• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Zuzi - to mně mrzí,ale vydrž holka :wink:
10. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
parapli: nemusí. Přeci jen se snažíme od června. Tentokrát to jde okolo mě. Pořvala jsem si už jak jsem začla špinit. Nechápu ale proč mi vychází ty testy falešně a mrcha si se mnou třeba 12dní hraje...
10. říj 2008 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
zuzu sakra práce jsem se těšila jak dneska přineseš dobrou novinu. :frowning2:
já jestli čekám mrchu to nevím nikdy nemám příznaky mrchy žádný pnutí ani bolesti akorát mám blbou náladu a jsem hnusná na všecky kolem ale to jsem ted od revize furt tak nevím. jsem 21 dnů od revize tak je brzo myslím čekám až tak příští týden
10. říj 2008 v 08:48  • Odpověz
no když se to tak vezme tak já mám mrchu už 6.den (když počítám se vším všudy špiněním atd) a pořád ještě není rozjetá. Ale dneska mám docela bolesti, tak už je to tu. Takže nějakých 10dní mrchovat no fuj...
ale už mám na poště femigard tak uvidíme...
strouzinko přeju ti ať tě mrcha netrápí a doleze tak jak má a pak šup hup na to :wink:
10. říj 2008 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Teda už po ránu a vy jste tak ukecané? to se tady jen tak nevidí.
Parapli moc budu držet pěsti at jsou vajíčka v pořádku a zítra dej vědět jak jste dopadli.
10. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky tak ráno dělám ovu test a vidím 2 stejné proužky, vrhnu se na manžela a pak dělám stojky, svíčky atd. pak klušu k doktor. na vyšetření,
( byli jsme domluvení, že až bude ovu, musíme mít pohlavní styk a do 2h od styku naklusat k dokt. na test)
doktro mi odebral vzorek a pak ho zkoumal pod mikroskopem a zjistil, že tam není ani jedna spermie
pak mi dělal ultrazvuk a zjistil, že ovu už je a vajíčko praskne do 24h

postum manžel jde 30.10 na spermiogram a já 20.10 na krev aby zjistil, jestli to vajíčko u mě opravdu prasklo

hele mám radost, že se něco děje, ale ani jedna spermie chápete to :o(((
10. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahoj :wink:
Berryl, s těmi spermiemi to fakt taky nechápu... a co vám na to řekl? O takovém testu u dr. jsem taky neslyšela...
Zuzu,nebuď smutná, že to zatím nevyšlo, za chvíli budeš hlásit // :slight_smile:
10. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
Misakri, gratuluju a jsem moc rada, ze je mimisek v deloze, jen nebyl videt!! :wink:
10. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
ahojky no on pod tím mikroskopem zjístí jak jsou na tom spermie, ať ví jestli poslat manžela na spermiogram, je to prý nejrychlejší způsob a taky hodně starý :grinning: já jsem za něj ráda.
Prý z jedné kapky jsou tak 2-3 spermie a já neměla ani jednu tu potvůrku
10. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
Holky mě přijde jak to tady čtu že bych na tohle musela mít vysokou, abych těmto všem moderním metodám rozuměla. Ale zaplat pánbůh za ně že jsou.
10. říj 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
Berryl je super že to tvůj doktor řeší hned
10. říj 2008 v 11:31  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:

Berryl, to je fakt zvláštní, že tam nebyla ani jedna - co to ten tvůj manža na tebe zkouší :wink: Ale aspoň, že máš aktivního doktora a víte, kde je nejspíš problém...

Parapli, neboj, určo budou všechna vajucha šikovná a budete mít hafo zmrzlíků :wink:

Zuzu, tak doufám, že u tebe bude mít Femigard stejný efekt jako u mě!! :wink:
10. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
no jo no, večer ho chytnu pod krkem :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
berryl ty jo co to je za test?? to jsem v životě neslyšela beru že chlap se udělá do kelímku a odnese to ale že sex a pak valíš k dr. no teda jako ehm a to se asi nemůžeš okoupat co? představa jít k dr. 2 hod. po sexu neumytá tož to je maso :confounded:
10. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
to bylo maso :o) ale sranda musí být ne
10. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
ahojky holky.. tak zase po pár dnech nakukuji, co je tady nového... :slight_smile:
jak se máte při neděli? my fajn, jsem se najedla ( teprve oběd :grinning: ) a teď odpočívám s kávičkou a jirka blbne s miškou.. :slight_smile:
12. říj 2008 v 16:49  • Odpověz
já jsem včera začala trochu špinit, tak snad to bude zítra na kontrole v pořádku.. :unamused: :wink:
12. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
Nazdárek kočky :wink:

Misakri - gratuluji, že je bobík kde má a neboj, zítra bude určo vše OK.

Jinak já hlásím, ve čtvrtek jsme měli odběr vajíček, nakonec jich bylo 15. Rozhodla jsem se 5 darovat , protože se mi zdálo zbytečné tolik napíchávat a znám min. dvě holčiny co potřebují darovaná vajucha a jak na ně dlouho čekají, protože jich je nedostatek. Takže pro nás nám zbylo 10 bobků a dnes po 72 hodinách z nich máme 7 embryjek (už deseti a jedenáctibuněčných). Doktor říkal, že jsou zhruba stejné kvality, takže zatím si netroufá vybrat které použijeme. Říkal, že se to vyvíjí zatím nadmíru dobře a že mi asi pánbůh oplácí to darování, tak jsem mu sdělila, že je to spíš tou houževnatostí, že u nás v rodině se vždycky všichni drželi na světě zuby nehty a nikdy nic nevzdali a že jsou bobci holt po mně :grinning: :grinning: :wink: Tak doufejme, že do zítra ještě vydrží :wink: To pojedeme na KO a třeba už bude i transfer :wink: Chtěli bychom 2 mimča, prootže bych ráda rovnou dvojčátka, abych nemusela tohle znova absolvovat :slight_smile:
12. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
parapli budu držet palečky, kéž by ti vyšli ty dvojčátka. já bych chtěla taky dvojčátka máme je v rodině, ale popravdě hlavně aby vyšlo alespoň jedno. Jinak fakt před tebou smekám že daruješ vajíčka, já nevím jestli bych to udělala pořád bych přemýšlela kde žije moje mimčo. nevím no ještě jsem o tom nikdy nepřemýšlela.
12. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
parapli držím strašně moc moc moc palečky všechny co máme!!!
12. říj 2008 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Strouzek - díky :wink: No mně taky stačí i jedno, já jen abych nemusela zase znova na IVF pro sourozence, není to nic příjemnýho :wink: A víš, já o těch vajíčkách nepřemýšlím jako o mimčách, není řečeno, že se někomu jinému uchytí a navíc mimčo je toho, kdo se o něj stará a ne vždy je to biologický rodič :wink: :slight_smile: A taky o těhle věcech přemýšlím už asi jinak , znám spoustu holek, co se léta snaží a nic a co nemohou mít vlastní vajíčka a vím, jak tím že se nám nedaří už skoro 7 let trpím já. A když na tom ještě nejsem tak špatně jako třeba ony, tak bych chtěla takhle aspoň jedné z nich pomoct. :slight_smile: Vzhledem k tomu, že se zatím ty naše vyvíjí nadmíru dobře, tak snad opravdu někde jednou bude běhat "sourozeneček" :wink:

Zuzi - díky moc, jste zlaté holky moje :wink: :slight_smile:
12. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Parapli moc držím pěsti at vám to dneska dobře dopadne a vajíčka jsou v pořádku a proběhne ten transfér. Teda moc tě obdivuji za to že jsi jich 5darovala - to klobouk dolů. Asi po 7 letech bych uvažovala možná stejně jako ty. Je fakt že kdybych nemohla otěhotnět tak bych asi líbala ruky tomu kdo mi daroval vajíčka.
Misakri neboj uvidíš že dneska na kontrole bude vše ok. Já jdu na kontrolu zítra na 15hodin a už se docela těším - těším se že zase uvidím našeho fazolka. Zítra nesmím odejít z ordinace bez fotečky. Dávala jsem manželovi fotky aby je naskenoval v práci, ale bohužel mají skener pokažený a příjdou ho opravit až zítra. Tak to je mu dám všechny at je naskenuje a pak je tu hodím. Dneska jsem se vážila a zhubla jsem další kilo. Už mám celkem 5 kilo dole. Ale je to asi tím že jím po hodně malých dávkách - více se do mě ani nevleze. Ted ujížídím na polívkách - což mi stačí talířek a druhé už nemůžu.
Tak at ten čas při pondělku rychle uteče a pište
13. říj 2008 v 08:27  • Odpověz
Dobré dopoledne, holky!

Parapli, držím taky pěsti, jak to jen jde, ať se embryjka hezky vyvíjí a pak pořádně chytnou a nepustí :wink:

Misi, tak jak na kontrole??

Já dnes opět dělám chůvu, ale moc jsem se nevyspala, tak jsem jak chodící mrtvola :grinning: Dítě teď spí, tak asi taky půjdu zdřímnout - stejně spím lehce, takže jeho případný řev mě zaručeně vzbudí!:grinning:
13. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky zdravím vás
13. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
ahoj Berryl.
jakpak se daří?
Tady to dneska asi usnulo nebo co. Nikdo nepiše
13. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
ahojky holky.. tak dnešní kontrola dopadla dobře, měříme 1,02cma a odpovídáme 6+0tt.. nasadil mi utrogestan a ještě cosik na udržení a další kontrola příští pondělí.. :wink:
13. říj 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
dobré ráno
holky kde jste všechny? včera skoro nikdo nepsal?
14. říj 2008 v 07:37  • Odpověz
misko gratuluji...
parapli jak jste dopadli???
zabko držím palce na kontrolu dneska...:wink:
andu: jen trénuj :wink:
já holky abych řekla pravdu jenom nakukuju, ptž vám nechci kazit těhu radosti...je to tu skoro samá těhule. Tak doufám, že paraplíčkovi to vyjde... strouzi už dorazila mrcha??? No a já se snad taky přidám...
14. říj 2008 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi
No abych řekla pravdu už jsem uvažovala o tom že přejdu do jiné diskuse, ale mě se od vás nechce. Ale zase by bylo pro mě příjemné řešit radosti i starosti s těhu s někým kdo je na tom podobně. No uvidím.
Zuzi držím pěsti at se brzy zadaří
14. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahoj Zabko, jak se ti dari? Moc tady nechodim, ale vzpominas si na me? Meli jsme stejneho blbce doktora :slight_smile: A tech chodime k Dr. Spoustovi :slight_smile: Jak jsi spokojena a co mimco? Ja jsem 20tt a zitra se snad dozvime pohalvi :slight_smile:
14. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.