• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Zuzi, jojo, jen si ulev pořádně :wink: ...tak přítelova matka je naštěstí v pohodě a on si na naše taky stěžovat nemůže... A s těmi penězi, vím moc dobře jak to je... Bohužel jsme teď oba bez práce - já čerstvě vystudovaná a přítel měl teď chvíli takovou práci, která byla hodně nejistá - takové obcházení firem... Penízky by z toho mohly být hezké, jenže drahý na tohle prostě asi není... Takže teď oba hledáme a doufáme, že co nejdříve něco najdem. Na štěstí přítel ještě občas dělá účetnictví, tak nějaké penízky josu, ale nic moc... Taky uvažuju, že bych si udělala nějaký rekvalifikační kurz a aspoň na chvíli se do toho účetnictví vrhla.
15. črc 2008 v 17:27  • Odpověz
andu: to se máš... ale může se to změnit..:wink: ne, takové tchyně jsou už od začátku. Přeju vám oběma hodně štěstí, ať najdete a rekval. kurz to je hodně dobrý nápad :wink: teď jsou nějaké akce co hradí EU, musíš to dodělat úspěšně a máš to zadarmo, když nedokončíš, platíš. To je myslím super!!! Někde jsem to četla :wink:
15. črc 2008 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Děkuji :slight_smile: No teď jsem odepsala na 2 inzeráty, na 1 mi hnedka přišla odpověď, že mám ve čt přijít na pohovor. Ale obávám se, že asi nic, neb to je na personalistky a nejsem si jistá, že se bude líbit dredatá personalistka :wink: :grinning:

Jinak s těmi rekvalifikacemi a EU to zní dost dobře, skvělá motivace :wink: Takže kdyžtak určo pohledám, díky za info :wink:
15. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
Holky moc dík za podporu :wink: Jinak beru po IUI utroš 3x1 a jsem totálně mimo....celý den jsem se potila jak dveře do chlíva :unamused:

Andu - tak tfuj tfuj tfuj
15. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz
ahojte holky,
no vy jste se teda včera rozkecaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už jsme slavnostně na páté stránce.
Zuzi tak to tě s tou tchýní opravdu lituji. Kamarádka měla stejný případ, jen tam se manžel vzbouřil a své mamce řekl svoje, ta se urazila, ale už je to dobrý a rozchodila to. No snad se to nevrátí do stejných kolejí. Bohužel některým lidem to nedochází, že máš svoje soukromí a měli by se podle toho chovat. U nás třeba jak jsme se nastěhovali k tchánovi tak manželova sestra byla zvyklá jezdit s rodinou i pětkrát do týdne na návštěvu a pokračovala v tom i po tom co jsme se nastěhovali a dvakrát do měsíce tak byli na víkend na oběd. No tak to bylo trochu na ostří nože, ale snad se nám to podařilo urovnat do obstojných mezí. Chápu, že když bydlíme s tchánem tak budu muset tolerovat častější návštěvy než kdybychom bydleli s manželem sami, přeci jen je to taky její otec, ale výmluva jako co bychom dělali s dítětem ve městě no nevím. Trochu chabé ještě když bydlí na kraji města kousek od lesa. :unamused:
Jinak zuzi se neboj a vždycky se tu vyplivni z trablů, myslím že od toho by ty diskuze měly být, ne? :sunglasses:
Andu tak to budu držet pěsti a s dredíkama zase šup pod šátek a bude to :grinning: Jinak se ti nedivím, že se ti včera nechtělo je to takové ubíjející pošmourné počasí, taky mě nic nebavilo.
16. črc 2008 v 07:16  • Odpověz
dobré ránko....
paraple: držím vše, co máme!!!! i Fík drží svoje packy, aby to vyšlo :wink:
počasí opět nic moc, zase se mi nic nechce :grinning:
díky za podporu v kauze já x tchyně... ono je to jednou tak, jednou naopak...
hafi: rodinné návštěvy, to je zážitek asi pokaždé... někteří lidé ne že by soukromí nerespektovali, oni ho nevidí...nevnímají...:wink:
16. črc 2008 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky jak se vede?? něco novýho? nějaká těhulka na obzoru?? :wink:
se tu včera řešili tchýně? tchýně no comment a tchán to samé. tchýně od našeho bytu nemaj, s nima mám spíš problém že k nám nechcou chodit. tchán zůstane venku než by k nám šel
16. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
ježiš co to píšu , klíče nemaj :wink:
16. črc 2008 v 07:32  • Odpověz
strouzku: závidím, ale taky na druhou stranu není dobrý, že nechtějí chodit vůbec... no zkrátka - každý extrém je blbý, že....
o těhulce nevím, já mám dneska bolesti v podbřišku tak čekám, co to zase bude...
holky nemáte někdo kousek přebytečné energie? Mi se nic nechce!!!!
16. črc 2008 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
zuzi taky bych potřebovala, tak až najdeš nějakého energického člověka tak dej vědět :grinning: . JJ oba extrémy jsou hrozné nejlepší by byl zlatý střed jenže to by si zas člověk neměl na co stěžovat to by byl moc velký ideál :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ne dělám si srandu klepu ťuk ťuk zatím po posledním zásahu manžela to začíná fungovat tak jak má nebo spíš jak se to dá snést. :wink: Tchýně mi bohužel loni umřela (proto bydlíme s tchánem na RD) a tchán se snaží samozřejmě že to občas zaskřípe, ale to musí "bejt", když zrovna nejsem nasr...á tak ho obdivuji, že je velice tolerantní a ohleduplný (ale taky se o něho starám jak o malované vejvej) vyperu vyžehlím navařím zajistím apod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
zuzu tak u mě energii nehledej, cítím se nepoužitelná, jak to vydržím v práci do 3 bude to zázrak.

no o tchánovcích bych mohla napsat román, jsme s chlapem 6 let ale tchán mi pořád říká martino ač jsem marta(martina byla manžova bývalá), pokaždý co mě vidí neodpustí si poznámku že bych měla shodit. dle tchýně , zarité dietářky, která v mládí vážila tak málo že ani menzes neměla a ještě se tomu směje, je pomalu i chřipka ze špeků, navíc otěhotněla 2x na první pokus takže já, co nejsem po 4. měs těhotná jsem divná a pomalu neplodná. na návštěvu k nám nechodí, no za 3 roky u nás byli jen 1x a to asi 5 minut a ani se neposadili. Když jsem se s manžou brali tak kašlali na to dát nějaký peníze až jsme museli za manžovou babičkou a ta je dala do latě tak něco pustili, přitom prachů jak nasraných. pomoct z ničím, když jsme dělali byt ani jedenkrát nepřišli pomoct a navíc jako provokaci nám volali z hor jak se nám maká že nám to vůůůbec nezávidí :angry: jenže manža je debil a i přes všechny jejich zápory a nástrahy k nim jezdí pomalu každý víkend makat, seká jim dřevo, trávník atd. a oni na něho čumí z terasy a když jsme tam jednou makali spolu a ptali jsme se hladní jak vlčáci ve 4 odpoledne po obědě tak nám tchán řekl ještě jste si ho neodpracovali, od tý doby tam jezdím 2x do roka a nehnu ani prstem, nejsem blbá
16. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
hafi ty jo to si dobrá páč i kdyby byl tchán nevím jakej tak bych s ním nebydlela. tchánovci mají velikánský barák kde jsou 2 volné byty ale ani mě nenapadne tam bydlet, to radši ve 2+1 s hypotékou.navíc se nesnáším s jejich dcerunkou což je další kámen úrazu, no ale když jim nevadí že si vychovali rozmazleného spratka, který není schopný ve 26. letech si uvařit ani vajíčko na tvrdo nebo najít práci kde by vydržela déle než 3 měs. tak prosím.
16. črc 2008 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko dámy :wink:

Hafi - to jsi ale vzorná snacha, šikulka :wink: A je fajn, že se snaží a aspoň to ocení a nekafrá vám do všecho :wink: Já mám na tchyni a tchána docela štěstí, jen nás pořád vidí jako malé děcka a neustále nám vnucují co a jak máme udělat, zařídit a tak...ale já je slušně a mírně pošlu do ... a zas mám chvíli klid :grinning:

Strouzek - tak to se ti nedivím, to bych taky nechtěla :unamused: Ale zase se jim nediv, je to jejich dcera, tak jsou poněkud nesoudní... :unamused:
16. črc 2008 v 08:46  • Odpověz
ahoj paraple

no jo to vím ale manža je jejich syn, nám nedali nikdy nic a dcerunka ač už dělá tak jí stačí natáhnout ruku a dají ji třeba 6 tis každý měsíc. no mě je to fuk, jim se to vrátí, naše vztahy se pokazili u nich v bytě, odešli na barák a že nám nechají byt, mě to přišlo podivný, tak jsme se nastěhovali, makali jak šroubci aby se dal byt do pucu a jak bylo hotovo oznámili že tam s náma bude bydlet dcerunka s přítelem. ona studovala on na pracáku, takže jsme bydleli 4, platili my dva a makala já páč celou domácnost jsem měla na starost, hvězda si pořádala mejdany v noci, my nespali a ráno šli do práce, ona spala a když jsem přišla tak jsem ještě po jejím mejdanu uklízela. vydrželi jsme to rok a málem se pozabíjelli, 100x jsem přišla domů a měla jsme vyházené věci ze skříně aj. no a jeho rodiče??? ona je mladá, tak si musí užít, kuva užít já jsem ještě mladší než ona. já sedřená a když jsme dojeli k nim tak jejich princezna ostrouhala 5 brambor a rodiče se tetelili blahem jak je šikovná, já mohla dělat nevím co a tchán si nepamatuje ani moje jméno. ne prostě od jisté doby jsem zásadně proti společnému bydlení s kýmkoliv s rodiny a dodržování svého soukromí klíče od mého bytu nemají ani tchánovci ani naši

každopádně musím říct že po svatbě je to o krapet lepší, jak tchýně se zlepšila o dost tak tchán, což jsem nikdy nevěřila že se to stane
16. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
strouzku teda nemáš to lehké... já bych asi taky pěnila vzteky... já tchána nemám, a možná proto je tchyně taková. Není vyloženě zlá, ale co na srdci to na jazyku, na to nejsem zvyklá a jsem hooodně háklá na některé věci (váha, snažení se o miminko, výbavička, peníze a výchova)...
hafi: jako malované vejce to jsem se fakt nasmála... :grinning:

sluníčko jupí jupí
16. črc 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
strouži tak to mám doma zlaté a už si nestěžuju :pensive: lituji tě a obdivuji zároveň - u nás jelikož jsem po taťkovi tak by to asi odnesl chudák manžel jsem pruďas a musela bych se z toho vyřvat :grinning: i když poslední dobou se nějak umím ovládat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak zuzi to jsou prupovídky moji mamči - má ještě další v zásobě a aniž bych chtěla tak jsem to přebrala no jo vyrůstala jsem v tom - to bylo : miláčku - máš sračku, hoši hoši - ho.... v koši apod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a moje mamča to má od svého taťky. Děda byl takový sprosťák a jako malou mě učil i sprosté písničky a mamka s babičkou vždycky jen koulely očima :sunglasses:
16. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahojte holky, tak s tou energií ani moc problém nemám - chcete některá půjčit?:wink: :grinning: My se dneska chystáme s přítelem na nákupy - rozhodli jsme se držet protikvasinkovou ditetu, boť nejen, že mám jisté nepříjemné pocity:wink:, ale když jsem si četla, jaké mohou být příznaky přemnožení kvasinek v těle, usoudila jsem, že já zjevně problém mám... No a přítel se rozhodl, že se přidá, abychom si je náhodou nepředávali :astonished: No uvidíme, jak to vydržíme, neb musíme omezit cukry a bílou mouku a drahoušek je na sladké jak moje mamina (je schopen zožrat tabulku čokolády na posezení a možná by si ještě něco dal!:grinning:)

No, Stroužku, tak to máš teda vcelku peklo s tchánem a tchýní! A vůbec si nedovedu předtstavit, že bychom s přítelem bydleli ještě s dalšími dvěma lidmi, natož pak s příbuznými v jednou bytečku. Jak jsem psala, stejně jako hafinka bydlíme v baráčku s mými rodiči, ale bytečky oddělené, tak snad se nám to nevymstí :wink: :grinning: No a koukám, že má potenciální tchýně je fakt zlatá! Pozve nás na oběd, pokecáme, sežene mi recepty... A potenciálního tchána nemám, neb nežije...
16. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
hafi: super, ty průpovídky nemají chybu... taky jich pár znám, ale ty tvoje jsou lepší :grinning:
Andu: jo a jaký jsou příznaky? teda já asi na ně taky trpím, ale teďka držím dietu - ne bílou mouku a rafinované cukry...no a na sladké jsem teda hooodně ale držím se
16. črc 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, tak tohle jsem našla:

- bílý sýrovitý výtok, záněty dělohy, močového měchýře a vaječníků, vaginální záněty, poruchy menstruace, svědění pochvy
- šupinaté ekzémy, svědění a pálení kůže, plísňová onemocnění kůže a nehtů, lámavost nehtů, tvorba lupů, padání vlasů, suché nebo mastné vlasy
- povleklý jazyk, afty, nadýmání, průjmy, zácpy, nevolnost, velká chuť na sladké, nafouklé břicho, zápach z úst
- pálení a svědění očí, slzení, červené oči- chronická rýma, ucpaný nos, časté záněty středního ucha, ucpané uši
- slabé a bolestivé klouby
- nechutenství nebo naopak neodolatelná chuť na jídlo, hlavně sladké
- zduřelé uzliny, studené nohy a ruce, zimomřivost, nízký či vysoký krevní tlak
- deprese, nespavost, malátnost, nesoustředěnost, apatie, změny nálad, bolesti hlavy, brnění, oslabení imunitního systému, chronická únava a záněty, alergie, lupénka

já mám právě ekzém, alergie, stále se nemůžu zbavit zánětů v očích atd., takže jsem si říkala, že by možná nebylo od věci to vyzkoušet a třeba to pomůže celkově :wink: Takže dneska jedem koupit gelíky a globulky, čaj Lapacho a povolené potraviny a jdem na to:wink:
16. črc 2008 v 09:41  • Odpověz
hm tak to mám určitě taky....
16. črc 2008 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
no já si myslím, že ji v těle bude mít přemnoženou více lidí, ale třeba si to nespojí... Akorát jsem zvědavá, jak tu dietu 3 měsíce vydržíme... No např. 23.8. jedem sestřence na svatbu, tak jsem říkala, že to holt prostě zhřešíme... Já teď jedu na oslavu babiččiných 70, takže se budu snažit hlídat, i když kdo ví, jestli to půjde, když jídlo bude připravovat babi... :astonished: :wink:
16. črc 2008 v 09:47  • Odpověz
andu: jj, to znám. My jdeme na dvě svatby - 2. a 16.8. tak to taky nevím... :frowning2:
16. črc 2008 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Ale tak snad když se zhřeší jednou za čas, nějak se to zvládne, ne?:wink: My s přítelem musíme hlavně omezit to sladké - co jsem s ním, tak jsem to od něj chytla a jak mi kdysi sladké nechybělo, mívám teď vyloženě, jak tomu s mamkou říkáme, "sladkostní deficit" :wink: :grinning:
16. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
Hafi, teď jsem koukala na tvé fotečky - ti beaglíci jsou tak sladké štěňátka - jak nějaké vydím, vždycky si vzpomenu na tu naši babču, jak mi ji tatík přivezl, já spala a on mi ji položil na hruď. Byla tááák malinká a krásná :dizzy_face: a všechno nám tu počůrala... :grinning: A pak už to jelo - roztrhané koše, a to i ty z WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sežraný chleba, sežrané cokoliv, co bylo na stole a mimo dohled lidských očí.... :grinning:
16. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
jejda co to je za nemoc dle popisu příznaků ??
taky jdu na svatbu na konci srpna, musím shodit jsem jak tank :angry:
16. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
jj andu s tím jenom souhlasím je to velký záškodník, ta naše je dokonce horolezkyně a velký nebojsa. Ale hlavně jeden velký mazel. Jakmile někde sednu tak se tlačí do klína a to udělala když jsme si šli vybrat jednoho z vrhu tak já měla vyhlídlou teda její sestru ale Beky se mi vtlačila už jako malá. Prostě láska na první pohled. A jelikož ji máme venku tak má svoje místečko kde má boudu a když neposlouchá, že nesmí prosit u stolu tak bohužel je vykázána. Ale už mi stihla totálně rozkousat svíčku co jsem nechala venku jak jsme si dělali venku romantiku :grinning: :grinning: :grinning: Ale my si s tím vědomím že je beal záškodník ji pořizovali. Bohužel německý ovčák neprošel ani přes manžu ani přes tchána a navíc nemám na to čas lítat po cvičácích teď a až budu těhule tak teprv ne
16. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
hafi: krásný pejsek...vlastně psí slečna...
no strouzku já jsem jak tank ale do konce srpna už to asi nestihnu :grinning:
holky děláte si někdo ovu testy? a BT???
16. črc 2008 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
já ovu testy,sice nevím proč protože cyklus i ovula jak hodinky ale jen tak pro jistotu si ho dělám
16. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
strouzku a jaké??? já právě neznám vůbec svůj cyklus, kvůli antikoncepci pro kojící to mám celé rozhozené :frowning2: a měřím i BT ale taky teprve začínám...
16. črc 2008 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Holky vy jste ale ukecaný, ani vás nestačím dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Strouzek - no to jste teda měli roční peklo, to by mně teda taky nakrklo takové společné bydlení, to by bylo něco na mně :angry: Hlavně že už se to lepší :wink:

Zuzu - no já nedám dopustit na BT, ale je pravda, že tam ovu dopředu nepoznáš, aspoň já moc ne, protože mi teploty dost lítají....ale zase mám jistotu že proběhla :wink: Ovutesty moc v lásce nemám, za prvé stojí majlant a za druhý jsem měla ovulku potrvzenou UTZ (jeden den jsem byla na UTZ a ještě byly folíky a ob den jsem pak jela na UTZ a ten už ukázal proběhlou ovulku a přitom jsem si ty tři dny dělala ovutest a jasně negativní :unamused:
16. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.