• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Néc, Strouži, v pohodě!!:slight_smile: No zjevně jsme ho zvládli někdy kolem 14.8. To jsem začala pozorovat i vzestup teplot :wink: A mám takového tucha, že i přesně vím...:grinning:
3. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky děkuji za přijetí, v práci nám teď hlídají net tak to raději neriskuji a doma zase není tolik času, když je tam tak hezky jsem raději venku

na dovolené jsme byli v Řecku

jinak jsem z OV-Poruby

kam chodíte k doktorovi můj je Vlček máte s ním některá zkušenosti ?
3. zář 2008 v 17:58  • Odpověz
ahoj berryl: taky jsme z POruby :wink: bohužel s Vlčkem nemám zkušenost. Chodím do gynetu ve Výškovicím ke Kudělkům
zabi: super, tak ti spadl balvan ze srdce...
andu: já to říkala první heč :wink: že budeš těhu...chi chi

hafi tady opravdu dlouho nebyla...
my dnes byly na koupáku v Ov-Jih a paráda!!! Kam se hrabe porubské koupaliště, které bylo dneska už zavřené. Chápete to? V tom horku!!! Blbci...
3. zář 2008 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko... kdepak jste???
4. zář 2008 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
AHoj Zuzi.
Já jsem tady. I když zachviličku čekám šéfíka.
Jak se máš?
4. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno, tak od zítřka máme plodné dny, tak se budeme mazlíkovat a doufat, že už to konečně výjde
4. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj Berryl.
Jé tak to budu držet pěsti at to výjde. :wink:
Jak jinak se máš? Jak dlouho se vůbec snažíte? A z které části OV jsi?
4. zář 2008 v 08:54  • Odpověz
ahoj zabi: no uvažuju, jestli dneska zase nepůjdeme plavat...
ahoj berryl: snažení zdar!
4. zář 2008 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky:slight_smile:

Tak co, Zuzi, už jste vyrazily na koupák? No sice říkali, že má u nás dneš pršet, ale kdo ví :wink:

Já se teď chystám k obvodní, zanést jí propouštěcí zprávu z nemocnice. A pak fičím zpět domů a jdu uklízet. Je tu totiž bordel jak po výbudch, taky hora prádla na vyprání a další na vyžehlení, tak to musím dát nějak do pořádku :wink:
4. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
andu: venku je krásně... uvidíme...
jednu horu prádla jsem vyžehlila v neděli a druhá mě čeká dnes a to je pořád dokola... uf. Jinak bordel to je pro situaci u nás hodně slabé slovo :D
4. zář 2008 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky. jakpak se všechny máte? :slight_smile:
mě dneska asi skončila ms.. jako neže bych nebyla ráda, ale včera silná jako hrom, půl dne nic a večer znova.. no a dneska to stéjné, teď nic, tak čekám, jestli večer zase jo nebo jak.. :angry:
4. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
Hezké odpoledne, holky.

Tak já nevím, jestli je to těmi hormony, nebo jsem jen líná, ale moc jsem toho neudělala a teď mám pocit, že usnu. Hihi, jsem zvědavá jak stará Blažková, co mi Dr. ve středu řekne. No jak říkám, doufám, že je vše, jak má být. Sem tam mě ještě zabolí to břicho, ale jinak dobrý :wink:

Zuzi, šly jste na ten koupák? U nás už se začíná zatahovat, tak snad jste nezmokly :wink:

Mišo, teda, teda, co to ta tvá tetka vymýšlí?! :angry:
4. zář 2008 v 15:05  • Odpověz
andu, ahojky :slight_smile:
no tak jak? jsem nedočítala, ale jak jsem tu byla posledně, tak byly //, jsou stále???
4. zář 2008 v 15:17  • Odpověz
a už jsem se rozhodla, že si budu poctivě měřit BT, ať aspoň vím na čem jsem nebo jak.. snad to k něčemu bude.. :wink: :slight_smile:
4. zář 2008 v 15:18  • Odpověz
autor
čusík holky.
ANdu tak na tebe padá únava - to neřeš - já jsem nepoužitelná už od začátku. V práci to dávám tak tak a když příjdu domů tak sebou seknu na gauč a během 10minut jsem tuhá. Manžel si ze mě dělá srandu že budu mít naspané na dalších 10 let do předu - no to nevím.
4. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
ahojky zabi :slight_smile:
a počkej, jak budeš ospalá na konci těhu :grinning: , ted aspoň já jsem byla, jsem lehla a v momentě konec, amen, spím.. :grinning:
4. zář 2008 v 15:33  • Odpověz
Jojo, Mišo, jsou stále a dokonce zesílily. Pořád mám nutkání koupit si další test, ale zas si říkám, že těch 6 už je snad dostatečným potvrzením toho, že to vyšlo :wink: :grinning: Akorát mám strach, že by mohla začít ta 2 / slábnout...

Žabi a taky tě bolel ten podbřišek? Já myslela, že už to ustupuje, ale dneska je to zas tu... Tak snad v pohodě... :astonished:
4. zář 2008 v 15:44  • Odpověz
andu: nešly... a dobře jsme udělaly. Je tam celkem zima... Terka spala skoro 3 hodiny, jsem chodila koukat, jestli žije :-O a jinak buď v klidu, obavy jsou vždycky... a nepřestanou. Ale neboj, vše bude ok :wink: no tak si testni, ať máš klid, těch 30kč, to se dá,ne? :wink:
zabi: já jsem byla takhle unavená jen první trimestr. Ke konci jsem zase nemohla spát. Před porodem jsem dvě noci skoro nespala, tak jsem pak byla úplně kaput!
jinak andu: to se roztahuje děloha...
4. zář 2008 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,
jak se máme???
5. zář 2008 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Andu, ospalost je průvodním jevem těhotenství, takže miminko je určitě krásně zahnízděné a budeme čekat na krásnou zprávu od dr. :dizzy_face:
O bordelu v našem bytě raději taky nebudu mluvit, naprosto běžný stav :grinning:
5. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
A jak budete ospalé až se vám narodí dítě, to už si raději ani nepředstavujte :grinning: :grinning: Já jsem se naposled vyspala před porodem :sweat_smile:
5. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
brý ránko, andu to je těhu jak vyšitý, mě taky bolel podbříšek někdy to píchlo šíleně zvlášť když jsem dlouho stála nebo moc pracovala, ale prej je to normálka. a únava? ta je šílená aspoň u mě v práci jakš takž ale dojdu dom a jsem nepoužitelná
5. zář 2008 v 10:29  • Odpověz
Stroužku, naprosto stejné pocity jsem měla taky. Odpoledne, když jsem přišla z práce, jsem upadla na gauč a hodinu spala, vůbec jsem nebyla ničeho schopná, prostě kdybych si nelehla, spím ve stoje... :grinning:
5. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
no přesně, včera jsem měla volno tak jsem po dlooouuuhéé době trošku uklidila a šla se aspoň trochu podívat do města, vždycky jsem byla plná energie zvlášť co se nákupů týkalo a teď?? ve měste jsem nebyla ani nepamatuju, když mi napíše kámoška ať jdu na kafe vymlouvám se protože nejsem schopná ničeho.
5. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
Strouzku, to je normální, za měsíc to určitě přejde, pak zase budeš nakupovat, až budou peníze lítat... :grinning:
5. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
no nakupovat to nakupuju to se neboj hlavně ale zatím přes net, deky, povlečení atd. oblečků mám taky už plný pytel, viz včera jsem ulovila při cestě od doktora dupačky, třičko a ponožečky 4 páry
5. zář 2008 v 10:56  • Odpověz
Já jsem nakoupila 98% všech dětských oblečků přes internet, i všech ostatních potřeb :wink: No pak jsem zjistila, že asi polovina nám k ničemu nebyla, tak jsem je postupně zase prodala a teď kupujeme už fakt potřebné věci.
Ale samozřejmě tě naprosto chápu, člověk neodolá a je tolik pěkných věcí :sunglasses:
5. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
jj je mi to jasný že plno věcí ani nevyužiju ale jak říkáš pomoct si nemůžu když jsou tak krásné :wink:
5. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
jé tady se už nakupuje... nám právě dorazily chůvičky, tak je zkouším...
5. zář 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, zabi bydlím kousek od sarezy, dneska to je přesně rok co jsem vysadila HA uf to to letí
5. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.