• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Petri a paraple moc vám holky děkuji. Jsem moc štastná. Moc vám přeji at vám to taky brzy výjde. posílám všem moc těhu bacilek. :slight_smile:
11. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
Zabzi - děkujem :wink: Úplně jsem při tom chytání těhubacilek oslintala monitor i klávesnici :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zabko, moc gratuluji k těhotenství, ať proběhne co nejlépe a na konci aby bylo krásné miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Beránku děkuji.
Tak co jak se dneska máte :slight_smile:
12. srp 2008 v 08:26  • Odpověz
Já se dívám na olympiádu, ale mám na to jenom tu dobu, po kterou Beatka spí :sweat_smile:
Zabko, jak se cítíš? Co manžel, byl nadšený?
12. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
Jé taky bych koukala na olympiádu - ale bohužel musím pracovat.
Beránku cítím se dobře. žádné nevolnosti - teda aspon zatím. akorát jsem hodně unavená.
Jo manžel je moc rád. Na příští ultrazvuk jde se mnou. Akorát se divím že mě doktor objednal až na 17/9.příjde mi to hodně pozdě - se snad ani nedočkám. Většinou co čtu je objednávají na ultrazvuk tak ještě v 8tt ať vidí že jim srdíčko bije, ale u nás ne. Tak snad ví pak doktor co dělá. Říkal objednat za 4 týdny. ALe sestra mi pak říkala že mě musí objedna o týden později, protože před tím týden má doktor dovolenou. Mohla to spíš dát o týden dřív :frowning2:
12. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky jsem tu na skok mám dovču a tak koníkuju v pyžamu

zuabko tak u doktora dobrý??? gratulace!!!!!!!!!!
12. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Já jsem byla poprvé u dr. až v 9 tt a pak ve 12tt :wink:
12. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
dobré ránko,
moc děkuji za přání k svátku... vy jste tak hodné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zabko díky za bacílky..jeden jsem si chytla... MS to nebyla... teplota opět stoupla - máme novou naději - testnu ve čtvrtek nebo pátek :wink: tak mi držte... já zase nekouknu
12. srp 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, že by? :confused: :grinning:
12. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
jé zuzu no jo vlastně ty si měla svátek, tak opožděná gratulace
12. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
Jé ahoj Strouzku. No já jsem si už říkala co je stebou. Tak ty máš dovču - já bych taky chtěla, ale mám hold smůlu. Strouzi kdy jdeš k dr.? mě objednal až na 17/9. Hrůza. Jak jinak se máš?
Zuzi a jak se máš ty? No nekecej že snad by se mohli objevit //? Budu moccccc držet pěsti . A jak jinak se máte v Telči? chodíte na hřibky?
Beránku no jo ty jsi šla hned za 3 týdny, ale já jdu až za 5 . Se zblázním do té doby. KDybych aspon věděla že srdíčko bije, tak by byl člověk méně nervozni.
12. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
No já byla právě až v tom 9tt a to už jsme měli 2,5cm žížalku :grinning:
12. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
Zabko, uteče ti to strašně rychle. Pokud jsi v práci, tak člověk někdy úplně zapomene, že je těhotná, aspoň já jsem to tak měla.
Ale pokud jde o to čekání, já jsem zjistila // na testech, okamžitě volala k dr. a ta mě objednala až za měsíc, tzn. v tom 9tt, takže jsem vlastně měsíc vůbec nic nevěděla a čekala taky :wink:
12. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
no já právě taky to srdíčko považuju za určitý záchytný bod, jak ho uvidím a uslyším hned budu klidnější popravdě teď doma pořád říkám mluvit a kupovat pořádně začneme po srdíčko a taky až dostanu těhu průkazku.
12. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
No Beránku tak to bych si asi hodila jít až za měsíc terpve na potvrzení těhu. Ti doktori mají fakt dost. Strouzi a kdy jdeš na kontrolu?
12. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
25.8. jdu takže za necelých 14 dnů. těším se i bojím. hlavně nesmím zapomenout fotku pro manžu ten je na ní natěšený strašně moc

jo jinak holky si vemte že naše maminy žádný utz neměli a ani těhu testy, když to holka nedostala čekala i 2-3 měs než šla k doktorovi
12. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahojte holky, já dnes zase hlídám Toníka a akorát spí, tak vás jdu pozdravit :wink: Jé, Zuzi, držím pěstičky co to dá, ať najdeš // :wink:
12. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
ahoj andu jak se máš? co práce objevilo se něco??
12. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
čusík Andu. Tak zase chůvičkuješ? Kolik vůbec má malý Toník?
Strouzi býváš taky tak unavená? já jsem odpoledne skoro k nepoužití. Mám doma prádlo na žehlení a nejsem prostě schopná. Příjdu domů, lehnu a spím. No jestli to tak půjde dál, tak nevím. K tomu příští týden jdeme na oslavu - babička má 85let a máme to od rána do večera - to nevím jak to tak vydržím - ještšě nikomu nic nechceme říkat. Čekáme až na další kontrolu a pak až. To už budeme v 11-12tt. Chceme to všem oznámit na manželových narozeninách - poslední víkend v září.
12. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
unavená ani tak ne, spíš mě víc bolí břicho tak jako píchání když se víc unavím tak si víc sedám ale jinak normálka, četla jsem že hodně holek je nepoužitelných a musí odpoledne si lehnout a prospat, já naštěstí ne.
12. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
Strouzi tak to závidím. Já si prostě připadám jak nemožná ženská, která není schopna doma nic udělat. Břicho mě sem tam zabolí, ale jinak v pohodě. ALe mám ho takové trochu nafouklé :slight_smile:
12. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
Strouži, no práce zatím nic, akorát jsem napsala na pár dalších inzerátů a uvidíme, kdy se ozvou...

Jinak, Žabi, Toník má 9 měsíců a dneska byl nějaký ukníkaný. Jakmile ale přišla jeho mamina tak zas chachacha, chichichi. Ale trošku mě štve, že je naučený se furt po někom plazit. Na chvíli ho položím na zem, nebo do ohrádky, neb občas něco potřebuju udělat a hned řev... :rolling_eyes: Ale jinak je hodný. Jen tohle jsem říkala své mamce, že mě musí hlídat, ať svoje dítě furt netahám na rukách. A taky bych ho chtěla učit větší samostatnosti - aby vydrželo i bez maminky :wink: No ale kecá se mi to hezky, uvidíme, jak to bude v reálu :wink:
12. srp 2008 v 15:10  • Odpověz
jinak holky máme se krásně, byli jsme se koupat, na hřiby asi až v pátek, až se trochu ochladí a zaprší... Terezka je hodná, babičky se rozplývají a já mám klid od tchyně :grinning: hihi
zkrátka pohodička...:wink:
Mamatest už čeká, testnu zítra, do čt asi nevydržím...no uvidíme :wink:
Andu: máš trénink :wink:
12. srp 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Andu, máš dobrý trenink....ale realita je fakt jiná, taky jsme měli plno předsevzetí, jak budeme své dítě vychovávat a skoro nic nešlo dodržet, od toho že nebude mít dudlík až po spaní v naší posteli. Není to tak jednoduché, naše Beatka se chová stéjně jak popisuješ se synovcem, hrozně ráda se chová, je mazlivá, vyžaduje 100% našeho času, sama si hraje hodně málo. Nechceme ji pořád nosit, ale to se nedá, pořád visí u nohy, chodí se mnou i na záchod :unamused: Výchova fakt není jednoduchá a přítel mi říkal, že za 3 roky ještě budu vzpomínat na to naše mazlivé miminko, až budu po ní chtít, aby byla chvilku u mě a ona bude pořád lítat jinde :wink:
13. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak dneska jsem musela jít k alergoložce - v noci jsem nemohla dýchat, tak raději za včasu. Samozřejmě dneska tam paní doktorka nebyla - neco jí do toho vlezlo. Tak jsem objednaná na zítra na 8hodin. No to nam to těhu dobře začíná.Snad bude vše v poho.
Jak jinak se máte? Včera jsem tu nepostřehla Hafi, copak je sní? že by si taky vzala dovolenou? No jdu něco dělat. Zatím čusík
13. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
Dobré dopoledne, holky:slight_smile:

Jojo, Beránku, to je právě ono, věřím, že v reálu to je vše úplně jinak. Ale tak doufám, že aspoň něco z toho, co jsem psala, dodržím :wink: Aspoň to, aby si mímo zvykalo i na jiné lidi a já se mohla jít v klidu, bez řevu dítěte, aspoň vyčůrat:grinning:

Co dneska děláte, holky? Já včera byla na vínku, zítra mi má přijet kamarádka z Moravské Třebové, tak tu chci ještě trochu douklízet, ať ji mám kam uložit :wink:
13. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
Ahoj Andu.
Tak vínečko včera jo? no já jsem přišla z práce tak hotová, že jsem okamžitě zalehla. Dneska to vidím nápodobně - snad nebudu mít dnes takovou noc jako dnes.
Brala bych dovolenou. Holky já bych tak šla hřibky. Příští týden jsem sama doma - manžel mi odjíždí na služebku, tak to se zase vyloženě těším :unamused:
13. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Hehe, Žabi, co já bych teď dala za to, kdyby přítel odjel na služebku :wink: :grinning: Zas mě nas... :angry:

No ale věřím, že pokud jezdí tvůj manžel pravidelně, je to o nervy... Mě takhle jezdí otec, téměř každý týden je pryč a na mamině jde vidět, že i když už si zvykla, kapka toho strachu tam vždycky je. Tatík totiž jezdí např. během 3 dnů po celé republice...

Na hříbky? Mě tahle činnost nikdy moc nechytla. Ale pak hříbky konzumovat, to zas jooo :wink:
13. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
ahojte holky, já mám takový šrumec v práci, že vás s bídou dočtu a už nestihnu ani napsat. Takže dodatečně zuzi držím pěsti tfuj tfuj ať tam jsou //. Žabi teda no snad to nebude hrozné, včera se dýchalo blbě myslím i zdravým lidem bez alergie a astmatu. :wink: Andu tak ty takhle nacvičuješ, jo? No teda. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
No myslím, že s tou výchovou je to hlavně o pevné vůli rodičů. U toho beagla mi taky každý říkal jaký to je prevít apod. a teď ti nepřející a pomlouvající lidi čučí jak hezky "poslouchá". Teda snaží se občas je to neřízená střela, ale s tím jsme u tohoto plemene počítali. Jsem od našich zvyklá na pevnou ruku, že když sem tam nějaká přistane tak to není na škodu, takže asi takhle. A hlavně si s manžou bereme příklad z ostatních kolem nás co se nám libí a co se nám nelíbí když dítě dělá. Např.synovec skoro pětiletý po rodičích furt lozí a šplhá se po nich a to se mi dost hodně nelíbí, rodiče přeci nejsou prolízačky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: atp. Ale ono se ukáže až přijde čas jestli se to zvládne. Toho psa zvládáme tak na 3/4 z toho co jsme chtěli, ale ještě nemá rok tak snad ještě nějaké ty krůčky k lepšímu chování uděláme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak a jdu zas makat bleble ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě se tak nechce.
13. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.