• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Ježiši Andu v nemocnici? Zeptám se blbě, ale já nevím co je to atopický ekzém :frowning2: .
Co s tebou budou dělat? ale vidím že asi máš i net v nemocnici, tak jak budeš moc tak piš, my ti budeme taky psát, at ti to tam rychle utíká. s tou svatbou je mi to líto.
Přeju at se brzy uzdravíš.
19. srp 2008 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky

zabi ty neznám atop. ekzém?? to buď ráda :wink:

zuzu a jak ty a mrcha nemrcha? přišla nebo jsou //?
19. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
strouzi já nevím... večer trochu, pak ne, dneska zase jo a zase ne... musím k dr, nedá se svítit :frowning2: ale jinak na testu /
19. srp 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky tak jsem se na chvíli utrhla ať na vás můžu juknout. Jejdu zuzi to mě moc mrzí, ta příroda je ale potvůrka, že si s tebou tak pohrává. No budem držet pěsti na další cyklus :wink:
Andu páni v nemocnici :confounded: ?? a ještě k tomu s atopickým ekzémem no chuďatko naše. Hlavně ať nějakou léčbu nasadí a rychle ti pomůže. :wink:
Žabi tak mrňousek už začíná trápit takhle v brzkém stádiu :wink: No tak ať brzo nevolnost přejde je sice milá, protože se za ní skrývá malinkatý drobeček, ale i tak je to nevolnost.

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Se tu hezky mějte doufám, že ještě zvládnu se tady během týdne stavit. Příští týden jdu do práce ještě v pondělí a úterý a pak už mám dovču. 28.8. by měla dorazit mrcha tak uvidíme a jestli se dostanu na net k našim tak dám vědět jinak až po dovolené. Bude mi po vás mocinky smutno i když jsem nestíhala nic napsat, tak jsem vás aspoň četla a cítila s vámi ve starostech a radovala se i z vašich radostí, tak doufám že se vám bude škitat jak budu na vás myslet. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahoj hafi

zuzu máš to jakési rozházené koukám radši k němu zajdi
19. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz
Jojo, holky, tatík mi propůjčil svůj noťas, takže se sem tam připojím i tady :wink: Co jiného bych tu taky dělala, že?:wink:
Jinak Žabi, závidím, že neznáš :wink: je to kožní choroba, která vět´šinou vzniká v kojeneckém věku, může ale i později... A je to taková mrcha, že jí zatím doktoři neumí zcela vyléčit. Potlačit ano, pak jsou fajn období klidu, kdy bys neřekla, že člověk má nějaké problémy...No a mě se to bohužel teď přes noc rozjelo tak, že jsem se sama odhodlala do nemocnice... A už jsem měla i oběd... Blééé :confounded: Mosím napsat tomu svému kolouškovi, ať mi vezme nějaké pořádné jídlo!:grinning:
19. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
andu teda nezávidím... rychle hi zažeň pryč... já znám spoustu lidí, co s tím bojují, je to holt svinstvo...
hafi: no teda nám se bude taky stýskat... tak aspoň občas se ozvi...
strouzku jak je? dobře???
19. srp 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
jj dobře akorát dneska jsem se složila u doktora šla jsem na odběry chtěli 3 plné zkumavky akorát mi napíchla žílu a první v pohodě ale u druhé už mi netekla krev, prej že zkusí druhou ruku ale tam nemám žílu vůbec tak zase zkusila tu první ruku, šťárala tam, tlačila na ruku aby něco teklo a nic. prej jsem člověk bez krve :grinning: no nakonec mi vytlačila co mohla, vstala jsem stěží jsem se doplazila na záchod , chodila metrovou šavli a složila se na zem. :frowning2:
19. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz
Šmankot, Strouži, tak mě odběry krve nějak nevadí, ale to co píšeš, z toho už bych se asi skácela taky :astonished: No jsem zvědavá, kde tu krev budou nabírat mě - loketní jamky jsou jaxi nepoužitelné, takže asi jedině zápěstí...auau :frowning2:

Božinku, mě by nemocnice vůbec nevadily. Jakožto pacient kožního oddšělení mám relativně volnost... Ale v čem jsem jak malá holka je to, že to se mnou není nikdo přes noc. Nikdo ke komu, s kým bych se mohla tulit:frowning2: :wink: No a ještě mě napadla jedna věc, která se snad, momentálně doufám, nenaplní. Napadlo mě, že spousta holčin si na zhoršení ekzému stěžuje, když otěhotní :astonished: Né že by se mi to nelíbilo, ale to co na mě patlají by pro mimčo asi nebylo úplně nejlepčí... Ale to byla jen taková hypotetická úvaha = blbost! :grinning:

Jinak, Žabi, budou na mě patlat různé maastě, předpokládám, že do mě narvou i nějaké ty pilule...No a pak se s nima kdyžtak zkusím domluvit, jestli by mě neposlali do lázní :wink:

Strouži, a teď odpočíváš doma, nebo pracuješ??
19. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz
andu tak se drž... holky kdepak všechny jste? tady je nějak pusto prázdno :wink:
20. srp 2008 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko :slight_smile:
20. srp 2008 v 07:03  • Odpověz
ahoj strouzi :wink:
20. srp 2008 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz
zuzu tak co mrcha?? rozjela se? na testíku nic??
20. srp 2008 v 07:08  • Odpověz
strouzi: no já ti nevím... zatím je to takové špinění nešpinění a slaboulilililinká mrcha... testík radši neriskuju.Když by tam byly, tak neutečou a nechci pak být ještě víc zklamaná... spíš čekám, až mrcha skončí a třeba konečně budu mít ovu normálně a ne milion dní cyklus...
20. srp 2008 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz
já bych to nevydržela a testla máš silný nervy :wink:
20. srp 2008 v 07:15  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
Jakpak se máte?
Strouzi ty jsi včerra byla u dr? a jak jsi dopadla? už šlo vidět srdíčko?
20. srp 2008 v 07:25  • Odpověz
ahoj zabi já nebyla na gyndě na tu jdu až v pondělí :wink: a co ty?? jak při minulé kontrole na gyndě co všechno si viděla??
20. srp 2008 v 07:33  • Odpověz
strouzi já vím, že tam nic nebude... silný nervy to nejsou, testovala jsem včera :wink: a nic.... resp. čárka výrazně slabší, než byla na tom Unimarku.. mamatest si nechám do dalšího testování za měsíc...
ahoj zabi: už je ti líp???
20. srp 2008 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Strouži myslím že jsem viděla to samé co ty. Prostě bublinku a v ní větší tečka. Srdíčko ještě nebylo slyšet. No a dr. mě objednal až na 17/9. Přijde mi to strašně dlouhá doba. Zavidím že jdeš v pondělí - taky chci
Manžel mi říkal at dr. zavolám a objednám se dříve, ale mě to příjde takové trapné. Když mi nic není, volat tam. No sice nechápu proč jsem nemohla jít tak za 14 dní aby se přesvědčil jestli srdíčko bije nebo ne, ale co už. Musím to nějak vydržet.
20. srp 2008 v 07:35  • Odpověz
zabko já měla minule srdíčko až po 11tt tak neboj(nevím, kdy by bylo vidět, ale objednala mě taky až za dlouho )... ale jestli chceš, tak tam zavolej, myslím, že to pochopí :wink: jsi přece nedočkavá těhulka...:wink:
20. srp 2008 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
jj zabi chápu to, já jdu po 20 dnech od minulé kontroly a přijde mi to nekonečný. a to mě chtěl objednat taky až na září ale jak viděl jak jsem nedočkavá veme mě teď ale prej to bude rychlovka má dovolenou a přijde na 2 hodinky tak jenom přijdu vyhrnu sukni uvidím srdíčko a mizím dom :wink: příští týden se chystám to oznámit v práci to bude mazec :frowning2:
20. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
No já si říkám že nejsem první těhule co je u něj. A dr. určitě dobře víc co dělá. prostě si říkám že to musím vydržet. KDybych měla nějaké problémy, tak tam zavolám dřív. Zuzi tobě šlo srdíčko vidět at v 11tt? ty brdo to je docela pozdě ne? a ke kterému dr. chodíš?
Mě dr. nabídnul nadstandartní péči - stojí 3tisíce a je v tom při každé prohlídce ultrazvuk, za který se jinak prý platí 500kc, potom mezi 11-14tt vyšetření na dawnův syndrom - to je přímo u něj v ordinaci, potom při každé prohlídce může být manžel, a budu mít z kažtdé prohlídky fotečky které mi da na flasch disk nebo jestli budu chtít vytiskne. Fotka u něj stojí 200kc/1ks. No a budu mít na něj číslo a můžu kdykoliv zavolat. Tak se rozmýšlíme s manželem jestli do toho jít nebo ne. Co vy? zaplatili by jste si to?
Holky zeptám se blbě, ale kdyby srdíčko nebilo ani jak půjdu na kontrolu, tak to jako budu mít v sobě mrtvé mimi? nějak se to neprojeví? blbá otázka já vím.
20. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
No chci mu říct jak půjdu na kontrolu 17/9 to je středa jestli by mi mohl ještě udělat ten ultrazvuk na ten dawnův syndrom. Manžel oslavuje potm hned v sobotu 30tiny, tak bychom to konečně chtěli oznámit rodině - což je oslava výborná šance to sdělit všem najednou. No a potom hned v práci . Dřív než budu po kontrole to říct nechci.
20. srp 2008 v 07:50  • Odpověz
zabi no já bych si to zaplatila určitě, 3 tis. je sice dost peněz ale pokud se budeš u něho cítit lépe a bezpečněji a budeš mít tu nej péči tak 3 tis. není nic

jinak srdíčko nebo aspoň zárodek je od 6 tt v 8 tt by mělo být viditělné uplně. pokud ho zabi nenajdou musíš na revizi, měla to tak moje sousedka, plod pak posílají na genetiku. jinak ten downuv syndrom to ti uděla screening maximálně kde uvidí pojasnění šíje ale stejně ti veme tripl testy v tom 15 tt a posílá je na rozbor a to trvá 2-3 týdny
20. srp 2008 v 07:56  • Odpověz
zabi rodině to řekni po srdíčku ale stejně jistotu že mimčo nemá down budeš mít stejně až tak v 18 tt protože nestačí na tohle vyšetření jeden utz, čeká se na výsledky krve a screeningů a utz se dělá několik
20. srp 2008 v 07:58  • Odpověz
jako upřímně já se triplů bojím hodně, v mém okolí jsou 3 holky které měli špatné výsledky, nebo spíš 2 špatné a museli na přerušení a třetí měla tripli v pořádku, screening v pořádku ale mimčo se narodilo s downem. poznali to podle "opičí čáry"
20. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
No Strouzi dr. říkal že na tom screeningu se to už částečně pozná - měří se nějaká kůstka nosní a něco s tou šíjí. No uvidíme. Doufám že vše bude ok.
No já jenom nechápu že když ten zárodek nemá srdíčko že se tam v té děloze tak dlouho udrží.
20. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
Ježiš Strouzku nestraš. Musíme věřit že budou naše mimi v pořádku. Mě přijde že se člověk akorát pořád celé těhu stresuje a to taky není asi dobrý pro mimi.
20. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
no jo vydrží protože to je jenom shluk buněk do 5 tt, lékařsky se o plodu mluví až od 8 tt protože v tom čase už má srdce, mozek,zárodky orgánů atd
20. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
holky teda to je téma :frowning2: těhulky, nestresujte se!!!!
Down se pozná už při šíjovém projasnění v 12tt...
zabi: srdíčko bylo vidět i dřív, ale ona mě prostě dřív neobjednala. Teď chodím do Gynetu - změnila jsem doktorku a je to úplně o něčem jiném. Jinak ty 3000 bych asi nedala. Fotka u minulé gyn mě stála 50Kč, utz mi dělala skoro vždy, kdyby něco ptala jsem se na netu nebo jsem tam zavolala a kdyby to bylo mimo ordinačky, jela bych na pohotovost. Ale záleží na tobě :wink: někomu to vyhovuje. A kam chodíš žabi?

jinak mi je pořád na blití ale samo nevydržela jsem a testla a nic... ale bylo mi to jasný hned
20. srp 2008 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.