• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
ježiši, to je fakt na mrtvici to těhu. Aby se fakt celou dobu pomalu člověk strachoval co může dostat. No doufám že bude vše ok.
Zuzi ty třísla tě bolela pořád nebo tě to přestalo? nechce se mi kvůli tomu jenom chodit k dr. ale jestli mě to bude bolet pořád, tak se asi zblázním. V práci musím chodit, a dneska tu docela pajdám.
6. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
zabi radši zajdi k dr. za to nic nedáš a budeš klidná že je vše okej :wink:
6. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Ahoj Strouzi. No uvažuju že zítra jak půjdu pro výsledky toho screeningu , tak se jich tam zeptam. Uvidím co mi řeknou.
6. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
zabi jasně za zeptání nic nedáš a budeš vědět že je vše okej.
6. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
zabi tak do toho 14-15tt, pak to přejde. Radši se opravdu zeptej...:wink:
strouzi jak ty? Čekáš na mrchu, viĎ? tak ať brzy doleze potvora :wink:
6. říj 2008 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
jj čekám počítám tak příští týden by mohla dorazit a pak vzhůru do snažení opět. dneska jsem 16 den od revize a mám po ovuli, ta proběhla jednak na ovu testu pak taky bolest na jedný straně a i podle výtoku poznám že ovu byla a teď už je po ní tak snad přijde jako v normálním cyklu. piju heřmánek prej pomáhá k dřívější mrše
6. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
Ahojte vy moje sluníčka,
Zuzi co Terezka?? Jak se vede tomu tvému zlatíčku?
žabulko co to tady čtu, buď opatrná. Raději se zeptat a vypadat jak někdo kdo letí s každým prdem k doktorovi (i když to je teda myslím dost důležíté v těhotenství) než něco zanedbat.
Strouži tak držím pěstičky ať se mrška objeví v poho a vykročte s manžou do nového snažení pravou nohou :wink:.
Misakri budu na tebe mocinky myslet snad to bude vše ok a přibudeš jako nové těhulka mezi nás.
Paraplíčko taky budu na tebe mocinky myslet ať se vám vše podaří a konečně se dočkáte vašeho vytouženého snu.
U mě je vše v pořádku. Akorát úklid co jsem měla vždycky za dopoledne tak mi teď trvá celý den musím si občas mezi tím odpočinout, ale je to zase příjemné slyšet manžela jak mi říká, že se mám šetřit a že si mám odpočinout. Ale snažím se být stále v pohybu a zahrada a pejsek (naše Bekuška) mi to náležitě připomínají. Ovšem přes zimu tuším že ty kilča půjdou hooooodně nahoru asi si seženu nějakou brožurku na cvičení pro těhulky na doma. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem o víkendu udělala pořádek ve skříních a vyřadila vše co už vůbec nenosím a s manžou to zavezem do charity.
Tak se tu krásně mějte já se ještě asi později přijdu juknout. Teď hurá zase do práce. :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
ahoj hafi. To je dobře, že u tebe je vše v pořádku. Terka se má dobře, díkybohu ani není v tomhle počasí nemocná - ťuk ťuk. Ráno bylo krásně, už se zatahuje, no ale stejně půjdeme ven, ona doma nevydrží. Je pak hrozně protivná....
tak vy tady pěkně těhotníte, to je dobře! kdo nám ještě zbývá? už jen já a strouzi. Strouzku neboj, mrcha brzy přijde a mimísek si k vám taky najde cestu.
6. říj 2008 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, byly jsme na plávání, tak mám teď chvíli čas...je tady něco nového?
Jinak u nás na červenci nechala zprávu Mis, bohužel to není dobré a nastupuje ve středu do nemocnice :frowning2:
6. říj 2008 v 15:34  • Odpověz
Jinak těhu taky nejsem :unamused:
6. říj 2008 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky moc Vás všechny zdravím, mi se opozdila ms a teď zase nevím, kdy máme ovulku ach jo, chci zavolat doktorovi jestli mi to může zjistit on, ale pokud se nebude mít k ničemu, tak si najdu jiného už jsem rozhodnutá
6. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
Dobré ranko holky,
jakpak se máte. Nám dneska jeden klučina přijde dělat opět s kachllíkama do kuchyně takže se nám to pomalu ale jistě blíží k finiši a pak už se bude pracovat na přestavbě v přízemí baráku kde se vybudovává bydlení pro tchána. :slight_smile: Jsem zvědavá jestli do jara tchán bude bydlet dole jak si oba s manželem přejeme. :astonished:
Misakri to je mi mocinky líto. Jajajaj to je smůly nejdříve stroužek, teď misakri. Ach jo no snad se holky přes ty všechny problémy přenesete a přibudete k nám brzy jako těhulky zdravé a bezproblémové. Z celého srdíčka vám to přeji a taky doufám, že se připojí v těhulkování brzy zuzanka, berryl i beránek. :sunglasses: :sunglasses: Tak páček holky dneska nebudu mít šéfa v práci tak se tady asi dostanu častěji. :grinning: :grinning:
7. říj 2008 v 07:03  • Odpověz
ahoj hafi...já bohužel tentokrát opět nic... nezvaná návštěva už od rána klepe na dveře.... :frowning2:
co se stalo mise???? :-O
berryl: asi by ti měl udělat hormonální profil atd
7. říj 2008 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz
dobrý ránko holky, misakri ježišky to je mi líto :frowning2: drž se. holky smůla se nám lepí na paty ale my se nedáme :angry:
7. říj 2008 v 07:12  • Odpověz
aha už jsem to našla...misko to mě moc mrzí... ach jo, to je fakt smůly kopec tohle.
7. říj 2008 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Misakri to je mi moc líto že to nevyšlo. Co na tohle říct - já fakt nevím :cry:
Dneska si mám volat na výsledky screeningu. Jsem tak nervozni. Já se těch 12ti hodin ani nedočkám. Jen se modlím at je vše v pořádku.
7. říj 2008 v 07:53  • Odpověz
ahoj žabi určitě bude vše v pořádku budu držet pěsti a ať už je 12 :wink:
Strouži správně - nedejte se vyceňte zuby a zažeňte tu smůlu pryč
7. říj 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
Jo Hafi asi mě klepne z toho čekání. Ale uvidíme co si na nás ten osud přichystal.
Holky já věřím že tady ta smůla zachviličku zmizí. Uvidíte že zachvilku někdo napíše že je těhu. Moc moc moc vám to všem přeju.
Dneska je teda překrásné počasíčko. Když si představím že musím když mi řeknou že výsledky jsou tam , jet na Fifejdy tak se mi vůbec nechce.¨Při mém štěstí bude ještě pršet víc než ted a to hlásili krásné počasí - teda nevím kde ale nemyslím si že zítra by mělo být až 20stupnů .
Hafi tak vy už budete mít komplet hotové bydleníčko? ty se máš. my pořád sháníme.
7. říj 2008 v 08:19  • Odpověz
fuj to byl hnusný výpadek!!!!! měla jsem absťák!!! :cry:
7. říj 2008 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, nápodobně, absťák jsem měla taky :grinning:
7. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
dobré ránko... :pensive:
8. říj 2008 v 06:41  •  2 děti  • Odpověz
dobré raníčko,
no to teda včera bylo. A vypadlo to zrovna, když jsem měla napsaný dlouhý příspěvek :angry:
8. říj 2008 v 07:04  • Odpověz
brý ránko hurááá jde kůň včera jsem měla absťák a musela jsem v práci normálně i pracovat :confounded:
8. říj 2008 v 07:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
no včera s tím výpadkem to byl mazec. najednou člověk zjistí jak je na něčem pomaličku závislý :grinning:
Jinak včera jsem si šla pro výsledky a screening je negativní - hurrááááááá!!!!! Tak jeden stres máme za sebou a úspěšně.
8. říj 2008 v 07:56  • Odpověz
zabičko gratulaceeeeeeeeee teď už máš napůl vyhráno a za pár měsíců budeš mít drobka v postýlce doma
8. říj 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
Strouzi děkuji. No já doufám že už bude vše ok. uvidíme až budou triple testy za mnou.
8. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
Ale, Misi, co to, co to? :frowning2: No tak hlavně, ať máš teď tu nemocnici co nejdříve za sebou a dáš se rychle fyzicky i psychicky do pohody :wink:

Zabi, supér! Moc gratuluju ke skvělým výsledkům! :slight_smile: Já jdu na 10:20 na tu svou první poradnu, tak snad pak taky pisnu, že je vše v nejlepším pořádku :wink:
8. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
a brali ti i krev u toho screeningu? kdyby si šla na NT screening tak ti vemou krev a dělají i ten utz ale výsledky víš max do 2 dnů prej to je lepší než triply na ty se čeká až 3 týdny to bych umřela z nervama
8. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem všemi testy, o kterých tady píšete prošla, ale vůbec si už nic nepamatuji, chodila jsem do práce a na těhotenství vůbec nemyslela, takže dnes vůbec nevím, kdy co jak... :grinning:
8. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
Jo a musím říct, že jsem se vůbec nenervovala, prostě jsem si nepřipouštěla žádné špatné zprávy, prostě jsem byla přesvědčená, že je vše v pořádku a bylo... :wink:
Zato teď, hodně informací, hodně pročtených diskuzí, no prostě už k tomu asi budu přistupovat jinak, když budu těhu, ale myslím, že první těhu bylo v tomto směru mnohem lepší :unamused:
8. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.