• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzzu a jak dlouho se snažíte?

ahoj hafi
8. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahoj Hafi.
Zuzi brzy se určitě zadaří, uvidíš - držím pěsti.
8. srp 2008 v 08:59  • Odpověz
holky děkuji...beru to zatím s klidem...
strouzi: od června... ještě čas
8. srp 2008 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj strouži ahoj žabi :grinning: :grinning:
8. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Zuzu, buď v klidu, za chvíli ani nebudeš vědět jak a budou // :slight_smile:
8. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
tak to je chvilka ale vím jaké to je já si blba taky myslela vysadím v březnu v dubnu už budu těhu

ahoj beránku
8. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahojte, holky.

Tak já hlásím, že jak jsem předpokládala, Dr. mi opět na 3 cykly nasadil Proveru. Kdy to nezabere ani teď, začnem dělat ceškerá vyšetření, odběry atd. Už jsem si vyzvedla ten Femigard a mamka mi kopila šťávu z Aloe, tak budu čistit a harmonizovat tělíčko a snad to zabere:wink:

Zuzi, jé do Telče? Já tam pravidelně jezdila na Prázdniny v Telči - byla to paráda :slight_smile: a pak jsem tam měla přítele. Dnes už teda ex :wink: Kde tam bydlí?? Tý jo, tak jsi mě navnadila, že bych tam hned jela. Zajít si na náměstí do řeznictví, pak do hospůdky (myslím tu před mostem)...mmm...Tak si to tam moc užijte i za mě! :wink:

No a včera jsem zas hlídala sestřenčiného Toníčka a byl super. Vypadá to, že si začíná zvykat. Přítel si navíc udělal volno, tak jsme byli na procházce a měli jsme takový lehký zácvik. Respektive, přítel dělal ťuťu ňuňu a já kolem malého skákala:grinning: No aspoň, že mi kočár tlačil do kopce:grinning:
8. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
ahoj andu, no vybavená jseš pěkně jenom aby to aloe se nebilo s proverou a femigardem, já aloe kdysi pila a vím že ne vše se k tomu hodí
8. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
no, Strouži, to kdyžtak poznám :grinning: To Aloe mi nečekaně donesla mamina a Femigard s Proverou se může... No tak snad to Aloe k tomu nebude dělat paseku :wink: Věřím, že ne:wink:
8. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
Andu to by mě teda zajímalo ten tvůj bývalý přítel...mamka bydlí u mlíkárny to nevím, jestli budeš vědět a babička kousek od náměstí... já tam znám všechny tak se prozraď...
Prázdniny v Telči to je věc.. ale je mnohem lepší přijet na ně jakoby na tramp zdaleka než to prožívat jako občan... protože to pak není dovolená...
strouzku: já to nečekám tak brzy, na Terku jsme si pěkně počkali no ale samozřejmě na to myslím že..co kdyby
8. srp 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Ehm, tak ten ex bydlí(bydlel) kousek od náměstí a co si pamatuju, za rohem byla video půjčovna :grinning: Jinak, ehm, je to trapné, ale nedávno jsem vzpomínala, jak se jmenuje přijmením a jaksi se mi to vykouřilo z hlavy. No je to už pár let, navíc to nebylo zrovna dlouhodobé :grinning: Ale beztak je budeš znát :wink: Myslím, že Doležal?? No určo vím, že Petr:grinning:
8. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
Jinak já v pondělí jenu koupit ohrádku pro děti, neb jak hlídám toho Tondu, občas potřebuju něco udělat, někam si odskočit a tahat ho pořád nemůžu. Navíc je z bazárku, takže za 1000 Kč 2x2 metry i s matrací, takže pohodka:slight_smile: Navíc jsem říkala, že se může hodit posléze i pro mé mimčo:wink: Jakože samože ho toam nechci hodit a nechat celý den, ale jsou chvíle, kdy bych raději byla sama - např wc:grinning:
8. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
no ono to aloe ač se nezdá je silný. pročišťuje organismus komplet proto se může z některýma lékama bít. jo a možná budeš první dny unavená a tak cca 5 den dostaneš teplotu asi to má hodně lidí. manža to taky tak měl já ne, ale já to nepila poctivě
8. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
andu: tak jméno mi nic neříká ale třeba ho znám :slight_smile: no ohrádka se ti pak určitě bude hodit :wink:
8. srp 2008 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
holky nevíte náhodou nějakou lékárnu v Ostravě kde mají test Day 7? Díky
8. srp 2008 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, to bohužel nevím... Copak, mrcha ještě nedorazila?:wink:

Jinak tím jménem si nejsem jistá, ale v době, kdy jsem s ním byla, vím, že jeho mamina dělala na tom veřejném WC na náměstí :wink:
8. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
holky slyšeli jste o té nehodě u studénky,??
8. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
Jojo, Strouži, četla jsem to na netu:frowning2:
8. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
čusik.
Holky je mi hrozně. Slyšeli jste o té nehodě v té Studénce? Bože já poo těch kolejích jezdím denně z práce do práce - hnus.
8. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
ahoj zabi

hrůza uplně mě oklepalo
8. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
No ani mi nemluv. Každý den se dívám na ten most a říkala jsem si doufám že nespadne a ono dneska spadl. Prý to tam vypadá hrozně. 10 mrtvých. Lokomotiva je prý na vagonu - no hnus. Sestřenka to slyšela - kousek od toho pracuje a říkala hrůza. Byla se tam podívat a brečela mi do telefonu - neumím si to představit.
8. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
Můj přítel a jeho rodiče jsou ze Studénky, dokonce můj skorotchán pracoval celý život jako železničář a byl i ve vysoké funkci na nádraží ve Studénce, tak už je místě nehody a určitě pomáhá. Jsem z toho v naprostém šoku :confounded:
8. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz
hrozný holky jak může spadnout most sakra,???
8. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
Tak bohužel, kde pracují lidé se může stát cokoliv...
8. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
S tím vlakem je to děs, tady do fakultky přivážení neustále sanitky nové pacienty a vrtulník lítá o sto šest :frowning2: Hrůza, chudáci lidi :cry:
8. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
fuj až mě otřepalo pak jezdětě vlakem když se srazí no to tak nějak beru ale most?? to je mazec
8. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
holky to je teda fakt síla...
zabko: jsem ráda, že jsi v pořádku... já na té trati jezdím taky dost často...uf..
úplně se mi chce zvracet
8. srp 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
manžel tam taky jezdí každý den...
8. srp 2008 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
zuzu fakt jo?? ty jo ještě že se nic nestalo, teda vám těm chudákům stalo. ale stejně mi to nejde na rozum že spadne most
8. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
no mně to taky nejde do hlavy... asi už byl starý? ale strašně se mi ulevilo, že všichni známí co by tam mohli být a Kája jsou v pořádku...hned jsem všechny obvolala...
já jsem fakt úplně brečela...
8. srp 2008 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.