• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte holky, tak kdepak všechny jste? Já ještě ležím ve špitálu, ale už jsem v pohodě, kůžička bez ekzému, ale jještě do mě cpou práškama, tak je asi doberu a snad už mě pak snad pustí... Jinak už v bříšku cítím příjedz "tetky z Červené Lhoty", ale tak aspoň jsem ráda, že se to upravilo (ťuk, ťuk, abych to nezakřikla :wink:). A jak je našim těhulkám?:wink: A co ostatní, jakpak se máte?:wink:
25. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
ahoj andu, já jsem tady, ale tady nikdo....
26. srp 2008 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holkly

andu ty jsi ještě v nemocnici??
26. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
andu kdy tě pustí?
26. srp 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Nějak mi to poslední dny nevychází psát. V práci už mám frmol, tak jen sem tam nakouknu a trochu napíšu.
ANdu tebe ještě nepustili? by mě odvezli být tak dlouho v nemocnici.
Co jinak ostatní? Hafi jsem tu dlouho nepotkala. Jenom Zuzi a Strouzka a misakri.
Strouzi kdy dáš fotečku do albumu?
26. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
zabko: no jo, já jsem tu taky pořád :grinning:
26. srp 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Strouzi už jsem fotečku viděla. Já chci taky :frowning2:
26. srp 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahojte holky, jojo, jsem ještě v nemocnici. Ale mám pocit,že antibiotika jsem dnes dobrala, nebo doberu, musím ještě počkat do čtvrtka na výsledky bakteriologického rozboru a pak už mě snad pustí. Doufám, že v pátek, ale nejpozději v neděli určo, neb jsem zaslechla, že paním co jsem s nima na pokoji říkali, že příští týden už tu na pokoji zůstanou jen 2 :wink:

Jinak mrcha furt nikde, bříško už mě bolí fest, tak uvidíme, kdy dorazí :wink:Akorát jsem teď v nemocnici přerušila užívání Femigardu. No a teď jsem zjistila, že při těch prášcích, co mám jíst dlouhodobě, cca 2, 3 se nemá brát třezalka tečkovaná, která je ve Femigardu obsažena, boť snižuje účinek prášků :frowning2: Tak uvidíme, mám ješte tu Proveru, kterou jsem za Femigard vyměnila, tak se Dr. zeptám, jestli tu brát můžu. No vůbec nejlepší by bylo, kdybych už nemusela brát ani jedno:wink:
26. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
andu: tak hlavně ať tě brzy pustí...
já piju kontryhelový čajík... toť vše...
26. srp 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2008 v 19:10  • Odpověz
já byla včera u toho doktora a jako nic moc, no.. :frowning2:
vypadá to, že mi nepracuje levý vaječník, mám cystu ( tu už jsem měla před 3měs ) a mám prý nějak rozhozenou hormonální hladinu a podržte se z čeho.. jako z hubnutí.. ( celkem rychle jsem přibrala 10kg a pak shodila 8kg ) :confused:
dostala jsem vyvolávačku a příští týden jdu na kontrolu a pak se uvidí, co dál.. :frowning2:

jako doktor mi doporučil, že jsetli chci hubnout, tak jo, ale asi nepůjde tak hned mimi.. nebo se na to vyprdnout a držet si tuhle váhu nějakou delší dobu, aby si tělo zvyklo a dostalo se do normálu.. :unamused:
26. srp 2008 v 19:10  • Odpověz
Zuzu, jo jo už to mám za chvilku :wink: Pátek nebo neděle:wink: Jinak kontryhel jsem taky pila, ale neviděla jsem žádný účinek:frowning2: No mrška furt nepřichází, i když břuch už mě bolí stylem jako den před ní. Tak jsem zvědavá :wink:

Misi, tak to je teda pech! Ale já bych vážně zkusila s dietkou přestat, nechat tělíčko uklidnit a pak kdyžtak pomaličku pokračovat, nebo se pokusit po mimi a vrhnout se do nějakého radikálního hubnutí až po něm:wink:
26. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
Dobré ráno, holky, copak je s váma?:wink: Já mám před vizitou, už mi vysadili antibiotika i sračkoidní masti, tak teď už jen čekám, kdy mě pustí :wink: Copak děláte takhle ve středu o půl osmé ráno?:wink:
27. srp 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
Ahoj Andu.
CO bychom tak mohli dělat ráno o půl osmé :astonished: - bohužel někteří musí i pracovat :angry:
Ale tento týden nějak rychle ubíhá. Už je středa, tak to se už přehoupne a bude víkendíček. Už se těším.
Jinak Hafi ta asi má dovolenou, že se tady tak dlouho neukázala co?
Misakri, taky bych se asi vybodla na hubnutí a měla raději mimčo a pak se do toho vrhla natvrdo.
27. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky

andu já dělám že dělám ale koníkuju a čekám na chlebíčky, kolegyně má narozky a za chvíli pojede pro občerstvení tak se zas nažeru :dizzy_face:
27. srp 2008 v 07:38  • Odpověz
dobré ránko,
andu: já bojuji se svojí dcerou, ptž ona nechce, abych seděla u PC :grinning:
strouzku: to se teda máš
misko: no já nevím, ale to bych Terezku nikdy neměla. Před ní jsem zhubla 30kg a nabrala nevím ani kolik a otěhotněla jsem - teda nebyla to dieta až tak drastická, ale jemná taky ne... a s cystou - záleží jaká je - většinou to není až takový problém...:wink: neboj, vše bude ok. Ale určitě není dobré držet dietu když se snažíš...
27. srp 2008 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
No, Zabi, radsi bych sedela v práci, kterou stejně ještě nemám :frowning2:, než ležela ve špitálu...

Jé strouži, hmmm, chlebíčky, oslavička, to bych si dala líbit :wink:

Zuzi, malá je inteligentní, nechce, aby sis kazila oči a záda vysedáváním u PC...určo, žeee?;) A co tak přes den spolu děláte? Hrajete si a tak? Dneska má být zas hezky, nechystáte se na prochajdu?
27. srp 2008 v 08:17  • Odpověz
andu: no většinou jsme venku, protože ona doma vůbec nevydrží. Jestli bude krásně, tak vyrazíme někam dál než tady okolo... když prší tak je to peklo, protože se nudí a dělá binec. Nevím, jestli myslí na moje oči a záda, spíš chce, abych jí "četla" (obrázky - ukazuju kde co je a ona mi říká, jak to dělá), např. věděli jste jak dělá slimák? SLLLLINT (to vymyslel prosím tatínek) :grinning:
jinak už tě brzy pustí, ne?
jo chlebíčky to bych si taky dala....
27. srp 2008 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
Muhehe, sllllint, slllint je dobrý, občas mívám taky takové výplody :grinning: Jo, nevím, jestli jsem to nepsala, ale mým spolubydlícím včera říkali, že příští týden tu už budou jen samy 2... Takže nejpozději v neděli počítám... No a v pondělí mám co dělat - musím zaběhnout na pracák a na pojišťovnu. Musím ofotit vysvědčení... Teď si ale nepamatuju, jestli muselo být notářsky ověřené :astonished:
27. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
jé andu tak to ti taky bohužel neporadím...
27. srp 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
huž jsem tu, nažraná sežrala jsem to na posezení :grinning:
27. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
strouzi: jen si dej :wink: :grinning: vlastně dejte, oba :wink:
27. srp 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
no večer mi bývá blbě takže co nesežeru dopoledne odpo nedojím
27. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
dobré ránko,
holky vytahuji nás až ze 3.strany no teda :frowning2:
28. srp 2008 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi.
No taky se mi to už párkrát stalo že jsme musela zalovit až na třetí straně :frowning2: . nějak se nám to tady nehýbe.
No já v práci nemám moc ted času. Ale když jsem kuknu, tak tu stejně nikdo nic nepíše. Teda až na tech malinko příspěvku. Nevím, no.
Jakpak se máš?
28. srp 2008 v 07:38  • Odpověz
tak já se mám jak by řekla Terezka tak tak všelijak :grinning: tchyně pořád žadoní, ať tam přijdem, ale mi se nechce. Navíc na mě volá hora prádla. Dneska má být poslední den moc krásně, tak jsem uvažovala, jestli nezajdeme s Terkou na koupák... no uvidíme.
Je mi to jasný, že v práci nemáte moc času... :wink: a jak ti je? už je líp? čísílka naskakujou, tý jo, už jsi máš čtvrtinu za sebou! :wink:
28. srp 2008 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holky
28. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
ahoj strouzi....
tak holky, co plánujete na víkend?
28. srp 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
no v sobotu jdu na svatbu kámošce a v nedělu nevím ale asi klasika, uklidit, uvařit, převlíct peřiny .... a je večer a v pondělí nanovo
28. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
tak my jdeme na to koupálko papa
28. srp 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.