• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzu ty ještě kojíš?? jinak to je pořádná odvaha mít roční díto a snažit se o druhé. kámoška to tak udělala a teď chodí jak chodící mrtvola hotová unavená , jinak testy kupuju v lékárně, 3 ks za 120,- a jsou dobré, je toková růžová krabička comfort ovulační testy a je dobrá, jsem měla i jiné z netu a byli na prd. jánavíc ovulku poznám podle píchání v podbříšku

parapli ani nemluv, nikdy více, tam toho bylo plno, s manžou jsme se i hádali, mě má rád ale i sestru, naštěstí brzo ho to začalo štvát taky že ona se válí, užívá a my jen dřeme a platíme, nehorší že rodiče byli nesoudní. dokonce jsme za nima šli jak to budeme řešit, že bychom do bytu investovali (nové okna, podlahy..) ale dokud není náš tak ne, a víš co řekli rodiče?? prej když tam dcerunku necháte ještě 2 roky bydlet a pak jí vyplatíte bude to vaše. no to určitě, ani za nic řekli jsme dost, tak tchán řekl ok byt se prodává, a víš co? v úterý nám zavolal do pátku se vystěhujte. tak jsme věci museli naházet kde se dalo, hlavně manžovi do skladu, k našim jsme se nastěhovali s oblečením a začali vyřizovat hypotéku
16. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
Strouzek - to je teda síla...nejhorší je to, že takové diametrálně odlišné chování bolí a už se chtě nechtě na ty rodiče díváš jinak než dřív :unamused: Fakt si tohle nedovedu představit, my naštěstí tohle nikdy nemuseli řešit, spíš ještě pomáhali všichni nám :wink: Tak držím palce, ať je to už jen a jen lepší až to bude úplně nejlepší :wink:
16. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
to si piš že dívám,od tý doby nejsou vztahy jak bývali, prostě navždy tam zůstane blok. nejhorší že manža pořád hledá vinu nejvíc u mě prej ví jací jsou ale prej chytřejší ustoupí, jenže to já neumím vymazat vše co bylo

jo mimochodem když jsme makali na jejich bytě s našima můj tata si vzal 14 dnů volna dřel tam celý dny v monterkách tak přišel tchán v obleku a ani ruku mu nepodal, prej by se zašpinil. od tý doby si naši myslí svoje
16. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
strouzku nekojím... já mimi moc chci, bude odstup už teď min 2,5 roku to je akorát... my jsme akční celá rodina... ségra má holky od sebe 14 měsíců :grinning:
jinak ovu testy mám z netu (levnetesty.cz) - myslíš ty??? zkusím asi taky ty comfort
Bt měřím, ale fakt se v tom ještě až tak nevyznám....
16. črc 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
no z té stránky jsem měla a byli špatné, dokonce u jednoho se neobjevila ani kontrolní čárka. a u druhého testu byla zase druhá čárka slabá ale přitom vím že jsem ovulu měla
16. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
hm strouzecku, to jsi mě nepotěšila... taky se mi zdá, že jsou jaksi trošičku divné... tak příště no. Já mám od nich i těhu testy
Dneska přišly šatky a botky co jsem si objednala na svatbu manželových kamarádů (jdeme na dvě svatby), nějaký cm do nich teda zhubnout potřebuju, ale jinak nádhera... dala bych vám fotku do albíčka, ale jednak byste se lekly, co je to za vorvaně a pak mám vybité baterky ve foťáku...
16. črc 2008 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Strouzek - to se vašim nedivím, že nejsou z tvých tchánovců nadšení, to je fakt síla...a ani se nedivím, že nechceš ustopit a odpustit...proč bys taky měla, tvoje krev to není :wink:
16. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
no přesně tak parapli, v minulosti je toho dost a já prostě tohle zapomenout nemůžu

zuzu nekecej a hoď to do alba :wink:
16. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz
Strouzek - v tom tě plně chápu :wink:

Zuzu - jasňačka, ukaž nebo se na ně přijedem podívat osobně, nezapomeň, že to ani jedna z nás nemáme daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
to jo, teda já mám budu muset dojet až z krnova :wink:
16. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj, já jsem taky z Ostravy a oficiálně se začínáme snažit o druhé dítě....i když my jsme neužívali antiko od šestinedělí, ale to bylo spíš nesnažení než snažení, takže teď bychom už chtěli s tím něco dělat :wink:
Jinak první dítě se nám povedlo až po 10 měsících, z tohoto důvodu raději na nic nečekáme :slight_smile:
16. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
Taky jsem používala ovu testy, které jsem měla z levnýchtestu.cz a čárky se mi ukazovaly :wink:
16. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
Jojo, Zuzu, ukaž šatečky a botky :wink:

Jinak já měřila BT, ovu po vysazení proběhla jednou, pak se mi to rozházelo a teď beru Proveru, takže to nemá cenu, neb BT zvyšuje...

S přítelem už jsme se vrátili z obchodu, máme nakoupeny samé zdravé věci, mastičku, čípky, Tee Tree oil i Lapacho a jdem se léčit :wink: A taky jsme si v K+K vybrali lino do kuchyně a už ho máme zamluvené :wink:
16. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
ahoj beránku, až po 10 měsících?? no my se snažíme 5. měsíc a už mi z toho hrabe že furt nic říká se rok normálka ale představa tak dlouho čekat tak se zblázním
16. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
tak já to zkusím hodit do albíčka... snad se neleknete. Boty vidět nejsou ale to nevadí...
16. črc 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Strouzek - neboj nezblázníš..taky jsem si to myslela a my už jsme načali 5. rok a ještě stále jsem při smyslech, aspoň to tak vypadá :grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 14:36  • Odpověz
parapli já vím že přeháním šílet po tak krátkým čase ale pomoct si nemůžu :frowning2:

holky valím dom páček
16. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
strouzku, naprosto tě chápu, my jsme se rozhodli, že to zkusíme a hned jsem si říkala, tak příští měsíc už budu těhotná, první měsíc nic, pak jsme říkali druhý, taky nic, pak třetí, čtvrtý...no a pak zcela neznalá v nějakém měření a testování jsem začala panikařit a hledat různé informace na internetu, četla různé diskuze, zkusila ovutesty, před každou MS zkoušela těhotenské testy a po 9 měsících jsem si řekla a dost, nebudu pořád šílet a najednou jsem se hrozně zklidnila, jeli na dovolenou a pak MS nebyla, vůbec jsem nepočítala s tím, že jsem těhotná a byla :wink: Fakt to chce klid a vymazat z hlavy neustálé myšlenky na dítě, nechápu jak se mi to povedlo, ale povedlo :wink:
16. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz
Striuzek - já taky šílela, teď už bych si klidně počkala i další 2 roky, jen vědět, že to opravdu jednou přijde :wink: Takhle je tu furt ta nejistota, že se třeba nikdy nezadaří :wink: A s každým dalším měsícem je větší a větší. Největší naději vkládám do IVF, ale zatím to holkám kolem mně moc nevychází, tak se toho trochu bojím :unamused:
16. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
Paraple, to máš pravdu, všechno je relativní :wink: Našich 10 měsíců ve vašem snažení je zcela malicherných, ale když to člověk prožívá, tak to vidí jinak...Určitě vám to taky vyjde, už jen proto, že na dítko čekají hodně natěšení rodičové :slight_smile:
16. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz
Beranek - jj, to je prostě vývoj, čím delší snažení, tím samozřejmě to pak vnímáš jinak, když ti doktor řekne, teď si dáte 3 měsíce pauzu aby jste si odpočala od hormonů, tak se ti to zdá jako nic. Když to řekne holce po půl roce snažení, tak té se to zdá jak celá věčnost :wink: No a natěšení to nevím, nějak už mně nebaví se každý měsíc těšit :grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
holky tak je to v albu...ale to panděro jako nevidíte, jo :wink:
paraplíčko: já ti to tak moc přeju, aby ti to vyšlo ... posíláme hodně síly...
všechny šílíme i po měsíci... je to holt adrenalinový sport - budou tam dvě čárky, nebo ne, ovulace proběhla nebo ne??? známe
16. črc 2008 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Paraple, máš pravdu :wink:
16. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz
Zuzu - ty jsou super, moc ti sluší...ta barva perfektně ladí k vlasům :wink: :slight_smile:
Díky za posílání síly :wink: A máš pravdu je to lepší naž bandžídžamping co se týče přísunu adrenalinu. Já ze začátku žrala všechny testy a čekala a nervovala se, každou mrchu jsem obrečela. S postupem času jsem se uvolnila, protože jsme si říkala, zase to nevyjde, proč by mělo, když do té doby furt nic. A teď jak chodím do CARu a něco se děje, tak sice testovat musím kvůli případnému těhu, které by mohly ohrozit prášky připravující tělo na další stimulační cyklus, ale už na ten test ani moc nekoukám. Jen mrknu a šup s ním do popelnice. Předtím jsem ho hypnotizovala jak blbá třeba hodinu, jestli náhodou ještě nějaká ta čárka navíc nevyleze :grinning:
16. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
parapli: a ty chodíš v Ov nebo jezdíš do Olm? no s tím hypnotizováním čárek... o tom bych mohla taky napsat román... viděla jsem ji tam, i když tam nebyla :grinning: Když jsem čekala Terku, tak jsem testovala snad 50 testů až do 4.měsíce :slight_smile:
ale neboj, ono to vyjde...
16. črc 2008 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
moc děkuji za pochvalu :wink:doufám, že ještě nějaké to kilíčko půjde dolů do těch šatů... ale jsem ráda, že tam nepůjdu v černém kostýmu jako chodím všude :grinning:
16. črc 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
Taky jsem vyhodila několik desítek testů a mnoho peněz do popelnice, ale nakonec jsem byla v takovém šoku, že se mi rozklepaly kolena a najednou jsem nevěděla, co si s tím počnu :grinning:
Nakonec mi pomohlo fakt se zklidnit a taky jsem se rozhodla změnit práci :wink:
16. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
Zuzu, souhlasím, barva šatů ti sedí :slight_smile:
16. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
Zuzi, šatečky paráda!:wink:

Jinak já musím říct, že s nakupováním mnoha testů jsem blbla akorát první 2 měsíce a teď už je to měsíc 6. a už na to prdím:wink: Dokonce ani mrchu neoplakávám, ale na mimčo myslím vcelku často :wink: Teď jsem dobrala poslední prášek Provery, tak asi po mršce, co má přijít, zajdu za ďurologem, co se mnou dál:wink:
17. črc 2008 v 07:59  • Odpověz
ahoj andu, to jsi fakt dobrá já každý měsíc se zařeknu že testy nekoupím a brečet nebudu a stejně nakonec bulím a testů mám plnou koupelnu
17. črc 2008 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.