• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojte holky, už jsem zase zpět. Musím hýbnout kostrou v práci rakušáci si nasadili na naši práci šibeniční termíny tak musím makat jak šroubeček.
Jj s tou nehodou to je katastrofa až se mi začaly třepat nohy. A pak že osmička je šťastné číslo. Se mi zdá že se to letos nějak nahromadilo. Ty tramvajky, vlakové neštěští a teď si honem nevzpomenu co ještě to všechno bylo. U nás v práci tři lidi zranění - jednomu se splašil kůň tak měl dva měsíce nechodící sádru, druhý se naboural kvůli tomu že uhýbal v Odrách ženské co jela do protisměru a on skončil v příkopě s totálně zdemolovaným autem a ženská si v klidu ujela no a do třetice kolega spadl ze skály a taky má nechodící sádru. :astonished: :astonished: :astonished:
8. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
No holky s tím mostem je to tak že on už se od dubna spravuje. Tudíž ted už tam nebyl most - komplet - už tam byla částečně jen ta železná konstrukce co drží ten most. No a dělníkům spadla nějaká část té konstrukce. A asi za 10 vteřin prý do toho najel ten vlak. No šéf mě veze do Fulneku na autobus, abych se dostala do Ostravy. Pracuji v Suchdole a tady je nádraží plné lidi - tolik lidí jsem tu pohromady vživotě neviděla. Prý bude autobusová doprava, ale má se počítat se spožděním.
8. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
jj žabi taky jsem to takhle četla. No to budeš mít určo lepší že tě šéf zaveze do Fulneku to bys taky mohla přijet až večer z práce :frowning2:
8. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
zabi hlavně že jsi v pořádku :wink:
hafi: teda tolik nehod... u nás toho je taky nějak moc...ale radši už nad tím nebudu dumat...
8. srp 2008 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
no ono to je asi lepší nad tím takhle nepřemýšlet :pensive:
8. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
holky utíkám domů mějte se
8. srp 2008 ve 14:17  • Odpověz
papa strouži hezký víkendek :wink:
8. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz
papa., hezký víkend...já dobalím a zítra ráno pofičíme... no děvčata já se určitě místy ozvu, ale nebudu tu celý den jako doma, tak buďte hodné a pokud se něco změní - MS nebo // tak hned píšu :wink:
8. srp 2008 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
huhu, už tu nikdo není?:wink: Já teď momentálně přemýšlím, kdy začít brát tu Proveru. Mám podle Dr. začít 15 DC, ale už ani nevím, která mrcha je a která není ta pravá... Takže přemýšlím, jestli to počítat úplně od vysazení, nebo jak... Ještě mě teď napadlo, že bych zkusila využívat alespoň 1 lahvičku toho Femigardu, jestli se tělo třeba nějak nespamatuje a mrchu mi to neupraví... Že by třeba ta, co chodit nemá nepřišla... Nebo já fakt nevím! :sweat_smile:
8. srp 2008 v 17:39  • Odpověz
andu: ten Femigard se má užívat min 3 měsíce prý... tak uvidíš :wink: ale možná bys to mohla jeden měsíc zkusit :wink:
holky tak my valíme...papa a krásný víkend...ozvu se, jak to bude možné!
8. srp 2008 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, papa, tobě taky hezký víkend a v Telči si to hezky užijte :wink:
8. srp 2008 v 19:17  • Odpověz
ahojky babulky.. jdu se rozloučit, nevím jestli jsem vám to tady napsala, ale jedeme s holkama tady z MK na týden na macháč.. odjíždíme prý po 10hod ( zavelel jirka :grinning: ), ale jako asi nestíhám, nemám ještě sbaleno, nic.. hlavně, že sedím na koňovi, co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
tak papa holky a opatrujte se.. :slight_smile:
9. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj, nikde nikdo.... :wink:
Holky si užívají dovolené a ostatní víkendu, asi.
9. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
dobré ránko,
tak já to asi dneska dostala...zatím špinění, ale cítím to naprosto jistě, že to je MS :frowning2:
takže mě kámoška překvapila na dovolené... no jo, no...
těhulky opatrujte se... já zase večer nakouknu :frowning2:
papa
11. srp 2008 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
no ahoj zuzi,
teda to je super že se nám ozveš i z dovolené :wink: to seš moc hodná. No bobatko taková nechtěná vávštěva :fearful: no nic příští měsíc to jistí. Si krásně - i přes tu potvoru - užijte dovolenou a pozdravujte v Telči :slight_smile:
a jinak ostatním holkám taky dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: ahlavně sluníčkové
11. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
Dobré dopoledne, holčinky:wink:

No, Zuzi, je to pech...Ale třeba se mrcha nerozjede :wink: No a když jo, tak nezoufej, neb jak píše Hafinka, příště to už určo vyjde :wink:

Hafi, co ty? Jak je v práci? A co těhulky, jak se daří? Neměla dnes některá z vás náhodou kontrolu??
11. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj andu, no v práci fujtajblově jako po víkendu i když si aspoň odpočinu, jelikož doma už pomaličku balím a chystám na okna takže jsme jak ve vybydleném domě. Jinak snažilkujeme s manžou jak nám energie dovolí tak uvidíme :wink:.
Jo jinak andu dneska šla žabulka na kontrolu. Tak jsem zvědavá jestli se potom ozve. :sunglasses:
11. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
a co ty andu jak se tobě daří s uklízením, malování a vůbec přestavbou??? :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
No u nás už se ta přestavba začíná táhnout! Tatík už je na dělníky pěkně nas***, boť minulý týden neudělali skoro nic, dneska tu taky nejsou a navíc schodaři stále nemají čas. Chtěli jsme to mít do konce prázdnin hotovo, ale vypadá to, že se to nestihne :frowning2: No tak aspoň zařizujeme byteček. Včera přítel s otcem položili lino a koberec v kuchyňo-obýváku, tak už to vypadá trochu útulněji! Dneska ještě dáme koberec do předsíně a bude. Je to takový ten tenoučký, průmyslový, ale zatím stečí a aspoň nechodíme po betonu :wink: Až budou penízky, chceme na něj položit plovoučku...
Jinak jsem stále bez práce, ale aspoň, že sestřence hlídám toho Toníka. Dává mi 60 ne hoďku, což je luxus. Je mi to sice blbé, že mi platí sestřenka, ale sama říkala, že by stejně někoho musela hledat, někoho cizího, komu by stejně platila a ještě by stresovala, když by tu osobu neznala...

Jó, Žabulka to byla... Tak jsem zvědavá na novinky :slight_smile: A kdy vy začínáte s těmi okny??
11. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Jé a Zuzi, všechno nejlepší k svátečku!:wink:
11. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
týýý jo andu ještě že si to tu napsala ještě v pátek jsem si říkala že v pondělí musím napsat zuzi přáníčko k svátečku a teď v práci prd sem to ale ostuda.
Tak zuzi taky přeji všecičko nejlepší a hlavně ať se brzy zadaří. :wink: :wink:
No my andu začínáme 25.8. ale připravuji už teď. Je toho kupa a poslední víkend budu vařit pro obědy do mražáčku jelikož budu mít i rozbombarděnou kuchyň. No jinak se tvému taťkovi nedivím my už prosím stavíme půl roku blbou garáž. Je mi líto manži jelikož pracovává až do večera a ještě jak přijde domů tak se snaží něco udělat ať se to pohne kupředu a jeho taťka má mezi šichtama tři dny volno a jako tzv. lang sang prostě na všechno čas. :angry: :angry: :angry: . Ale garáž už jen potřebuje vnitřní finální omítku a můžeme stěhovati z garáže. A díky té garáži se to začíná hýbat.
Tak to andu budete mít už fajn jak už budete chodit po koberci a né po betoně. To už je veliký rozdíl, co? Sice ne origoš jak si představuješ, ale už to bude normálně k žití :wink:
No já se taky těším po oknech všude vymalujeme, do obýváku přijde koberec od zdi ke zdi, jelikož teď tam jsou parkety a na tom hodně velký plyšový koberec a opravdu se mi tam nechce vytírat i vysávat a to ještě tchán je haklivý na parkety, že ani synovec po tom nesmí jezdit autíčkem tak jsem zvolila raději tuto alternativu a pro změnu zase v kuchyni je koberec a já chci lino imitaci plovoučky jelikož z toho koberce co tam je se mi už notně zvedá plovák. No škoda že jsem to nenafotila před tím než jsem začala vyklízet ale ještě dnes to stihnu aspoň tak ať pak vidím ten rozdíl. :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
jo a jinak to máš fajn tréning s malým od sestřenky. A to je hezké od sestřenky, že ti za to dá nějakou kačku, i když tě chápu že ti to je blbé když je to sestřenka, mě by to taky bylo blbé. :slight_smile:
11. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ahooooj Holky.
Zdraví vás těhulka :wink:
Tak u dr. dobrý. Viděla jsem naší bublinku - srdíčko zatím slyšet nebylo, ale podle pana doktora je zatim vše tak jak má být. Další kontrola je 17/9. Měla být o týden dříve, ale pan doktor má dovču. Takže to už budeme v začátek 11tt a to už uvidíme mimíska :slight_smile: .
No nejlepší bylo jak se mě hned po pozdravu pan doktor zeptal: necháte si to? a já na něho s vytřeštěnýma očima - samozřejmě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prý tak to jsem naprosto spokojen.
Dostala jsem papír s popisem nadastandartních služeb u něho - je to nějaký balíček služeb za celé těhu - cena 3tisíce. No asi si to nechám dát. Popíšu pozděj co vše to obsahuje.
Musím jít pracovat
Jo Zuzi vše nejlepší k svátečku, hodně zdravíčka , štěstíčka a at se brzy zadaří.
11. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
Žabi, supééér, mám radost za tebe, musí to být parádní pocit :dizzy_face: Určo už se na další kontrolu těšíš jak malá holka, což?:wink: Tak se nám hezky opatrujte a žádné přehnané pracovní výkony :wink: Hmmm, nadstandard balíček? To nezní špatně :wink:

Jojo, Hafi, je to tak, na tom koberci už se dá nějak fungovat, navíc v úterý asi dovezem sedačku, křesla, konferenční stoleček atd. no a mít to nabetoně by fakt bylo hrooozně příjemné :wink: :grinning:

No nic, ženy, rozhodla jsem se, že jdu vařit - kuřtko se zeleninkou :wink: A pak musím jít dát dopořádku nový pokojík :wink:
11. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Andu to máš pravdu že je to parádní pocit. No ani to neumím popsat. To si musí každý zažít sám. A moc vám holky přeju at se toho dočkáte co nejdříve. No akorát jsem si myslela že budu mit kontrolu trochu dříve, no ale co už. nějak ty 4 týdny budu muset přečkat. Snad bude vše v pořádku a bude se ta dnešní bublinka vyvíjet jak má. Příště už určo budu mít fotečku, tak jí tady potom dám. Dnes jsem nechtěla - stojí 200kc a to si počkám raději až tam bude něco vidět - a nehledě na to že to budu mít už zaplacené v tom jeho nadstandartu.
11. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
a žabičko, tak oficiálně gratuluji k potvrzení těhulkování a opatruj se. Užívej každé chvilinky těhotenství až se ti to bude blížit ke konci tak pak řekneš jejku to uteklo :wink: :wink: :slight_smile:
11. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
jejda tam mělo být ahoj :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Jé Hafi děkuji moc. Snad vše půjde jak má.
11. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
holky ahojte :grinning:

žabičko ted čumím a moc gratuluji tak první zakladetelce tohoto tematu a je těhulka to je super přeji hlavně štěstíčko :slight_smile: a moc ti zavidím kamaradko :grinning:
11. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz
Zabko - obrovské gratulace :wink: Tak teď si to hezky užívej a hlavně se opatruj :wink:

Zuzi - taky se přidávám s přáním všeho nejlepšího k svátku a velmi velmi brzkých // :wink: :slight_smile:
11. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.