• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jejku andu ani se ti nedivím zítra taky nebudu moct dospat. já jdu aspoň ráno 7:45 už je pan doktor v ordinaci tak tam budu jak důchodce hned ráno :grinning: :grinning: :grinning: ať pak stihnu ještě rychle dojet do práce :pensive:
10. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
andu klííííd máš nervy to je mi jasný máš vidět mě ale příznaky nepotřebuješ já neměla žádný do 8 tt a ted jsem v 10 tt a skoro nic necítím akorát únavu
10. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
Strouži, tak to jsi mě uklidnila, že tě taky nic netrápilo :wink: Tak já vyrážím, ještě něco musím v centru vyřídit a pak hurá k ďurologovi pro ortel :wink: K večeru se vám určo ozvu co a jak :wink:
10. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
ahojky už jsem tady...
moc se nám to líbilo... manžel byl nadšený!
andu: jak jsi dopadla???
plínky: no taky znám pár lidí, kteří chtěli látkovky a pak když zjistili, co je s tím práce přešli na papírovky...já taky :grinning: přesně tak, nejsem otrok... a problémy na nočník no to je o psychice podle mě...
10. zář 2008 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé zuzi tak to jsem ráda že se vám líbila Bathory. A co obídek?
Kde je ta andu????
10. zář 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
Jé tak tu už se probírala porodnice. No já myslím že tady v OV se budu muset jí zapsat. ALe už asi vím kam . Poruba - nehrozí - tam to berou jako kus. Vítkovice - asi ne, a vyhrajou to Fifejdy - kamarádka tam ted rodila a byla spokojená.
10. zář 2008 v 19:38  • Odpověz
holky v Ov se už musí taky registrovat? tý jo :-O
obídek byl faaajn.Moc dobrý akorát toho bylo straaaaaaašně moc
10. zář 2008 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky:slight_smile:

Tak co Zuziku, stihli jste i obídek i kino?? No já si taky zašla na oběd, neb jinak bych umřela hlady :wink:
Žabi, upřímně na Fifejdy bych já určo nešla - spousta lidí, co tam ležela si stěžovala, že hrůza... Ale těžko říct, jak je to s porodnicí... Já to mám tak, že nejspíš Vítkovice, případně Poruba. Teď jsem tam ležela těch 14 dní a naprostá spokojenost - doktorky, doktoři i sestry úplně super. Ale jak říkám, záleží... A podle mě, hlavně na lidech... Spousta ženských si chválí tu "svou" porodnici a pak tam přijde nějaká chuděra co schytá akorát blbou šichtu a už je nespokojená... Já bych se akorát chtěla vyhnout těm Fifejdám, ale jinak mi je to vcelku fuk :wink:

Jinak, pidižvík je tam :wink: Je malinkatý, páč je ještě brzo, no jak jsem předpokládala cca 4., 5. týden, říkal pan Dr. (já jsem přesvědčena o 5., neb vím, kdy byla ovulka díky BT:wink:). Tak uvidíme, jak nám poroste :wink: Na 1.10. jsem objednaná na krev, na 8.10. na 1. poradnu a 9. mám narozky. A u té příležitosti bych to chtěla sdělit našim - takový dárek na mé narozeninky ode mne pro ně :wink: Asi budou čumět a budou lehc v šoku, ale oni si zvyknou, toho se nebojím :grinning:

Akorát nevím, jestli můj pan Dr. není taky zbytečně drahý... Nicméně odcházet se mi od něj nechce, protože jsou oba se setrou moc příjemní a hodní. Ale zarazilo mě, že za fotečku bude pan Dr. chtít 150 Kč a za vyšetření myslím (teď nechci kecat :wink:) nosní přepážky, šíje, plus odebrání mé krve pro zjištění hladiny jakéhosi hormonu (myslím, že říkal, že už někdy v 10. týdnu, k odhalení Downova syndromu a ještě čehosi) 500Kč... co myslíte, je to moc??
10. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
andu: tak to vyšetření v 10tt se většinou hradí ze svého... moje minulá gyndr měla akorát nějakou dohodu, tak jsem to neplatila. To není moc, já budu prý platit přes 1000. No a fotečky - jestli má kvalitní utz... a jestli jsi spokojená... ale áleží na tobě...
jj, stihli jsme oboje... :wink:
tak my jdeme doslavit s vínem :wink:
10. zář 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Andu, moc gratuluji k malému červíkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz
Aha, tak to jsem v klidu, to tu 5stovku klidně dám. Spokojená jsem, říkám Dr. i sestřička jsou v pohodě, ukecaní, všechno rádi vysvětlí a pan Dr. mi dneska asi 3 krát gratuloval, dal mi na sebe číslo, že je mi teď k dispozici 24 hodin denně, kdyby náhodou něco a číslo mám i na sestřičku. A na UTZ už byl pidižvík krásně vidět, i když je to ještě tečka :grinning:

Tak hezký zbytek oslav, Zuzi:wink:
10. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Anduli moc gratulujiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A s tím doktorem to máš ještě v poho. Tu pětistovku bych ráda dala - slyšela jsem že na zjištění toho dawnova syndromu je nejpřesnější právě tohle vyšetření. Tak nevím. Já se taky poptám příští týden u dr. kolik to stojí a že bych na to chtěla jít. Uvidíme. A fotečky - to asi fakt záleží na doktorovi jakou si dá cenu. Ten můj minulý - 200Kc za fotku a ted bych měla platit 50kc. tak uvidím.
Andu ale asi bych neodcházela pokud si fakt spokojená.
10. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
No, Žabi, těch 150 za fotečku mě sice štve, ale jinak asi v pohodě... Tys' před tím byla taky u soukromého? Neb ten můj totiž je... a uvidíme, jak nám to spolu těch 9 měsíců půjde (hihi, vlastně už jen 8 :wink:) Chichi, drahý už se vyptával na fotečku, a že jako jaktože ji ještě nemáme... Tak jsem mu říkala, že má být v klidu, že zatím fakt vypadá jako všechny ostatní miminka v 5. týdnu :grinning:

Jejda, holky, já ták strašně doufám, že bude vše v pořádku a všem se nám vyhnou jakékoliv komplikace...!!Všem nám držím pěstičky :dizzy_face: A holky, Zuzinka, Beranek, Misa a další se k nám brzy přidají, že?:wink:
10. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz
dobré ráno holky,
andu: no já bych se přidala tak straaaaašně ráda!!! to víš že bude vše ok....
já tentokrát testit nebudu, špinění se rozjíždí, ale nevadí. Říjen je taky pěkný měsíc. Dlouhé podzimní večery...a je to! :grinning:
no a jak se jinak máme dneska?
11. zář 2008 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko

andu gratulace k úspěšné prohlídce. co se týká placení já myslím že je to v normě, můj bývalý doktor chce za fotku cca 200 kč a můj současný 100,- za ten screening nevím kolik budu platit
11. zář 2008 v 07:20  • Odpověz
autor
Dobré ráno
To je mazec - ráno mi zazvonil budík a venku to vypadalo jako by byla ještě půlnoc. Tak špatně se mi stává když je venku tma - a bude hůř :frowning2:
Strouzi ty půjdeš na ten screening? já o něm taky hodně uvažuju. Určo se na něj zeptám příští týden doktora.
Jo jinak Hafi včera jsem byla v tom Futuru v tom dětském obchoddě a mají tam tu zavinovačku, akorát teda jenom zimní a ta tam stojí 699Kc. Ale jinak paní říkala že jí normálně mívají, akorát je vyprodána. Tak se tam pak ještě mrknu. Jinak se mi tam včera líbil kočárek - ale ovšem jenom hluboký - potom jako sporták vypadal hrozně. No já si nakonec koupím nůši a budu toho našeho fazola nosit na zádech a bude :grinning:
11. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
zabi: a co takhle pořádně prostorný hluboký a pak pořádné kvalitní golfky?
tys byla ve Futuru? My taky, na té Bathory... a i v tom dětském jsme byli...
11. zář 2008 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
zabi jj chcu na ten screening můj doktor ho dělá tak ani nebudu muset jezdit jinam. vlastně mi ho bude dělat už za 14 dnů na té kontrole
11. zář 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
Zuzi no u mě je problém že se mi golfy nikdy nelíbili a líbit asi ani nebudou. Ale ted jsem mrkala na net a našla jsem Cam cortinu za docela dobrou cenu - celý komplet i s autosedačkou za 15,5Kc. Nevíš jestli je ten kočár dobrý? jestli s ním nemá někdo v tvém okolí zkušenost. Podívám se večer na diskusi.
Jinak Strouzi to se zjištuje ten dawnův syndrom tím screeningem že? někde jsem četla že je to nejpřesnější ten screening, ale nevím.
11. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
no je to dost přesný ale 100% určo ne ale snad bude vše ok už začínám mít nervy z těch gen testů.
11. zář 2008 v 08:17  • Odpověz
zabi: podívej se na diskusi. já jsem teda slyšela špatné ohlasy. Údajně se polohuje zároveň záda a nohy nebo co, je to tam nějak špatně... ale má ho spousta maminek tak určitě budou i kladné ohlasy. Já ho chtěla taky, ale manžel když viděl to plastové péro a nenafukovací kolečka tak odmítl. Ale je to samo na tobě... golfky se ti nikdy nelíbily? já je mám, ptž jsou lehoučké a díkybohu za ně... nemusím vždy tahat velký kočár... ono nejsou golfky jako golfky :wink:
11. zář 2008 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Strouzi nestresuj se. Já nevím já jsem teda zatím vklidu. na mě to dolehne v úterý kdy mám jít na kontrolu k dr. a poprvé snad uslyším srdíčko - právě z toho mám strach, co když srdíčko nebude - to bude konec.
11. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak Andu už má v pase 6tt, bezva :dizzy_face:
K těm kočárům, my jsme museli kupovat nějaký, abychom s ním mohli bydlet a používat v domě bez výtahu, takže jsme měli kočár s vložnou taškou a moc se nám osvědčila jako nosítka do a z patého poschodí... :wink:
11. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
zabi já už mám srdce za sebou tak teď se nervím z toho screeningu
11. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
No tak ta Cortina má plastové kolečka a to nechceme. Tak zase nic. Jo jinak dneska šla Hafi k doktorovi že? no moc jí držím pěsti at je vše v poho. Jsem zvědavá až na píše.
Strouzi koukala jsem na tvé album a člověče mám stejné břicho jak ty. Až se divím že někdo nemá v 11tt nic a my už jo. No je to mazec.
11. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
ke cortině jdou koupit nafuk. kolečka
jj pupek mám pěkný tak na 4-5 měs. když koukám do albíček můžou se jít zahrabat jiné holčiny :grinning:
11. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Strouzi no já tomu pořád nemůžu uvěřit. Jsem si myslela že mi bříško půjde vidět až tak právě v tom 4-5 ale ne ted už. No ještě že už příští týden se to snad všichni dovzví že čekáme miminko. Už to nelze maskovat.
11. zář 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
Co tam ta hafi dělá u toho doktora????
11. zář 2008 v 09:59  • Odpověz
jj zabi u mě to jde poznat fest takže už to ví všichni
11. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Strouzi tak já zatím nosím volnější trička takže si toho až tak moc nevšimnou. A ted ani moc nikam nechodím - jsem dost unavená a večer neschopna kamkoliv jít. Takže v poho. V práci si kolega tolik nevšímá. Ještě že příští týden bude už ochlazení a ven mužu vytáhnout vestu. Tak to budu v klidu.
Včera jsme byli nakupovat tak jsem si koupila asi tak 6 triček, které budou na bříško akorát. Ještě si nechci kupovat žádné těhu - ty ceny se mi ani nelíbí. A i když jdu do New Yorku, Kenvelo, tak se dá vybrat trochu delší triko a je to v poho.
11. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.