• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobrý ráno
18. črc 2008 v 07:52  • Odpověz
dobré ránko... jak se máme? už je páááteček jupí
18. črc 2008 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzu, mám se tak nějak normálně, ani dobře ani špatně, ještě že je pátek

jinak sem koukala do svat. albíčka moc ti to slušelo!!!! jinak koukám byli jste na svatebce na krétě, my se vrátili před 3 týdnama z kréty, ale jeli jsme s fischerem a naprostá spokojenost. s fišerem jezdím už několik let po sobě a nemůžu říct křivé slovo
18. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno holky
:grinning: paťulínek jupí
18. črc 2008 v 08:34  • Odpověz
ahoj hafi

teeeda taky si byla krásná nevěstinka a měla si krásnou kytičku, oranžové kaly to je moje

tady je moje

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=42530&vDeleteImageID=1630804&vReferer=/album/myalbums.php?
18. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
holky já myslela že svatby se v dnešní době nenosí a tady vidím že na koníkovi jsou z 80% samý vdaný
18. črc 2008 v 08:42  • Odpověz
strouzi ty si byla taky moc nádherná nevěsta. Zuzu sem to psala, ale ještě jednou (pochval není nikdy dost) zuzu tobě to taky mocinky slušelo.
Jojo strouzi teď je takový bum svateb a dětí :grinning:
18. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak já vám svatební album ukázat nemůžu, protože nejsem vdaná :grinning:
Jinak jsem se včera možná blbě vyjádřila, paní ředitelkou jsem myslelal dceru, která se probudila a pak jsem se sem už nedostala, byly jsme venku :grinning:
18. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
ahoj beránku a svatbu neplánujete?? mě taky každý říkal proč se vdávám ale já chtěla, a můžu říct že nelituju aj manža říkal že se ten vztah tak posunul někam jinam, že je to víc takové rodinné, navíc vzpomínky na svatbu jsou krásné, ale taky jsme to chtěli spečetit kvůl neromantickým věcem ale v dnešní době důležitým a to dědictví , může se jednomu z nás něco stát a ten druhý nedostane nic, s jeho rodiči nemám dobrý vztah skončila bych na ulici, ani pohřeb bych nemohla udělat já neboť nejsem právně k němu nic, v nemocnici mi neřeknou informace atd. navíc i rodina a známý to teď berou jinak, teď už neposlouchám kecy no chození nic není se můžete rozejít atd.
18. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
ahoj beránku :wink:
jj stroužku tak nějak. Taky jsme s manžou říkali, že tak nějak na hromádce nechceme žít a svatba je přeci jen takový velký první krok do toho jiného života do toho společného. Vím, že někdo může namítnout, že to je jen papír. Ano je a velký humbuk kolem toho, ale pro mě to taky znamenalo posunutí vztahu o kus dál. Jako, že jsme řekli světu, tak teď si věříme natolik, že zvládnem všechno spolu bez toho aniž bychom potřebovali zadní vrátka. :slight_smile:
18. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
jo jinač holky až se vrátí zabka z dovolené tak bude čučet kolik jsme toho nakecaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
jinak jsme tě strouzku zahlédla na jiném tématu "neprokleté snažilky" jak jsem hledala to naše -tak jsem neodolala a nakoukla na posledních pár stránek tak tam máte těhulky - tak šup šup nakazit se těhu bacilkama a přenést to tady :wink:
18. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
Tak my jsme spolu skoro 8 let a chceme se vzít pořád, jen nějak to plánování nám moc nešlo. Nějak to pořád není důležité a neschází nám to, navíc já jako nevěsta s bílými šaty, to neeee, na to nejsem vůbec :wink: Takže u nás bude svatba spíš formální krok. My cítíme náš vztah jako osudový oboustranně, takže svatba pro nás fakt nic neznamenala a neznamená :wink: Prostě to záleží na každé dvojici, jak to cítí.
Ale vaše fotky jsou krásné a i nevěsty byly nádherné :dizzy_face:
18. črc 2008 v 09:37  • Odpověz
já to říkám tak, můžu mít plno chlapů na chození, sex, i bydlení ale jen jednoho si můžu vzít. je fakt že ze svatbou jsem přišla já ale manža se ani moc nebránil. a popravdě mi už kolikrát řekl že je rád že jsme do toho šli, že teprve teď má pocit zázemí a rodiny. a já taky, nejde to popsat, nic se moc nezměnilo ale tak nějak podvědomě cítím něco víc než předtím. navíc manža svatbu hodně prožíval, stejně nejkrásnější zážitek pro mě bude jak přišel s kytkou a začal bulet jak jsem ho viděla začala jsem taky, no a na obřadu to už jsme buleli všichni včetně oddávajícího. říkala matrikářka že ten místostarosta bulel na svatbě poprvé :grinning:
18. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
Strouzku, tak to je super :grinning:
U nás je to tak, že se známe 7,5 roků a bydlíme spolu od počátku, žádné chození nebylo a pořád se máme stéjně rádi, prostě jsme si počkali na toho pravého a s tím chceme být...možná i bez svatby :wink:
18. črc 2008 v 09:40  • Odpověz
Jinak pokud jde o to poskytování informací v nemocnici a podobně, my oficiálně máme statut druh a družka, takže samozřejmě informace o sobě nám vzájemně poskytnou, navíc dnes v nemocnici musí každý vyplnit formulář, ve kterém je, koho může nemocnice informovat, takže v podstatě to může dopadnout i tak, že pacient vůbec nemusí povolit poskytnutí informací svým nejbližším :wink:
18. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky...
no fotečky kráááááásný!!!! Já bych se vdávala klidně zas a zas a zas.... já už měla v bříšku malou fazolku...no a dneska jsem jí udělala poprvé culíčky... taky mě to dojalo...
a děkuji za pochvalu fotek. Já jsem si svatební den náramně užila, byl to pro mě jeden ze dvou nejkásnějších (druhý byl narození dcery)... ale dokážu si představit, že bychom manželé nebyli, pro nás to je taky osudový vztah ale strouzku máš pravdu kvůli těm formalitkám je to lepší...
beranku: aha, tak teď už to s tou ředitelkou chápu :grinning:
naše ředitelka tu taky úřaduje, hodila ovladač do nočníku - mmch má svůj vlastní ovladač i maketu mobilu na hraní :grinning:
jak jste se rozpovídaly o svatbě tak mi to hned naskočilo ty vzpomínky... no krása.
A strouzku Kréta, ani mi nemluv. Letos nám to k moři nevyšlo - zase máme auto, ale já moře miluju, tak doufám, že příští rok to vyjde...
já chodím ještě na grafy BT a tam jsou taky těhulky, tak vám posílám těhu bacilky!!!! :wink: :grinning:
18. črc 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
My jsme byli na krétě vloni v květnu a taky jsme si to užili, i když jsem jela s bříškem ve 31tt :grinning: Měli jsme půjčené auto a projeli část ostrova :wink: Letos jsme chtěli taky jet k moři v květnu, ale kupujeme nový byt, tak řešíme formality a věci kolem toho, snad v září nebo říjnu pojedeme, už nám to hrozně chybí a moc se těšíme :slight_smile:
18. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
Mimochodem přes 2 roky jsme si přivezli z Řecka zárodek našeho miminka, tak třeba se u nás bude historie opakovat :grinning:
18. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
beránku ty jo to je odvaha v 31tt :grinning:

zuzu a co tam byl za problém s tou cestovkou?? my měli vše v pohodě, nemůžu říct jediný slovo
18. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
tady je pěkně mrtvo teda :angry:
18. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
strouzku: já jsem balila kočár na reklamaci, to mi dalo.. uf
byli jsme s Blue style, na poslední chvíli - takže jsem neměla moc času zjistit no a byla jsem z nich zklamaná. Zájezd svatební cesta za skoro 100.000, postele jsme měli normálně od sebe - pokoje škaredý, vypadávaly z roštu prkna, organizace nulová... no prostě vědět to dřív...tak zvolím jinak. Ale přesto jsme si to užili
18. črc 2008 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
na reklamaci? a co s ním máte?

ježiši tolik peněz?? to bych nedala. my byli na svatebce na malorce, taky lastík a super, stálo nás to i vč. letenky, hotel 3* polopenze švédské sakum pikum 7 tis/os!!! a bylo parádně, pokoj byl apartmán, 2 balkony, bazen asi 4 metry od pokoje , super, no a letos jsme byli na krétě, koupili jsme to 10 dnů předem a cena 9 tis/os vč. letenky, a taky hotel 3* polopenze švédské a hotel pěkný
jak se jmenoval ten váš hotel??
18. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
strouzku: tý jo ani si už nevzpomenu jak se jmenoval... mám nějakou sklerózu... ale bylo to středisko Herssonissos. Ale to je jedno... Prostě jsme naletěli, naslibovali nám hory doly a nic.... teda mallorku bych si taky dala říct... musím udolat manžu. Já bych jela hneeeeed!!!! jo teď jsem si vzpomněla že hotel Mariana...
ještě tam vedle budovali hotel, takže sbíječky, zedníci atd, bazén byl zelený a nesmělo se tam od 15h koupat až do 9 ráno... hrůza
kočárek - potřebujeme ho seřídit a utáhnout brzdy... možná by to zvládl i manžel ale máme na to záruční servis tak radši posílám... teďka máme stejně golfky... ale už připravujeme na další sezónu :grinning:
18. črc 2008 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
jo ty jo nedávno mi psala jedna kámoška že její známá byla v hotelu a tam zbíječky a děs. nebyla si to ty??? :wink: no za ty prachy teda byste měli mít něco lepšího. ale je fakt na blue style jsem slyšela hodně nadávek
18. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz
S cestovkami člověk stéjně neví, jak to vypadá ve skutečnosti, všechno je nafoceno krásně, aby se člověk nalákal, ale skutek utek...už jsme taky zjistili, že jsme si vybrali hotel, který nakonec nebyl nic moc a hotel, o kterém jsme si mysleli, že nebude nic moc, tak vypadal ve skutečnosti skvěle, včetně přístupu do moře atd. :wink:
18. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
My máme skvělé zkušenosti s CK Viamare, ale lítají jen z Prahy, ale delegáti na jedničku :slight_smile:
18. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
to ani neznám tu cestovku, my jezdíme pokaždý fischerem nebo kovotour plus
18. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz
My jsme ji taky neznali, ale rodiče přítele vyhráli s nimi zájezd a pak jsme si u nich v katalogu vybrali zájezd na Lefkadu a fakt perfektní :wink:
Jinak taky lítáme s fischerem nebo jinými cestovkami, na kovotour plus jsem teď slyšela hodně stížností.
18. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.