• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Misakri - moc moc gratuluji, koukám, že prcek si s váma zahrával, furt nic a nakonec je takový velký :wink: :slight_smile:

Strouzi - hlavně vydrž holka, určo se brzo taky zadaří, není důvod aby ne :wink: :slight_smile:

Zuzi - tak zase tě dostihla mršana? Že ji už nekopněš do zadku :wink: Pro tebe platí co pro Stroužíka :wink:

Jinak já hlásím zatím máme cca 10 folíků, zítra mně čeká odběr, tak se uvidím kolik se tam skrývá opravdových jajuch, doufám, že aspoň 5 tam bude a že se budou dobře vyvíjet, abych si nechala 2 zavést a aspoň 2 do mražáčku, kdyby se nezadařilo :wink:
8. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
parapli díky, tobě hlavně hodně štěstíčka s folíkama, doufám že se vše povede , budu držet palečky
8. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz
Strouzi - díky, nápodobně :wink: :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
Holky tady jsou samé krásné zprávy, hnedle je lepší nálada. Denisko mocinky gratuluji, krásně si nás s misakri rozrostla o další těhu. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Parapli tak budu na tebe myslet a držet pěsti, aby to vše dopadlo ok a bylo to tak jak píšeš a aby mražáčkové byly zbytečné :wink: :wink:
8. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Parapli taky moc držíme všechny pěsti. A můžu se blbě zeptat jak to teda ted bude probíhat? Kdy by ti zaváděli ty 2? Nějak tomuhle nerozumím.
8. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
Strouži, jak píše Žabka, všechny držíme pěsti!! Strouži, neboj, víš, že to jde a uvidíš, že teď, až se začnete snažit, přijde miminko coby dup a už u vás zůstane až do konce!!

Zuziku, zažeň chmurnou náladu. Je krásně sluníčkově, tak se nenech udolat nějakými depkami!:wink:

Miši! Tý jo, moc gratuluju - to vaše mimi bude asi pěkný vtipálek - takhle vás napínat :wink:

Jinak, já hlásím, že taky vše v pořádku.. Pan Dr. mi rovnou udělal to vyšetření, co měla žabulka, nechala jsem si udělat fotečku, takže jsem u něj nechala 700 Kč, ale hlavně, že je vše v pořádku :slight_smile: Ještě příští týden budu vědět výsledky dalších odběrů. A nevím, čím to, ale máme nějaké vyspělé mimušo asi nebo co :grinning: Podle PM mám být 9tt+5, ale podle UTZ prý 10+1 :astonished: :wink: Tak já jdu pouklízet - jak mám ten ekzém, celá se šupím a moje kůže je všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hezký zbytek sluníčkového dne všem :slight_smile:
8. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
Holky díky, padla na mně nějaká depka, po těch letech snažení nám svítá naděje a bojím se, aby zase brzo nezhasla :wink:

Zabi - no to je jednoduchý, zítra mi odsajou folíky a zjistí, kolik vajíček tam v nich doopravdy je. Pak zkontrolujou kvalitu a ty kvalitni oplodni. No a podle počtu se buď hned v sobotu zavedou dvě embryjka po 48 kultivaci, nebo kdzž jich bude víc a budou se hezky vyvíjet, tak se nechají ještě teba další 2 dny a uvidí se, které jsou nejsilnějšíya nejlepší a ty by se pak zavedly až třeba v pondělí nebo úterý. My si chceme (pokud budou) nechat zavést dvě, protože mně by dvojčata nevadily a u dvou je samozřejmě větší šance, že se aspoň jedno chytí. Asi bych si nechala zavést i tři projistotu, ale to se obávám, že z důvodu možných trojčátek nám neudělají, protože už tam mají dvě takové maminy a trojčetné těhu už je silně rizikové :wink:
8. říj 2008 v 16:13  • Odpověz
ahoj holky všechny Vás moc zdravím

máte některá zkušenosti :
http://2324.elektrocoleti.cz/ovulacni-tester-lady-q-scope+dp35460/

dneska je 11 den od MS tak jsem si koupila ovu test a je tam ten kontrolní proužek a pak ten testovací a ten mám hodně světlounký, píší na obalu, že až je ten proužek tmavší než ten kontrolní, tak do 24 -4h nastane ovulace
nemám s tím žádné zkušenosti co vy??? děkuji za každou radu
8. říj 2008 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Berryl, s testrem zkušenosti nemám, ale s ovulačními testy trochu jo, pokud máš testovací proužek hodně světlý, tak zkus test udělat zítra a pozítří, měl by tmavnout. Jinak stéjně tlusté proužky jsem měla hodně málo, když byl tmavý, tak jsem to brala, že už to bude ono, jinak po ovulaci bude proužek zase slábnout....
8. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
:o) a já si myslela, že udělam test ještě tak 3x a bude tmavší a on tmavší být nemusí jo ach jo proč to není jednodušší??? proč je to tak těžkési udělat miminko
ty testy se celkem prodraží ,ale co zkusit se má všechno :sunglasses:
8. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
ahoj zabi a ještě hledáš práci nebo nějakou máš?
8. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Já jsem s testy po několika měsících skončila, protože bych se nedoplatila, člověk by klidně mohl za měsíc použít i 10 testů...
8. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
čusík
berryl já a práci? já práci mám - nespletla ses?
8. říj 2008 v 19:53  • Odpověz
je to mazec kolik teď všechno stojí
:grinning:
8. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
:o) jééééé jám si Tě spletla s Andu promiň
8. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
no jsem si říkala. Nic se neděje. Ale vidíš připoměla jsi vlastně co Andu , taky by mě zajímalo jak dopadla s tou prací.
8. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
no to call centrum odmítla co vím a o ničem novém nepsala

takže Andu jak to je???
zabi Vás se podařilo otěhotně brzy od vysazení HA že?
8. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
Hihi, Žabi, Berryl je má tisková mluvčí :grinning: Přesně tak, na O2 jsem se vyprdla a další práci na HPP nehledám :wink: Byla jsem teď psychicky trochu na dně kvůli tomu ekzému a mít ještě nějaké další stresy, asi bych si hodila mašli :wink: Ale už se to začíná zpravovat, tak i má nálada se zlepšuje. Na pracáku už mi nic nehledají, ale koukám po brigádkách. Zatím ale nic, neb do skladu fakt jít nechci :wink: Jinak přeji dobrou noc - dnes jsem přes den vůbec nespala a v 7 mě ještě přítel vytáhnul na večířku, takže jsem teď už úplně marná - doufám, že konečně budu spát jak zabitá :wink:
8. říj 2008 ve 22:51  • Odpověz
brý ránko :slight_smile:

berryl jestli si měla druhou čárku slabší pravděpodobně dneska nebo zítra se objeví // silné aspoň u mě to tak funguje, 12 DC slabé, 14 DC silné a 16 DC už jen jedna čárka
9. říj 2008 v 07:19  • Odpověz
dobré ranko sluníčka :wink: :wink:
9. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
Dobré ránoooo.
Berryl jo máš pravdu , otěhotněla jsem hned druhý měsíc. Až jsme se sami divili, že to šlo tak lehce. Ale asi to bylo i tím že jsme jeli na dovolenou, kde člověk má klídeček, pohodičku, žádné stresy v práci.
Andu ani se nedivím že už nehledáš práci na HPP. Já kdybych mohla tak už jdu na nemocenskou. Ale ještě tu musím nějaký ten týden vydržet.
Dneska nebudu mít vůbec čas psát, takže na vás mrknu asi až večer doma.
Tak se mějte dneska krásně.
9. říj 2008 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno, no Andu do skladu určitě ne, pokud bych o něčem věděla napíšu :o)

po 10h jdu testovat ovulku, každopádně jsme se ráno mazlíkovali co kdyby :o)
9. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
Bré ráno, holčiny :slight_smile:

No říkám si, že už by mě na HPP stejně nikam nevzali. Trčet doma vyloženě nechci, tak něco příležitostného by se hodilo - Berryl, budeš hodná, když dáš kdyžtak vědět :wink: Teda, včera tak krásně a dneska to venku zase vypadá tak nějak pochybně :astonished:

Berryl, ťak šup šup, hlístit // na ovu testu! :wink:
9. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
tak čárka je tmavší než včera, ale není tměvší než ta kontrolní jsem z toho pěkně zmatená, tak kdy teda ovuluju ? :angry:
9. říj 2008 v 10:48  • Odpověz
berryl zítra najdeš // silné já to taky tak mívám, sexuj dneska a zítra i pozítří mě to k těhu pomohlo
9. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
no jo já jsem v práci teď a manžel v noci :o) ale ráno jsme to stihli ,, nemáme to jednoduché se sejít,, zítra ho znásilním
9. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
dobré ráníčko, halooo je tu někdo?? :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. říj 2008 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko kočandy :wink:

Andu - no hlavně se teď nestresuj a držím palce aby se ti povedla nějaká lehká brigáda :wink:

Berryl - no já osobně s těma testama moc dobrou zkušenost nemám a to jich použíbám už 5 let :grinning: :grinning: Mně se teda nejlíp osvědčil ovu test 99, je na něm černobílá fotka páru...ten mi ukázal vždy přesně kdy byla ovu (potvrzeno UTZ i bazální teplotou). jednou jsem si dělala dva různý testy najednou a u jednoho mi vyšlo, že ovu bude a u druhého že ne...Hodně záleží nejen na výrobci, ale taky na tom, jak se ti vylučuje LH do moči, resp. co a kolik jsi předtím vypila :wink: Mně se osvědčila spíš bazálka....

Jinak já hlásím, odběr vajuch už mám za sebou, nakonec jich bylo i přes mé obavy 15, takže doufám, že aspoň pár jich bude kvalitních a schopných oplození, což se dovím až zítra na KO :wink:
10. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
brý ránko je tu zuzu?? čekám na zprávu :dizzy_face:

parapli gratuluju k vajíčkám a držím palečky

co se týká ovu testů s těma mám dobré zkušenosti vlastně ty nejlepší a v novém snažení je taky budu používat
10. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
strouží tak bohužel... ale já to věděla...:frowning2:
a co ty - už se mrcha blíží?
10. říj 2008 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.