• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojte parapli, ahoj žabi :grinning: :grinning: děkuji za gratulace doufám že to není moc předčasné a už se to jen potvrdí. Už jsem se trochu aklimatizovala v práci tak hurá znovu do pracovního procesu. Až budu vědět výsledky tak se ozvu :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
Hafi to víš že se to potvrdí. Uvidíš. Jé to je fakt super jak se tu rozrůstáme :slight_smile: . Tak už se těším na info od dr. Kdy tam máš volat?
No já dodneška nevím jestli našemu fazolkovi tluče srdíčko - minulý doktor - katastrofa. Tak snad se to dovím za týden jak půjdu k dr. Už těším, ale taky mám i trochu strach. ALe vše bude dobré.
Holky mě se tak nechce. Já bych tak spala.
Strouzi ty chceš jít na nemocenskou po vánocích? no mě by zajímalo, jestli budeme mít nárok na dovolenou příští rok a kolik dní? jestli se to nějak krátí. Já jsem uvažovala že bych spíše vybrala dovolenou a pak hups na mateřskou. Moc se mi na nemocenskou nechce jít.
8. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
holky tak jsem právě dovolala a testy vyšly pozitivní takže ve čtvrtek hurá k panu doktorovi :grinning: :grinning:
8. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahojte, holky:slight_smile: To se nám to při pondělku hezky rozjelo :wink:

Parapli, to je na prt, že ti to stopli! Budu na tebe myslet, ať další mrcha přijede co nejdřív a můžete začít znovu stimulovat!

Hafi, tý jo, tak taky moooc gratuluju!:slight_smile: Jinak já // našla 29.8. a na kontrolu jdu ve středu, neb pak jede pan ďurolog na dovču :wink: Doufám, že už bude něco vidět a nebudou mi teď při 1. prohlídce brát krev. Museli by totiž opět ze zápěstí jako v nemocnici a to je au au. V tom špitále jsem z toho byla na sestru až zlá :sweat_smile:
8. zář 2008 v 09:41  • Odpověz
bobatka holčičky - andu tebe tak pořád zlobí ten ekzém?? to je hrůza
parapli taky na tebe budu myslet a držet pěsti ať to vše vyjde
a na všechny ostatní snažilky tfuj tfuj tfuj bacilky :sunglasses:
8. zář 2008 v 09:45  • Odpověz
No, Hafi, začal mě takhle pekelně otravovat bejspíš v době, kdy jsme počali :wink: Akorát jsem to ještě netušila a celá olezlá, neschopna se vyspat nebo se sebe dotknout, nechala jsem se odvézt do špitálu... Akorát, že tam jsem zjistila příčinu a před odchodem z nemocnice už se ta svindura začala zase rozlézat. :angry: No bude to asi boj, ale dnes jdu ke kožnímu, tak snad něco vymyslíme. Jinak bych se asi zbláznila a měla bych pak doma pěkného nerváka. Což mimochodem, pokud bude svišť po tatínkovi, bude tak jak tak :wink: :grinning:
8. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
No vidíš Hafi, že je to dobrý. Jen takhle dál. Ve čtvrtek už třeba uvidíš bublinku a tečku - je to mazec, když se díváš na něco co ti roste v břichu a vznikne z toho malý človíček.
Andu ty stím tvýým ekzémem - snad ti dr. poradí co s tím a vyléčíte to. Jé já ti tak závidim že můžeš být doma. Já prostě dělam v práci už jen z povinnosti. Už aby byl víkend.
8. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Hafi a co vůbec manžílek? ví to? nebo to máš přo něj překvapení?
8. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
no manžílek mě donutil si udělat test, že jsem prý nebývale protivná tak že jsem určo těhotná. No tak to nemělo cenu před ním tajit a pak vymýšlet nějaké hezké oznámení a jelikož jsem kecka ukecaná a moje nej kámoška pracuje na stejném místě jako můj taťka tak to teď musím říct jí i našim protože by mě mrzelo kdyby se to nedozvěděli ode mě teda od nás :slight_smile:
8. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Andu, Zuzu - díky...no spíš mám strach, že když tak blbě reaguju, že to nakonec vůbec nevyjde :confounded: No uvidíme :wink:

hafi - určo bude vše ok a brzo budeš mít potvrzené hCG z krve :wink:
8. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
hafi: gratuluji!
parapli: a co to znamená že blbě reaguješ?? určitě to vyjde, prostě musí!!! :zipper_mouth:
8. zář 2008 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky, jsem zpátky od kožního. Byste nevěřily, jakou radost z těhotenství může mít i pan doktor přes kůži :wink: No Tak jsme se bavili a udělala jsem dobře, že jsem vysadila lék, který mi v nemocnici nasadili k tomu dlouhodobému užívání. Jinak mi ale napsali jeden slabší a dodal, že nejsem 1. ani poslední těhotná s atopickým ekzémem a že se těch mastí není třeba bát. Napsal mi i antihistaminika Xyzal, které si ale vezmu na noc v případě svědění. No Dr. je stejného názoru jako já, že ty farmakologické společnosti se poznámkou "nevhodné v těhotenství" ve většině případů jen zříkají zodpovědnosti bez ohledu na to, je-li lék tak strašně nebezpečný, nebo není... Samože bych byla nejradši, kdybych do sebe a na sebe nemusela cpát nic, ale hold nemám zdraví nejkvalitnější a to těhu si chci užít v takové míře v jaké to půjde :wink:
8. zář 2008 v 16:14  • Odpověz
ehm, chtěla jsem napsat, že mi předepsal jeden slabší kortikoid :wink: Jsem dneska (a ne jen dneska) jak hotentot...a navíc úplně mimo. Řekněte, že je to tím těhu...?!? :wink: :grinning:
8. zář 2008 v 16:15  • Odpověz
andu: je to tím těhu :wink:
8. zář 2008 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
hihi, Zuzi, dík, jsi hodná :wink: :grinning: Normálně jsem ke kožnímu přišla v klidu na půl 3., místo na půl 2.. A to jsem byla skálopevně přesvědčena, že jsem tam včas :grinning: Pak jsem ještě zapomněla na 30Kč za prohlídku, takže to sestřičce musím donést příště. V lékárně jsem si chtěla koupit nějaká homeopatika na zánět v očích, který se mi furt vrací a nějaká proti svědění kůže, na což jsem taky zapomněla. A vrcholem všeho je, že jsem si nastoupila do trolejbusu a až doma si uvědomila, že jsem chtěla nakoupit :grinning: ... No obávám se, že za tohle už těhu nemůže!:grinning:

Co děláte, holky, takhle odpoledne?:wink: Já si jdu dát čínskou polívku a pak bych se měla dát do úklidu... Ale copak se mi chce?! A copak vůbec můžu s mou dnešní neschopností?!?:grinning:
8. zář 2008 v 16:33  • Odpověz
andu: no já pořád ještě uklízím. Terez totiž zase stihla udělat bordel... to je šikulka, co... no je pohotová.
Teď kouká na Kouzelnou školku tak dočítám. Jinak klidně to můžeš svést na těhu, já myslím, že je to celkem běžné :wink: a mi to vydrželo dodnes, neustále zapomínám a jsem občas mimo... :grinning:
Holky my máme zítra výročí 2 roky a chceme jít na oběd, nevíte o nějaké pěkné restauraci - může být po celé Ostravě, ale nejlépe Poruba nebo blízko - důležité je, aby tam měli jako přílohu krokety :grinning: to je jediná podmínka mého drahého :grinning:
8. zář 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
Hihi, Zuzu, to je pěkná podmínka. A mimochodem, gratuluju :wink: Já ti ale bohužel neporadím. Jediné co mě napadá, kde dobře vaří je v centru Pelikán a u nás na Slezské U Dvořáčků. Nebo pak ještě s drahoušem chodíme do Pecivála na Stodolní (ale to je spíš hospoda) a to nevím, jestli tam mají krokety :wink: Tý jo, normálně je nejím, ale teď bych si je i dala:grinning:
8. zář 2008 v 16:53  • Odpověz
andu: v Pelikánovi jsme byli několikrát... tam už to máme prozkoumané... tak musíme zkusit něco jiného... uvidíme...
taky bych si dala krokety :grinning:
8. zář 2008 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Andu, s tou pamětí to je na začátku těhu asi normální. Já jsem měla najednu pocit, že si nemůžu vzpomenout na jména lidí, se kterými jsem byla v častém kontaktu a musela jsem si vytáhnout telefonní seznam. Opravdu jsem si uvědomovala, že mám horší paměť, pak se to naštěstí zlepšilo, ale bylo to dost hrozné :grinning:
8. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
ahoj holky
ANdu vidíš říkala jsem že to bude v poho. To co ti řekl pan doktor na kožním mě řekla alergoložka to samé. Prostě si ty farmaceutické fírmy kryjí záda.
Jé a ty jsi takhle mimo? no to fakt nevím jestli to bude tím těhu, ale asi si dneska byla mimo z toho že tě pan doktor uklidnil s těma tvýma mastičkama.
Zuzi tak vy máte 2 výročí? No my máme příští týden 15/9 zase první výročí od svatby Jo a můžu ti doporučit řeckou restouraci - je na hlavní třídě. A tam je to SUPERRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky se tam chystáme příští týden. Vřele fakt doporučuji. Zkusím ti najít i odkaz přímo na tu restauraci a pošlu ti to.
8. zář 2008 v 18:25  • Odpověz
Zuzu, všichni doporučují restauraci ve Lhotce, vaří tam prý skvěle a mají i internetové stránky, tak se můžete podívat :wink:
8. zář 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
Zuzik máš odkaz na řeckou restauraci v IP
Beránku to máš pravdu ve Lhotce je super restaurace. Dobře tam vaří
8. zář 2008 v 18:34  • Odpověz
No, Žabi, ono to není jen dneska. Fakt plantám hrozné kraviny, kolikrát :grinning: No aspoň, že mě Beranek uklidnil, že na tom byla podobně :wink:
8. zář 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
No já zase jsem pořád unavená a pořád bych spala. Příjdu zpráce a nejsem schopna nic ale opravdu nic udělat. Zatím vše musí zvládat manžel. Zrovna dělá večeři - už se těším
8. zář 2008 v 18:43  • Odpověz
Tak to já mám, Žabi, jediné štěstí, že do práce nemusím, takže si můžu zdřímnout, kdy se mi zachce. Proto ani nepozoruju, jestli je to nějaká extra únava :wink: Žabi, teď nevím, ty jsi psala, že bereš nějaké prášečky od alergoložky??
8. zář 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Andu beru dva spreje - bez kterých bych to asi nezvládla a na obou je napsané že těhu to nesmí. ALe věřím své dr. která mi řekla co tvůj kožní
8. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
dobré ránko,
tak já mám konečně uklizeno, ještě budu mýt koupelnu a wc, pak mě čekají velké zrcadlové skříně vyleštit (být po mém, už jsou dávno pryč nebo polepené neodrazovou folií) a budu mít zase na pár hodin klid. Madam si dneska přispala, vstala teprve až v 7, to je fajn. Kdyby jí to tak chtělo vydržet. No a musím naplánovat dárky k Vánocům... to jsou věci, co? :grinning:
jsem ráda, že se mmi zdravotní problémy vyhly... když tak čtu, o co všechno se musíte ještě strachovat v těhu :wink:
a jak se máme dneska?
9. zář 2008 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi dobré ráno. Teda vy jste spali až do sedmi?? já chci taky :frowning2: . To vstávání mě jednou zabije.
No tak dneska vyrážíte na večeři? v té řecké mi vždy chutnalo, a pokaždé z tama jdu přecpaná.
Doufám že to dnes v práci rychle uteče - odpoledne mě čeká koš prádla na žehelení - už se musím přinutit. Tak jsem zvědavá kolik toho zvládnu.
Dneska vypadá že bude docela pěkně. šla bych tak ven.
9. zář 2008 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno holky, jakpak se vede. Taky bych šla spát nebo aspoň ven na procházku. :sunglasses:
9. zář 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
ahoj Hafi. Tak to zabalíme v práci a jdeme na tu procházku co?
9. zář 2008 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.