• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj berryl, a jak to zvládáte?
5. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahojte, holky, mě včera už nějak nešel koník:frowning2: Jinak ta únava u mě není tak akutní. Akorát včera mě přepadla, tak jsem si na hoďku lehla a pak jsem zas nemohla do 12 usnout :unamused: A když už jsem usla, tak mě začaly budit šílené návaly horka a to mi přítel ráno říkal, že mu byla v noci hrozná kosa, jak jsem otevřela balkón dokořán :astonished:
5. zář 2008 v 18:17  • Odpověz
ahoj tak zatím jsme to tak moc neřešili, ale teď když už víme, že to je rok tak mi to začíná vrtat hlavou :o( co je špatně a proč to nejde, všechny kamarádky kolem mě otěhotněly hned, tak to moc nepřidá
6. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
Hezkou sobotu, holky:slight_smile:

Jakpak se máte? Předpokládám, že Zuzu se zas někde čvachtá, ne?:wink: No a já jsem radši zalezlá doma, protože ekzém se zas rozjíždí a to vedro a pot mi nedělá nejlépe.:frowning2: Jestli bude vše jak má být, v což doufám!, asi si to těhotenství "užiju" :wink: No ale tak věřím tomu, že pak se ekzoš zmírní :wink:
6. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
ahoj andu snad To je už lépe, dneska to bylo venku šílené v tom vedru
6. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
Ahojte kočky, nějak nestíhám a mám teď takové ospalé období, takže sem moc nechodím :wink: Každopádně vás všehny zdravím a přeju brzké kolejnice na testíku :wink: :grinning: Já začla už stimulovat na IVF, tak mi držte prosím palce, ať nám to konečně vyjde a držte se :wink: :slight_smile: :grinning:
6. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahoj paraple držím určitě palec

my máme ovulační víkend tak se snažílkujeme, doktor říkal, že stačí jen 1x za den, že to vícekrát nemá smysl, když to teď nevýjde tak půjde zřejmě manžel na vyšetření a pak se uvidí a začkou se konečně snad hýbat ledy
6. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
Brryl - díky, no jednou určo stačí...tak držím palce
6. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz
krásné nedělní ranko všem.. :wink: :slight_smile:
7. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky
Paraple - určitě budeme držet pěsti at to výjde - moc bych vám to přála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Berryl tak vy snažilkujete? tak taky držím pěsti. Já už bych byla asi na mrtvici. Ale uvidíš že to výjde a bude tady další těhulka.
Já jinak se mám dobře. Včera jsem byli v Hlučíně na oh'nostroji - super!!!!!!!!! Jinak už se mi to krátí to čekání na prohlídku. Konečně po 5ti týdnech uvidím našeho fazolka a doufám že vše bude v pořádku. ještě týden musím vydržet, ale to uběhne jak voda.
Andu a co ty? jak se cítíš? to horko je fakt hnus. Včera jsme taky byli zalezlí doma - už toho sluníčka a teplíčka byla letos dosti. Jsem říkala že obdivuju ty, co rodili někde v srpnu a museli přežít ty horka.
Nic budu končit, jdeme na procházku. Tak zatím čusík a krásnou neděli
7. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojky zabi :slight_smile:
já rodila minulý rok taky v tom vedru, ale šlo to.. :wink: .. horší bylo to předtím, tahat ten břušek v těch 30-tkách :unamused:
7. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
jo zuzi, jak mám blbě tu MS, tak mám špatně i grafík v albumu snažilek.. tak prosím ho změň.. :wink: :slight_smile: , jestli budeš dělat nový, tak poslední MS 30.8... :wink:
7. zář 2008 v 10:06  • Odpověz
Parapli, i já se připojuju k držení palečků :dizzy_face:

Zabi, máš recht, sluníčko a teplíčko je krásná věc, ale kdyby těch stupňů bylo o něco méně, stačilo by to :wink: Jinak já se cítím dobře až na ten ekzém. Musíme něco s tím mým kožařem vymyslet, jinak si tenhle stav protrpím...Jinak břuško mě už bolí jen občas a včera mi bylo trochu šoufl, ale jinak nepozoruju nic, tak snad je vše v pohodě :wink:
7. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
andu: jj čvachtám se, ve vlastním potu!!! Dělala jsem generální úklid (tzv. předpředvánoční). Všechno jsem nestihla, ale zase jsem musela povyhazovat nějaké mouky, byly plné brouků chjo...
ahoj parapli: držíme pěsti ze všech sil!!!!
holky tak já ty grafíky změním, andu udělám těhuláčkovský, tak hlaste kdo co kdy MS popř. TP atd...:wink:
7. zář 2008 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Hihi, Zuzu, tak to pardón, já myslela, že si hezky odpočíváš a ty jsi zatím poctivě pracovala... Tak jo, když jinak nedáš, sice jsem se tomu ještě bránila, ale snad bude se svištíkem všechno v pořádku. Tak mi to tam změň:wink: (jinak pro případ potřeby, poslední MS byla 1.8. a první // byly objeveny 29.8. :wink:)
7. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz
hotovo... kdo chce ještě něco změnit, tak si písněte :wink:
7. zář 2008 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, děkuji :slight_smile: Vypadá to hezky, tak mi ve středu držte palce, ať mi to pan ďurolog potvrdí a vidí už aspoň ďubku na tom místě, kde má být :wink:
7. zář 2008 v 15:52  • Odpověz
andu: jasně že jo. To víš že potvrdí, jinak to ani být nemůže!!!!
7. zář 2008 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu: :slight_smile: Tak doufám v to, věřím v to, ale znáš určo, stejně jako holky čerstvotěhulky a maminky zde (teď přemýšlím, kolik vás tu je - ty a míša, nebo ještě někdo?? :astonished: ), ten strach, tu nejistotu :wink: Ach jo a od teď už to tak bude až do mé smrti! :grinning:
7. zář 2008 v 18:01  • Odpověz
Tak co je, holky, co je, kde jste?! :grinning:
Já jsem sama doma, neb drahouš má nějaký menší problém v práci, tak ho řeší se svým nadřízeným a kdo ví, kde to řešení zakončí :grinning:
Já se musela zas máznout kortikoidní mastičkou, tak hledám na netu informace. A vždycky mě pan doktor Koucký na netu uklidní svými odpověďmi. Maminky z mazání těmito mastmi mají hodně strach, hlavně v 1. trimestru, a on jim na to odpovídá, že ale kortikoidy ničemu nevadí, případně, že musí věřit jemu a ne příbalovým letákům :wink: Uff :grinning:
7. zář 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Ahoj Andu.
Neboj uvidíš že všechno bude v pořádku. Když ti to ten doktor napsal, věřila bych. Al e znám takové ty pocity nejistoty. měla jsem je taky a to díky tomu mému astmatu. Taky beru spreje na kterých je napsané že těhotné nesmí užívat, ale dr. řekla že lepší je užívat než aby miminko nemělo kyslík. Tak jí věřim a doufám že bude vše ok. ale poseldní dobou se mi nějak líp dýchá. Sem tam si zapomenu stříknout sprej a je to zatím v poho. Uvidím. Ve čtvrtek jdu na alergologii, tak jsem zvědavá co mi řekne.
7. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
holky tak teda takové starosti nezávidím. Já jsem naštěstí "jen" zvracela celou dobu, taky mi vylítl tlak a stresovala jsem se váhou. Jinak ok
Hezký večer...
my si jdeme ještě pojistit snažení :grinning:
7. zář 2008 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
No, přesně, Žabi, nejistota to je. Ale jsem tak nějak vnitřně přesvědčena, že se nic nestane a že je daleko lepší mít své zdraví pod kontrolou. Myslím, že čím víc trpí maminka, tím víc trpí i miminko. A u toho tvého astmatu určitě!

Zuzu, no "jen" zvracela, ale taky nic moc :wink: Jsem zvědavá, jestli na mě tohle taky přijde. Normálně dneska se zvlášť těhotně necítím :grinning: Zuzi, tak příjemné snaženíčko přeju :wink:
7. zář 2008 ve 20:44  • Odpověz
dobré ránko,
tak teplota se drží hore, jupí, ovu byla. Teď už jen čekat, jestli mrcha (ne)dorazí....
jak se máme?
8. zář 2008 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko, tak super doufám že jste se pořádně snažili :grinning: a za 14 dnů doneseš těhu test se //

já se mám dobře, akorát tu leje jak z konve od večera tak bych spala až bych brečela
8. zář 2008 v 07:30  • Odpověz
strouzi: tady taky... celou noc a pořád... já byhc taky spala ale madam mi to nedovolí... kramaří a kramaří :slight_smile:
8. zář 2008 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
aspoň si doma to bych brala ani bych třeba nespala ale jen pocit že můžu být celý den v pyžamu pustit si telku a být doma, já sedím v práci před sebou zase pracovní týden ach jo už mě to tu nebaví :frowning2:
8. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
no sice v pyžamu u telky rozhodně sedět nemůžu, malá sebou šije jak všichni čerti, když nejsme venku, ale je to mnohem lepší než chodit do práce. Však se taky dočkáš, neboj... už áš čtvrtinu za sebou :wink:
8. zář 2008 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
jj chtěla bych být v práci tak do konce roku a pak jít na nemocenskou stejně ofic. nástup na mateřskou mám někdy od půlky února
8. zář 2008 v 07:43  • Odpověz
ahojte holky konečně zase mezi vámi pane jo vy jste ukecané kdy já vás dočtu to fakt nevím :grinning:
8. zář 2008 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.