• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
a test si kup a hned zítra podej hlášení, jestli //.. to by byla bomba, takhle hned, moc ti to přeju.. :wink:
30. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
Jé Heli vy jedete do Dominikánské rep? tak tam bude určo krásně a užijete si to. Ale jet tam už s tři by nebylo špatný.
A kdy jste měli svatbu? Heli ty děláš v t-mobile? To ti nezávidím. Tam asi nemáte moc veget. Heli můžu se zeptat ? mám u vás smlouvu a bude mi končit příští rok na začátku. Mám tu Bav se. Je to do 26 let, ale když jsem se byla ptát tak mi nějaká slečna řekla že děláte každý rok nějakou akci kdy bych si mohla tuhle smlouvu prodloužit i když v lednu mi bude 27. Je to pravda? nevím jestli jsem to dobře popsala.
Dnes má manžel narozky, tak já zapomětlivka jedna jdu hned po práci vyzvednout na poštu dáreček a valím domů. Jdeme na večeři. Jdeme do řecké, ale po tom co jsme tam byli před 14 dnama, si dám dneska asi jenom jejich výbornou polívku, kterou dávají ještě s lepším pečivem. Víc se do mě nevleze.
V neděli jsem dělala na oběd bramborový salát a nakonec jsem se na něj nemohla ani podívat. Nějak mi to nedělalo dobře. Takže na vánoce co budeme mít to netuším. Holky a už mám objednané první dva dárky k vánocům.
30. zář 2008 v 11:51  • Odpověz
Tak tu Domin. rep. taky závidím, ale svatební cesta je jednou za život, tak to se musí, že :wink:
zabi zase do Řecké, vy se máte. Taky si tam musíme zase zajít. Ještě jsem objevila skvělou pizzerii kousek od nás, za McDonaldem. Tam se mi to hrozně líbí.
Heli přeju ti, ať tam ty // jsou :wink:
30. zář 2008 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky děkuji za radu s gyncentrem. můžete mi ještě napsat kolik se tam tak a za co platí? děkuji moc
30. zář 2008 v 15:58  • Odpověz
Ahojte, holky, zdravím, Heli.

Já se sem včera už nedostala, neb jsem včera byla doma jen s maminou - chlapi nám odjeli na služebky - a ona odhalila můj stav. Původně jsem o něm našim chtěla říct až příští týden po poradně. Ale přímo se mě zeptala, jestli nejsem těhotná. No byla vcelku v šoku, když jsem jí teda řekla, že jo, ale měla radost. Takže jsme spolu kecaly asi do 11 a pak už se mi na net nechtělo.

A dneska jsem celý den hrozně unavená, boť jsem se kvůli ekzému a jednomu otužilému komárovi vůbec nevyspala:frowning2:. Ale držím se a nespím, ať dneska upadnu do spánkového komatu :grinning: Zítra totiž musím ráno na odběry k ďurologovi - vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi hrozně divné, že nemám žádné příznaky, snad jen ten zhoršený ekzém, tak přemýšlím, jestli je vše v pořádku. Ale snažím se si tyhle myšlenky nepřipouštět!:wink:

Jé holky, dala bych si paštiku. Já vím, že bych jí teď neměla kvůli vit. A, ale já mám na ni takovou chuť... No jeden krajíček mě nezabije, že:wink:
30. zář 2008 v 19:05  • Odpověz
ahojky Holky, jo už se nemůžu dočkat :slight_smile:
dominikána je prej nádherná, tak jsme zvědavá, pak poreferuju!
jinak pro Zabka82, v TM je to docela super, dělám tady už 2 roky a studuji přitom VŠ,takže se to dá!
ohledně toho paušálu:smlouvu můžeš prodloužit kdykoliv 3 měsíce před ukončením slouvy a pokud nutně potřebuješ telefon tak už rok před ukončením.ty jsi z OV já dělám v havířově,ale pokud chceš domluvím ti to v porubě je tam jedna těhulka:slight_smile:)) má nej kamarádka a uvidíme jetsli bude i nějaká sleva možná..pisni mi jestli jo a kdy můžeš a já ji dám vědět!!!nebo mi pisni číslo a já se na to kuknu, ju?? :slight_smile:
jinak svatbu jsme měli 23.8.08 a na svatebku jedem až ted, manžel chtěl až na podzim, já chtěla rovnou ze svatby ,ale vše bylo po mém tak aspon něco jsme mu nechala naplánovat.
můžete kuknout tady:http://www.czyzovi.rajce.net/ mám tam nějaké svatební fotečky,ale zatím jsou před upravením,ale byla jsme tak nedočkavá, že je tam už dala:slight_smile:))

jo dělala jsem si test, nevydržela jsme to a čárka jen 1 :cry: ale uvidíme na dovče.....
trošku mě to mrzí, ik dyž se snažíme zatím jen přes 2 měsíce,ale myslela jsme , že když vysadím prášky tak prostě otěhotním...
je to šílené!!!!!!ale nebojte holky za chvilku budem psát v sekci: UŽ za pár týdnu rodíme:slight_smile:)))
30. zář 2008 v 19:13  • Odpověz
jo a chci znát váš názor:vy si kupujete nějaké vitamínky před otěhotněním - já zvažuji kys.listovou tu určitě,ale jinak nechci níct jíst....jsem porodní asistentka vystudovana(ale nepracuji jako PA) a primář gyn-por z FM ted havířov nám vždy říkal(učil nás), že je vitamínu hodně v ovoci a zelenině a je zbytečné dodávat je v syntetické formě....stejně ji organismus nevyužije tak jak ty přírodni!
tak nevím no..kamarádky chcou taky mimi a obě užívaji myslím něco od kalibra ..nevím přesně tak nevím..co vy?
30. zář 2008 v 19:19  • Odpověz
heli Calibrum Baby Plan je pro plánování těhu a první trimestr, Calibrum mami je od druhého trimestru až po celé kojení. Někdo tvrdí, že se po vitamínech rodí větší děti. Já beru listovku, kromě toho včelí tabletky (propolis, mateří kašička atd). Minulý měsíc jsem pila kontryhelový čaj ale teď už ne. Taky si myslím, že je lepší dodávat přírodní formu.
Jinak co se týká / tak neboj, dokud nepřijde mrcha nic není jisté :wink:
30. zář 2008 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
ahojky ZUZI:slight_smile:
no právě já chci taky jístz listovku ale jinak si nic!
no uvidíme, já těm testum docela věřím...ale byla bych ráda :slight_smile:
ty máš Zuzi malou holčičkui a chcete druhé mimi,ju?asi chlapečka ne????
30. zář 2008 v 19:37  • Odpověz
heli jj chtěli bysme druhé. To víš že nejradši kluka, ale když bude holčička, zlobit se nebudeme. Mám už od 15ti gynekologické problémy a dvě neúspěšná těhotenství za sebou tak jsem měla nůž na krku teď nebo třeba už nikdy a vybrala jsem si mimi. Tak teď neváháme, co kdybychom se snažili zase skoro 2 roky tak to zkoušíme už od června...
30. zář 2008 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
aha ..neboj to bude ok a všem dobře dopadne :slight_smile:
tak zítra si pisnem,, manžel přišel z práce tak jdu chystat večeři:slight_smile: papapa
30. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
pěkný večer všem, jdu si číst do pelechu... papa zítra :wink:
30. zář 2008 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
krásný večer babulky..
dneska byl báječný den, manža celý den doma, udělal oběd, a teď večer jsme šli na večeři k tomu zítřejšímu výročí svatby.. napráskali jsme si pupky, i dortík jsme si dali :grinning: , vyžáhla jsem 2 mojita ( jedno byli klasik a druhé s jahodama ) a je mi dobře.. :slight_smile:
jirka teď usnul, miška taky, tak mám čas na konika.. :wink: :slight_smile:
30. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz
k těm vitamínům.. já u těhu s miškou taky brala ten calibrum, ale asi jen do 6měs, pak už ne.. teď u druhého bych taky asi brala ten calibrum.. je jasné, že nejvíce vitamínů a všeho je v čerstvém stavu, ale myslím, že to neuškodí.. :wink:
jinak teď beru listovku a zatím nic jiného.. uvažovala jsem o tom femigaru ( nebo tak nějak se to píše ) na úpravu cyklu, ale zatím ne.. asi počkám až jestli mi něco nasadí doktor.. pak se uvidí.. :slight_smile:
30. zář 2008 ve 22:30  • Odpověz
heliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nechodila jsi na gympl do orlové???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 ve 22:36  • Odpověz
mimochodem gratuluji ke svatbě.. moc ti to tam slušelo, krááása :wink: :slight_smile:
30. zář 2008 ve 22:37  • Odpověz
dobré ránko,
nám dneska asi nepůjde proud za chvilku, tak tu asi nebudu. Ale nevím, minule to hlásili a šel tak uvidíme. Abyste se nedivili, kde jsem, když tu vždycky celý den straším :grinning:
1. říj 2008 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
dobrý ránko holky
zuzu odpověď na tu ovulku mám na sněhurkách. u mě slabá značí vždycky že ovula je za dveřma :dizzy_face:
1. říj 2008 v 07:37  • Odpověz
strouzi: jj, ty sama to vycítíš nejlíp, jak a kdy to je. Tak ať rychle přiběhne mrcha a můžeš se snažit :wink:
1. říj 2008 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
jj kéž by to vyšlo hned nebo aspoň druhý měsíc představa zase půl roku čekat na nové // tak se zblázním.
1. říj 2008 v 08:06  • Odpověz
strouzi: neboj, třeba to vyjde brzy brzy strašně moc brzy :wink:
1. říj 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojky...no jasan misakri že chodila, chodili jsme spolu??jsi mi nějak povědoma:slight_smile:)) ty jo to je super!!! tak ty už máš mimi?????
1. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahoj, :wink:
Mis, samozřejmě jsem si všimla, že máš SNŽ :dizzy_face: Takže za chvíli čekáme // :slight_smile:
Strouzku, neboj, určitě to vyjde velice brzy a za chvíli bude mimčo v postýlce :wink:
1. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
My už čekáme vlastně rok na druhé těhu, ale máme tolik práce s naší dceruškou, že nám to ani nepříjde :sweat_smile:
1. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj heli a beránku

já bych taky chtěla mít starosti s mimčem klidně ať je ubrečený a nespím celý noci ale hlavně ať je, jedno jedinkatý malinkatý mimčo
1. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
Nazdárek kočky :wink:

Tak poslušně hlásím, že už píchám do břicha 2x denně Puregon, tak snad konečně nějaké ty vajíčka porostou :wink: :slight_smile:

Strouzi - neboj, vyjde to brzičko, držím moc moc palce :wink:
1. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
ahoj parapli fíha injekce to si fakt statečná bych umřela mě neva injekce ale sama bych to nezvládla
1. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
Strouzi - to je jenom to pero, to je pohodička :wink: Skoro o tom ani nevím, normální injekce si nechám píchnout, nevím jak bych se točila k zadku :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
ahojky kočky.. tak jsme zpátky z kontroly a ještě musíme dobrat léky a snad to bude oka.. poslouchal ji a furt tam má nález, ale už podstatně menší, tak jsme ráda.. :wink: :slight_smile:
1. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
stroužek: a jak dlouho se snažíte???? to je mi líto,ale neboj, nech to za hlavou a uvidíš že to přijde samo,ale já vím, mě se to dobře mluví..mě co jsme nevyčkala do rána a udělala si test odpoledne a nic :frowning2:
ale neboj to přijde a budemn vozit a kojit atzd...
1. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.