• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzu to je divný příznaky máš ale na testu nic, to je záhada
20. srp 2008 v 09:05  • Odpověz
strouzi já si myslím a asi to tak i bude, že jsem prostě nějakou krátkou dobu těhotná byla, tělo začlo produkovat malounko hcg, to se projevilo na testu, pak se ale nepovedlo a proto přišla MS neMS.. je to divný, ale jediný, co mě napadá...
hlavně ať už to přejde a můžeme se těšit zase...
20. srp 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi tak já chodím k Martinikovi do Mephacentrum. Přešla jsem k němu tento rok v březnu. Před tím jsem chodila do NJ . ALe když jsem začali uvažovat o miminku, tak jsem přešla - neumím si totiž představit dojíždět do NJ k dr. Hodně ho holky doporučovali. Je to jenom mazec že tady v OV se za vše platí a v NJ jsem za nic, nikdy neplatila, i kamarádky co k tomu dr. chodili a byli těhu nikdy nic neplatily. No přijde mi že v těch větších městech na tom jenom vydělávají.
Právě pořád uvažujeme jestli dát 3tisíce nebo ne. Mám potom strach i jestli ten doktor se nebude chovat nějak jinak. Nevím. Kolik je tak prohlídek za celé těhu u dr?
20. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
zuzu to se stalo i mě 3 poz. testy slabé a pak přišla mrcha ale byla silná a na testu už kulový
20. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
krásné ranko holky.. :slight_smile:
20. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
strouzi ale moje mrcha je hrozně slabá... fakt nechápu. Takové jakože špinění ale občas i krev. A MS bolesti silnější... (ovšem ne takové, na jaké jsem zvyklá)...
zabko no to se nedivím, taky bych se obávala, teoreticky by se jinak chovat neměl... já jsem třeba na začátku těhu s Terkou měla dr v Telči :grinning: ale pak jsem samozřejmě změnila... kolik je prohlídek - to je individuální. já měla - počkej najdu to, mám to někde napsané:
1. 6tt potvrzení těhotenství
2. 10tt srdeční funkce (ale dřív měla narváno tak mě neobjednala) + krevní testy
3. 12tt krevní testy + velký ultrazvuk NT (genetika)
4. 16tt tripple testy
5. 20tt
6. 24tt, 7. 28tt, 8. 30tt velký ultrazvuk, 9. 32tt, 10. 34tt, 11.36tt+monitor, 12. 37tt+monitor, 13. 38tt+ monitor
pak už jsem rodila ale to chodíš co týden a od termínu porodu když přenášíš tak i častěji :wink:
20. srp 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
tak u mě zatím MS nedorazila, test jsem si ještě nedělala.. ale myslím, že to je zase jako minule, že budu muset na vyvolávačku.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
Misko a ty kojíš??? já když kojila tak jsem mrchu vůůůbec neměla... jen špinění od Cerazette
20. srp 2008 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
ahojky zuzi, ne nekojím, už dlouho ne.. mám v tom už pár měsíců bordel.. jeden měsíc to dostanu, druhý ne a musím na vyvolávačku a tak dokola.. takže předpokládám, že je to nanovo.. :frowning2: :angry:
20. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
misko: a dr s tím něco neudělá? já se v tom až tak moc nevyznám tak nevím... :wink:
20. srp 2008 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
tak a mrcha se pořádně rozjela...konec všem falešným nadějím - a v září hurá do dalšího snažení....:wink:
20. srp 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

zuzu to mě mrzí, tak příští měsíc :wink: pij hodně kontryhelu mě to pomohlo, stalo se mi to samé na testu // a pak přišla mrcha,prostě se vajíčko nechytlo, mělo to tak asi být, začala jsem pít poctivě kontryhel a hup a těhu
20. srp 2008 v 17:39  • Odpověz
strouzi:jj, piju... uvažuju ještě o tom Femigardu, no uvidíme.Děkuji... už je to lepší, včera bylo hůř..
20. srp 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
no já jsem začala pít jeřáb ptačí je i levnější než femigard
20. srp 2008 v 18:01  • Odpověz
no zatím nechám ten kontryhel a uvidíme. Není všem dnům konec... každopdáně díky...
20. srp 2008 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
uvidíš zuzu podaří se příští měsíc. :wink:
20. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
dobré ráno...
tak dneska krvácím hrozně silně... hlavně ať už je ta mrcha pryč... krásný den všem
21. srp 2008 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

tak aspoň že tak zuzu, asi to tak mělo být, lepší že se mimčo nechytlo hned než aby se to stalo později
21. srp 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
Dobrý ráno.
Mě se dneska tak nechce. Snad to v práci půjde dneska rychle.
Zuzi příští měsíc se určitě zadaří uvidíš :wink: . ¨
Holky to je mazec. včera večer jsem se vážila a zhubla jsem 2kila a to mám břicho jak některá ve 12tt :astonished: .
Ale jím maličké porce a vícekrát za den a hodne ovoce a zeleniny. Chtěla jsem si koupit těhu vitamínky ale paní lékarnice mi řekla že je to zbytečnost, prý jestli jím hodně zeleniny a ovoce, tak by si to nekupovala, akorát jenom čistou listovku. Tu už beru dávno. Tak jsem dala na její rady. Ještě říkala že se většinou těm co berou těhu vitamínky rodí větší děti :confused:
jak se jinak máte?
21. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
ahoj zabi: někdo to tak říká, tak nevím. Já je papala poctivě a Terka měla 3,25kg a 50cm takže tabulková holčička... ale pokud máš hodně ovoce a zeleniny tak myslím, že to není nutné :wink:
jinak je mi nic moc - od žaludku a tak... dám si čajík, ona mě Terka stejně nenechá ležet :grinning:
21. srp 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Zuzi ty ještě ležíš? já chci taky.
21. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
zabi kdepak, neležím... uklízím a chodí za mnou jedna "visačka" - chce se dneska nosit. No a taky musím žehlit. Vstávaly jsme v 5hodin :frowning2:
21. srp 2008 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zabko. no to buď ráda jako já se včera u doktora zhrozila, mám 3 kila nahoře a to se mi zdá že jím méně a přes břicho 80 cm!!!!! mazééééc mám břicho jak jiná ve 4 měs.
21. srp 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
V 5hod?!!!???? :astonished:
Ty brďo mě dalo přemlouvání abych vstala v šest do práce. No žehlení to mě dneska taky čeká. někdy mi příjde že doma nebydlíme dva ale aspon deset. Hrůza to žehlení. Mě zítra přijede manžílek ze služebky, tak taky dneska chci ještě douklízet co jsem nestihla. Ale není toho moc. Jen dneska mám v plánu ještě koupelnu.
21. srp 2008 v 07:59  • Odpověz
zabko počkej až budeš žehlit všechny ty bodynka, overálky, plínky na blinkání, povlečení do postýlky :grinning: no jo, na vstávání jsem si už zvykla... to se dá. Pořád lepší když spí celou noc a vstáváme brzy než aby se 4x v noci budila na jídlo... takže jsem spokojená
21. srp 2008 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. jsem tu znova, snad na dýl.. včera nám vypadl net a rozjel se až dneska.. :angry:
21. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
jinak MS furt nikde, test jsem si dělala a negativní ( jak jsem předpokládala ).. takže příští týden znovu k doktorovi, ať s tím konečně něco dělá!!!! .. přece nemůžu furt chodit na vyvolávačky, no ne.. :frowning2: :frowning2: :angry:
21. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
zuzi, vidím, že MS přece jen dorazila.. takže držím pěstí na příští měsíc.. :wink: :slight_smile:
21. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahoj misakri to bude snad ve vzduchu už mi tolik snažilek řeklo že čeká mrchu a furt nic a na testu /
21. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz
ahojky strouzi.. no jako mě to už nebaví, už jsem byla na vyvolávačce 2x a furt prý je to normální.. to přece není, ne?!! :angry:
21. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.