• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
heli my se nesnažíme jsem 11 dnů po revizi, zamklý potrat :frowning2: nové snažení začne až po první mrše
1. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
aha..tak to je mi líto...to já nevěděla promin...ale neboj vše bude ok :slight_smile:
1. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
a nemáš doporučeno 3 měsíce vyčkat?? můžete se pokusit hned??
1. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
no jeden doktor mi řekl ať zkusíme hned druhý že počkat 2 měs. a třetí že počkat půl roku
1. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
no právě jsme PA a taky jsme se učili že vyčkat 3 měsíce,ale jsou to pitomci.,..každý doktor jiný názor.....
no uvidíš ,musíš dát jen na sebe a své tělo, jestli jsi už připravená a je ten čas...a pokud bvude vše ok tím lépe a můžete hned nebo vyčkáte dáš pauzu organismu a uvidíš....
1. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz
právě že si stejně myslím že hned se nepovede a kdyby jo budu jen ráda. já svému gyndaři řekla rovnou že se nebudu řídit jejich radama, to jsem dělala teď a jak to dopadlo. prostě budeme zkoušet štěstí hnedka a uvidíme pokud se povede vydupu si častější prohlidky a nemocenskou. psala jsem si z mnoha holkama co otěhotněli po revizi hned a mají v pořádku děti. doktor mi řekl že jediný problém může být s předčasným porodem třeba že děloha to nebude stíhat ale jinak že riziko není. já nasadila čajíky na sliznici, vitamíny a myslím že tělo se srovnalo rychle protože už 11 den po revizi mi ukázal ovu test že ovuluju takže jakoby naskočil normální cyklus
1. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahojte, holky.

Tak já se pro změnu dnes zase nevyspala, takže dospávám teď. Už jsem byla na odběrech a příští týden mě čeká poradna...
Jinak, Miso, já vypila Femigardu pulku lahvicky a hle, hned přišla ovulka, kterou jsem před tím neměla 7 měsíců a mrcha nejen že nepřišla po 14 dnech jako do té doby (nepomohla ani provera), ale navíc už nepřisla vůbec:wink: A ke všemu mi ten Femigard hodně chutnal :wink:
1. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
ty jo to je ale zázrak ten femigard. no já nad ním taky uvažovala ale nevím k čemu by pomohl když jsem mívala mrchu a ovulku jak hodinky žádné problémy žádná bolestivá mrcha nic
1. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky,
ahoj andu...
strouzi: no právě, tady se psalo, že holky, co neměly problémy a ten Femigard začly pít, tak se jim cyklus zase rozrušil... tak bych řekla pít jen když máš nepravidelnou ovu a ms, rozházený cyklus apod...
holky doufám, že co nejdřív budeme mít všechny //
1. říj 2008 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
jj však jo já ho objednávat nebudu o femíku jsem uvažovala po vysazení HA protože jsem se bála jestli bude cyklus pravidelný
1. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz
strouzi neboj, klapne to. Ale čekání je dlouhý viď? Já taky čekám :wink:
1. říj 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
čekání je nekonečný :frowning2:
1. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile:
tak jsme dneska byli na kontrole a je to o moc lepší, říkal doktor, že jen dobrat léky a mělo by to být v pořádku.. sice má na průduškách ještě trošku nález, ale to se prý už ztratí.. tak jsem ráda.. :wink:
1. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
misakri super gratulace :dizzy_face:
1. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
miso tak to je fajn... te´d už jen dobré zprávy. A jak to vypadá s tebou? Půjdeš na vyvolávačku nebo mrcha dorazila nebo nedorazí vůbec? :wink:
1. říj 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
no uvažuju, že si ho objednám.. jak dlouho je asi dodací lhůta? týden? tak nějak že?
zítra si zavolám k doktorovi na objednání, snad mě veme třeba příští týden na tu vyvolávačku, to bude tak 5-6 dní trvat než MS dostanu a pak hurááá snažení..
kdy se má začít pít ten femigar? se začátkem MS?
1. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
jéé zuzi, zrovna jsem to psala.. no zítra si zavolám a objednám se..
1. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
misko já myslím že je to jedno, kdy to začneš pít, ale asi MS je ideální bych řekla. Já být tebou, zkusím to. Řekla bych, že to většinou hodně pomáhá :wink:
1. říj 2008 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
heli, no mě se právě zdá, jak jsem tě viděla na těch fotkách, že jo.. taky jsem chodila v orlové, bydlela jsem vedle verči bogoczové.. tehdy jsem flákala školu a tak jsem ve třeťáku skončila a přešla jsem do bohumína.. bylo to nějaké blbé období nebo co.. v bohumíně to bylo oka, s vyznamenáním.. :wink: :slight_smile:
míša poláková za svobodna :wink: :slight_smile:
1. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
zuzi, že jo.. tak asi jak dostanu MS :slight_smile:
už je potřeba s tím něco dělat..
1. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz
mišo super jsi to ty..já jsme helena sekerková za svobodna..tak ro je super že se scházíme tady-:slight_smile:))))
jo víš že lenka pastorčákova dělá na Nově v televizních novinách reporterku:slight_smile:))
ty jo tak gratuluji k miminku k Michalce.....
1. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
já vystudovala pordní asistentlku,ale nezustala u toho a ted studuju ekonomku a pracuji v TM,když budeš v havířově stav se:slight_smile:) :slight_smile:
1. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
heli máš na beremku album? že bych se koukla jaká si byla nevěstinka v pasu je fotka malá
1. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz
strouzi na minulé stránce je odkaz na fotečky
mmch Heli moc krásné!!!!měla jsi krásný účes na svatbě...
1. říj 2008 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
aha tojsem si nevšimla jdu na to
1. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
ahoj holky to je počasí co, Já chci léto, teplo moře ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
ahoj holky.
Tak jsem dorazila od doktora. Byli jsme s manželem na NT Screeningu a zatím to vypadá v poho akorát si musíme počkat do příštího týdne na výsledky. Ale holky bomba. Viděli jsme našeho fazolka jak se tam krásně válí. Pořád se nechtěl panu dokorovi ukázat aby ho pořádně změřil, ale nakonec se povedlo. Máme i dvě fotečky, tak potom zkusím sem dát, nebo až zítra jak je manža naskenuje. Máme už 7cm a vychází nám 13+2tt.
Holky všem moc přeju aby jste se toho malého zázraku brzy dočkali . Pro mě je to nepopsatelný zážitek.
Heli určitě se potom ozvu ohledně telefonu, ale necháme to až přijedeš z dovolené . A kdy vlastně vyrážíte? Jo jinak jsi byla moooc krásná nevěsta - super vlásky.
Nic musím jít trošičku uklidit, protože večer čekáme návštěvu. tak zatím.
1. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
heli, no já si říkala, že tě znám.. no jasněěěěěěěěěěěěěěěěěě, čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
1. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
děkuji za gratulaci k michalce, čertici je 14měs, strašně to utíká.. :wink:
nebýt jedné kravky doktorky, tak bysme ji ještě neměli.. ale jsme rádi, strašně moooc :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
zabi, veliká gratulace.. jsem ráda, že je vše oka :slight_smile: :slight_smile:
ja už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.