• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Holky to si děláte srandu ne?
Ježiši to já mám snad největšího blbca a vydřiducha ne? Takže jak to tak poslouchám nejlepší je jít pryč od něj. Ale kam a kde mě vemou už těhotnou když jim řeknu že nechci k tomuhle protože je drahý
1. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
Zabka82: Tak presne od Martinika jsem utekla. Protoze za to co se u nej plati silene prachy, jinde je samozrejmost. Ale taky jsem vahala a chtela jsem ty penize zaplatit, ale kdyz jsem se poptala znamych jak to chodi, zjistila jsem ze je to fakt silene a platila bych zbytecne. Doporucuji najit jineho dr..... ale samozrejme zalezi na tobe.
1. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
zabi, jako fakt od něj odejdi.. platila bys zbytečně.. spousta věci, co on říká nadstandart je všude jinde klasika a dělá se běžně.. on podle mě jen zkouší.. je mu jasné, že prvorodičky jsou ze všeho vyplašené a chcou pro mimi udělat to nejlepší a každá si raději připlatí..
mě řekli za peníze 2x u té moji bývalé doktorky a šla jsme pryč..
1. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
holky prosím a kam chodíte?
Myslíte že mě někde teda vemou , když jim řeknu že jsem těhu ? oni se mě zeptají proč jdu pryč od dr? a co mám jako říct?
1. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
misko: já taky... nebo k jeho ženě - napsaná jsem byla k němu, ale vzala mě ona - někoho vyšetřoval na genetiku...
1. zář 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
já jsem normálně řekla, že nejsem u ní spokojená a bylo.. neboj, vyptávat se tě nebudou ( teda aspoň mě se nevyptávali )..
1. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
zabko: do gynetu tam se platí 700,- vstupné. Je to dost, ale péče je super. Je to ale ve Výškovicích. Jinak v Porubě vím jen o těch doktorkách u Duhy, neplatí se nic a myslím, že by tě vzali. Ta dr.Holomková myslím nebyla špatná... určitě se vezmou a navíc když jsi těhu! Zkus někde zavolat...
1. zář 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
andu: kup si listovku - buď samotnou anebo celé vitamíny Calibrum babyplan. ALe myslím, že listovka stačí :wink:
1. zář 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Zabka82: jasne ze te vezmou, gynekologie nejsou tak preplnene jako treba zubari. Ja chodim k dr. Spoustovi v Porube, doporuceni jsem mela jeste k dr. Rozbrojovi v Zabrehu, dr. Segeta ve Vresine a dr. Soucek v Gyncentru. Ale dobrych doktoru je jiste vic.
U toho MArtinika je to presne tak ze zkousi na co se prvorodicky chyti. Taky jsem ze vseho vyplasena, ale timhle me fakt nastval.

Doktorum nemusis rikat nic, na zmenu lekare mas pravo co 3 mesice. Ja jsem treba pri registraci k novemu dr rekla ze jsem u delsi dobu nebyla moc spokojena. A bylo :slight_smile:
1. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
zabi.. vždyť máš na to právo, nechceš mu platit zbytečně peníze a proto chceš k jinému lékaři.. když jim řekneš za co všechno on chce peníze, tak to hned pochopí.. :wink:
1. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
ahoj Žabko - omylem jsem klikla na vaši diskusi (jinak chodím na červen 2008 - už maminky :slight_smile: ale pročetla jsem si stránku a teda pokud máš možnost, změn doktora, myslím že v Ostravě jich je dost, většinou chcou poplatek za registraci a pak snímky z UZ.
během těhotenství jsou povinné 2 UZ - kolem 9-10.týdne jen doporučený UZ ke zjištění těhotenství, počtu plodů, pak povinné ve20tt - zaměření na vývojové vady a pak nevím přesně - tak po 33tt ¨poloha plodu, množství plod.vody, odhad váhy a taky obvykle znovu orgány. no a po 40t by měl být taky UZ.
jinak frekvenci srdíčka jde zjistit i stetoskopem (takový ten zvonek co ti dá na bříško) nebo malým UZ přístrojem, který jen přiloží na břicho a ukáže mu frekvenci ozev plodu - k tomu nemusí mít "velký ultrazvuk"

já osobně jsem měla UZ zpočátku více, většinou i fotečku jsem dostala a za kovové zrcátka jsem neplatila (jinak plastové 30kč).

přeju všem pohodové těhu a těm co nejsou, at brzy těhu jsou :slight_smile:
1. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz
já chodím ke kudělkovi.. ale je fakt, že má vždycky narváno, takže minule jsem byla u capky a černotové.. jeho žena mě vyšetřovala jednou v ově, když jsem začala krvácet a u nás v orlové v pátky neordinujou, takže jsme jeli do ostravy.. fakt moc sympatická..
jo a žádné vstupné jsem neplatila.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
no já jsem z Poruby a chtěla jsem mít hlavně doktora v Porubě. Byl mi doporučen tento.
Můžu se lalli zeptat jak jsi spokojená u Spousty? Co vše u něj si musela zaplatit ?
1. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
holky, rozloučím se, přišla mi mamka, zatím papa :wink: :slight_smile:
1. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
misko: no já jsem taky četla, že se vstupné platí jen v Ostravě. Ale jejich ordinace a ta minulá - jé to se nedá srovnat!!!
1. zář 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Tak, holky, já jdu dát pořádnou sprchu v normálním sprchovém koutě a vyrážím do ulic. Budu asi zmatená jak lesní včela :grinning: Takže se s vámi zatím loučím...papapa
1. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz
andu: papa, a opatruj se, když jsi 2v1...
ahoj misko
zabko: to chápu, že chceš mít dr v Porubě... Spousta mi byl taky doporučen ale někdo říkal, že nic moc, tak jsem zvědavá, co na to laali :wink:
1. zář 2008 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já jsem z toho zase úplně vedle. Já tak nerada měním doktory. :frowning2:
1. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz
Zabka82: Zabi, ja jsem u Spousty moc spokojena. Zaroven je primarem na Fifejdach a kdyz budes chtit tak te i odrodi. Ale to asi neni tak dulezite.
Za registraci jsem platila 250Kc, jinak nic. Jen kdyz chci fotku z ultrazvuku. Me hlavne nadchl tim, jak mi hned zacal povidat o tehotenstvi. Co a jak bude dal apod. U Martinika jsem slysela jen o penezich a tehu nic. U Spousty jsem byla zatim jen 2x, ale pokazde spokojenost. Urcite zalezi jak co komu vyhovuje ale ja jsem nadsena. Jinak v Porube ma ordinacni hodiny pouze odpoledne a jen ve ctvrtek dopoledne. Pokud by ti tohle nevadilo.
1. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
Holky jeste jsem vam ani nenapsala, ze se omlouvam, ze jsem vam tak vpadla do diskuse. Normalne jsem byvala v diskusi Tehulky s PCO, ale s tim nadstandardem u Martinika jsem se tak nastvala, ze jsem vam musela napsat :slight_smile:)) Hodne stesti vsem! AHOJ
1. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
Holky,omlouvám se,že vám sem lezu,ale chci jen přidat svůj názor.
Žabka-jsem z Poruby a kdysi jsem taky chodila k Martiníkovi a jak vás čtu nic se u něj nezměnilo.
Jsem ráda,že jsem od něj utekla už před 5 lety,taky vybíral peníze za vše a roční poplatek 300kč,není to moc,ale na to ,že jsem tam šla jednou za rok na prevenci ,kterou hradí pojištovna,tak to bylo dost.
Jak už tady někdo psal,vše co je u něj nadsandart,je jinde normál.
Já jsem měla za těhu,5xultr.-fotka za 50kč,zrcadlama mě mudra za celé těhu vyšetřila při první kontrole a pak až ve 30tt stěry ohledně streptokoka.Jinak veškeré vyšetření a testy na různé vady zdarma.
1. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz
teda holky, koukám, že p.dr. pěkně rýžuje na prvotěhulkách... :unamused:
1. zář 2008 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
tady nikdo...
andu: jak jsi dopadla? máš vitamínky? testila jsi mamatestem?
zabi: našla jsi? hledala jsi?
a co jinak??? mě pícháááá levý bok... tak jdu hají... zítra papa
1. zář 2008 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, nakonec jsem si nekupovala vitamínky žádné, zatím dozobu tu listovku a pak až si kdyžtak koupím Calibrum :wink: Mamatest jsem si koupila, ale testit budu až zítra ráno:wink: Ach jo,proč když vyjdou //, není už všechno jasné?? :sweat_smile: :wink:

A jinak? Vylezla jsem z nemocnice a ekzém už zas leze :astonished: No tak hormony se asi bouří. Jestli to s tím těhotněním vyjde, mám se s tím ekzémum asi na co těšit :pensive: Tak když už, odufám, že po porodu to zmizne :wink:
1. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
andu: tak jsem zvědavá, jak dneska ráno dopadneš... ale urščitě tam budou //... :wink: s ekzémem neporadím, neexistuje na to něco, co můžeš brát i během těhu??? leda pobyet u moře, viď? :wink:

včera proběhla ovu, mám z ní radost, a pěkně jsme se snažili... i když jsem pak nemohla usnout, bylo mi docela zle - podrobností váš ušetřím...
krásné ráno všem
2. zář 2008 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky.

Zuzi, máš pravdu, čárečka tam je stále :wink: Dokonce tipuju ještě tak den dva a bude stejně silná jako kontrolní :slight_smile: No s tím užíváním věcí na ekzém v těhu to je tak, že každý Dr. tvrdí něco jiného...Např. na netu jsem četla, že kortikosteroidní mast v těhu nevadí, pokud se používá lokálně a ne dlouhodobě - např. max 2 týdny v kuse - což mi přijde jako naprosto dostačující!! No uvidím, co mi řekne můj kožní, zeptám se i ďurologa, ale to víš, že bych byla ráda, kdybych mohla v nejhorším občas máznout. Ono abych si pak celé těhu protrpěla, to by asi nebylo nejlepší ani pro mě ani pro mimčo. Je to totiž strašný nápor na psychiku. Člověk se za sebe skoro stydí, nemá chuť vycházet ven, furt ho něco svědí až bolí...A pak je z toho s nervama v kýblu :frowning2: A já bych si chtělla těhu užít nejlíp, jak to půjde:wink:

Včera jsem byla s kamarádkou v hospůdce na zahrádce a dala si jeden vinný střik a pak už jen džusy a vody...A místo cigaret jsem zobala popcorn. Bohužel jsem ještě nedospěla do stadia, že by mi cigarety vadily, tak to byl trochu boj, ale to půjde :wink:
2. zář 2008 v 07:13  • Odpověz
andu: no to věřím... jedna z mých kamarádek tím trpí. Když se budeš moci semtam máznout, myslím, že by to nemělo uškodit... :wink:
to je dobře, že jsi zobala popcorn, jen se nedej!!!
jinak já dneska asi strávím den na wc :frowning2:
2. zář 2008 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo, jak jsem psala, že každý Dr. tvrdí něco jiného, tak někteří naopak ty masti vůbec nedoporučují a straší "dementním" dítětem a pod. Ale to co psal pan Dr. na netu, je prý nový poznatek! Jsem tak hrozně zědavá, co mi Dr. řekne na ten dlouhodobý Sandimmun. V příbalovém letáku se píše, že se má užívat, když je to nutné, jinde na netu píšou, že to není vhodné a jinde, že se to teprve testuje, ale že už teď je jasné, že těhotné ženy užívající tento lék, donosily zdravé dítě... A pak si vyber, že! :sweat_smile:

A co ty takhle brzo provádíš? Terezka už je aktivní?:wink:
2. zář 2008 v 07:17  • Odpověz
jj, princezna dneska vstávala v 6h :unamused: no co nadělám... :grinning:
2. zář 2008 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz
:astonished: Jakto na WC?? Nějaké střevní problémy?? :sweat_smile: Hihi, bylo to zvláštní, jak jsem včera volala k těm dokorům a sestřičkám oznamovala, že se chci přijít s panem Dr. poradit kvůli těhu :slight_smile: Ale sestra od ďurologa je moc fájn. Jsem se jí představila přijmním, ona se ptala jaké jméno... Tak jí to říkám a ona na to, že si to myslela, že to jsem já a že se teda uvidíme toho 10. a hlavně, že se mám opatrovat :slight_smile: Je opravdu moc příjemná.

Vidíš, Žabi, k tomu mému Dr. bys možná taky mohla. No ale je v centru, no :unamused: Je to soukromník, takže nějaký vstupní poplatek tam je. Někdy bere za kontrolu, za konzultace samože ne. Možná bych taky mohla u nějakého Dr. platit méně, ale jak on tak sestra jsou moc příjemní. Navíc Dr. ti cokoli vysvětlí a ták :slight_smile: Ještě teda uvidím, jaká bude péče v těhotenství :sweat_smile:
2. zář 2008 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.