• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobré ránko,
mrcha mě stále obšťastňuje svojí přítomností. Teri promarodila víkend, teď už je snad ok. Ve středu jedeme k našim na Vysočinu. Už se těším, trošku přijdu na jiné myšlenky...:wink:
15. zář 2008 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzi,
tak to škoda, že Terinka takhle marodovala, i když venku bylo takové počasí, že nebylo o co stát. No snad si ji pořádně vykurýrovala ať si to u vašich můžete pořádně užít. Se aspoň odreaguješ a ta mrcha je potvora, že se tě drží jak klíště.

Žabi tak to jsou úplně super ceny. No taky mám koupenou bundičku podzimní z loňska a je kratší, ale prdím na to a nosím pod to svetr, který mi čouhá, ale co hlavně že je mi teplo. No v dnešní době je problém sehnat něco delšího a i když jsou teď v módě delší trička tak já je zas nepřetáhnu přes boky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zkrátka to bude ještě záhul na sebe něco sehnat. Asi hned ze začátku vyrazím do těhotenské módy i když tam je to příšerně drahé :pensive: :pensive: :pensive:
15. zář 2008 v 08:45  • Odpověz
baf holky :grinning: krásný studený ráno

žabi koukni se v chiccu v kerfůru jsem tam vlezla v sobotu a měli tam soupravu do postýlky 4v1 za 500,- a zavinovačku za 120,- nebo tak tak jsem to hned koupila
15. zář 2008 v 08:54  • Odpověz
zabi a o kolik tam vyjdou levněji ty kočárky?? my se tam chystáme tak za 3 týdny
15. zář 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
No strouzi byli jsme jenom na té burze u vody. No řeknu to asi tak - když někdo chce nějakou čtyřkolku - podobný styl Taku - tak je tam toho milion a rozumné ceny - 5tisíc se dá koupit. ALe nám se takové nelíbí. Chtěli jsme tříkolku a hlavně otáčecí přední kolo. Nebudu se s kočárkem tahat. No a nakonec jsme tam viděli tento co mám v albu a moc se nám líbil. I ta cena. Nakonec ono je to jedno - jestli drahý nebo levný. On poruchový může být každý .No a když se mi pokazí kočár za 8tisíc (hluboký, sporták a autosedačka) tak mě to tak nebude srát jako když nějaký za 20tisíc. Takže mi jsme rozhodnutí jet určo do polska. Slyšela jsem že na té velké burze je ještě větší výběr - najdeš tam Implast bolder, volant. No uvidíme. Ten náš jsem ale každopádně u žádné maminy ještě neviděla. Po OV jezdí bud styl Tako nebo Jane.
15. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
zabi já chci trojkolku ten komplet, hluboký, sporťák a sedačku co se dá přidělat na podvozek. já chci hlavně prostorný a lehkoovladatelný a taky lehký na váhu. švagrová měla kočár fajn ale těžkou mrchu děs. zatím u mě vede jane nebo cortina, cortin je plný město ale jane jsem viděla jen jeden navíc se mi i víc líbí ale ta cena hrozná :frowning2: pokoukáme v tom polsku jaký budou mít kéž by jane a za levnějš jak ho uvidím tak ho beru
15. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
strouzi: nechci ti brát iluze ale Jané má pidi hlubokou korbu stejně jako všechny trojkolky :wink: cortina byla horký favorit, ale když manžel viděl to plastové péro tak nee. Taky v té době nebyly nafukovací kola na Cortinu, to až teď jsem koukala. ALe na každém kočárku je něco, že... záleží, čemu kdo dává přednost :wink:
15. zář 2008 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
já jane viděla i cortinu a zdála se mi korba akorát, no proti třeba quinny nebo chiccu je velká. kdybych chtěla velkou korbu nemůžu jít do trojkolky ale to kočáru jako moje švagrová který byl sice velký ale těžký a blbě se s ním jezdilo o skládání do auta ani nemluvě. u mě je rozhodující jak lehko se ovládá a jak lehko se složí protože budeme s ním dost jezdit autem a taky plánujeme cestu letadlem takže proto. stejně je mi jasný že v hluboké vydrží tak 3-4 měs. a pak bude ve sporťáku stejně bude léto tak to pujde. horší by to bylo v zimě, no a v zimě už by musel mít stejně sporťák tak jako tak i kdyby měl kočár velký nevím jak 8 měs. dítě nevecpu hlubokého ani náhodou
15. zář 2008 v 10:06  • Odpověz
strouzku největší korbu má Peg Perego z trojkolek. Jinak nejde o léto/zima ale spíš o záda. Jané nemá sporťák záda do úplného lehu, i když to píšou. Takže pokud ti prcek nebude sedět, tak mu ve sporťáku ničíš zádíčka.
15. zář 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
aha tak to mě nenapadlo a cortina to má?
15. zář 2008 v 10:13  • Odpověz
jo ale ten je těžší.... to je fakt...
15. zář 2008 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
no Cortina to má, ale teď nevím jistě, ale tuším že si baby stěžovaly, že se ovládají dohromady polohování zad a nohou, tak taky nevím... ? ještě by se to dalo vyřešit vložnou taškou s pevným dnem, to Jané má, ale zase investice 2000 navíc, to už by byl megadrahý kočár. Já mám Jané sporťák a přemýšlím, jestli koupím korbu anebo jiný hluboký... uvidíme.
Zatím se chystám tak akorát pod kudlu s děložním polypem :frowning2: takže u nás se těhu odkládá asi do Vánoc :frowning2: :cry: :cry: :cry:
15. zář 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
zuzu to mě mrzí ale vánoce jsou za 3 měs to uteče a začně nový snaženíčko :wink:
15. zář 2008 v 10:54  • Odpověz
strouzi: já vím, děkuji, ale to jo, mrzí no...
15. zář 2008 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
je mi to jasný :frowning2: taky by mě to mrzelo.
15. zář 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi.
Jé to mě mrzí že jdeš pod kudlu :frowning2: . No ale uvidíš vše dobře dopadne a uděláte si vánoční dáreček - nebo silvestrovský :wink:
Strouzi já chtěla taky Jane a moooc. Ale je fakt že ta cena je šílená. Dívali jsme se na X-lander - ale malá hluboká korba a úzká. Ten co jsme viděli v Polsku byl právě na to že je prostorný - jak sporták tak hluboká. A má otáčecí přední kolečka takže se sním nennadřu. I jsem ho zkoušela nadzvednout a nepřišel mi těžký. A líbí se mi že je tam ta autosedačka která se dá připnout na konstrukci - super do obchodu - což mi chodíme dost. No a jak psala Zuzi - každý kočár má něco. Jo a tento má polohování sportáku dolehu, což jsem taky chtěla.
No však uvidíš sama jak pojedete do Polska- třeba tam se ti neco bude líbit.
U mě hrálo roli i to že pro druhé mimčo chci nový kočárek - takže 2x investice po 20000tisíc - nejsem blbá :astonished:
15. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
zabko: tak teda jsem koukala na ten tvůj kočárek a názory maminek a myslím, že jsi dobře jsi vybrala!!! Je lehoučký, prostorný, dobře ovladatelný, a taky kombinace. Jen si dej pozor v tom Polsku: loňská kolekce nemá polohování nožiček u sporťáku, což je myslím docela důležité!
15. zář 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
kdepak máme andu??? že by vyspávala,?? :slight_smile:
15. zář 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo tak ten už to má - to mě moc zajímalo a paní s ochotou předvedla. I nám poskládala s hlubokého sporták. Fakt super. Je tam i ten nánožník. Já myslím že jsem na 99% rozhodnutá - prostě láska na první pohled i manžela.
15. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
ANdu má ještě určo půlnoc - já tak zááááávidííííím :grinning:
15. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
Zuzi moc se mi i zamlouvá že jsem ho v OV ještě nepotkala
15. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
ahoj strouži
zuzi co to tu čtu. Střepej už ze sebe nějak tu smůlu, to ti snad ten osud dělá schválně. Tak ale určitě to dobře dopadne a pomůže to k tomu aby jste měli jak psala žabi vánoční nebo silvestrovský dáreček :wink:
žabi napodobně taky nechci investovat šílené prachy do kočárku protože pro druhého prďolku chci jiný nový kočárek. Tak snad taky vybereme v polsku jen si budu muset napsat všechny body co si pohlídat abych náhodou na něco nezapomněla :grinning: :grinning:
15. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
zabi: tak to je fajn. Jinak já byla celé těhu přesvědčená, že chci Quinny (na Jané nebyly penízky) a nic jiného a pak jsem uviděla hlubokou korbičku - pidičkatou. Tak další výběr - to byla Cortina. Tu odškrtl manžel. No nakonec jsme měli ten Implast a pak jsem to celé prodala a koupila Jané. A moje dušička se dočkala... to je moje láska, moje druhé dítko... :grinning:
15. zář 2008 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Zuzi ty peníze za ty kočárky jsou fakt mazec. Né že bychom na to neměli, ale třeba kamarádka se kterou jsem se bavila v pátek má 11měsíční dítko a už v kočárku nechce bývat. Vůbec moc ten kočárek nepotřebovala. Malý jak byl miminko tak jí hrozně plakal v kočárku, tak sním moc nechodila ven a ve sportáku seděl chviličku - v 10měsících začal chodit a ted s ním jenom chodí nebo vozí v takové te motorce. A těch 20tisíc bych asi viděla lépe investovaných.
Dívali jsme se na x-lander - a ta korbička je teda mini. a strašně úzká.
Hafi já myslím že tam vyberete.
15. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
hafi koukala jsem do albíčka že se ti líbí Bolder, tak ten ti taky chválím :wink: to byla taky moje srdeční záležitost, vozila jsem ho jako hluboký a když ho vidím, tak vidím Terinku jako miminko v něm...
15. zář 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
huž jsem tu a v sobě koprovku :dizzy_face:
zuzu jane je taky moje srdeční záležitost, doufám že ho třeba v polsku uvidíme levněji. včera jsem koukala na net je tam jane v akci a k tomu že dostaneš deštník a ještě tu houpací sedačku takže dobrá nabídka, ale když nevyjde tak pujdu do cortiny tu jsem viděla na netu v hodně akcích za 14 tis. takže to už by šlo
15. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
strouzi: myslím, že na Jané v Polsku nenarazíš ale třeba se pletu... každopádně všem přeju dobrý a spokojený výběr :wink:
15. zář 2008 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
myslíš že ne? :frowning2: no uvidíme pokoukáme třeba si nakonec vybereme ještě úplně jiný
15. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz
ahojky,jsme taky ostraváci,jestli se vám líbíme,mocinky prosím o hlas.díky a hodně štěstí ve snaženíčku
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/vote_thanks.php?id=13302&page=1
15. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.