• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu: měla jsi ji poprosit, ať ti cestou vezme Mamatest!!! tam by to bylo jasný. Ale jestli tam ta druhá je, tak jsi jasná... léčba tak to neporadím. Ale zeptej se doktorů, když už tam budeš... na Jonáše kašli. Protože podívej, jak jsem s ním dopadla já :wink:
29. srp 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, jak to myslíš s tím Jonášem? Jakože to teď mělo vyjít a nic?:frowning2: Nebo, že Terezka vyjít neměla a hle?:wink: No kdyžtak se s kamarádkou ještě projdu do lékárny a koupím si ten mamatest :wink: Třeba je ten Gravitest úplně poťapaný a chtěl mě jen zmást :wink: :grinning: No jinak teď se ptát je už asi zbytečné, neb už mám léčbu za sebou...takže teď už to stejně nijak nevrátím a jen se bude dít, co se dít má :wink: Zeptám se kdyžtak na ty prášky, co mám užívat dlouhodobě:wink: Ale jak říkám, o všech lécích jsem vyčetla, že v těhu nevadí, tak jim věřím :wink:

Ježiš, já jsem asi mimo! Vůbec nevím, co dělat, navíc mám chuť na cígo, kurec, tak asi nic :grinning: No a kdy to říct miláčkovi taky netuším... Muhehe, to je věc, to jsem nečekala, že to bude tak emotivní zjištění!:grinning: No klíd, klíd, Aničko, ještě neblbni, nevíš, co se může stát :wink: :grinning:
29. srp 2008 v 15:59  • Odpověz
andu: mělo to vyjít, byl to kluk s rizikem 0 a prdlajs... ale za to nemůže Jonáš :wink: určitě jsi těhu...tak žádný cígo!!! počkej na mamatest, jak tam budou //, tak se objednej k mudr na tak za 14 dní a pak to řekni miláčkovi, toť rada má. :wink: já mám takovou radost!!!
29. srp 2008 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
No držím se zuby nehty, abych si to cígo nedala, ale zatím to jde :wink: No jak se některým těhulkám stává, že jim to přestane chutnat, tak v to vyloženě doufám!:grinning: Hihi, no asi to tak udělám, ale nevím, jestli to vydržím, vždycky jsem mu o testech říkala a když mu řeknu, že tetka ještě nedorazila, bude se vyptávat na test. A já se beztak začnu blbě smát!:grinning:

Normálně je to asi hloupé, ale teď mě přepadl takový strach :slight_smile: Jestli mi to teda mamatest potvrdí... Uvažuju, jestli to zvládnem fyzicky, psychicky, finančně...co na to poví naši atd. atd. spousta dalších otázek. Ale předpokládám, že to je asi normální :wink:
29. srp 2008 v 16:33  • Odpověz
andu: neboj, myslím, že je to úplně normální. Já jsem cigaretu típla ten den, kdy jsme se rozhodli, že se budeme snažit. A nevím, jestli mi chutná nebo ne, prostě jsem si už nedala :wink: pro miminko jsem to obětovala. A jsem ráda...
určitě to zvládnete...:wink:
29. srp 2008 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
ANDU GRATULACE"!!!!!!!!!
Vidídš to já ti to říkala, že to tak může být. Ježiši já jsem tak rááááda. Jak čtu tak jsi měla úplně stejné pocity při zjíštění jako já. Taky jsem nevěděla co dělat. Ale zvykneš si.
Moc moc přeju at ti to i zítra výjde .
29. srp 2008 v 17:57  • Odpověz
No ještě negratulujte, je brzy :wink: Hihi, Zuzu, volal mi přítel, ale neudržela jsem se :sweat_smile: Tak byl z toho taky pěkně mimo :grinning: No kamarádka jaxi nepochopila, že Mamatest je značka, tak mi koupila zase ten samý - Gravitest. No ale tak snad to je jedno :wink: Jo, ale koukla jsem na tu čárečku znova teďka a zdá se mi, že nějak zeslábla. Ale když jsem ho dělala, byla fakt o cca půlku slabší než ta kontrolní...fááákt, nekecááám! :wink: :grinning: No jinak kouření mi mým drahým už bylo taky zatrhnuto, ale 1 jsem ještě zhřešila :frowning2: Doufám, že zítra už odolám, musím ! :sweat_smile: Zobla jsem si už i první dávku listovky a jsem teda zvědavá na zítřejší ráno. No tak snad tam něco vyleze. Jako kdyby ne, asi se z toho nezhroutím, ale líto by mi to asi bylo :confounded:
29. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz
dobré ráno, hoky:slight_smile: Tak jsem ráno, už si v půl 6. (nedalo se tu dnes spát-paní na pokoji opět svítila celou noc :angry: ) zase testla a druhá čárečka zesílila, ale ještě je stále vcelku slabá... No ale sílí, tak jsem zvědavá :wink: Jinak cigaretám uspěšně odolávám a tajně doufám, že mi postupem času a s nárůstem týdnu přestanou chutnat úplně... Wow a začíná mi být nějak šoufl - teď jsem se nasnídala. Než nás na tu sníďu zavolali, myslela jsem, že umřu hlady a teď mám jakýsi podivný žaludek, muhehe :grinning: No až přijdu domů, pokud se teda náhodou něco nepokazí a // budou sílit, objednám se k Dr. Ale asi stačí až tak za 14 dnů, že? Nebo i později??

A jak jinak se holky máte při sobotě? Některá z vás šla kamarádce na svatbu, ale teď nevím která :wink: A co vy ostatní?:wink:
30. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
andu tak to je fajn, že to sílí. Neboj, až uděláš mamatest uvidíš, jaký tam budou // :wink: To je dobře, že odoláváš, jen odolávej. Tobě by po nich nebylo nejlíp a miminku můžou ublížit :wink:
K dr stačí určitě za 14dní, ale třeba si tě objedná dřív, záleží jak který...
jinak my se máme úklidově, Terka se učí jíst sama- dneska rozmatlala tavený sýr po všech stolech a koutech... :grinning: no je to fakt sranda
30. srp 2008 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, ten Mamatest má myslím citlivost 20, že? No asi zavolám příteli, až pojede za mnou na návštěvu, ať mi ho koupí :wink: No doufám, že miminko bude v pořádku... Ale myslím, že jsem někde četla, že se z maminky začíná vyživovat až kolem 4., 5. týdne. Je to tak? Nevíš? Už mi totiž ukončují i tu léčbu, tak nebudu tolik stresovat:wink: Sice ve mě asi ještě něco zůstane, ale nebude to tak hrozné. Už jsem taky psala do poradny na netu panu Dr. dotaz ohledně toho prášku, co mám užívat 2, 3 měsíce, jestli je to v tak raném těhotenství bez rizika...Tak jsem zvědavá, co mi napíše :wink:
Hihi, no to musela být s malou prča :grinning: Sice pak ten úklid, ale nějak se to naučit musí, že?:wink: Ježiš, snídala jsem před hodinkou a půl asi a už mám zas hlad. A to jsem do sebe ten druhý rohlík skoro nacpala... :astonished:
30. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
andu: má taky 25 ale dala bych za něj myslím ruku do ohně. Některé testy vychází falešně pozitivně - ale tím tě nestraším!!! Vůbec netuším, jak to je s tím vyživováním od maminky ale myslím, že by ses měla zeptat dr. Že máš podezření, že bys mohla být těhotná - třeba ti vezmou krev a řeknou ti :wink:
jen papkej - potřbeuješ to!
30. srp 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
No jasně, to je možné, že by mohl být falešně pozitiff :wink: Ale už jsem na tomhle testu viděla i jednu čárku. Hned když jsem přišla sem, pro jistotu jsem testla, abych se uklidnila, že tu léčbu můžu podstoupit. To bylo asi 20. DC, takže hodně brzo, ale byla tam /. A teď, hihi, no umí i // :grinning: Jojo, zkusím drahouše poprosit, ať mi ten Mamatest koupí... Třeba tam nic nebude :astonished:
30. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
andu: ále bude tam!!! neboj...
30. srp 2008 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, tak jo, tak já nebojím :wink: Spíš jsem zvědavá, jestli se to udrží...Ale to už je ve hvězdách, nebá cenu spekulovat a řešit :wink:
30. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz
andu: musíš myslet pozitivně. Žádný jestli se to udrží!!! ty ty ty!!! :wink:
30. srp 2008 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, holky.

Zuzu, snažím se, snažím:wink: Akorát dnešní čárečka je stejná jako včerejší a není to nic moc...Včera jsem si četla o cystách a pozitivních těhot. testech, tak jsem se trošku znervoznila. Ale tak uvidíme, stejně to nijak neovlivním:wink: Dnes jsem kamarádku poprosila ať mi koupí ten mamatest, když jsi s ním tak spokojená:slight_smile: Jsem zvědavá jaké a jestli budou // na něm :wink:
31. srp 2008 v 07:27  • Odpověz
andu: určitě tam budou!!! neboj...:wink: na cysty ani nic takového nemysli... opatruj se a drž se
31. srp 2008 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
andu: ještě chodím na diskusi Snažíme se od července 2007 a tam je jedna čerstvá těhulka, stejně jako ty nejdřív gravitest a teď mamatest a jsou tam pořád :wink: tak neboj...
mám z toho obrovskou radost, i když ti tak trošku závidím...
31. srp 2008 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,Zuzi. Tak já dnes večer testla i Mamatestem, i když místo 10 vteřin jsem test v moči podržela jen vteřiny 3 (jsem si zapomněla přečíst návod:D), ale i tak tam čárečka je. No ale stále docela slabá :frowning2: Jako pod lupou ji zkoumat nemusím, ale do té kontrolní má podle mě daleko :grinning:

Jinak, že trochu závidíš, za to se vůbec nestyď. Ono je to jasné, když máš stejný cíl, stejné přání :wink:
31. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz
Tak jsem, Zuzi, koukla na tu diskusi a na albíčko slečny a řekla bych, že mám tu čárku silnou jako ona na 2. testíku...Ono se to podle těch fotek těžko posuzuje. Ale ten třetí na fotce vypadá jako můj v reálu, což bych řekla, že kdybychom je položily vedle sebe, ten její by byl silnější :wink: No uvidím zítra ráno - jsem jak blázen s tím každodenním testováním, že?!:grinning:
31. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky můžu k Vám?
31. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ahoj Berryl. To víš že se k nám můžeš přidat. Takže vítej :slight_smile: .
31. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
Ahoj Andu.
No vidím že testuješ a čárky vidíš. Tak to je dobře. Uvidíš že jsi těhu. Moc bych ti to přála. Taky už docela dlouho čekáte. Uvidíš že štěsítí se tentokrát usměje na vás. jak jinak v nemocnici? kdy jdeš domů?
31. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz
ahoj děkuji, jsem taky z OV a o mimi se snažíme rok, teď mě čeká návštěva doktora a uvidíme, tak nějak jsem doufala, že to výjden a dovolené, ale bohužel, mrcha se dostavila
Andu držím palec :wink:
31. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj, Berryl, vítám tě mez námi :wink: My se s přítelem snažili od ledna a zatím to teda vypadá, že to teď vyšlo:wink:

Zabi, z nemocnice by mě měli pustit zítra a mám teda co dělat!! Musím na ten pracák (ale uvažuju, že to si nechám napsat potvrzení, že jsem byla be špitále), pak vyřídit půjčku. Pak se chci objednat k ďurologovi (asi na 14.9. - to by mohlo stačit, když poslední MS byla 1.8., ne?) a taky chci zavolat svému kožnímu, kvůli těm práškům na dlouhodobé užívání a jak je to s nimi v těhu... no budu mít fofr, když mě pustí nějak kolem 10. hodiny cca :astonished:
31. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
ahoj berryl, taky tě vítám... odkud přesně z Ostravy jsi?
andu: to je úplně normální! Víš kolikrát já jsem testovala :grinning: záleží, kdy tě vezme, já myslím že ten týden od 14. bude ideální, dřív tě stejně asi nevezme, ale nevím... za chvilku tě pustí tak šupity dupity... :wink:
1. zář 2008 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak je tu zase to hnusné pondělí. No snad to zase rychle uteče a bude víkend.
Berryl to je mi líto že se snažíte už rok a nic. Ale neboj uvidíš že to brzy příjde - budu držet pěsti. A kde jste byli na dovolené?
No my jsme s manželem začali snažit od června a vyšlo nám to opravdu brzy - přivezli jsme si dáreček z dovolené. Zítra jdu k dr. hned ráno ,tak jsem zvědavá co mi řekne. Bohužel mi při stěrech zjistili Streptokoka a kvasinky tak uvidím. No snad to bude dobrý.
Holky co víkend? My se byli mrknout na ohnostroj - super. Chceme se jít podívat i v pátek do Hlučína, tak uvidíme jestli nám to výjde.
No nic, jdu něco pracovat , ale zase sem kouknu.
1. zář 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi :slight_smile:
1. zář 2008 v 07:29  • Odpověz
brý ránko dneska byla do práce cesta smrti, po dlouhý době jsem jela busem a 25 minut utrpení, plný děcek, každý druhý smrděl potem nebo cigaretama. myslela jsem že se pobliju :rolling_eyes:
1. zář 2008 v 07:39  • Odpověz
ahoj zabi...
strouzku: no jo, to víš, mládež...
1. zář 2008 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.