• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Máme nějaké zprávy od Misakri, je v nemocnici, brali jí krev a bude čekat na utz a výsledky...držíme palečky, aby to dopadlo dobře :slight_smile:
8. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
Beranku, přesně jak píšeš! Kolikrát si říkám, že já blbka na tyhle stránky lezla. Nebýt toho, ani nevím, co vše se může stát a nějaké špatné myšlenky si ani nepřipouštím... Na druhou stranu, když už má ženská nějaké problémy, dá se tady hezky popovídat. Že, holky?:wink:
8. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Andu uvidíš že bude vše ok.
Beránku já se nějak nestresuju, jen včera když jsem si šla pro ty výsledky tak jsem byla nervozní. Ale jak píšeš je to tím že člověk už toho docela dost přečetl a ví co se holkám stalo, tak má strach.
Strouzi brali mi i krev, a dělali ultrazvuk. Byli jsme minulý týden na ten screnning , ale oni to posílají do Fakultní nemocnice tu krev, takže proto výsledky až včera. Taky mi bylo řečeno že je to přesnější než v tom 16tt ty tripple. No ono já mám docela ted strach z těch tripplu, protože jsem pořád nachlazená - rýma. Holky tu píšou že stačí být trochu nachlazená a výjdou ti výsledky špatně. No tak proto. Nevím co bych dělala kdyby vyšly špatně a já se musela rozhodovat jestli jít nebo nejít na plodovku. Ale říkám si že ted mi z krve nic nezjistili špatného a taky jsme měla rýmu - horší než třeba dnes.
Beránku a co Misakri? Já myslela že už o to přišla, ale jak čtu tak asi ne, což je dobrá zpráva.
8. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
já bych řekla že ty nervy a stresy mi přidělává jenom kůň protože tu čtu ty špatný příběhy a pak jsem na nervy
8. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
O Mis zatím nic nového nevíme, ale všechny na červenci netrpělivě čekáme :wink:
Já bych měla jako těhotná stres taky hlavně z koníka, protože tady člověk opravdu čte o holkách, kterým to nedopadlo dobře a proč, tak člověk přemýšlí...ale zase mám doma 15. měsíční dceru, která mě nenechá jen tak sedět a přemýšlet, tak snad to bude v pořádku....už mi chybí vlastně jen otěhotnět :grinning:

U prvního těhu bych na plodovku určitě šla, kdyby mi testy vyšly špatně, jinak jsem nad tím ani nepřemýšlela...
8. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
HALO HALO HALO.... holky, takže oznamuju, že náš prdísek se uhnízdil v děloze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , je to náš malý obr, už má 5mm.. :slight_smile: :slight_smile: ..
výšku hcg nevím, ale prý odpovídá utz a vše by mělo být v pořádku.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , holky, já jsem tááááák moc ráda..
8. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Misakri moc GRATTULLLUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - tak hlavně se šetři at je vše jak má být.
8. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
misakri gratulujuuuu, super zpráva to je krásný ale že si dal na čas co? teď už bude jenom dobře potrápil vás na začátku teda pořádně
8. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
misakri tak to je nádherná zpráva mocinky gratuluji až mi vyhrkla slzička, tééééda já jsem tak šťastná, že ti to dobře dopadlo.
Jinak ahojte holky jsem úplně zapomněla, tím že už jsem tu ráno psala. Žabulko gratuluji k dobrý výsledkům a andu budu na tebe myslet.
JJ holky přesně tak člověk ví z koníka až moc no ale já se snažím si to nepřipouštět, jakmile přijdu domů tak mě začne obšťastňovat náš hafušák, pak zas něco řešíme s manžou ohledně kuchyně nebo přestavby, takže já koně mám spíš jako výplň do práce, protože co jsem těhu tak jsem lenoch lenochovatý a vůbec nic se mi nechce až doma mi přijde chuť něco dělat a tvořit apod. ale to už zas není moc síly. :frowning2:
8. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
žabi jakto že ještě nemáš naskenovaného prďolku v albu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
holky, děkuji.. já jsem uplně moc šťastná.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
misakri to věřím je to krásný ani nevíš jak ti závidím
8. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
strouzi, ale vím jaké to je.. já jsem taky vždycky záviděla těhulinkám, že už se dočkaly.. :wink:

holky, navíc se to povedlo tenhle měsíc, kdy jsme si dali pauzu a že se o mimi snažit nebudeme, že se raději vyléčím, abych měla ovulku.. začala jsem měřit BT a ono to vyšlo.. nechápu..
8. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
misakri já nezávidím to že si těhu ale to že si šťastná, já tak šťastná šla od dr. s fotkou a srdíčkem že je vše v pořádku , uplně jsme zářila štěstím a teď je všecko v trapu
8. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
misakri, moc gratuluju, mě ultrazvuk čeká teď v pátek, tak doufám, taky v pozitivní zprávu, tak taky drž palce :wink:
8. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
strouzi, to já záviděla těhu.. se přiznám.. :pensive:
8. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
deniso, tak moc držím palušky.. :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
dobré ránko,
misko to je super zpráva. Moc moc moc gratuluji!!!!
deniso i tobě přeju, ať to dobře dopadne...
vidíš misko já ti říkala, že vyvolávačka nebude potřeba :wink:
no tak to já tu nebudu kazit dobrou atmosféru svojí mrchovskou náladou ...
8. říj 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, děkuji..
holky, ale nezakřiknout.. :wink:
8. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
misko neboj, po takovém startu už bude určo vše ok :wink:
8. říj 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
snad jo..
8. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
misakri a zuzu, děkuju vám :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
Tak další těhulka....moc gratuluji Denise2 :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
Já se přiznám, že zatím nervozni nejsem, že těhu zatím nikde, do konce roku to nehrotím... Včera jsem byla u gyn. a říkala, že pokud bychom chtěli po vánocích a usoudili, že těhu pořád nejde, že mám přijít a zkusí mi zjistit jestli probíhá ovulace, příp. bych dostala nějaké prášky na ovulku....ale po hormonech moc netoužím, tak zatím na to nemyslím a neřeším...přítel mi říkal, že budu mít na vánoce dárek - mimčo v břichu a taky že mi bude hrozně špatně a budu vzpomínat na dobu, kdy jsem těhu nebyla :grinning: :grinning: Vtipálek jeden, poprvé mi blbě bylo celkem 3 dny a pak už naprostá pohoda, tak nevím co straší :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Denise taky moc gratuluji.
Tak jenom at se to tu pěkně rozrůstá.
Hafi já jsem úplně zapoměla dát manželovi ty fotečky aby je v práci naskenoval, ale zítra to napravím. A jestli to půjde dobře vidět, tak je tu zítra večer dám. Už jsem si i říkala že si vyfotím i břicho - pěkně se zakulacuje.
Holky to je ale dneska krásný den a krásné zprávičky. :slight_smile:
8. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
beránku a jak dlouho se snažíš??
8. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Beránku uvidíš že se brzy zadaří. třeba opravdu budete mít v bříšku dáreček pod stromečkem
8. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
beranek a zabka děkuju. beranku však ono se určitě podaří a budeš mít ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem :wink: , uvidíš. je dobře, že si z toho moc nelámeš hlavu. každopádně na starosti je vždycky času dost, tak se nestresovat dopředu. kamarádce se podařilo na prvý krát, mě na podruhé, další kamarádce po 5 měsících a další taky tak, je to hodně individuální.
8. říj 2008 v 11:19  • Odpověz
My nepoužíváme ochranu od šestinedělí, takže už rok, ale zase ta snaha nebyla tak intenzivní :wink:
8. říj 2008 v 11:21  • Odpověz
mě se zadařilo na 5. cyklus ale o mimčo jsme před 3 týdny přišli takže budem zkoušet nanovo. snad nebudu muset zasse čekat půl roku na další těhu
8. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.