• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu: jj, přesně tak, bohužel... :confounded:
tak to je fajn, že to máš tak super u doktora... já jsem taky zvědavá na péči nového v těhotenství... ale spíš mě sprdne, že jsem měla zhubnout, už to vidím...
2. zář 2008 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holky copak se řeší doktoři? v posledních pár týdnech mám pocit že jsem 3x týdně někde u doktora akorát na tý gyndě ne přitom bych tak ráda šla ale jdu na další kontrolu až za měsíc. no vlastně už jen za 22 dnů :dizzy_face:
2. zář 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak co Andu, jak se cítíš? :slight_smile:
2. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky
Tak jsem zpátky od doktora. No jsem parádně nasraná.
Tak byla jsem objednaná na 8:15 a pan doktor si došel až v 8:55h. Vůbec se neomluvil, prostě vůbec nic. Sla jsem první. Posadila jsem se on vytiskl recepty a dal mi je a prý jak je mám užívat a vše. Tak jsem tam seděla jak opařena. Ani se nezeptal jak se mám, jestli mám nějaké problémy - no nic. Tak jsem se ho ptala co jako to vůbec mám a jak jsem se nakazila. No řekl prý že se mám zeptat partnera - prá mě nakazil on. Debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No vzala jsem si tašku a u sestřičky jsem řekla že chci kartu. A odešla jsem. Už včera jsem volala k dr. Spoustovi a sestřička - příjemná - mi řekla že bez problému mě vemou a mám přijít 16/9.
No ale mám problém . dostala jsem nějaké tablety které se zavaději do pochvy a je u nich napsané že se nesmí užívat do 3měsíců těhotenství.
Tak nevím. Mám strach at mimískovi neublížím.
Myslíte že bude blbé když dneska už zajdu i k tomu novému dr a řeknu sestřičce že mi tohle napsal doktor ale že na těch lékách je napsané do 3měsícu těhu neužívat? Mě totiž přišlo že bývalý doktor ani dneska v kartě nepostřehl že jsem těhu.
Ježiši proč zrovna já musím mít takové problémy :frowning2:
2. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
zabko: to je dobře, že ses odhodlala. Poslední kapka to byla... radši si k Spoustovi zajdi, ať ti poví. Určitě bude příjemnější :wink:
2. zář 2008 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi já si tam dneska připadala jak ......
To ne. A včera jsme to probrali s manželem a ten říkal že na co živit takového doktora.
Ty by ses šla zeptat k tomu Spoustovi ohledně těch prášků? Já jsem si říkala že bych tam dneska skákla z práce a řekla sestřičce že jsem jí přinesla kartu a prostě jí řekla co jsem si přečetla na těch práškách a že mi ani nepřišlo že by si pan doktor všiml že jsem těhu - v kartě.
2. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
zabko: já každopádně. Jsi těhotná! Máš na to nárok. Maximálně ti řeknou, že je můžeš/nemůžeš a další postup. Určitě ti poradí... jinak by ses topila v nejistotě... :wink:
2. zář 2008 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi díky.
Já vím že asi stresuju, ale mám fakt strach.
2. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
zabko: v pohodě... to by asi každý stresoval :wink:
2. zář 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo Zuzi myslíš že tam mám předem zavolat nebo prostě jak půjdu z práce tak si tam zajít? Asi se mi to bude líp říkat sestřičce do očí než po telefonu.
2. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz
zabko: taky si myslím... po telefonu by tě třeba mohla jakoby odbýt, kdyby např.měla moc práce, takhle se nenecháš :wink:
2. zář 2008 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
No to si piš že se nenechám odbýt. Ale včera po telefonu byla moc milá.
Zuzi chci se jenom zeptat - ty prášky co si mám zavádět do pochvy mají být navlhčené - to je mám jako namočit??? nevíš náhodou?
2. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz
zabi: tak to vůbec netuším... :-O asi jo, namočit...
2. zář 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky! tak vidim zabko, ze dr. Martinik je opravdu debil. To je sila. Bud rada, ze jsi pryc.
Pokud mas nejake pochybnosti o lecich ktere jsi dostala, tak zkus sestricku, je hodna, tak treba ti poradi. Nebo se zeptej v lekarne, tam taky pomuzou. Ja bych to bez konzultace s dr moc nepouzivala.... Nikdy nevis co to udela.
2. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz
autor
No Zuzi asi se poptám sestřičky. Jsem fakt zvědavá jaká je a jestli mě nepošle do ..... .
No ale snad ne. Jsem provorodička a nevím co mi může uškodit.
Večer dám vědět jak jsem dopadla
2. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz
Zabka82: a musis ty leky uzivat uz ted? Muzes se poradit s dr. Spoustou az k nemu pujdes. Pokud to teda neni akutni....
2. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
No mám je užívat hned. Jdu se zeptat ke Spoustovi. Nechci něco podcenit.
2. zář 2008 v 15:26  • Odpověz
zabko: já bych teda určitě taky nečekala. Opravdu se jedná o radu, ale může to být hodně důležité... večer dej vědět---
2. zář 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
Brý večer, holky :slight_smile:

Beranku, je mi fajn, resp. není mi nic :slight_smile: Špatně mi není, pachy nijak zvlášť nevnímám, akotrát ještě občas ten tlak v podbřišku, ale už to není tak časté jako ze startu. No obávám se, že ty pravé příznaky teprva přijdou:sweat_smile: :wink:
A jinak je tak, že jsem se dnes byla přihlásit na pracák... Mimochodem, nevíte náhodou, jak to teď je? Jako práci na HPP vzít nemůžu, abych za 2 měsíce řekla, že jem těhu, že... Jednak by to bylo blbé a myslím, že by mi ani nevznikl nárok na mateřskou či co to je, že?? A taky nevím, jestli, když se to potvrdí, mám něco na tom pracáku o svém stavu říkat...:astonished: Netušíte náhodou??

Zabko, tak co, jak jsi dopadla? No ja bych asi sestřičce spíš zavolala, ale určo se nic nestane (nestalo), když tam jdeš osobně :wink:

A co ty, Zuzi, střevní problémy už jsou ty tam?:wink:
2. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
Andu, s tím úřadem práce bohužel netuším. Takové problémy jsem řešit naštěstí nemusela, fakt těžko říct... :confused:
2. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
andu: už se to lepší, děkuji... dokonce jsem vyžehlila. Ta hromada už tu strašila pěkně dlouho :grinning:
dobrou noc
2. zář 2008 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky
No tak jsem včera byla u toho dr. Spousty. Ještě že jsem tam šla. Říkal že v žádném případě ty tablety nebrat - opravdu se nesmí do toho 12tt. Nakonec říkal že nemám brát ani ten krém co mi dal. Prý to poléčíme až po tom 12tt. Byl úplně super. I když měl v čekárně další 3těhulky, tak mi odpověděl na mé otázky a vyšetření necháme na toho 16/9. DIvil se že mi ani dr. neřekl ve kterém jsem týdnu, když jsem byla na kontrole.
Sestřička je moooc milá. Jiný opak než u dr. martiníka.
Lalli fakt jsem ráda že jsem přešla a ty mi ho doporučila. Myslím že budu daleko více spokojenější a klidnější těhule.
Holky tak se mě aspon nějaký ten balvan spadl. Ted se budu jenom modlit at za tsěch 14dní nám bije srdíčko - doted to nevím - bo mě nebyl ten dr. Martiník schopen vyšetřit.
Andu já bych to na pracáku určitě nahlásila že jsi těhu. Oni tě už nikam nebudou posílat na práci - kdo by chtěl těhulku která mu zachvilku odešel, že jo? ALe nevím jak to je, když si potom budeš žádat o rodičovský příspěvek jestli náhodou nebudeš muset mít ten na 4 roky - což je těch nejmín peněz. Něco takového jsem četla, ale nevím to jistě. ASi bych se poptala. Jinak , kdy jdeš k dr? neměla by se opravit tabulka a zapsat tě tam?
Holky zajímalo by mě co je s Hafi. Už se fakt dlouho neozvala.
Zuzi a co ty? jakpak se máš?
3. zář 2008 v 07:41  • Odpověz
Žabi, to je super, že jsi spokojená! Teď už to bude všechno v pohodě a nebudeš se muset stresovat kvůli poťapaného Dr. :wink: Jinak s tím rodičákem máš myslím pravdu :unamused: , ale ještě to pohledám :wink: Na kontrolu jdu 10, protože později má Dr. dovču. Tak jsem zvědavá, jestli už něco bude vidět. Jinak čára už je silná jako kontrolní, tak mímo asi roste :wink: Ale do tabulky ještě prosím nezapisovat, až to budu mít za týden potvrzené :wink:

Nepsala Hafinka něco o dovolené??
3. zář 2008 v 09:02  • Odpověz
Zabka82: Ahoj Zabko, teda ten Martinik je fakt streleny, jeste ze jsme pryc, co :slight_smile:
Jsem rada ze jsi spokojena. Citila jsem stejnou ulevu jako ty kdyz jsem presla. Tak hodne stesti :slight_smile:
3. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
brý ránko holky

zabi jaký prášky se nemají brát?
3. zář 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahoj :wink:
Někteří dr. jsou fakt nepoužitelní, o nějaké lidskosti nebo taktu raději ani nemluvím :unamused:
Andu, tak to je nádherná zpráva, že // sílí :dizzy_face:
3. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
Jo holky někdy je asi se třeba dr. i třikrát zeptat než něco podcenit.
Strouzku je to nějak Klion. Je tam přímo napsané že neužívat do 12tt těhotenství.
Andu já myslela napsat do tabulky kdy jsi objevila //, ale jak chceš. Chápu tě.
3. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
počkat počkat andu našla //? ty vole to nevím tak gratulaceeeeeeeee
3. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Hihi, Strouži, už 29. :grinning: Ale jsem podobného názoru jako ty - radsi zatím negratulovat, ještě nic není jisté:wink: Jako podle té sílící čárky asi mímo vážně roste, ale doufám, že je na tom místě, na kterém má být...
3. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
ty jo to jsem asi nějak prošvihla tak promiň :wink: a jak jste to mimčo zvládli když si byla tak dlouho v nemocnici??
3. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.