• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no jo děs. ještě že budu muset busem jezdit jen týden a pak zase hezky autíčkem s kolegyní jezdit takhle celý těhu tak jdu šupem na nemocenskou.
1. zář 2008 v 07:53  • Odpověz
ahojky babulky.. tak u nás víkend nic moc, hlavně včerejšek byl krutý.. bratranec měl havárku na motorce, leží v nemocnici v kritickém stavu a bojuje o život.. snad to nevzdá.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Ahoj Misakri.
Ježiši to je mi strašně moc líto s tvým bratrankem, ale musíš věřit že to bude dobrý a on se z toho dostane. Určitě má silný kořínek
1. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
ahojky zabko :slight_smile:
já vím, věříme.. chceme věřit.. ale vše je proti němu :cry:
1. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
Ahojte holky, tak já jsem konečně z nemocnice doma :wink:

Jejda, Mišo, co to čtu?? :frowning2: Držím moc pěsti, ať to zvládne, ať to nevzdává a bojuje!!!
1. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
andu, ahojky.. tak to je super, že už jsi doma :slight_smile:
a co jsem to četla? žeby další těhulka? kdy sis dělala naposledy testík????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
holky, já vám tak to těhu závidíííím.. fakt jo :slight_smile:
já bych taky chtěla.. :wink:
1. zář 2008 v 11:19  • Odpověz
ahoj misko: teda nic moc zprávy...ale myslíme na něj, ať to nevzdává a bojuje...
neboj, taky se snad dočkáme...
1. zář 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, ahojky :slight_smile:
snad jo, snad se nám to povede co nejdřív.. :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
jé Andu už jsi doma? tak to je super.
Holky začínám mít strach z toho co mi doktor zítra řekne. Když jsem o víkendu pročítala diskuse o streptokoku, nikde jsem se nedočetla že by to měla některá tak brzo jak já. Všichni kolem toho 30tt. No ještě pořád uvažuju, jestli doktorovi zaplatit ty 3tisíce za nadstandart. Když on má i ty fotky tak drahé - 200kc jedna. Což mi příjde přehnané. A zajímalo by mě jedno. Na začátku říkal že mám nárok na 3 ultrazvuky hrazené pojištovnou. Jeden už jsem prodělala a druhý je kolem 20tt a třetí po 30tt. No můžete mi říct jak mi zkontroluje jestli mimiskovi tluče srdíčko když nebude dělat ultrazvuk - při minulý návštěvě jestě srdíčko nebylo.
1. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
No, Mišo, jsem pako, takže dnes ráno jsem opět testovala. Je tam furt ta 2. /, i když už by mohla silnější :wink: Teď se chystám volat ke svému kožnímu a asi bych mohla i k ďurologovi. Nebo není to ještě brzo?? No zkusím sestře říct, ať mě objedná někdy kol toho 14.

Jsem z té nemocnice tak zblblá, že mám hlad už teď, neb tam jsme o půl 12. obědvali :wink:
1. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
Andu uvidíš že bude ta druhá jenom sílit. No já jdu taky už objedvat.
1. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
zabko: na diskusi na baby-cafe nebo kde byly i holky, co to měly brzy jako ty...
s tím ultrazvukem: nárok je ze zákona, ale většina prohlíží skoro na každé prohlídce - skoro... tak neboj, určitě se na srdíčko podívá ultrazvukem i ti to ukáže! A to budeš koukat, slzička ti ukápne. Vše bude ok!

andu: to je fajn, že jsi doma...
1. zář 2008 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
zabi, jaký nadstandart? jako v čem?
a 200kč za fotku je fakt přehnané.. mě je doktor dával zadarmiko, jen v nemocnici jsem si za snímeček zaplatila 30kč :confused:
a přesně jak píše zuzka, 3 ti MUSÍ udělat, to jsou ty veliké, ale většina doktorů jich dělá více a obzvlášť, když bude koukat, jestli tluče srdíčko.. to se neboj, prcka uvidíš.. :wink: :slight_smile:
já měla za celé těhu asi 15 utz
1. zář 2008 v 11:50  • Odpověz
andu, to je supeeeeeeeer.. bude sílit, uvidíš :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, delší dobu jsem tady nebyla, ale dost jsme byli mimo, u kamarádky na chalupě, kde bylo skvěle a tento víkend jsme byli na oslavě šedesátky na jižní moravě, a taky jsme pořád venku, tak na počítač moc času nezbývá :wink:
Tady je další těhulka? :confused: Tak zatím tiše gratuluji :dizzy_face:
U nás žádná změna, minulý týden byla MS, tak se těšíme na další snažení...pokud nám to dítě dovolí :grinning:
1. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
beranku, zdravím i tady :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
Zabka82: Ahoj zabko, musim ti napsat, protoze jsem takyu dr mela platit 3000Kc za balicek nazvany nadstandard. Poptala jsem se znamych a nikde se u dr tak neplati. Od doktora jsem utekla k jinemu a jsem spokojena. Neplatim nic, jen 50kc za fotku.
Bala jsem se odejit od dr v prubehu tehotnstvi, ale ted jsem rada. Odesla jsem v 10tt.
1. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
U nás se dělal UTZ při každé prohlídce, chodím na gyncentrum :wink: Člověk je více klidný. Je to moc krásné vidět malé miminko jak se hýbe :dizzy_face: Ale dojatá jsem byla při pohledu na UTZ až ve 12tt, v tom 9 tt jsem tomu ještě nějak nevěřila nebo nevím, spíš jsem byla asi v šoku :sweat_smile:
1. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
já taky odešla od doktorky a bylo to až v 5.měs těhu.. taky začala požadovat peníze a navíc mě posílala na utz k jinému doktorovi, který za něj chtěl 350kč.. takže tohle jako néééé.. a udělala jsem dobře.. :wink:
1. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
No Misakri, řekl mi že mi může nabídnout nadstandart a ten obsahuje: jo stojí 3tisíce
-vyšetření ultrazvukem při každé návštěvě- jinak každý ultrazvuk 500kc
- pokaždé fotka z ultrazvuku - jinak 200kc
- mezi 10-14tt downův syndrom - dělá to v ordinaci - to stojí 500kc
- při každé návštěvě možná přítomnost partnera
- neplatíš zrcátka - což jinak 40kc
- určení pohlaví - jinak 200kc
- no už ani nevím co tam bylo, ale to je asi tak vše.
Právě že se rozmýšlím jestli do toho jít nebo ne. Ale chtěla bych mít fotky našeho fazolka, ale dávat pokaždé 500 za ultrazvuk a dalších 200 za fotku - no nevím.
No nevím. To je fakt jenom v té blbé Ostravě - platit, platit a platit. Když jsem chodila do Nového Jičína, nikdy jsem nic neplatila a ani kámošky co tam byli těhu.
Co mám dělat??????
1. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
já chodím do Gynetu, těhotenství jsem tam ještě neprožila, tak nemůžu posoudit, předtím jsem chodila na Duhu ale tam to bylo příšerný, sice bez poplatků, ale hrůza. No teď jsem platila vstupní poplatek a je tam toho víc, ale péče je o 200% lepší...
ahoj beranku :wink:
1. zář 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Zabka82: jojo, ot je presne ten nadstandard :-/ Bohuzel u jinych doktoru je to standard. Jsem rada ze jsem od toho vydriducha pryc.
1. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
Na gyncentru tě vždy objednají na určitou hodinu, takže nečekáš a jdeš hned, to jsem byla moc ráda kvůli práci, abych se nemusela na dlouho uvolňovat, UTZ byl pokaždé, když jsem si řekla o fotku, tak taky a platila jsem 50Kč - to mají nějaký poplatek za úkony, ale to mi zase tak nevadilo. Takže můžu doporučit.
1. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
zabi, to si děláš kozy, ne???
takže :
- vyšetření utz při každé návštěvě - se neprovádí všude a myslím, že pokud nejsou problémy, není to ani nutné
- pokaždé fotka z utz - mám doma z 6tt, 12tt, 25tt - výš je to zbytečnost, miminko se do celého záběru nevéjde
- downův syndrom - to je snad povinnost tě na něj testovat!!!
- přítomnost partnera - při obyč kontrole je zbytečný, jen u velkého utz ve 20 a 30tt, aby třeba viděl prcka, jak se hýbe apod
- zrcátka - u mě je použili asi 3x všehovšudy, těhulky se podle mě vyšetřují pohmatem, zvlášť ve vysokém stupni těhu, co by do tebe měl co strkat zrcátka
- určení pohlaví - všude zdarma!!!!!!!!!!!!!

beru to podle sebe a mých kamarádek.. takže zvaž, jestli chceš tohle všechno platit.. :confused:
1. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
No ještě jsem si říkala že počkám co bude zítra - jestli mě vyšetří a bude za to chtít nějaké prachy. Pokud jo, tak mu asi ty 3tisíce dám a budu mít klídek. Ale jsou ti doktoři kur..... :angry:
Říkal mi že se mi to určitě vyplatí - ten jeho úžasný balíček.
Já chodím do Mephacentra k dr. Martiníkovi
1. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz
zabko: mazej od toho vydřiducha pryč, přesně jak píše lalli, to je fakt jinde standartní:
vyšetření ultrazvukem téměř vždy (asi 2x mě nevyšetřila UTZ jinak jo), ten prvosemestrální screening jsem neplatila - moje dr měla dohodu, fotka z UTZ mě stála 50Kč 2ks, partner mohl být vždy a všude (i když nebyl), zrcátka - no tak ty jsem v těhu neplatila, max. 1x při té první, určení pohlaví: to si snad dělá srandu???, ke komu chodíš???
fakt zkus jinde, tohle by asi nechtěl nikdo!
1. zář 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, ke komu chodíš? já chodím ke kudělkovi
1. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz
zabko a nechceš fakt zkusit změnit dr??? já vím, že je to asi blbý ale těhulka jsi teď, no uvidíš, je to na tobě...
1. zář 2008 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Beránku, děkuju, ale zatím nenápadně, ať se mimís ještě nevyleká :wink:

Jinak jsem k ďurologovi objednaná na 10.9., což je za chvilinku. Chtěla jsem až toho 14., ale jede na dovču... No a ještě před tím jsem se objednala na podnělí 8. ke kožnímu. Jednak mu musím donést propouštěcí zprávu a druhak se s ním chci pobavit o těch lécích, co mi v nemocnici napsali. Zatím si je akorát vyzvednu, ale brát je teď ten týden nebudu.. Krev mám prý v pořádku, nic mi to nezvyšuje, ale kdo ví, jestli to přece jen na mimčo nemůže mít vliv :unamused:

A tak jsem přemýšlela, to se chci taky zeptat, jestli kdybych to užívala, listovka nějak zmírňuje negativní vliv na mimčo... Holky těhotné a maminky zasloužilé, papaly jste něco krom té listoviky, když jste uviděly //, nebo až vám to Dr. potvrdil?:wink: Chystám se do centra na pracák a do lékárny, tak přemýšlím, jestli si něco koupit :wink:
1. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.