• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Dobré ráno holky.
2. říj 2008 v 07:25  • Odpověz
brý ránko

zabi gratuluju ke kontrole, a strašně moc závidím :frowning2: já měla jít na screening min. týden tak moc jsem se těšila ach jo proč je život tak hnusnej
helenko krásná nevěstinka :dizzy_face:
2. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
ahoj Strouzi.
Díky. Nevím co říct. Ale jedno vím určitě že se taky brzičko dočkáš - uvidíš. Budeme držet všechny pěsti - a ted jich máme už na držení více - takže více štěstíčka.
Jak jinak se máš?
2. říj 2008 v 07:35  • Odpověz
no jak se mám je to lepší než předtýdnem ale pořád ne dobrý, přes den se držím ale večer na mě padne smutek a vzpomínky a bulím. kdyby aspoň člověk měl jistotu že se znovu podaří a bude to dobré ale ta jistota tu není, je to ruská ruleta. pořád se uklidňuju tím že plno holek se stejným problémem v pohodě znova otěhotněly a mají zdravý mimča
2. říj 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Strouzi vzpomínky asi budou pořád. Nejde to jen tak hodit za hlavu. Ale nesmíš přemýšlet nad tím že se to nemusí povést. Jak jsi psala ostatní holky co se jím to stalo, mají taky zdravé, krásné miminka a nevím proč ty by jsi měla byt vyjímkou. Asi by bylo pro vás nejlepší odjet někam na dovolenou a odreagovat se . Tak bych to řešila aspon já.
2. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
kdyby bylo léto tak jo to jedu hned ale teď už nemám ani prašulky ani dovolenou zbyli mi jen 3 dny na vánoce, jediný nad čím uvažujeme o nějakým víkendu zajed do maďarska do termálů ale to teď nehrozí až nedřív po mrše ted se nemůžu koupat
2. říj 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
holky kde zase jste??????
2. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
Ahoj :wink:
Strouzku, taky bych doporucila odjet nekam aspon na vikend a odreagovat se. Nam to pomohlo, po 9 měsících bez uspechu jsme jeli v rijnu na dovolenou a privezli si zarodek nasi holcicky :wink:
2. říj 2008 v 11:28  • Odpověz
ahojky holky..jsme tady, mám odpolední....
stroužku nemysli na to a opravdu odjeďte, v madarsku v termálech jsem byla na před svatební cestě,ale pokud mohu tak doporučuji slovensko - Rajecké teplice!!!!!! líbilo se mi více!
byli jsme 2 dny v madarsku a 2 dny na slovensku ,ale pokud bych jela znova tak jen na slovensko Rajecké, Bešeňová, tatralandie atd...... a nebo kousek od hranice je v Polsku Wisla - perfektní hotel a aquapark víkend myslím 3000pro oba se snídaní a neomezený vstup do bazenu.......
znám to, protože milluji voda a bazény:slight_smile:)))
tak vypni vem neplacené volno a odjeďte :slight_smile: :wink:
2. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
ahoj Heli.
Brrr, ty máš odpolední? chuděro, vůbec ti nezávidím. Já už jenom hodinku a mizím. Heli kdy odlítáte na dovolenou?
2. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem se tu zase po nějaké době dostala i s tím, že napíšu. Heli byla jsi úplně nádherná nevěstinka. Opravdu moc. Tiše závidím dovču v Dominikánské republice. My letos měli dovolenou pracovní (předěláváme barák ať nemusíme s tchánem bydlet v jedno domácnosti) - no nestěžuji si za to bydlení to bude stát dovolených ještě bude a pak jsme byli na 4 dny v Alpách tak to byla paráda, ale koupání a opalování což je moje to nebylo byli jsme na motorce s manželem, takže poznávačka, ale i tak pohoda a krása.
Stroužinko jak už tady psaly holky, jestli se na to cítíš tělesně i duševně v poho tak se určo začněte snažit hned po MS a určitě se brzičko podaří budu mocinky držet pěsti.
žabi tak mocka gratuluji k prvním fotečkám a absolvování screeningu. :slight_smile: :slight_smile:
Misakri, Zuzi, Beranku mocinky na vás myslím a taky samozřejmě držím pěstičky ať se už konečně přidáte k nám. No musíte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
zabko v sobotu ted jedem do mnichova a v neděli ve 12 odlétáme:slight_smile:))))
jinak u nás dpo je celkem v poho od 12-18 hodin....ale CD -celý den od 9-18 hod nemám ráda, protože nic neudělám nic nevyřídím..holky já ještě pořád nemám novou občansku ani řidičák:slight_smile:) jsme hrozní!!!!!
ale po dovolence musím vše oblítat, manžel ten pořád pracuje tak je to jen na mě :angry:
2. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
zabko gratuluji, máš vyšetření za sebou. Včera jsem poprvé viděla ten kočárek, co sis vybrala v Ostravě u někoho. Viděla jsem teda červený, ale poznala jsem ho hned, takové moc nejezdí :wink:
heli: to se oběhá, neboj. Já ty úřady osobně dost nesnáším.
Užijte si pěkně dovolenou, už se vám to krátí, zítra, vy se máte! Určitě tam bude lepší počasí než tady, má být o víkendu max.10stupňů br.
3. říj 2008 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj Zuzi
děkuji za gratulaci, ale ještě je brzo . Výsledky budou příští týden v úterý. Pak si terpve aspon trošičku oddechnu. Já blbá zapoměla dát manželovi fotečky, aby je v práci naskenoval a já je mohla hodit do alba :confounded:
No nevadí, dám mu je v pondělí. Tak ty jsi viděla skoro náš kočárek? já už taky jeden potkala a taky červený. Moc se mi líbí. Uvidíme u čeho nakonec skončíme. Zatím nemáme nic, a ani ještě neplánuji něco kupovat.
Teda dnesšní počasí je dělané tak akorát aby člověk zůstal v posteli.
Heli tak v neděli už budete na místě. To máte super. Je třeba si užívat. Já na letošní dovolenou budu už napořád vzpomínat - nebo-li ta vzpomínka bude růst vedle nás v podobě malého človíčka :slight_smile:
Hafi ty máš zase tolik práce že nemáš ani čásek tu chodit co? no ale aspon že namrkneš a ozveš se at víme že jsi v pořádku. a jak se cítíš? nějaké nevolnosti?
Nic jdu snídat a dat si čajík.
3. říj 2008 v 07:35  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
můžu se zeptat co za kočárek probíráte??????
mě se líbí casual play-ale ma malou - úzkou korbičku a tak semi líbí tento: http://www.detatko.eu/zbozi/3748/Kombinovany-kocarek-V-Cross-s-autosedackou-c-01.htm
ale ve skutečnosti jsem ho ještě neviděla!!!!!!
3. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
heli kočárky jsme tu myslím probíraly, ten Vcross má taky malou a úzkou korbičku ale je fakt, že na Casual asi jen tak nemá... ten je pidi midi!
holky mi je dneska nějak smutno tak snad to brzy přejde...
3. říj 2008 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
jak to Zuzi????asi tím počasím, u nás je hnusně:frowning2:(
a s těma kočárkama:no právě ted se děláj tak milinké, že bych musela mít prdolu malého:slight_smile:) ale zase mi líbí:slight_smile:
3. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
AHoj Heli
No tak mě se líbí kočárek Baby smile twister - mám ho i v albu, tak kdyžtak mrkni. Jinak V-Cross se nám taky líbí, ale moc jsem na něho neslyšela dobrou chválu, tak nevím. Těžko říct. Ono si můžeš koupit kočárek za 20tisíc a můžeš na něj nadávat a někdo si koupí za 5tisíc a je spokojen.
Mě se líbil Jane, ale ta cena už ne. Je to fakt mazec. Tak zatím vede ten Twister.
3. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
no ono heli záleží, kdy to miminko budeš mít. Protože kdyby se narodilo třeba v listopadu, tak by stačilo, aby se vešlo do korbičky třeba do 5měsíců, protože pak už bude moci být ve sporťáku, jen tek sporťák musí jít do lehu...

asi je to tím počasím a bude hůř, zítra bude kosa...
3. říj 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky to počasí na náladě moc nepřidá. Já tu sedím za PC a zavírají se mi oči, jak bych spala, ale nemůžu.
No je pravda že kočárky dělají asi na pidi miminka. Ségra mi tvrdí že se mám koupit kočárek typu Tako - že jsou to prostorné kočárky - ale když mě se nelíbí :unamused:
No uvidíme, v čem nakonec toho našeho človíčka budeme vozit. Známí mají Implast a malý se jim narodil v červenci, tak jsem zvědavá jak budou válčit přes zimu.
3. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
zabi Implast je mnohem prostornější! Já v něm vozila Terku březnovou ještě v prosinci v hlubokém :wink:
3. říj 2008 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
zabko ten je taky pěkný!!!! je tolik kočárku že nevím jaký bych si vybrala..já určitě budu vybírat podle váhy a podle toho zda tam můžu dát autosedačku-..... Jane se mi taky hrozně líbí..u mě vede casula play..ale uvidím
3. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
heli já mám Jané a neměnila bych...
3. říj 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
fakt????? taky se mi moc líbí máš ho v albíčku?
3. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
holky to já viděla předevčírem maminku s kočárkem - takovým tím bílým proutěným co kdysi býval - no já byla v šoku - s takovou hrůzou bych nevyšla ani na zahradu
3. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
no já asi taky ne..ale má to přece nějaké kouzlo..to mpůj manžel by ho chtěl:slight_smile:
3. říj 2008 v 11:24  • Odpověz
heli my měli Ebory ornažovošedý teď máme Marine. Ten myslím v albíčku ještě nemám, ale zkusím nějako nafotit. Já jsem spokojená na milion procent. Pro mě je to numero uno.
zabi: no teďka je to in. A koukni na tohle:
http://www.caryfuk.cz/shopimg/8548.jpg
ten je teda nádhernej, ale stojí víc než Jané :grinning: jen za podvozek s korbičkou 22000
3. říj 2008 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
http://www.detskydum.cz/detail/inglesina-classic-balestrino-110303/ tady je trochu levnější... tak s tím bych klidně šla. Ale dva kočáry za 20000 to by mi neprošlo :grinning:
3. říj 2008 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
muj styl to teda není..to spíše manžel je na takové to staré..vše ve dřevě a bio potraviny atd...to já vubec já miluji bramborové placky atd:slight_smile:))))
no Jane taky bomba....no uvidíme....
já bych chtěla letní mimi :slight_smile: takže může bát i menší korbička
3. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
je ten jane marine je nádherný..ty jo ten se mi líbí.....jakou máš barvu?
3. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.