• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jj těhu věci jsou drahý já mám volné trička nakoupené z teranovy a c&a
o únavě ani nemluv v práci ještě v poho ale dojdu dom a jsem troska,někdy jsem tak unavená že lezu po čtyřech
11. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Strouzi já taky nakupovala v terranově. mají pěkné trička a vcelku hodně levné. Teda aspon v OV byly výprodeje, tak v poho.
11. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
jj do ov jedu v sobotu tak projdu šoping :wink:
11. zář 2008 v 10:50  • Odpověz
ahojte holky tak jsem tu
v 10 jsem slavnostně dorazila do práce :slight_smile:
11. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
a příští týden jsu zase k panu doktorovi, jelikož za 14 dní kdy by mě normálně pozval na kontrolu tak je na dovolené tak jdu o týden dřív. Mám už vystavenou prukajdu, jelikož měla sestřička trochu volněji a říkala, že čtvrtky bývají dost rušné tak ať její kolegyně nemá moc práce, že už to uděláme dneska tak mi vypočetli termín porodu 5.5.2009 :grinning: :grinning:
11. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
andu taky mocinky gratuluji, mě tam taky byla vidět černá tečka se světlejším lemováním . Teda to nebyla tečka to byl flek :slight_smile: :slight_smile: jinak tam dělaly nějaké pacientky rozruch tak mi nic dalšího neřekl ale sdělil mi že si popovídáme příště :sunglasses:
11. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
No Hafi už jsem si říkala co je s tebou. Tak to gratuluji. To to budeš rodit za měsíc po mě. :grinning:
Jé ty už máš průkajdu? já chci takyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!! A co srdíčko? bylo už slyšet?
Mě příjde že já mám vše takové divné - kontrola druhá až za 5týdnů, ještě srdíčko jsme neslyšeli a nedělám si naděje že bych příští týden dostala průkajdu. No a už se vyloženě těším jak mě pozve na další kontrolu za 4týdny.
11. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
ale žabi já to tak mám kvůli tomu že pak doktor má dovolenou srdíčko ještě ani nemáme je to jen jeden velký černý flek v děloze :grinning: tzv. gastační váček průkajdu mám protože mě doktor pozývá na ten čtvrtek kdy mají krátké ordinační hodiny a to sestřička říkala že tam bývá nejvíc pacientek tak jsme to hned dneska vypsali ať nemusíme příště. Vůbec nestresuj žabi. Myslím že každý doktor mý v tom svůj systém. Já tam třeba minulý týden byla zbytečně vzali mi jen krev pro potvrzení těhotenství, na utz stejně nebylo nic vidět a tak jsem vysolila 30,- Kč, dneska zase akorát jsme už dnes viděli ten černý flek a sestřička ze mě vysála krve jak upír a vzali mi taky moč no a příští týden už mám první těhotenskou prohlídku. :slight_smile: a potom už to taky bude více roztahané neboj
11. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Jo Hafi mě já jenom prostě nechápu proč mě minulý dr. pozval na kontrolu až za 5týdnů. Většina jde ještě třeba za týden, dva na to aby poslechli jestli už je srdíčko. Já si jenom neumím představit že příští týden půjdu na kontrolu a on mi řekne že srdíčko není - mě asi odvezou.
11. zář 2008 v 11:50  • Odpověz
zabko: minulý doktor byl pěkný debi+, že to tak říkám. Neboj, srdíčko bude jako zvon.
Hafi: gratuluji k průkazce. Vy se máte... jávím, závist je hnusná věc, ale já vám to závidím v dobrém. První den mrchy je vždyc nejhorší
11. zář 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
žabi určitě tam srdíčko bude neboj, já vím že se mi to mluví, a nakonec taky budu stresovat, ale kdo jiný by tě měl uklidňovat než my holky tady z modrého koníka co jsme na stejné lodi (všechny totiž toužíme po miminku) Opravdu se neboj, zkus myslet pozitivně my budeme na tebe myslet a držet ti pěsti. Stejnak ještě budeš stresovat během těhotenství několikrát screening, testy na cukrovku, genetické testy a další a další :frowning2:
11. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Zuziku neboj taky se brzy dočkáš, uvidíš. My budeme mít třeba už řvoucí miminka doma a ty si budeš užívat těhulkování. Jo a zuzi dr. byl debil, přesvědčuji se o tom čím dál víc.
11. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
zabi díky, já vím, prostě to dneska moc prožívám... mám návaly horka, k tomu mrchu, je mi na zvracení--- to si užívám...
11. zář 2008 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
zuziku moc mě to mrzí že tě tu tak stresujeme, že my čekáme a ty ne. Budu mocinky držet pěsti ať to tento měsíc vyjde :slight_smile:
11. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
hafi: ale ne, nestresujete, jenom jsem to nečekala tak brzy... vůbec tě to nemusí mrzet :wink: taky se snad dočkám.
11. zář 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Zuzíku - ale no ták, vydrž :wink: Určo se brzičko zadaří i vám :wink: A a spoň už máš doma Terinku, co máme říkat my věčné snažilky :grinning: :grinning: :wink: Skoč si někam s kámoškou na kafíčko a kup si něco hezkého na sebe :wink: :slight_smile:

Hafi - tak už jsi ofitěhulka, gratuluji :wink: :grinning:

No já jsem po tom přerušení hormonální stimulace úplně grogy, je mi zle a od už dva dny krvácím (od 12DC) , tak snad se brzo hodím do pořádku :confounded: Nějak už mně to nebaví...ještě jednou mi přeruší stimulaci a jdu do adopce :wink: :grinning: :grinning:
11. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
Zuzi, jasňačka, že se dočkáš :wink: Co nevidět! :wink:

No Hafi, tak s tou tečkou, resp flekem, co se tváří jako budoucí člobrd, jsme na tom dosti podobně :grinning: A Žabi, nestresuj, srdíčko bude v pořádku :slight_smile: Já jdu na kontrolu za 4 týdny. Pidižvík je ještě mikro, tak musíme na srdíčko taky chvilinku počkat... Jojo, holky a strachy nám nepřestanou o ta naše dítka už do smrti!:grinning:
11. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
Andu - promiň, nějak jsem u tebe tu radostnou novinku přehlídla :wink: Tak teda gratulkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:
11. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
Hej víte co mi příjde k smíchu. Já která rodím o měsíc dřív než Hafi a ANdu nevím ještě ani termín porodu od doktora - :grinning:
Já měla taaaaaaaaaaaaaaaaaak bájjječného doktora :angry:
11. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
Hele holky nebylo by dobrý aktualizovat tabulku? a Hafi proč už si nezadáš v kolikátém týdnu jsi? pořád tu máš snž.? ale ty už jsi těhulka :slight_smile:
11. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
protože to žabi nevím to jsme jaksi s doktorem neprobírali to jsou různorodé situace. Tak to jsi opravdu měla žabi pakouše doktora, :angry: :angry: :angry:
paraple tak to teda máš pravdu ale myslím že se se zuzi a beránkem taky dočkáte. Bohužel někomu osud nachystá cestu krkolomnější, je to nespravedlivé, ale bohužel někdy to tak je.
11. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
Parapli...Nevadí, nevadí :wink: Hihi, sestřenka měla taky problémy, už uvažovali o adopci a šup... Tak to začněte plánovat a ono to vyjde! :wink: :grinning:

No, Žabi, já teda termín porodu taky nevím, ani těhu průkajdu nemám a předpokládám, že ještě chvíli mít nebudu, Hfinčin Dr. je asi nějaký rychlík :grinning: Ale je fakt, že to naše je malinkaté, byla by blbost, říkat mi nějaký termín :wink: Ale ty už bys to, pravda, vědět mohla :wink:
11. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
jo jinak už jdu na tu aktualizace tabulky. tak kdo ještě bohužel očekává mentruaci tak ať napíše datum
:wink: :pensive:
11. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
jo a já ten termín porodu taky nevím od doktora já mám spíš aktivní sestřičku že mi vypsala už prukajdu a tam je termín porodu určený na první prohlídce na základě poslední menstruace a délky cyklu a pak je tam ještě jedna kolonka termínu porodu a tu asi určí doktor na základě své zkušenosti a podle toho jak fazolka vyvíjí :slight_smile: :slight_smile: takže nestresujte. u mě je to divné a nějaké rychlé né u vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
Hafi - já očekávám 30.9. :grinning:

Andu - no my uvidíme, každopádně nějaké to IVF zkusíme (kam až nám teda finance dovolí) a pak budem adoptovat :wink:
11. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
parapli: já vím, však se za to i stydím, ale ta touha je prostě silnější než já, však to znáte. Nejhůř to nesu ten první dne mrchy, no... :frowning2: opravdu doufám, že ta tvoje mrcha 30.9. bude poslední na 9 měsíců--- to je fakt, že život je pěkně nespravedlivý...
aktualizace tabulky: jsem pro. Já jsem dneska 1DC :grinning: a kdy čekám další mrchu tak to vůbec nevím....?
11. zář 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky tak já doufám hodně v to že mi vše sdělí příští týden v úterý nový pan doktor. Ten bude zahrnut tolika otázkama že už bude rád až z té ordinace výjdu :grinning:
11. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
to tu se mnou nebude k vydržení v to úterý. Jdu až na 15hodin tak mě tu budete mít celé dopoledne :confused:
Jinak asi se potom hned půjdu opít džusem - jestli vše dopadne dobře a večer vezmem útokem řeckou restauraci.
11. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
Zuziku - nemáš se proč stydět, to je normální, obzvláště 1DC :wink: :wink: To máš pravdu, ale my se s tím životem poperem a dáme mu nafrak, no ne?? :grinning: :wink: :slight_smile: :grinning:
11. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
huž jsem tu. ahoj jinak holky

hafi ty máš průkazku??????????????? je toto možné já v 10 tt ju nemám :rolling_eyes:
11. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.