• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
beryl: pěkně si to užijte ten drink... na mě taky čeká hromada prádla... na vyžehlení i na vyprání. No a douklidit. Zatím pa, budeme mít tu úžasnou návštěvu :frowning2:
25. zář 2008 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
No nazdárek.
Vidím že tady na to každý kašle a nebo nikdo nemá čas.
26. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj, my jsme zpátky z dovolené a tak nahlížím, jak to tady žije... :wink: :slight_smile:
Dočetla jsem o Strouzince, moc je mi to líto a držím palce, aby toto období co možná nejlépe přežila :pensive:
26. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky,
omlouvám se za áčko, ale dneska jsem byla na tom zákroku. Bylo to ambulantně, tak mám obrovskou radoooooooooooost!!! Mám to za sebou...
26. zář 2008 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, konečně pátek jsem nemohla ani dospat
co plánujete na víkend?
jinak MS pořád nikde, ale test taky negat ach jo pořád nic nevím :o(
26. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahojky holky.. nakukuju zase po delší době.. jak se tady máte? nějaká nová těhulka? ( záááávidím, jestli jo ) a co těhulinky, mají se??? :wink: :slight_smile:

já mám dneska dostat MS, ale nikde nic, ani příznaky.. takže je to zase v prdeli, to zase nedostanu a budu muset k doktorovi na vyvolávačku, už mě nebaví tam furt chodit a jen mi řekne, nehubněte, chce to čas.. hmmm :unamused: :angry:
26. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
berryl, jak dlouho máš zpoždění? žeby další těhulinka? to je super, krásně se rozrůstáme.. :slight_smile:
držím pěsti, aby JO :grinning:
26. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
co je se strouzi?????????? :confused:
26. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz
jéééééééé, strouzi to je mi moooc líto.. kočko drž se, ani si neumím představit, jak moc to bolí.. moc ti přeju, aby se další mimi podařilo hned, jak budete chtít.. chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2:

sakra, proč se takové věci furt dějí??!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
26. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
Ahojte, holky, já dens nějak nemám psavou náladu, ale čtu si vás poctivě :wink:

Jojo, Miso, je to na prd, co se děje. No je možná fakt, že kdybych na Koníka nenarazila, ani bych nevěděla, že se takové věci dějí tolika ženským :frowning2: Což by pro mne bylo možná lepší, páč bych nestresovala co mě čeká 1. na odběrech a 8. na kontrole :astonished: No snad je vše v pořádku... :wink:
26. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
ahojky andu, těhulinko.. :wink: :slight_smile:
26. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz
je to fakt, že na netu se člověk dozví věcí, které by ani nemusel.. a byl by ve větším klidu.. já to znám.. :wink:
26. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz
ale neboj, určitě bude vše ok :slight_smile:
máte vybraná krásná jména.. :wink:
26. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz
ahoj miško, v neděli jsem měla mít MS a chodí mi fakt přesně na chlup a zatím nic :o) jen test je negativní a trápí mě zácpa, výtok
26. zář 2008 v 15:40  • Odpověz
krásné sobotní ranko všem.. :slight_smile:

berryl.. tak to je na dobré cestě, ne? ale je zvláštní, že ty testy vycházejí furt negativně.. ale výtok a zácpa je jasný signál.. :wink: :slight_smile: , tak moc držím pěstičky..

a já se musím pochlubit, že dneska manžel překvapil.. snídani do postele.. to u něj není zvykem... :grinning:
tak furt čekám, co z něj vypadne, bo před pár dny mi donesl kytici růží ( sám od sebe ).. hihihi.. tak čekám, co kde a kdy.. :grinning:

a jestli mu křivdím, tak budu jen ráda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. zář 2008 v 09:25  • Odpověz
ahoj misi, to je moc pěkné překvapení, ale je sranda, že zatím vždy něco hledáme :o)))
27. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
jj, já mu i v týdnu říkám, cos udělal???? a on dotčeně, že nic, že mě jen má rád.. no, já byla v šoku.. :grinning:
27. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahojte kočky zdravím :wink: Přeju všem pohodový víkendík :slight_smile:
27. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
holky bolí mě bříško jako bych to měla dostat :O( ach jo zítra to bude týden od vynechání držte palec mám po náladě
27. zář 2008 v 10:43  • Odpověz
ahojky, tak celou noc bolesti a teď jsem začala špinit, tak zase nic :O( nejhorší je, že zase nevím kdy mám ovulaci, ani proč se to opozdilo, když to mám vždy přesně na den ach jo proč je tak těžké udělat si miminko

někteří rodí jedno za druhým a jiní ...
28. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
berry: a špiníš nebo krvácíš? špinění je zbytek předchozí menstruace, je to tmavší, spíš do hněda. Jakmile je tam jasně červená krev je to MS. ŠPinění může znamenat uhnizďování mimíska. Nechci ti dělat plané naděje, ale zatím to ještě není ztraceno, než začneš krvácet. No a ta bolest břicha jako před mrchou, tak to je taky těhu příznak. Držím palce...
28. zář 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
zuzy špinila jsem, ale teď už krvácím, ale děkuji za naději, břicho bolí šíleně, venku nádherně, ale my se nechce vůbec ven

no ještě, že můžeme zase zkoušet :o)
28. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
berry: neboj, ono to prostě jednou vyjde!!! :wink: venku je fakt krásně...
28. zář 2008 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky. Krásnou slunečnou neděli vám přeju :slight_smile: Já si ji sice moc neužívám, protože mne zlobé ekzém, ale musím se hodit do klidu a půjde to :wink:

Jinak, Berryl, to je čkoda, že to nevyšlo, ale neboj váš mimin už někde čeká na tu dokonalou chvíli, neboj:wink:

Mě se dnes zdálo, že jsem byla na ultrazvuku a pan Dr. nemohl mimčo najít... Ale nakonec našel a už mělo i takové ty pseudo ručičky :wink: :grinning: Tak doufám, že 1. bude v pořádku krev a pak 8. i utz. Kdyby se náhodou něco dělo, poznají to třeba už z té krve? Jako že by třeba neodpovídaly hodnoty hcg, nebo tak něco?? No začínám trochu stresovat, ale jen tak decentně:wink:
28. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
jj ještě není ta správná chvíle, co práce ještě hledáš? známá hledá lidi co nabízejí lidem takovou tu ambulanci, peníze jsou za nové klienty a prý se tam dá vydělat kdybys chtěla dám TI kontakt
28. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz
Berryl, děkuji, ale já na tohle nejsem, neumím přepadávat lidi na ulici a něco jim vnucovat :wink: Ale i tak díky za nabídku:slight_smile:
28. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
ahoj holky jak se vede při nedělním odpoledni. na mě dopadli zase vzpomínky a je mi na brečení :cry:
28. zář 2008 v 15:14  • Odpověz
ahoj strouzi nebuď smutná... já vím, ono je to těžký. Ale máte chvilku pauzu, pak na to vlítnete a podruhé to už určitě vyjde! Já jsem si prožila to samé a není to nic lehkého, ale nesmíš ztratit víru.
andu: neplaš, vše bude ok... :wink:
zajímalo by mě, co budu dělat já, ptž práce sice je dost, ale takové, pro kterou jsem teda nemusela dřít na gymplu a VŠ :frowning2: no uvidíme.
28. zář 2008 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
zuzu tobě se stalo to samé?? to ani nevím :frowning2: a kdy??
28. zář 2008 v 16:02  • Odpověz
strouzi dokonce dvakrát. Poprvé to bylo ještě před Terezkou, měli jsme pauzu 3 měsíce a pak to vyšlo. No a podruhé v prosinci loni, trošku neplánované ale mco chtěné mimi. Neboj, zvládneš to, ono to trochu přebolí a věř tomu, že brzy taky budeš mít v náručí vytoužené miminko :wink:
28. zář 2008 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.