• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Uaaa, Vánoce, proboha, nestrašte mě!!! :confounded: :grinning: Já nemám, nevím nic a zatím to ještě neřeším :wink:

Jinak pravda pravdoucí, dnes jsem vyspávala poctivě. Včera jsme byli s přítelem na večířce a pak s našimi známými v CineStaru na Prosíme přetočte od francouzského režiséra Gondryho. Fakt jsme se dobře pobavili! :grinning: Akorát to končilo o půl 11 večer a já pak doma nemohla usnou a když už se mi to konečně povedlo,, furt jsem se budila :unamused:

Jinak zítra jdu na pohovor do Telefoniky na operátorku. Je to sice na HPP, ale tak existuje 3 měsíční zkušební doba, že?:wink: Takže aspoň na tu chvíli ať něco dělám...
24. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
á my o vlku...
andu to je super, že sis to užila. A přeju ti, ať tě vezmou do do toho ou tůůůů :wink:
24. zář 2008 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Noo, Zuzi, včera mi volala slečna z agentury, přes kterou jsem to našla a dělala se mnou modelový rozhovor. Jsem se musela v duchu smát. Hrála nějakou ženu, nasranou, že jí nepřišel mobil, který si objednala a že jako jak je to možné. Tak jsem na to improvizovala - fakt prdel. Ale když si představím, že toakoví lidé tam fakt volají a já s nimi mám jednat 8 hodin denně, je to docela mazec. Ale asi to chce si to příliš nepouštět k tělu a nebrat si to osobně :wink: Vždyť mi taky jde, s prominutím, o hovno, když, doufám, půjdu na mateřskou, že?:wink:

Akorát teď přemýšlím, jak je to s proplácením mateřské, či co to je - nějak se v tom nevyznám... Kdybych třeba v té práci chtěla zůstat až do nástupu na mateřskou a né jen na zkušebku, oni mě sice vyhodit nemohou, neb jsem pod jakousi tou ochranou, či co, ne?? Ale zas, když u nich nebudu pracovat aspoň rok, nemusí mi zaměstnavatel mateřskou vyplácet, ne?? Nebo jak to je? Nevíte?? Abych pak nebyla doma s mimčem bez peněz, nebo tak něco :astonished:
24. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
ahoj holky

andu tak to nevím teda jak je to u tebe ty už v tý práci si nastoupená?? u nás v práci se než holka nastoupí jde na gyn. prohlídku a podepisuje ve smlouvě že není těhotná. pokud otěhotní později třeba za 14 dnů tak je to jasné ale když už těhu je tak se smlouva bere jako neplatná šéf se tak krije aby nezaměstnával těhuli jen kvůli mateřské
24. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
Nene, Strouži, právě nejsem ještě zaměstnaná. A to je jako tak, že by mě u vás zaměstnavatel jako těhotnou nevzal, nebo vzal, ale podepsáním toho, že nejsem těhu, bych ztratila nárok na mateřskou? No uvidíme, jdu tam zítra, zetím budu dělat, že nevím, že jsem těhotná, kdyby se náhodou ptali (což by sice při pohovoru neměli, ale oni na to občas prdí). Ono taky kdo ví, jak dopadne prohlídka toho 8.
24. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
andu nevzal, zaměstnavatel se tím krije aspoň můj a pár jiných co vím, hodně firem pošle holku na gyndu a chce papír že je v pořádku a hlavně není těhu, je to jasnuý jestli je holka těhu vydrží tam měsíc max 5 měsíců a jde na mateřskou, aby se to nezneužilo když nejsi zaměstnaná platí ti mateřskou stát ale mě by jí platil zaměstnavatel. radši se na to poptej někoho
24. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
hmm, no to jsi mě moc nepotěšila :wink: Já teda počítala s tím, že mi zaměstnavatel nic nedá, ale půl roku mé báječné práce by jim mohlo stačit, muhehe :grinning: No uvidíme, zítra zkusím pohovor, stejně to ještě nic neznamená :wink: A kdyžtak pak budu dělat "jéééžiš, já jsem těhotná??? :astonished: " :wink: Né, uvidíme :wink: Nebo se zkusím domluvit, jestli bych to nemohla dělat aspoň brigádně... Navíc, bylo mi řečeno, že první měsíc a půl je placené školení, které je na dohodu o provedení práce, či jak se to jmenuje. A ta se přece dává i brigádníkům a brigádničit může i těhule, no ne?:wink:
24. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
andu já teda nevím, jak je to u 02 ale pokud to bude na dohodu tak jim může být šumák, že jsi těhule. A to teda slyším poprvé, že pošle zaměstnavatel ženskou na gyndu, to je hukot. Je to trošku nefér ale na druhou stranu to chápu ze strany zaměstnavatele, takové pro firmy nejsou perspektivní, kdžy za pár měsíců jdou na mateřskou... no je to dilema, no.
24. zář 2008 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
fičím domůůů tak páčeeek zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky
andu napsala jsem ti do pošty

tak už jsem z práce, to počasí je příšerné, nic se mi nechce dělat a určitě nejsem sama :o)
24. zář 2008 v 17:45  • Odpověz
No, Zuzi, mě to taky přijde dost nevhodné posílat ženskou k ďurologovi. Ale přesně jak píšeš, byla bych dost neperspektivní a ještě bych po nich, nedej bože, mohla chtít nějaké prachy, že ano!?;)
24. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
:o) to si napsala pěkně
24. zář 2008 v 17:57  • Odpověz
víš Andu já si na jednu stranu nedovedu představit, že budu doma na nemocenské třeba 7 měsíců, ale zase v té zimě se tahat do práce, tramvají a tam celý den stát, může mi být třeba i zle no nevím nevím

mám pořád bolesti jako bych to měla dostat, ale kde nic tu nic :o) snad už konečně
24. zář 2008 v 18:03  • Odpověz
Berryl, no uvidíme, co z toho zítra bude :wink: Jinak, já jsem teď doma od června a už mi z toho hrabe notně! Navíc co jsem se dozvěděla, že jsem těhu, olezla jsem ekzémem a ten na psychice nepřidá - takže i když už to teď není tak hrozné, nikam se mi nechce atd. Tak jsem si řekla, že taky potřebuju myslet na něco jiného... Akorát jsem teď uvažovala, jak to tam 8 hodin zvládnu bez spánku - předpokládám, že telefon zvoní furt a moc klidu tam není... Takže budu muset být furt pohotová... A to když jsem se dneska pozorovala - byla jsem vzhůru cca 4 hodinky a už jsem byla úplně mimo a šla si zdřímnout :grinning:

Jinak s těmi bolestmi - já to tak měla taky - cca týden před očekávanou MS a po týden po ní, jako bych to měla každou chvíli dostat. A teď občas taky píchne, spíš k večeru nebo brzy zrána, ale ne tak často... Takže držím paklce, ať už to vyjde :wink:
24. zář 2008 v 18:35  • Odpověz
no co Ti budu povídat budeš mít hovor za hovorem, jsou tam co 75 min osobná pauzy 10min, ale i tak je to zahul, však uvidíš kdykoliv můžeš odejít, kdyby toho bylo moc, zase na druhou stranu to tam rychle utíká :o)

no já mám pořád tu zácpu a tu jsem nikdy neměla a to je u mě divné, tak doufám, že to je u mě první příznak a vynechání MS, které chodí přesně jako hodinky a stres jsem neměla žádná ani nejsem nachlazená aby mi MS vynechala
24. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
dobré ránko,
berryl: držím pěsti, ať to klapne
andu: já myslím, že ta únava tak kolem 10-12tt přejde...
25. zář 2008 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
No vidím že včera jste si tu ještě pěkne povídali. No to já dorazila domů, a šupla sebou do postele a spinkala. Včera jsem byla nějaká vyřízená, tak jsem odpočívala a mám na dnešek naspaných 10 hodin.
Jinak manžel má na koleni ortézu a samozřejmě bez sportu. 10.10. jde na kontrolu a uvidí se jestli to náhodou není meniskus, se kterým by musel jít na operaci. ALe já doufám že to bude dobrý. Včera se byl mrknout na autíčko. Tak v sobotu jdeme i s mým bratrancem, který je machřík přes autíčka mrknout na to auto, pořádně ho prolézt a jestli bude ok tak koupit. No snad to výjde.
To počasí mě začíná deprimovat.
25. zář 2008 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno, tak MS nikde a test negat. holky nečetli jste tady někde na koníkovi, že se někomu test ukázal taky až později?
25. zář 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
AHoj Berryl.
Tak vidím že jsi to nevydržela dělala testík. Neboj to chce klídek. Ještě může být brzo na to aby byl pozitivní. ale jinak jsem něco četla tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=70043&vGroupOffset=160
25. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
berryl: no někomu se ukážou // až 4 dny po MS...tak zatím nezoufej :wink:
25. zář 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
:o) holky děkuji na odkaz se hned podívám, teď jsem četla, že se to ukázalo jedná mamince až po 14 dnech
25. zář 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
Berryl bud fakt v klidu. Ničím to neurychlíš. Prostě musíš nějaký ten den ještě počkat .
Holky kde jste? Hafi ty zase jenom čteš a nepíšeš co?
25. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
zabi já jsem tu... čtu a píšu a u toho se snažím uklízet...
25. zář 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
to je ale počasí co? to ani s Terkou nemůžeš ven
25. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
holky já jsem v práci a vůbec mě to tady nebaví
25. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Berryl taky mě to v práci nebaví. Dneska příjdu domů, dám sprchu a valím do postele. Připadá mi že na mě něco leze, tak nechci být hlavně nemocná, takže zavčasu vypotit. Holky myslíte že si můžu dát paralen?
25. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
ahojte holky, až teď jsem se dostala k tomu abych si zapla net. Mám hodně práce a asi se to do Vánoc nezlepší. :unamused: Berryl to musí vyjít :wink:
Žabi mě v pondělí pobolívala hlava a měla jsem strach si vzít nějakou tabletku tak jsem to protrpěla a hlava mě bolela dva dny, ale naštěstí bolela o hodně méně než při mých normálních migrénách.
Jinak spím taky hodně sice se snažím do osmi vydržet vzhůru, ale pak už se to nedá a jdu se sprchnout a spát. Ale vůbec mi to nevadí hlavně v tom hnusném počasí. Jsem zvědavá jestli jim vyjde předpověď na víkend. :unamused: :unamused: :frowning2:
25. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
zabko paralen můžeš...
ahoj hafi, no co, hlavně že si odpočinete holky... :wink:
25. zář 2008 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Hafi asi jsme si to docela dobře naplánovali. Neumím si totiž představit kdyby bylo léto a 30ti stup'nová vedra a my byli tak unavené. Ted mi to taky nevadí - to počasí na spaní mi vyhovuje :grinning:
Holky já nevím, asi začínám mít rýmu. Musím dneska zavítat do lékarny a poptat se co můžu a co ne. Postel to jistí
25. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
holky už jen 2 hodinky, pak jdu s kamarádem na drink(raději nealko) a jinak mě čeká hromada prádlo :zipper_mouth:
25. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.