• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no dle mě není , mě se to nestalo nikdy , beru 1x ale už potřetí?? to je divný
21. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
no právě.. dostanu vyvolávačku, po ní dostanu MS a další měsíc už ne a jdu znova.. :frowning2: :frowning2: :angry:
navíc mě teď už skoro 2 týdny bolí dost podbříšek, tak nevím no..
21. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
to je divný měl by s tímdoktor něco dělat. a nějaké léky bereš?
21. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
ne, nic.. brala jsem antiko, pak jsem je musela asi po 2 týdnech vysadit ( měla jsem na ně něco jako alergickou reakci ) a od té doby v tom mám takový bordel.. :frowning2:
21. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
aha to je divný no radši se fakt doktora poptej že to chceš řešit , je divný aby si musela furt chodit na vyvolávačky

jinak měj se valím dom
21. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky, jak se máme?
misko taky myslím, že to není normální...
22. srp 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré dopoledne, holky:slight_smile:

Tak já se stále válím v nemocničním pelechu, ale už mám kůžičku krásnou. No není se co divit po těch srajdách kortikoidních co na mě patlají :unamused: Taky zobu dithiaden a další 2 prášky, tak z toho moc nadšena nejsem. Pro jistotu jsem si dělala test (dnes jsem 22DC a mrška zatím nikde, tak jsem si říkala, že se buď umoudřila, nebo se zadařilo, což bych musela hned řešit s doktorkami), ale "naštěstí" nic. Tak tentokrát "doufám", že jsme nepočali:wink: Akorát jedny prášky bych měla brát dlouhodobě, tak nevím, nevím, jestli si nebudem muset dát se snažením tak 2 měsíce pauzu. Ale po pravdě mě to ani nijak netrápí a zatím se tím nezatěžuju. Uvidíme, co bude :wink: Zatím ani netuším, jak dlouho tu ještě budu, doufám, že max do pátku příštího týdne...

Ale jinak pohoda. Mám furt navštěvy, nebo se tu chlamem se spolumarodnicema, takže netrpím :grinning:

tak se zatím, mějte hezky, zas se ozvu :wink:
22. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
ahoj andu to je dobře že se to zlepšilo, stejně je to potvora ten ekzem,
22. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
ahoj andu, to je fajn, že je to lepší a hlavně že se ti zlepšil ekzém a ještě tam máš veselo :wink:
22. srp 2008 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Jojo, je to výýýrazně lepší a navíc jsem si na netu našla, že při těch lécích, co mi chtějí podávat dlouhodobě, je možno i počít a donosit zdravé dítě, takže paráda :wink:
22. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Dobré ráno .
Tak jak jste se měli o víkendu? My fajn, byli jsme na oslavě narozenin, takže pohodička.
Co nového?
25. srp 2008 v 07:29  • Odpověz
ahoj zabi,
u nás nic, já marodila - horečky, noční můry, zvracení, průjem - no nic příjemného, do podrobností radši zacházet nebudu...ale už je to ok a mrcha je pryč. Konečně...
a co ty??? a ostatní???
25. srp 2008 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky hlásíme srdíčko :dizzy_face:
25. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile:
strouzi, velikááááááááá gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
Strouzi gratuluji. Snad se taky dočkám.
25. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
holky, tak já hlásím, že MS furt nikde, ale zato mám občas pěkné křeče v podbříšku, ale jako fakt fest.. tak jsem si volala k doktorovi a sestřička mě objednala dnes na cca 12,30hod.. tak jsem zvědavá, no.. :frowning2:
25. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
díky holky byla jsem nervní jak sáňky v létě
25. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
strouzi, to věřím.. ale super, ne? teď už budete jen přibírat.. :wink:
25. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
jo tak přibírat ?? :frowning2: to už přibírám 3 kilečka jsou nahoře :rolling_eyes:
25. srp 2008 v 11:41  • Odpověz
jéé fakt? tak hned? :grinning:
25. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
stroužku gratuluju... 3kg sem, 3kg tam...:wink: neboj, miminko za to stojí...
misko: teda to není moc pozitivní, viď... tak se pak ozvi, jak jsi dopadla
25. srp 2008 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, ahojky.. jj, pak určitě napíšu.. :wink:
ale už se loučím, musím se trochu zkulturnit.. papa :wink:
25. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Strouzi ty už máš 3 kg nahoře? já už teda 2kg dole. Nemám moc hlad. Všeho jím jenom trošku. Zatím teda nezvracím, ale nedělá mi prostě moc dobře pohled na to jídlo. A hlavně nemůžu vařit. Je mi hned tak zvláště že čekám jenom kdy vrhnu. Tak vaření musel přebral manžílek.
25. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Jo Strouzi a fotečku nemáš?
25. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
jj přitom jím méně, na sladké nemám moc chuť a 3 kila :angry: možná to bude tou štítnou žlázou, doktor říkal že je to v normě , no tě péro budu mít metrák u porodu
25. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
holky tak moc jste chtěly těhulkovat, tak teď neřešte kila... :wink: jde to nahoru, půjde to i dolů... strouži bohužel to neovlivníš. Znám i pipky, které držely v těhu dietu a přesto přibíraly. Radujte se z těhu - to fakt neříkám ironicky - já vím, jak vám je zle - ale ten výsledek fakt stojí za to :wink:
andu: už jsi doma z nemocnice???
kde je hafi? a beranek?
25. srp 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
zuzu já kila neřeším to spíš tchánovci opět se včera řešila moje váha :angry: ať jdou do prdeleeeee. mám jednu kolegyni taky je těhu a vážila 46 kilo, teď furt zvrací a váží 41 kilo!!!!!! hrůza děs. radši špeky než vypadat jak reklama na koncentrák a ležet v nemocnici na kapačkách
25. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz
strouzi na ně zvysoka kašli. Já bych je tam přesně poslala. Kdyby viděli mě před porodem, tak by změnili názor :grinning: vůbec je neposlouchej
25. srp 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
jasně prdím na ně, myslím si svoje, já to říkám tak mám špeky ale zato doma uklizeno ne jak oni, jim se vysere pes uprostřed obyváku a leží to tam týden i víc.
25. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
strouzku tý jo fakt??? tak to je hustý...
25. srp 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.