• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jasan klidně hned :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 07:52  • Odpověz
zabi: to bylo výjimečně. Jinak vstává i v 5.... právěže manžel má zítra volno, dneska je v práci, přijede večer, tak si dáme vínko, no a zítra jde ráno k zubajdě a pak jdeme na oběd. Mně v řecké taky strašně chutnalo, ale nikdy jsem si tam nedávala krokety, tak mě ani nenapadlo, že je mají :grinning: To bude manžílek potěšený! :grinning:
ahoj hafi: no nedivím se ti...
9. zář 2008 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
No můj manžel si dává skoro pokaždé v řecké Dimitiho pánev - jsou tam různá masa a máš to obložené právě kroketama - já je nemůžu ani vidět - jednou jsem se jich přejedla. Já zase ujížídím na jejich kuřecí kapse na roštu s balkanským sýrem s americkýma bramborama - jé já už se tak těším na příští úterý. Sice výročí máme v pondělí, ale říkali jsme si že půjdeme v úterý - to jdu na kontrolu a tak si to spojíme dohromady. Oslavíme i prcka.
9. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
žabi: já miluju moussaku... ale musím zkusit něco jiného taky :grinning:
9. zář 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
mmm, holky, vy mmi děláte chutě, takhle "po ránu":wink:, nemám tu ani chleba, neb nejen já jsem včera zapomněla nakoupit, ale stejně tak drahý :grinning: No já si toho odpočívání ještě užívám, než přijde prcek. Jak vidím u Zuzi, moc už se pak nevyspím :wink:
9. zář 2008 v 09:41  • Odpověz
andu: třeba budeš mít hodné dítě,a le stejně ty první měsíce byly v tomto peklo. Takže si pořádně naspi do zásoby! :grinning:
9. zář 2008 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
holky kde jste? :frowning2:
my jdeme dneska na ten slavnostní oběd, ale mně je blbě a k tomu jsem začla špinit ach jo... a to jsem 23DC a teprve 17den byla ovulace... no holt mám smůlu... musím si počkat do října... :frowning2:
10. zář 2008 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
AHoj Zuzi
Jé to je mi líto že to zase nevýjde. :frowning2: . Ale dneska si uděláte krásný slavnostní obídek a aspon trošičku se odreaguješ. Uvidíš příští měsíc už to musí vyjít.
Já si zrovna dávám snídani.
10. zář 2008 v 07:39  • Odpověz
dobré ranko zuzi,
jejku se nějak nedaří, tě to tělíčko zlobinká. :angry:
10. zář 2008 v 07:40  • Odpověz
dobré ranko žabi,
andu jde vlastně dneska na tu kontrolu, co?? Tak to ji drřím moc pěsti, a budu na ni myslet, já jdu totiž zítra. :pensive:
10. zář 2008 v 07:41  • Odpověz
dobrý ránko holky
10. zář 2008 v 07:47  • Odpověz
normálně jsem si dneska musela uvařit kávu a to kávu vůbec nepiju jen příležitostně 3v1. Dneska to byla nescafé s mlíkem a cukrem takže taky taková 3v1 ale pomohla už se mi konečně neklíží zraky :grinning:
Zuzi tak to tiško závidím teda ten slavnostní oběd i když tvůj manža má vlastně dneska zubajdu ráno, co?? Ale i přesto si to určitě užijete. Ještě mě napadla restaurace U lva a pak Panoramka v Porubě kde dobře vaří. :sweat_smile:
10. zář 2008 v 07:50  • Odpověz
ahoj strouži už sem se divila kde se nám touláš :wink:
10. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
hafi děkuji. No ona mu určitě nebude vrtat, má dobrý zuby, je to jen preventivka. To mě vyvrtá zase určitě jak tam půjdu. Jdeme do té řecké, já už tam byla a super, tak ještě taťulda. Terka bude u babičky už se těším. Ještě musím přemluvit manžela do kina...
10. zář 2008 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
hafi já taky piju kávu až co jsem těhu ale ne denně spíš 2x do týdne a ledovou
10. zář 2008 v 07:55  • Odpověz
tak jsem to vyřešila, rezervovala jsem lístky chichi. Jdeme na Bathory, jupí. Těším se... to abychom poobědvali ve Futuru, ať to stihnem, co :wink:
10. zář 2008 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
to zuzi zvládnete teda záleží na kolik si rezervovala lístky :slight_smile:
strouži fakt?? Nestraš mě to vůbec nechutná já si kávu jen dala ať nemám za chvíli vyražený enter na čele :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 08:09  • Odpověz
jsem asi pako ale už jsem jukala i na kočárky - mě fakt hrabe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dost se mi líbí ten x-lander
10. zář 2008 v 08:11  • Odpověz
hafi: proč pako??? když se ti líbí... :wink: my ho měli taky ve výběru ale nakonec jsme vybrali s větší hlubokou korbou... aby byla na zimu Terka pěkně v teplíčku
jinak lístky máme na 14h
10. zář 2008 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
hafi proč pako?? já mám vybraný kočárek od doby kdy jsem ještě jedla HA :grinning: stejně tak jména i postýlku takže mě už nic nepřekvapí
:wink:
10. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
a který má ještě hlubší korbičku.
No tak to si budete muset pohnout s obědem v té řecké restauraci :sunglasses: :sunglasses: ale určo bych řeckou neměnila za jídlo ve futuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
Hafi já už taky koukám dávno po kočárkách. A taky se mi líbí x-lander. ale mají holky pravdu že má malou korbu. Ještě se mi líbí jane - ale ta cena už se mi nelíbí. Tak prostě budeme vybírat a vybírat a nakonec skončíme u Tako který mají všichni cigáni :grinning: (samo si dělám srandu). Moc chci trojkolku a z té asi neustoupím.
Strouzi chci se tě zeptat máš v albíku daný obrázek zavinovačky pro mimčo - takovou šedou s těma ušima. Včera jsem večer koukala na emitex, ale nikde jsem tam neviděla cenu. Můžu se zeptat za kolik jsi to koupila a popřípaě kde? díky moc. Jo a jaké to je ve skutečnosti? můžeš vyfotit a dát do alba? já jsem se do toho zamilovala a chtěla bych to objednat. díky
10. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
Zuzi tak i kino? Bathory byla dobrá, i když.... . Ale bude se vám líbit - takový super film na výročí svatby :grinning:
Jinak jídlo ve Futuru - fůůůj. V kažédm případě musíte stihnout i tu řeckou, ale zavolala bych si tam a rezervoala místo - mají tam hodně plno.
10. zář 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
Zuzi ted čtu že máte lístky na 14hod. Zavolej do té řecké - mají tam totiž docela levné a dobré meníčka a podle mě tam bude narvané, tak at máte stůl.
10. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
jéééé žabi já jsem se taky zamilovala do overalků a zavinovaček s těma ouškama jsou sladké :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
já ty ouškové zavinovačky a overaly ještě našla i na queele :wink: i s cenama ať můžeš žabi porovnat
10. zář 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
Hafi ani mi nemluv. nejraději bych to koupila hned. ALe s těma ouškama je to nádherné. Někde jsem viděla že to snad stojí 500kc, ale to mi neva. spíš bych chtěla vědět jestlis e to dá sehnat někde v OV - aby se na to člověk mohl podívat. Ty taky zamýšlíš o koupi? jestli bych to nidke nesehnala v OV tak jsme to mohli potom objendat spolu a rozdělit se o poštovné. Ale já projdu všechny obchody v OV :grinning:
10. zář 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
No já včera četla na tom emitexu, že se dělají i jím podobné zavinovačky, ale už nejsou tak kvalitní a samo že jsou za nižší cenu. Prý se ten flauš žmolkuje ale od nich ne. Tak prostě nevím. Víš jak je lepší když si to člověk osahá.
10. zář 2008 v 08:37  • Odpověz
jj tak kdyby si někde narazila na to tak dej vědět kde ju :wink:
už se nad tím rozplývám jak to mají na tom quelle vyfocené i s miminkem jukni mám to v albíčku no prostě nádhera. a z quelle si třeba kámoška objednávala deku pro mimiska a je úplně bobma jsem se s ní mazlila než jsem ji tu deku předala, jelikož to objednávala přeze mě mám tam účet. Takže pak by časem nebyl problém se domluvit o společném objednání :wink: :wink:
10. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Hafi ta je taky krásná, ale zkus mrknout na ten emitex, tam to trochu vypadá jinak. Jinak mrkla jsem teda do tvého albíka a myslím že máme skoro stejné představy - akorát já bych chtěla postýlku do zelena a kočárek taky, ale oranžová je hned na druhém místě.
No a v dubnu už se fusak nemusí dávat že ne? já nic takového nebudu objednávat. Ta zavinovačka do té autosedačky je tak na jaro právě. Zimní mi příjde zbytečná.
Jinak super když budem něco objednávat dej vědět a já se taky na něco kdyžtak kouknu a pojedem na půl s poštovným.
10. zář 2008 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.