• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
a není malá ta korbička???
3. říj 2008 v 11:42  • Odpověz
my jsme korbičku neměli, já měla hluboký Implast, tenhle mám jako sporťák. Teďka plánujeme dokoupit korbu a autosedajdu. Máme Marine, ten je nejhezčí z loňské kolekce. Z letošní se mi nelíbil žádný. Douf
ám, že 2009 bude lepší!
3. říj 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
jo už to vím ta marine je barva jo???takže zeleno modrou..ten je krásný!!!
3. říj 2008 v 11:49  • Odpověz
Ahoj :wink:
Proutěné kočárky jsou hrozně originální, mně se líbí, ale člověk asi musí mít prostor, kde ho "zaparkovat"...
A taky jsou hrozně drahé.
3. říj 2008 v 11:49  • Odpověz
no právě a to já ten prostor nemám:slight_smile:)) máme půdní byt a ten je bez sklepa:slight_smile:)))ale chceme stavět tak uvidíme:slight_smile:
ty jo já si asi nevyberu
3. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
My máme zatím taky půdní byt, bez výtahu, takže my jsme museli volit kočár s vložnou taškou, korbička nepřicházela v úvahu, ale nelitujeme...
3. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
jo já taky bez výtahu a to je o nohy co???a ty ještě taháš mimčo to je šílené...já zatím nosím dolů i nahoru pejska ten má 4 kč,ale až bude mimi tak se zblázním do 5 patra bez výtahu:slight_smile:)))
ale zase pudní byt má své kouzlo :slight_smile:
3. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz
5 patro bez výtahu máme taky :wink: Musela jsem zapomenout na boty na podpadku, různé kabáty atd., protože neustále nosím 10kg dceru a batoh na zádech, navíc musím vytáhnout dceru v kočáru ze sklepa, kde nejsou sjezdy, takže pěkně schod po schodu. Opravdu je třeba mít malý a lehký kočár, jinak si takovou bytovou situaci jako máme my neumím představit.... No a samozřejmě nejlepší situace je, když jdu z plavání, to mám batoh, tašku a dítě :slight_smile: O nákupech nemluvím...
3. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
Holky pro dnešek se svámi loučím. Večer jdeme ještě s manželem ke známým na návštěvu - ti budou hledět, že jsem těhotná.
Heli přeji ti krásnou, sluníčkovou, pohodovou svatební cestu a moc vám budu držet pěsti at si dovezete i miminko sebou.
Jinak se holky mějte krásně, krásný víkend - možná zítra nakouknu, uvidím, jak bude čásek.
Tak papa
3. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám všem krásný víkend :wink:
4. říj 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. pár dní jsme tu nebyla :slight_smile:
a mám novinku.. hádejte????
4. říj 2008 ve 22:31  • Odpověz
jako nic ještě není jistého.. ve středu večer jsem si dělala test a // se objevily, ani jsem tomu nechtěla věřit a brečela jsme štěstím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .. no ale ve čtvrtek jsem začala špinit a tak jsem šla k doktorce ( kudělka mě nevzal, musela jsem čekat na černotovou ), tam jsem si udělala znova test a byly tam //, jenže v děloze není nic vidět, tak mě poslala do nemocnice na odběr krva na hcg.. ten byl pozitivní, ale v děloze teda nic, tak si mě tam nechali.. v pátek ráno znova testy a hcg vyšší, ale šla jsem dom a domluvili jsme se, že budu dojíždět ráno na krev.. dneska teda hcg znova vyšší, ale v děloze furt nic, další odběr mě čeká v pondělí.. tak na mě myslete, snad se mimi ukáže.. furt se bojí, že je to mimoděložní.. :frowning2: :frowning2:
4. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz
misko potichoučku gratuluji. Třeba je ještě brzo, aby bylo něco vidět. Držím palce, ať to není mimoděložní!!!
jinak u mě bohužel smůla. Teplota se drží, ale už špiním... zase je to v háji...
5. říj 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
misakri taktéž potichoučku gratuluju a budu držet palečky ať je vše v pořádku
5. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
Misi, taky držím pěstičky, ať je mimi tam, kde má být.

Já jdu ve středu na 1. poradnu, tak na mě pak taky myslete, ať je vše v pořádku!:wink: Papa a hezký zbytek neděle:wink:
5. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Misakri - moc moc držím palce ať je vše ok a mimísek je tam kde má být :wink:

Andu - no budu na tebe myslet a držet palečky :wink:

Já se vám musím pochlubit, dneska jsem byla na KO a mám cca 8 folíků, jsou nějaké větší než mají být, tak na odběr vajíček půjdu asi ve čtvrtek a v sobotu nebo neděli už bych mohla mít transfer embryjek, samozřejmě za předpokladu, že ve folících budou nějaké vajíčka a oplodní se :wink:
5. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
Misakri, ahoj, nechci te strasit, ale jak se rika, doufej v lepsi, pocitej s horsim. Ja mela totez v cervnu., HCG nadherne stoupalo, ale v deloze proste nic. HCG furt rostlo, v deloze nic, na UZ nikde nic nebylo videt. HCG bylo skoro 2000, už na nic necekali a hned me brali na laparoskopii. Byl tam, ve vejcovodu.. :unamused: Tentokráte to stihli, bylo to totiž podruhe, takze uz me fest hlidali. Poprve to uz krvacelo uvnitr a ja uz jim omdlivala bolesti.. Nechci te strasit, jen rict, ze to nevypada moc pozitivne, i kdyz to je asi ted, co bys chtela nejmene slyset.. Ja i kdyz jsem to tusila, sstejne jsme rvala jak zelva. Ale treba to bude u tebe jinak! Držím palečky!!
5. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
krásný večer holky.. :slight_smile:
5. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
holky, děkuji.. snad se zítra mimís ukáže.. :slight_smile:
i když michina má pravdu.. doufej v lepší, počítej s horším.. asi tak nějak to teď cítím.. bohužel.. :unamused:

no, uvidíme zítra, kontrola je v 7hod ráno, kdybych se neobjevila, tak info bude určo v termínech na červenci 07.. :wink: , tak kukněte..
5. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
Držíme palce, Misakri!
5. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz
dobré ránko,
misko držím pěsti!
parapli tak doufám, že to vyjde... budeme na tebe strašně moc myslet!!!
6. říj 2008 v 06:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ránko
Misakri moc držím pěsti at je mimisek tam kde má. A paraple tobě taky at se povede. Budu na vás holky moc myslet.
Jinak jak jste se měli o víkendu? já nic moc. V sobotu ještě ok, ale v neděli ráno jsme s manželem jeli nakoupit nějaké ovoce a zeleninku do Kauflandu a já jsem se tam vyvrátila. Prostě jsme stáli u pokladny a mě z ničeho nic začalo být hrozně špatně. Začala jsem se motat tak jsem valila sis ednout na lavičku a tam prostě nepopsatelné stavy - jsem myslela že bude můj konec. Dojít do auta - nadlidský výkon. Nejhorší je jak na vás všichni najednou čumí, jak kdybych byla ožrala nebo co. No doma jsem si lehla a najednou zimnice, horko, ale nakonec se mi to asi po dvou hodinaách zklidnilo ale celý den jsem nemohla vstanout z postele. Fuj. Dneska už je mi dobře, ale pořád mám strach kdy mě to znova přepadne.
6. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
zabi co se děje? já bych asi valila k dr, to asi není moc normální... :unamused:
6. říj 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Zuzi já nevím. dneska už mi nic není. Já si myslím jestli to nebyl třeba tlak nebo tak. Dneska mě zase bolí na levé straně jak jsou třísla. Bolelo tě to někdy?
6. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
zabi jo jo třísla ty jo, ty hodně. Tak když to už přešlo tak asi dobrý... kdy jdeš k dok?
6. říj 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
fakt tě boleli třísla? a co ti na to doktor řekl? mě to prostě jenom bolí na té levé straně. Dneska je mi už fakt dobře, jinak bych valila k doktorovi. Jinak zítra si jdu pro výsledky na fifejdy na ten dawnův syndrom. a na poradnu jdu 14/10. minule mi sestřička naměřila docela vysoký tlak 155/95. tak nevím. Ale už mi to jednou udělalo když jsem ještě nebyla těhu. To jsem ráno vstala - došla na záchod a le zpátky už ne. Normálně jsem se tam zhroutila k zemi a volala na manžela. Stav úplně stejný jako včera. Bílá jako steěna a zima, horko. Paqk to přešlo.
Zuzi a proč ty tříšla bolí? nevíš?
6. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
zabi to je normální v těhu, má to spoustu těhulí. Proč to bolí to netuším... ale fakt to tak je. S vysokým tlakem - no oni si to určitě ohlídají, protože v těhu by to mohlo být nebezpečné kvůli preeklampsii.
6. říj 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi kvůli čemu by byl vysoký tlak špatný? co to je to slovo a co to znamená?
6. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
zabi no co na to říct ehm radši k tomu dr. zajdi já tohle měla taky asi 2x a jak jsem skončila kdoví jestli to nebyl tento problém
6. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
zabi když máš vysoký tlak a bílkovinu v moči tak hrozí preeklampsie. Já taky moc envím, co to znamená, ale většinou hrozí předčasně vyvolaný porod, ale co si pamatuju to je v pozdějším těhu. Ale tlak si hlídej, to je nevezpečný i normoš. Oni ti to určitě taky budou říkat.
6. říj 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.