• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jj supr já taky myslím že pro nás duňáky a květňáky je fusák zbytečný ale to by nám mohla poradit zasloužilá mamča zuzi jestli tu další zimu ještě použijeme fusák :slight_smile: :slight_smile:
a jasně že se ozvu a na objednání se domluvíme :wink: budu jen mocinky ráda však i se klidně ještě některá můžete přidat je nás víc nebojme se vlka nic ani pošty :wink:
10. zář 2008 v 08:59  • Odpověz
holky emitex zavinovačky mají určitě v Baby Expert Chicco ve Futuru a myslím i na Karolině ale to si nejsem jistá... jsou kvalitní, hezké a levnější než quelle a hlavně je uvidíš než si je koupíš :wink:
jsem zvědavá na tu Bathory
hafi: větší korbičku mají Implasty. Jsou to polské kočárky, ale velmi hezké a kvalitní. Třeba Bolder. Já mám Jané a jsem spokojená, ale ty Implast jsou o dost levnější. Jsouk vidění na Karolině. Mají nádherné barvičky. dej si do vyhledavače Implast Bolder a uvidíš... :wink:
10. zář 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
jééé děkuji zuzi :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
Jé holky tak to nevím. Ten implast ale volant mají známí co mají ted měsíční miminko a jsem teda moooc zvědavá jestli se jim mimi vleze do toho kočáru ještě v zimě. Já si myslím že tam bude natěsno. Je fakt mazec a nechápu proč dělají všechny korby tam malé a úzké. Jo zuzi od kolika měsíců dítě může sedět ve sportáku?
Ale s tím Implastem se super jezdí - mají tříkolku a jako fakt super. Nemůžou si vynáchvalit.
Zuzi díky za info ohledně zavinovaček. Dneska jdeme do Futura nakupovat, tak se určitěš půjdu podívat do toho obchůdku - i když zrovna tento obchůdek moc nemusím, ale překonám se a zítra podám info jak vypadá a cena. A zuzi já myslím že to ještě vynosíme ty zavinovačky když rodím v dubnu že jo?
10. zář 2008 v 09:17  • Odpověz
no hafi řeknu ti to takhle: my jsme měli fusak a byla jsem ráda, když jsem šla 20.3. z porodnice, tak sněžilo. Na květnátko bych nekoupila fusak, to s těma ouškama je sice strašně hezký, ale podle mě trochu zbytečný. No možná do autosedačky jak povezete z porodnice. Každopádně: koupila bych rovnou fusak EMITEX combi, mají krásné barvičky, pasuje snad do všech kočárků co existují, je univerzální, ale velmi kvalitní. Dá se odepnout dolní část (omyvatelná, pro chodící dítko co má špinavé botky super) a použít do kočárku nebo autosedačky... ale záleží na vás :wink:
jinak na ten Bolder mrkněte třeba zde:
http://www.slune-cz.cz/kocarek-implast-bolder-3-autosedacka-bobbiway-adapter/ je to i s autosedačkou, hluboký + sportovní. (Měli jsme ho jako hluboký)
10. zář 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
no myslím zuzi že si rády necháme poradit od zkušenějších. :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj :wink: Už řešíte fusaky? :grinning:

My jsme zavinovačku třeba nepoužili ani jednou, bylo 35 stupňů, ale je to skvělá věc, třeba Beatka bez "svázání" v tenké dece vůbec nespala, rozhazovala ručičkami a tím se budila, spravilo se to až za několik měsíců :grinning: V zimě jsme používali jen tenký fusak, hrubý možná 5x, když bylo pod minus 5 stupňů :wink:
Vůbec naše dítě chodilo a chodí míň oblíkané než ostatní děti, ale je zvyklá, v našem bytě nemáme v zimě víc než 22 st.
10. zář 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojte holky, tak tady už se řeší fusaky a kočárky? :wink: No já jsem byla akorát přesvědčena, že chci čtyřkolku, ale rádi bychom s mimíškem chodili na brusle a nevím, jestli existuje nějaká s ruční brzdou :astonished: Ale to je tak vše... Ještě jsem přemýšlela, že asi budu nakupovat postýlku a židličku a podobné věci v nějakém bazárku. Koupili jsme už použitou tu ohrádku (původně pro Toníka od sestřenky ;)) a je fakt moc fajn, hezká, jen s droboulinkou neviditelnou vadou.

No a já si teď jdu vyprat dready a na 14:45 jdu k tomu Dr. Hooolky, já mám jaxi obavy. Ale předpokládám, že to je normální :wink: Tak mi držte pěstičky:slight_smile:
10. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
to víš andu že budem na tebe myslet a držet pěstičky. Jinak já chci taky čtyřkolku :sunglasses:
beránku tak vy máte takovou otužilou holčičku, jo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
holky vy jedete nestíhám dočítat

tu zavinovačku mám z prahy ale je na netu zadáš letní zavinovačka do autosedačky do vyhledávače a vyjede ti to. mě stála kolem 500,-
10. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Andu kontrola bude v poho , uvidíš. Dej pak vědět - večer budu určo na netu - ted tam jsem denně a hledám a koukám :confused:
No já fusak vůbec nebudu kupovat - to bych viděla až na příští zimu. Ale chtěla jsem prostě něco do autosedačky a tahle zavinovačka s ouškama mi přišla super. A i do kořárku jí můžu dát. Začátkem dubna ještě musím něčím dítko přikrýt, co?
Holky s těmi kočáry to bude boj aspon teda fakt u nás
10. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Žabi ani nemluv, to vidím že přijdem do obchodu a vybereme až tam. Jinak taky to tak vidím jak už upozornila zuzi, my asi fusak potřebovat nebudem až další zimu. A taky musím klidnit hormon s nakupováním jelikož myslím že ještě něco podědíme a kámoška měla taky nakupní horečku a teď z toho vynosí jen třetinu :unamused:
10. zář 2008 v 10:34  • Odpověz
jo půjdete některá z vás do látkových plen?? :wink:
10. zář 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
No Hafi taky si říkám že toho nebudu moc kupovat. Ségra má 3krabice hader po dětech a brácha taky něco a sestřenky. No myslím že věciček bude dosti. Chci proto si sem tam udělat radost a koupit si takovéto "blbinky".
Ty jo látkové pleny asi taky podědím - ale nebudu je používat - určo budem kupovat jednorázovky. nebudu otrokem a pořád jenom prát a žehlit. To ne. Proč se ptáš? přemýšlíš o nich?
Dokonce ani postýlku nemusím kupovat - má ségra na půdě. Tak to asi vypadá jen na kočár a pár blbůstek.
10. zář 2008 v 10:43  • Odpověz
no uvažuju o látkových plenách jsme se s kámoškou shodli, že dnešní děti mívají problémy s naučením se na nočník, viz třeba náš synovec, ale to bude spíš jen výchovou. Tak ale na střídačku je asi bude používat s jednorázovkama. :slight_smile:
10. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
No tak my budeme valit penízky teda do jednorázovek :wink: . U nás to bývá stejně tak, že skoro každý kdo se jde podívat na mimi donese balík plen. Vím jak ségra měla zásobu na další 4měsíce dopředu :grinning:
Hafi kdy ti vychází termín porodu podle MS?
10. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
jojo, holky, určitě dám vědět :wink: Já nad látkovými plenami taky uvažovala, ale jestli bude dítko s kůžičkou po mě a bude trpět na ekzémy, tak asi radši jednorázovky :wink: Uvidíme, co bude :wink: Jinak hadýryk bych taky mohla podědit po dětech od sestřenek :wink: Jedna má 2 kluky, 2. půl roční holčičku a 3., pokud vše vyjde, bude mít dítko o 3 měsíce starší než já :wink:
10. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
a žabi a jak se to počítá asi se ptá jak pako ale jestli jen připočteš k poslední MS 9 měsíců nebo jak?? :pensive: :pensive:
10. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
10. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
andu děkuji tak mi to tam vychází 7.května 2009 :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
hihi, hafi, mě 8. :grinning:
10. zář 2008 v 11:34  • Odpověz
já chcu jednorázovky a látkový tak max na ulinkánky pod hlavu mimča odmítám vyvářet prát denně 50 plen jak moje máti
10. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
no ta abych si nahlásila porodnici v Ostravě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
no to každopádně, Hafi! Ale ne, že mi vezmeš posledního fleka! :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
neboj stejnak si myslím že máš jako ostravačka přednost :wink: :wink:
10. zář 2008 v 11:51  • Odpověz
to se musím hlásit jo? já mám jedinou volbu krnov, ostrava daleko a opava nic moc porodka prej a v bruntále porodnice ani není
10. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
no kámoška říkala že teda v Karviné si mohla zvolit mezi Třincem (úplně super) Karviná (tam rodila kámoška a teda nic moc, jelikož tam přišla na předporodní prohlídku, byla hrozně maloučko připravená na porod, tak si ji tam nechali a porod ji vyvolávali a ještě ji nechali kousek placenty v děloze a ta ji tam vrůstá, výškrab nepomohl tak půjde na operaci, další známou špatně v porodnici zašili, že druhý den po porodu tam měla šílený zánět takže Karvinské porodnice bojím bojím) no a pak ostrava
Jestli to máš ve svém okolí strouži takhle jak píšeš tak se ani nedivím, že vám na výběr nedávají. :confounded:
10. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
hafi no proto mám pocit že ani se nehlásí nikdo prostě se to bere automatika nikde jinde v okrese porodnice není
10. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
tak v tom to máš jednodušší :sunglasses:
10. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
Hooolky, já se cítím jak před nějakou zkouškou... :sweat_smile: Nejsem schopna se soustředit na nic jiného, než na kontrolu a "děsí" mě, že mi vůůůbec nic není. Žádný těhu příznak... Já jsem fakt pako! :grinning:
10. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.