• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky děkuji...
andu já teda mám před první řádnou ovu po vysazení a už mám testy koupené :grinning: ještě dneska musím pro ty ovulační testy...
17. črc 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu - jezdíme do Olmíku, OV jsem vynechala rovnou, nikdo okolo s nima nemá dobrý zkušenosti. A i když dojíždíme do OC, tak nás to stejně vyjde levněji. Teď jak se chystáme na IVF, tak budem doplácet cca 20 tis., v OV bychom za stejné nadstandardní úkony platili tak o 10 táců víc. A hlavně v OC jsou příjemná a ne tak arogantní jako v OV :wink:
17. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
zuzu vítej do klubu já ještě brala HA a už jsem měla doma zásobu testů :grinning:
17. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
ahojte kočky,
tak zuzu ty šatky jsou totální paráda, barvička i střih ti mocinky sluší. Budeš v nich na svatbičce hvězda a určo lepší než klasika černý kostým :wink: Tak já jsem teda holky zvědavá jak dopadnu já až začnem se snažením naostro :grinning: :grinning: ale myslím, že budu testit maximálně tehdy pokud nepřijde mrcha. :frowning2: :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
ahoj hafi jak je při dnešku ??? já mám totální lenoru
17. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
ahoj strouzku,
tak já jsem to kupodivu od rána nějak rozhýbala a celkem mi to i utíká. To víš práce jak na kostele a to ještě kolem mě furt lítá šéf, jelikož tu má návštěvu z Rakouska tak musím net schovávat na lištu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
a co děláš hafi?? já sekretářku
17. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
17. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahoj beránku jak se vede? Léto jak vyšítý co?? :wink:
17. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
ahoj beránku :slight_smile:
já dělám strouzku projektanta energetických zařízení.
17. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahojte,holčinky,

omlouvám se, Beranku, že jsem tě nepřivítala, tak dodatečně:wink:

Jinak, dneska jsem měla jít na ten pohovor, ale psala mi jiná paní z té samé firmy a napsala mi, že se mám dostavit v pondělí. Tak jsem jí odepsala, že bych na ten pondělní termín došla raději než dnes, ať mi to potvrdí, že můžu, ale zatím mi nikdo neodepsal... No vyloženě v tom dámy mají pořádek :wink: Nicméně odepisuju na další inzeráty - je to únavné:frowning2:

Strouzi, jojo, máš recht, takhle jsem si léto vždycky představovala :wink: :unamused: A můžu se zeptat, co máš vystudováno? Já teď totiž dodělala cestovní ruch a paní se mě ptala, proč chci jít dělat sekretářku, když mám vystudovaný takový obor... Mě to teda přijde vcelku podobné - sedět v kanclu a dělat na PC, ale paní se dost divila:frowning2: A já bych přitom tak ráda byla "kancelářská myš" :wink:

Co holky plánujete na víkend? My zítra v 6 ráno vyjíždíme do Čech, otec tam má ještě nějaké jednání, takže proto tak brzo, a pak valíme do Teplic k babi na oslavu...
17. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
já mám jen střední s maturitou obor podnikání a služby, takže účetnictví, ekonomika, psaní na stroji a dva jazyky. no a sehnala jsem práci dobře, až neskutečně, vyšla jsem školu šla 1 den na pracák, hned mě poslali na práci a ve středu jsem nesla na pracák potvrzení že mě vzali no a sem tu doteď. dělám ve firmě s nábytkem. jinak holky jsem zjistila že jde o štěstí dost, švagrová dodělala báňskou je rok po škole, jde už do 3. práce, blbě jí shání , no ona si hvězda taky přestavovala že někam přijde ukáže titul ing, všichni padnou na prdel a bude mít 50 čistého
17. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
No jak už jsem tu holkám psala, taky to vypadalo, že budu mít zaměstání hned po škole... Ale když se vedení neumí slušně chovat a jednají s tebou jak s hadrem na holi... Takže hledám dál:frowning2:
17. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
aha andy

holky jste vdané nebo svobodné??
17. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
tak to já baňu mám vystudovanou, ale strojní a našla jsem práci hnedle 15.června jsem odstátnicovala a 1.7 jsem nastupovala do práce, sice penízky asi podle někoho na ing. nic moc (ale já jsem spokojená), jelikož mám takové rodinné vedení. Jezdíváme na firemní akce 2x ročně i s rodinnými příslušníky, takže si myslím, že i případnou mateřskou až se zadaří zvládnem v poho bez jakéhokoli reptání a taky kdyby to náhodou šlo tak si můžu i domluvt práci domů na přilepšenou. Taťka mě furt přemlouvá ať občas mrknu na práci v elektrárně v Dětmarovicích, jelikož to bych měla co by kamenem dohodil, ale mě se tam nechce kvůli kolektivu, tady ve firmě už jsme jako rodina. Jezdíváme i občas na cyklo výlety kolem Opavice na loděnici a do Děhylova. No prostě neměnila bych asi mám velké štěstí, že jsem na takovou práci narazila. Je sice pravda, že mě občas práce jako taková nebaví, ale stačí prohodit pár slov chlapi mě rozesmějou a je to a nebo zajdem na pivko a je to. :grinning:
17. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky,
tak se nám to zase trošku pokazilo nu což...
ahoj beranku :wink:
holky děkuji moc za pochvalu šatů... vy jste tak hodné :wink: není to dokonalé ale jsem fakt ráda, že nepůjdu v tom kostýmu...
koukám, že se bavíte o práci, no já jsem "lempl", VŠ jsem dodělávala s mimčem, jinak nic moc neumím, celé roky jsem dřela na brigádách převážně manuálně, takže líná úplně nejsem, ale jsem zvědavá, kam mě vezmou.
Strouzku je to bohužel pravda, že někteří absolventi VŠ si to myslí... já naneštěstí vím, na čem jsem. Ale musím se pochválit, docela mi jdou jazyky, tak si asi udělám státnice a zkusím to uplatnit...
Andu: teda opravdu některé jednání s potenciálními pracovníky stojí za prd. neví, o co přijdou :wink: držím pěsti, ať seženeš nějakou šikovnou práci... která tě bude aspoň trochu bavit a když ne, tak ať je aspoň super placená :wink:
hafi: tý jo projektantka... to zní dobře :wink: pěkná pozice... to by asi nebylo nic pro mě, protože já jsem spíš přes ty humanitní :grinning: už s tužkou a pravítkem jsem měla velké problémy :grinning:
parapli: tý jo tak to je síla... no tak fajn, že jsou v Olm lepší... a levnější.. není to zas tak daleko :wink:
holky jsem fakt zvědavá, která z nás bude mít první // :wink:

jinak andu o víkendu budeme montovat garnýže - konečně po 2 letech budeme mít záclonky jupí jupí. Moc se na ně těším. Posílám hodně pozitivní nálady...dneska se mám nějak dobře :grinning:
17. črc 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
stroužku šťastně vdaná :sunglasses:
17. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz
Díky za přivítání, bohužel se probudila naše paní ředitelka a vyžadovala mou pozornost, tak jsem musela zmizet :grinning: Pokud nezačne pršet, tak půjdeme ven :wink:
Jinak já jsem kancelářská myš - úřednice-ekonomka :slight_smile:
Takové léto mi moc nevadí, protože vedra nesnáším a navíc bydlíme v takovém polopodkrovním bytě, který se přehřívá, tak jsem ráda za takové teploty, které jsou teď :wink:
17. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz
hele zuzu nezvala bys doučování angličtiny já jsem zas pro změnu na ty humanitní věci tupá :pensive: a anglinu potřebuji v práci každý den. Bych aspoň mohla začít jezdit na služebky do Rakouska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já anglinu neviděla ani nepamatuju tak ani v hotelu nedokážu žbleptnout :frowning2:
17. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
Andu, jsi mi nějaká povědomá, určitě jsem tě někde viděla :wink:
17. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
jé tam mělo být nevzala :slight_smile:
17. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
jo tak mě takové počasí neva ale kdyby bylo proloženo 4 dny tropů tak by bylo ještě líp :grinning: mám ráda vodu a letos jsem zatím byla jen 1x v zahradním bazénu a 2x v řece koupat psa když už chudák nedával ty horka :sweat_smile:
17. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz
hafi: klidně, ale já ještě nikdy nikoho nedoučovala a státnici sama nemám, tak si nejsem jistá, jestli bych věděla jak na to???
Já se teď samoučně učím německy. Zatím mám angl., fran., špan. a ruš. a ta němčina mě štve, že ji neumím, tak se do toho zavrtávám
beranku: a ty už chodíš do práce? Beatku někdo hlídá???
17. črc 2008 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
holky a máte albumek na beremese??

holky valím dom mějte se
17. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
pa strrouzi :sweat_smile:
17. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
hele zuzu ty pocházíš z telče?? tam jsem byla požádána o ruku :grinning:
17. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
no nic holky za chvíli pro mě přijede manža tak už se budu s váma loučit, mějte se moc krásně a huráááááá zítra už je paťulínek. papáček :slight_smile:
17. črc 2008 v 15:07  • Odpověz
jo a jinak jste mi taky mohly říct že ty fotky v albíčku mám hrozně malinkaté. Slibuji na holý pupek že si navybírám doma nějaké hezké na flešku a zítra dodám. Tak teď už opravdu papapa :wink:
17. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
HAfi: jj z Telče...no vidíš... tak to je super... byli jste tam na dovolence, jo?? :wink:
no to já se musím jít kouknout, jaké máš malinké fotky....
17. črc 2008 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.