je bordel na tom světě

holky mizím dom páček
7. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
parapli teda pěkná pálka... taky budeme s Terezkou držet pěsti ze všech sil, aby to vyšlo...:wink:
strouzku: no na chatu ne, jedeme k našim do Telče, ale budu mít s sebou noťas takže případné novinky - MS nebo // se dozvíte :wink:
jinak užijte si nakupování bot, to já moc nerada a v tomhle pařáku tuplem... :sunglasses:
7. srp 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
JJ tolik, my totiž potřebujem nadstandard ve formě píchnutí spermie přímo do vajíčka, budu připlácet i za prodlouženou kultivaci aby se vybraly ty nejlepší vajíčka a pak budu dopácet za injekce...a to mi zbytek hradí pojišťovna. Kámoška už byla 3x na hrazeném pokusu a teď byla jako samoplátce a dala za to 70 000 :unamused: Do toho my už nepůjdem jen (ona je přece jen jiná platová třída) kdyby se to 3x nepovedlo, i tak bychom do toho vrazili po 3 pokusech přes 60 000. :angry:

Zabka - s těma narkomanama a alkoholika máš bohužel pravdu. :wink: :wink:
7. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
No já nevím - ale podle mě je toto bordel.
Jé strouzek už jde domů - já chcii takkyyyy
Tak to jsem si Zuzi spletla. Já myslela že jedete na chatu. A kdy odjíždíte? Terka už se určo těší na babičku a dědu co?
7. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
JJ holky, světem vládne nespravedlnost :wink: A to ještě Julínek chce aby pojišťovna hradila jen 1 pokus, přitom se říká, že je to jen takový nástřel, aby se vědělo jak bude tělo na ty hormony vůbec reagovat :unamused:

Strouzi - hezký zbytek dne :wink:

Zuzu - tak si to tam užijte, tiše závidím :wink: :grinning: :grinning: škoda jen, že hlásí ochlazení a déšť, takhle by jste mohli chodit na prochajdy a k vodě :wink:
7. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz
no holky fujtajbl co to tu čtu - to je hrozná nespravedlnost. Tak budu parapli držet mocinky pěsti ať to dopadne se 100% úspěšností.
Jé strouži tak nádherné odpoledne.
Já ještě tak do půl čtvrté a taky dom a nebo se možná zdržím a nahradím ten včerejšek. A pak půjdu domů odpočívat. :wink:
Zuzi tak to je super do Telče bych klidně jela taky nechceš jedno zavazadlo sebou - slibuji nebudu zlobit :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
zabi: odjíždíme v sobotu dopoledne... budeme tam do pátku a odtud pojedeme na tu pražskou svatbu. A pak domů - v neděli, ale ráda bych se podívala v Praze do ZOO...
parapli: no chystali jsme se k vodě, ale co, tak vezmeme gumáky a půjdeme na houby :grinning: máte toho za sebou už dost, to pak já děkuji tomu nahoře, že mám štěstí mít dcerku relativně brzy (2roky snažení)... parapli moc ti přejeme, aby to konečně vyšlo!!!
hafi: když nebudeš zlobit tak klidně... Terka v autě blinká tak potřebuju někoho vzadu, kdo by hlídal psa a utíral dítě.... :wink:
strouzku: tak se měj papa
7. srp 2008 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky, jste zlaté :wink:

Zuzi - na houbách to bude taky fajn a ještě se pak pořádně nadlábnete :wink:
7. srp 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
Jé já chci taky na houby. Dala bych si tak smaženici, nebo houbovou omáčku - mňam. Tak zuzi natrhej hříbky a pak uděláme u tebe hřibovou párty.
Holky valím domů - teda na nákupy. Snad v tom horku tam nepojdu. Tak zatím čusík. Jo a zítra deštníky sebou - prý má pršet . tak papap
7. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
zabko tak se stav - před 14dny jsme nasbírali nějaké praváky - máme i sušené a mražené z loňska :wink: papa :wink:
7. srp 2008 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Je tu paťulínek - huráááááá. To ale tento týden rychle utekl - teda aspon mě. A v pondělí hurá k dr.
8. srp 2008 v 07:29  • Odpověz
dobré ránko...
u nás ne moc dobré... :frowning2: ale jinak si ho pěkně užijte...:wink:
8. srp 2008 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj Zuzi.
Neříkej že ta .... přišla??
8. srp 2008 v 07:44  • Odpověz
brý ráno

zuzu jakto že ne dobré??
8. srp 2008 v 07:44  • Odpověz
ještě ne ale graf velký pokles... :frowning2:
8. srp 2008 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
aha tak to mě mrzí tak příští měsíc už bude určo // :wink:
8. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
strouzku uvidíme.... každopádně děkuji...já jen doufám, že s mrchou nepojedu na dovolenou. Aťsi přijde, ale až po!!!!
8. srp 2008 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
dobré ranko,
zuzi to nééééééé. No nic tak příští měsíc :slight_smile: neboj
8. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.