• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky kde jste všechny?? tady lije a je hnusně. Mega hnusně ....
andu: kdepak jsi?
15. zář 2008 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré deštivé ráno.
Tak cesta do práce děs. Zima, déšt a protivní lidi - kombinace na zabití.
Dneska nás čeká den D - kontrola u pana dr. Už začínám být nervozní - jsem říkal manželovi že jestli mi dneska budou měřit tlak - tak jim ten tlakoměr prdne. Je to fakt takový zvláštní pocit - jako bych čekala na nějaký ortel. No moooooc doufám že bude vše jak má být. Taky chci moc fotečku toho našeho fazolka. ach jo, bojim , bojím :frowning2:
16. zář 2008 v 07:45  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Zabzi neboj a bu´d v klidu, určo je vše jak má být... :wink: í
16. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
No holky kde jste?
16. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
dobré ránko,
my jsme se balily do Telče...
zabi neboj, vše bude ok
ahoj parapli, jak je??? něco nového? :wink:
16. zář 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
no tady je pusto, prázdno :frowning2:
tak se tu mějte, do neděle ... papa
16. zář 2008 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
Muhehe, vyspávala :grinning: Prdlajs, včera a dnes ráno jsem opět hlídala Toníka, takže výcvik jak vyšitý :wink: Nicméně s ním to byl výcvik spíš na dítětovraždu :grinning: Ale né, zvládli jsme to, i když včera to byl boj!

No, Zuzi, co to čtu?! :astonished: Tak ať tě dochtoři hezky opraví a 3 měsíce ti utečou jako voda :wink:

Žabi, co kontrola????
16. zář 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
AHoj holky.
Tak kontrola v pořááááádku a srdíčko taky. Termín porodu je 8.4. Ale nemám fotečku :cry: . Panu doktorovi jsem řekla on že jo, ale zapoměl vytisknout a jak jsem byla u sestřičky tak jsem se jí ptala jestli mi dá tu fotku a ona že to dává pan doktor . No ale pozdě už tam měl jinou paní na ultrazvuku. Takže smůla. Ale nevadí. Zítra se mám objednat na screening - kvůli dawnovu syndromu. Chtěla jsem to, tak si řeknu o fotku tam.
Holky já jsem tak moooc ráááááááááááda.
16. zář 2008 v 16:24  • Odpověz
Žabi, to ej super! Teď můžeš být zas o něco víc v klidu, viď:wink: Tak ještě jednou gratuluju :wink:

No já jsem zvědavá na 8.10., ještě si musím chvíli počkat, ale snad to bude taky v pořádku :wink:
16. zář 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak co dneska zase bude mrtvá diskuse tak jako včera? Hafi kde jsi? Zuzi odjela k rodičům, ANdu určitě ještě vyspává nebo už dělá chůvičku a další???
17. zář 2008 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno holky,
žabi tak to je super, že je vše v pořádku gratuluji.
Zuzi tak si krásně užijte dovolenku v Telči i když to si přečteš až se vrátíš :unamused:, ale neva stejně ti to přeju :grinning: :grinning: :grinning:
Holky to je tak hnusné protivné počasí, že jakmile přijdu domů tak sednu k té blbé bedně a nic nedělám. Chudák pes, ale doufám že jim vyjde předpověď počasí na víkend a konečně si zajdu na prochajdu. Chlapi budou dělat s ústředním topením, budou dělat radiátory dolů tchánovi takže se pohne s přestavbou, ale doma bude chladno a hlavně randál tak chci aspoň trochu zmizet. A ještě jsme se domluvili s mamkou, že zpracujeme zeleninu z její zahrádky a uděláme si do mražáku zeleninovou směs takže nabitý víkend jako vždy :wink: :wink: A to ještě budu muset u mamky uvařit oběd ať mají chlapi co jíst :sunglasses:
17. zář 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
Hafi tak jak čtu ty volný víkend moc nemáš. ALe aspon budete mít zachviličku baráček opravený. Nás čeká o víkendu oslava manželových 30tin. No počasí nám nějak nepřeje na to že jsme to chtěli slavit na zahradě, ale pořád doufáme že se trochu umoudří . Uvidíme.
Dneska si musím zavolat do nemocnice a objednat se na NT Screening. Říkal dr. že by to měli udělat příští týden nebo nanejvýš ten další. Tak uvidíme. Hlavně bez fotky od tama neodejdu!!!! Chci vzít i manhžela sebou at má taky nějaký zážitek z toho našeho fazolka. Tak uvidím. A udivuje mě že to je zdarma!!! Všude jak čtu tak za to holky platí a já nemusím. No zaplat pánbůh že jsem od toho minulého dr. odešla. Tento je super. Vše ochotně vysvětlí.
17. zář 2008 v 07:43  • Odpověz
Tak to máš žabi super, my teď s andu budem prožívat co ty do včerejška budem čekat na vyšetření jestli se nám vyvine pěkně srdíčko. Zkrátka budem ve všem o měsíc pozadu :grinning: :grinning: :grinning: takže budete takoví průzkumníci ještě se stroužkem.
No snad vám to žabi vyjde to počasíčko ať můžete pěkně narozeninky oslavit venku s grilovačkou ale i tak když bude pěkněji tak to stejně bude na pořádně teplé oblečeníčko. :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 07:53  • Odpověz
Jsem si teď prohlížela albíčka a nestrašte mě holky že už v druhém měsíci je takový krásný pupíček jak má stroužek. Ty ho máš taky žabi takový?? :slight_smile: :slight_smile:
To už asi budu muset s pravdou ven v práci. :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Hafi no mám už takové bříško jako stroužek. Do riflí se v pohodě vlezu, akorát když jsi dám tričko trošku úplé, tak už je bříško vidět. Ale shodila jsem 3kila, takže dobrý. Ale bříško už tak 14dní mám. A přitom jím podstatně mín než předtím.
Tak jsem si volala na ten NT screening a jdu 1.10 na 13hodin. Tak jsem moc zvědavá. A manžel jde se mnou.
Hafi toho strachu než uvidíš srdíčko se asi nikdo nezbaví. Já měla hrozný strach. Ale od včerejška jsem fakt o trošku klidnější. ALe u vás to taky bude v poho, uvidíš, vím že se mi to ted lehko říká.
Jinak holky kdy uděláme nějaký ten srazík?
17. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Jinak Hafi u mě v práci to zatím nikdo neví, úspěšně pořád tajím - ale v pondělí půjdu s pravdou ven. Ale nosím tady volnější mikiny, takže to se dobře maskovat. :grinning:
17. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky

hlásím že jsem včera koupila první těhu gatě :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Strouzi už? Tak to já se ještě vlezu. Koupila jsem si akorát trička
17. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
Zdravím, holky:slight_smile:

Tak dnes jsi měla Žabi pravdu. V noci jsem nemohla usnout (pálí mě jícen, či hltan či co já vím, co to je a svědí ekzém), takže dnes jsem to kvalitně dospávala... A nevím, jestli je to tím stavem nebo počasím nebo obojím, ale mám pocit, že dnes bych vydržela spát celý den v kuse :astonished:

Jinak Hafi, však se srdíčka taky určo dočkáme :wink: Ale jinak mi opravdu nic není (krom možná té únavy a podrážděného jícnu). Občas zabolí bříško, ale žádné nevolnosti nebo tak něco to na štěstí ne :wink: A co se bříška týče, mám ho taky větší, ale spíš to vypadá jako hezky vyvinutý špek :grinning:
17. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ty jo strouži už těhu kalhoty?? No teda :sweat_smile:
Andu napodobně u mě to taky bude dobře vyvinutý špek a k tomu ještě větry od té doby co jsem těhu je to se mnou hrozné. Tak mám břicho jako balon pod tričkem :confounded: :confounded: :confounded: takže do čtvrtého měsíce budu vypadat furt stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak doufám že na mě zítra budete myslet a konečně si budu moct změnin statut v passu ze snažilka na nějaký ten počet tt :wink:
17. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
Hafi ty jdeš zítra na kontrolu? a v kolik? to víš že na tebe budeme myslet :wink:
Andu já bych taky nejraději prospala celý den - nejsi v tom sama :grinning:
17. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
no žabi zítra ráno u mého doktora neobjednávají na konkrétní čas takže já si zajdu hezky hned ráno a pak šupky do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
Hafi budu na tebe myslet a až přijdeš do práce tak dej vědět.
17. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
jasan že dám vědět a děkuji já zas nebudu moct dospat :slight_smile:
17. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
to je tady dneska zase mrtvo :slight_smile:
tak mi holky volal manžel, že ho bolí břicho a je celý nějaký ko. Tak jsem zvědavá co se z toho vyklube. No nic fičím domů ať na mě nemusí moc dlouho čekat bobatko moje bolavoučké, jdu dělat zdravotní sestru. :sweat_smile: :sweat_smile: Mějte se krásně užijte hezky zbytek hnusného dne a zítra papa :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2008 v 15:32  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak já mám dneska páteček, protože na zítra jsem si vzala volňásko. Tak doufám že to tady dneska nějak přežiju. Holky nemáte nějaký nápad jak sdělit rodičům že budou mít vnouče? Chtěli jsme jim ukázat fotečku, ale bohužel jí nemáme. Tak přemýšlíme jak jinak to sdělit než jen prostým - čekáme mimi.
Hafi držím moc pěsti a myslím na tebe. Tak šup honem až příjdeš napísej.
ANdu a co ty? jak se cítíš?
Zuzi ta si užívá u rodičů a zbytek tady na naás zapoměl. Jo Stroužek taky občas zajde.
Tak holky pište
18. zář 2008 v 07:43  • Odpověz
brý ránko holky nějaká nová těhule?
18. zář 2008 v 08:19  • Odpověz
Bré ráno, holky:slight_smile:

Žabi, já se cítím úplně normálně, akorát břuško pobolívá :wink: Jinak to s tím oznámením rodičům, taky nad tím uvažuju a připravuju se na příští měsíc... Mě napadlo sehnat nějakou knížku pro babičky a dědečky, ale nevím, jestli něco takového vůbec existuje :wink:
18. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Strouzi žádná nová těhule. Tady vše při starém.
Kde je ta Hafi? Toto šla asi i zapít?
ANdu mě taky pobolívalo břicho ze začátku, ale ted je to v klidečku. Prostě si vůbec nepřipadám těhu, akorát ten pupík roste :grinning:
No já jsem ted uvažovala že bych jim koupila nějaké přáníčko a napsala jim tam něco ve smyslu: milá babičko a dědečku...blá, blá. No uvidím. Ale nechci jim to prostě sdělit jen tak. No mám na to dnešek tak musím přemýšlet.
18. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
ahoooj ufff už jsem tu
mám doktora v Karviné a i když jsem u něho brzo tak než přijdu na řadu a než se dokodrcám do Ostravy to je vždycky na dlouho a to mi ještě dneska nešlo nastartovat auto :astonished:
Jinač vše v pořádku pan doktor prokontroloval ručně řekl že vše roste a zvětšuje se jak má a další kontrola 18/10 dostali jsme balíčky pro těhulky jeden loňský kterého se chtějí zbavit ať jim to tam nestraší a jeden letošní tak máme 2x plínku pampers, dudlíček časopis maminka plno letáčků nějaký nápoj pro maminy a taky čajíčky. No prostě jsem dnes měla ježíška od pana doktora a teď si jdu změnit status v passu :slight_smile:
18. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.