• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojky kočky.. :slight_smile:
29. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
berryl to mě mrzí. Taky jsem to slyšela o tom ob den, ale taky naopak, že čím častěji, tím je větší šance. Tak si vyber. Podle mě frekvence styku nemá vliv na kvalitu spermií, ale je to jen můj názor... :wink:
drž se, až ta mrcha odejde, tak hup na to. :wink:
andu: teda nezávidím. My jdeme ven až se prďola po obědě vyspí.
29. zář 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
u mě pořád MS nikde.. ale řekla jsem si, že si test nekoupím a neudělám, byla bych zase zbytečně zklamaná.. takhle si říkám, že to je zase jako půl roku předtím a na příští týden se asi objednám znovu k doktorovi.. :unamused:
29. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
holky, jsem si přečetla včerejší diskuzi a je mi z toho všeho strašně smutno.. ale je fakt, že sestřenka minulý rok potratila v 10tt a šli do toho znova, počkali na MS a bylo.. letos v květnu se ji narodila krásná a zdravá holčička.. sice byla celé těhu na rizikovce, vyhodili ji z práce, ale stálo ji to zato.. :wink:
a letos přišla o mimi další sestřenka, shodou okolností její sestra.. takže je to asi fakt časté..
29. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
Lékaři donedávna radili mužům, kteří chtěli zplodit dítě, aby si šetřili spermie na plodné dny ženy. Světová zdravotnická organizace doporučuje k dosažení co největší kvality mužských pohlavních buněk dvou- až sedmidenní sexuální abstinenci. Podle výzkumů izraelských vědců je tato strategie chybná. Sedm tisíc vzorků od šesti tisíc mužů potvrdilo, že už po dvoudenní abstinenci klesá pohyblivost spermií.
29. zář 2008 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
zabi, gratuluji k autíčku.. nové nebo starší?
oktávka je fakt akorát pro rodinku, krásně se tam vleze kočárek a to je hlavní.. mají ji naši, takže si ji vždycky půjčujeme, když jedeme ke tchínovcům nebo někam dál s miškou a vezeme kočárek..
my máme totiž fiata a navíc máme v kufru bombu s plynem.. takže tam dáme kočárek a nic víc.. :unamused:
29. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
Holky je to fakt mazec co se v dnešní době děje - myslím s tím těhotenstvím. Já můžu jenom děkovat za to že se nám to povedlo velice brzy a zatím jsme v pořádku - klepu tady na dřevo všema deseti.
Jinak Miskari máme autíčko 2roky staré, takže pohodička. Nové jsme nechtěli. Za nové v té výbavě co máme bychom dali kolem 700tisíc.
29. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahojte holky, tak vy jste si tu nahodili takové smutné téma na víkend?? Teda :astonished: No všem snažilkám držím pěstičky ať to vyjde a pěkně se tu zase rozrosteme o další těhulky. Zuzi to je fajn že ti to udělali ambulantně a mohla si jít hned domů a taky že se můžete hnedle snažit. Tak hlavně ať se teď zadaří. Paraplíčko přeju ti ať se stimulace podaří (teda doufám že to píšu dobře) a klapne to. Strouži tobě taky ať se brzy zadaří aspoň to rychleji přebolí i když šrám na srdíčku určitě zůstane to už se bohužel neodpáře, ale lépe to zakrýt něčím příjemným než se utápět v bolesti a pořád nad tím přemýšlet. Berryl to je ale smůla takovou naději dávalo to tvoje tělíčko až to od něho nebylo hezké. Tak šupky znova na snažení. Žabi gratuluji k autíčku a mnoho a mnoho šťastných kilometrů.
29. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
ahoj hafi a jak se máš ty?
29. zář 2008 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
chrobáčku čtu Tvé řádky a už fakt nevím co si myslet, každý říkám, že před ovu 4 dny absence atd. už v tom mám pěkný guláš :o)
holky nemáte zkušenosti z gyncentrem v OV, chtěla bych někam jinam moje doktorka je marná
29. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
berryl: na gyncentrum tu holky nadávají v diskusi...však si počti :wink: já jsem v gynetu a jsem na 200000% spokojená... víc to ani nejde. Ale za všechno se platí, že.
29. zář 2008 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
berryl: já taky nevím co si o tom myslet, původně jsem chtěla taky nějaký den vynechat, ale dnes jsem našla toto, tak nevím jestli tak nebo onak, tak to asi nechám na momentální chuti
29. zář 2008 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojky Holky :slight_smile:
ráda bych se přidala, jsme z Havířov už od srpna se taky snažíme a zatím nic,ale jedem v neděli na svatební cestu,, tak doufám, že tam:slight_smile:
29. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
ahoj budu Ti držet palec
29. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz
zabi, to je jasné, když se naskytl dobrý kup a za dobré penízky, tak super.. :slight_smile:
my taky uvažujeme, že něco většího koupíme, ale zatím je to jen ve fázi uvažování.. spíš jestli se podaří druhé mimi, tak pak.. :slight_smile:
29. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz
helenacz.. ahojky, vítám tě mezi námi.. :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:)))
no koukám, že je tady spoustu holek co má problémy otěhotnět:frowning2:(
já mám vystudované porodnictví a nikdy jsme nevěřila, že je tolik problémů, i když jsem se to učila(statistika atd..) ale nikdy mne to nezajímalo, až ted co chceme mimi po svatbě... tak uvidíme...už od července jedem na ,,ostro,, a zatím nic.... :unamused:
29. zář 2008 v 15:10  • Odpověz
helenacz vítám tě mezi námi
Zuzi ale jo je mi fajn. Jen jsem ospinkaná ale to každá těhule na začátku takže si není na co stěžovat. :grinning: :grinning: Mizím domů papa
29. zář 2008 v 15:39  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já chodím do gyncentra v OV. Pokud chodíš jen na preventivky a kontroly v těhu, tak pohoda, UTZ každou těhu prohlídku, takže člověk vidí mimčo každý měsíc :wink: Jinak holky na diskuzi nadávají na gyncentrum, když se léčí s neplodností, přecházejí do Olomouce...
29. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz
dobré ránko,
helenko vítej. Bohužel realita je taková. Ale neboj, někomu se to vyhne tak já vám všem přeju, aby jste měli všechno v pořádku...:wink:
jak se máme dnes?
30. zář 2008 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Vítám mezi námi helenku. At se ti tu snámi líbí.
Jé vy jedete na svatební cestu? Tak to držím vše co mám aby jste si dovezli dáreček. my si ho teda ze svatební cesty dovezli a zítra se na něj jdeme podívat na UTZ. Tak jsme moc zvědaví, jak povyrostl náš fazolek.
A kam jedete smím-li se zeptat?
Holky jak jinak dneska? já jsem s tou mojí rýmou nějaká otrávená a hotová.
30. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
zabi mě zase dopadl močák. Takže já mám vymalováno... au au...
30. zář 2008 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi to je mi líto. Snad to bude za pár dní dobrý.
No já mám zítra volno, tak se těším jak si ráno trošičku pospím.
holky kde jste????
30. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
no zabi vypadá to, že jsem tu jen já... :unamused:
děkuji, snad to přejde. Našla jsem konečně Triurin tak jsem hned zobla a už bude líp...
30. zář 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to tady nějak ovadá ta diskuse.
všichni mají asi hodně práce. No neva. Kouknu později
30. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
krásné ranko holky.. :slight_smile:
dneska asi nebude moc času na MK, manža má volno, tak je doma.. :slight_smile: zase jednou :wink:
30. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
oba teď jedí.. jirka včerejší oběd a miška šunku.. :slight_smile:
no pohled k popukání.. :grinning:
30. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
jo, holky všimly jste si, že už mám SNŽ.. :slight_smile:
po MS, která snad dorazí sama ( nebo max po vyvolávačce ) se do toho pustíme.. :slight_smile:
30. zář 2008 v 10:22  • Odpověz
dobré ranko:slight_smile:
zase v práci co? já dělám v t-mobile a milion zákazníku tak píšu až ted.-)
no na svatební cestu jedeme do dominikanské republiky, už se nemůžu dočkat :slight_smile:
no já bych měla dostat menstruaci každým dnem ,ale zatím žádně příznaky..dneska jdu koupit opalovací kremy a blbustky do lekárny tak si koupím test a ráno udělám!
jsme zvědava ..byla bych štěstná kdyby tam byly !II čárečky:slight_smile:
30. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
heli.. jééé to je krásné, dominikánská republika, závidím.. :slight_smile:
my máme zítra 3-leté výročí svatby a na svatební cestě jsme ještě nebyli.. :unamused: , snad se na ni někdy dostaneme.. :grinning:
30. zář 2008 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.