• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzi to jsem vůbec nevěděla :frowning2: je to hrůza kolik toho je, nikdy bych neřekla že je to tak častý problém. doktor mi řekl že každá jeho 4. těhu pacientka takhle končí. fakt hrůza největší strach mám z toho že se tomu nedá zabránit na příště, neexistují léky, vitamíny nebo jiná ochrana aby se to znovu nestalo :frowning2: nejvíc mě sere že mám pocit že se to stává fakt jen těm kteří dítě moc chtějí a zahrnuli by ho láskou, takové které otěhotní někde na diskotéce a pak dělají vše pro to aby potratili, horká vana, chlastají, hulí aj. těm se to nestane :angry: např. moje známá ta byla na potratu snad 4x za 2 roky protože asi blbka nezná antikoncepci, no až páté mimčo si nechala a těhu prvotřídní ukázkové. já se tak o mimčo snažila, jedla vitamínky, alkohol jsem neviděla snad od zimy, nikdy jsem nekouřila, chlapy nestřídala a stalo se to. :angry: . zuzi a v kolikátém tt se to stalo?? a terezka se vám povedla hned jak jste to zkusili jo? já se pořád utěšuju že hodně holkám se to podařilo hned jak to zkusili prej je to jak když pohnojí, kéž by to byl i náš případ představa že se další rok budu snažit nadarmo tak asi zkončím na psychiatrii
28. zář 2008 v 16:30  • Odpověz
strouzi poprvé to bylo už ve druhém trimestru, podruhé v 10tt. Po prvním potratu jsme měli 3 měsíce pauzu a pak hned otěhotněli. Kdybysme si nedávali pozor ty 3 měsíce, možná by to bylo hned, ale lékař důrazně doporučil regeneraci tělu. Neboj, určitě to vyjde. Ta ztráta je hrozně bolestná, ale taky vím, že se to stává dost často. Pořád jsem si opakovala, že prostě příroda to tak chtěla, nejspíš nebylo mimi v pořádku z hlediska vývoje nebo tak. To jediné jsem dokázala pochopit v tom zoufalství. Po druhém potratu jsme se zase chránili až do června 08.

V žádném případě ale nechci plašit ostatní holky těhulky. Nikomu bych to nepřála, ani nejhoršímu nepříteli. Strouzi jak dlouho plánujete nesnažit?
28. zář 2008 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
zuzu my na to chceme skočit hned. stejně nevěřím že by se hned povedlo. ono totiž v nemocnici mi jeden doktor řekl že máme začít hned po první MS, druhý že prý máme počkat 2 měs. a můj gyndař mi řekl půl roku. My s manžou jsem se ale domluvili že chceme hned, cojsem i tak vyčetla v diskuzích hodně holek co to zkusili otěhotněli hned druhý měsíc po revizi a mimčo v pořádku donosili.
28. zář 2008 v 17:10  • Odpověz
strouzi já myslím, že záleží na vás, jak se cítíš a tak. My jsme si třeba nedokázali ani představit ten první měsíc, že bychom se snažili. Tak pokud to máte takhle relativně v pohodě tak si myslím, proč ne :wink:
28. zář 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
zuzi já si to nedovedla představit v nemocnici, jako ne že někdy vůbec v nemocnici jsem říkala že dítě už nikdy nechci že pokud někdy snažení tak za 2 roky nejdřív ale teď se to otočilo zase chci mimčo a zažít ten pocit být těhu. chci se snažit hned a vidím to i na manžovi jak chce aby se to co nejdřív povedlo. nakoupili jsme čajíky a vitamínky zase, mám i chuť sexit ale nemůžem. už aby bylo po první přirozené ms a jdeme na to.
28. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
strouzi tak to je dobře že to berete takhle. To je moc dobře! Vitamínky jsou důležité. Až přijde a odejde mrcha, tak hup na to a uvidíš, že se to podaří!!! :dizzy_face:
28. zář 2008 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
Strouzi - je mi to moc líto :frowning2: Ale myslím si, že zkusit to co nejdřív je to nejlepší, co můžete udělat...moc vám držím palce :slight_smile:
28. zář 2008 v 18:52  • Odpověz
co ty parapli? jak jste na tom? (snad ti nevadí, že se tak ptám, jsem zvědavá)
28. zář 2008 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi - já čekám na mrchu, měla by přijít každým dnem...pak začnu hned píchat injekce, doktor už nechce aby se to zase přerušilo, kdybych zase nereagovala na ten utlumující sprej....no tak snad te´d už to dojde do zdárného konce :wink: A jak se máš ty?
28. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
doufám, že už se ti zase rozjede snažicí péče... a že to dojde do zdárného konce!!! Já jsem byla v pátek na zákroku kvůli polypu (děložnímu) no a naštěstí to bylo jen ambulantně, všechno to dobře dopadlo, tak mi spadl balvan ze srdce. Dokonce se můžeme dál snažit, pokud nebudu krvácet ani špinit a to přestalo hned v pátek. Mám velkou radost, ale taky strach. Už jsem byla smířená s tím, že to tento měsíc nevyjde a zase další naděje. A pořád dokola... no však to určitě znáš taky, že :wink:
28. zář 2008 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi tak hlavně že je to ok. Jj to znám, však to konečně taky přijde, neboj :wink:
28. zář 2008 v 19:13  • Odpověz
parapli: jj, taky doufám. Tobě to přeju moc a moc už z toho důvodu, že jednu cácorku doma mám a i když by mě bolelo srdíčko, vyrovnala bych se s tím, tak ty si zasloužíš moc a moc!!! takže ti budeme držet pěsti ze všech sil!
28. zář 2008 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
parapli díky, holky snad jednou všecky budeme v těhulích, mě přijde že je teď těch průserů a smůly nějak moc, buď se někomu nedaří nebo potraty a furt něco. :frowning2:
28. zář 2008 v 19:19  • Odpověz
Strouzi - no já myslím, že už jsme si to vybraly a te´d už nás čekají jen samá pozitiva :wink:
28. zář 2008 v 19:22  • Odpověz
parapli já si to taky říkám, když jsem ležela v nemocnici před zákrokem tak jsem vzpomínala co se mi kdy podařilo hned a bez problémů. hm nic všecko vydřený, svatbu, bydlení, práci, i to mimčo. hold u mě nejde nic jednoduše ale já se nedám. :rolling_eyes:
28. zář 2008 v 19:24  • Odpověz
Zuzi - děkuji moc...ale přiznám se, že se pomalu začínám srovnávat s tím, že by se to třeba nikdy nepovedlo...asi by to ještě dlouho bolelo, ale co bych nadělala...Ale zatím jsme ještě nevyzkoušeli vše, takže to jen tak nevzdám :grinning: :grinning:
A právě že ty už máš jednoho mimíska, tak proč by nebyl další....víš že můžeš otěhu i porodit, u mně to tak jisté není, takže se netrap a uvidš, že to brzo přijde :wink:
28. zář 2008 v 19:24  • Odpověz
parapli a co vám vlastně zjistili dr. že to nejde?
28. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
Strouzi - no já mám anovulaci a horší hormonální profil, málo progesteronu, takže by se mimi stejně neudrželo a manža má špatný SPG :unamused:
28. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
parapli no ono to není jednoduchý, že. ALe zázraky se dějí a už tu byly těhulky s daleko horšími předpoklady. Ale naprosto tě chápu, že to vypadá černě. Nicméně i tak věřím, že to vyjde!!!
28. zář 2008 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
aha tož koukám smůly plný pytel :frowning2:
28. zář 2008 v 19:34  • Odpověz
Zuzu - no to já též :grinning: :grinning:

Strouzi - no každý si musíme to své vyžrat abychom si víc vážili toho co máme :angry: :wink: Ale my jsme holky šikovné, my to zvládnem, no ne?? :grinning:
28. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz
parapli to víš že jo. hold musíme být silný ženský ono nic jinýho nezbývá
28. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
dobré ránko...
já jsem taky silná ženská a to doslovně :grinning:
doufám, že to sluníčko trochu vydrží, mám venku práádlo... :sunglasses:
29. zář 2008 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky
Tak jsem si přečetla tu vaší včerejší diskusi a je mi z toho moc smutno. Moc vám přeji aby jste brzo byli těhu a měli krásné , zdravé děti. Ono to musí jednou vyjít!!!!!!!!
No já jsem o víkendu ležela a pila čaje a potila. Mám rýmu - ale už se to trošičku zlepšilo. V sobotu jsme si byli koupit autíčko, tak jsem moc ráda. Jinak ve středu mě čeká ten dawnův syndrom - těším i bojím zároveň.
Jak jinak jste se měli? počasíčko bylo krásné
29. zář 2008 v 07:49  • Odpověz
ahoj holky

zuzu my jsme všecky silný holk a my to zvládnem :dizzy_face:

zabko ahoj jé ty už jdeš na testy? to to letí, závidím ti my měli taky tento týden na ně jít a vidíš jak to dopadlo. budu držet palečky ale vlastně ani nemusím bude to vše na jedničku a ne jinak. v dubnu už budeš mít krásný mimčo v kočárku :wink:
29. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
jé zabi jaký jste si koupili autíčko? nebojm, testy budou v pořádku :wink:
29. zář 2008 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Strouzi po tom co se tobě stalo - už nebudu mít klid až do konce těhu. Je ten život někdy hodně nespravedlivý.
Zuzi koupili jsme octavii - naše vysněné autíčko.
29. zář 2008 v 08:32  • Odpověz
zabko tak to gratulace k novému autíku. Hlavně bude krásně jezdit a je to rodinný typ, tam se ti krásně vejde kočárek, plínky, cestovní postýlka, taška s oblečením atd... :wink:
29. zář 2008 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, jde vás pozdravit.

zrovna mám na klíně řvoucí dítě, schodaře v baráku, takž s bobanem nemůžu ven :frowning2: tak zatím hezký den, odpoledne se ozvu :wink:
29. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky je mi to moc líto, budu držet palec ať vo výjde
já jsem se včera svíjela v bolestech, pořád jsem špinila, tak jsem ještě měla naději, ale dneska už vím, že těhu nejsem a budeme se snažílkovat dál

včera jsem četla, že je dobré mít pohl. styk ob den no jo to se řekne, když má manžel noční a já denní a nevidíme se :o)))
29. zář 2008 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.