• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabi: já to nemyslela tak, že by měl někdo odcházet!!!!naopak, budu ráda, když tu těhulky zůstanou. Já doufám, že ty // brzy objevím a konečně taky budu moci přispět něčím podobným, co řešíte :wink:
14. říj 2008 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuziku já vím že jsi to tak nemylsela. Jen mě příjde že ani těhulky moc nepíšou. Je mi to líto. Bylo by fajn si s kým popovídat, ale do nějaké rozjeté diskuse se mi vůbec nechce, tak doufám že se to zase rozjede tady. A věřím že brzičko se přidáš i ty knám. Uvidíš.
14. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Lalli máš zprávu v IP
14. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahojte, holky, no já víceméně taky hlavně nakukuju. Nějak se mi sem nechce furt dokola psát, že mi nic není a o těhu skoro ani nevím až na nějaké malilinkaté chvilky :wink:

Zuzi, neboj, já věřím, že si zunkneš lahvinku Femigardu a jsi na tom stejně jako my:wink:
14. říj 2008 v 10:47  • Odpověz
Tak to vypadá, že dnes všechny jen nakukujete, což? :wink: :grinning:
14. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
andu: no kéž by... uvidíme... já nakukuju, ptž uklízím...
14. říj 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,
žabi co to tu čtu, že uvažuješ o jiné diskuzi opovaž se :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No je pravda, já třeba poslední dobou moc času sem napsat jsem neměla, ale taky jste probírali k čemu jsem se jaksi neměla jak vyjádřit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem byla u kadeřnice tak mám změněnou image a sešla se celkem s úspěchem. Jinak stále pokračujeme s kuchyní dnes bychom měli mít už na 100% dokončeny kachličky pak nás čeká s manžou vymalovat natřít radiátor apod. ve čtvrtek přijde elektrikář zapojit veškeré zásuvky a snad brzy se ozve polák, kdy že nám může dovézt linku. Jinak jsme jeden večer debatili s mýma rodičema a tak nějak přišlo na jména a nakonec jsme se shodli, že rušíme Tomáše a Moniku a přehodnotili jsme názor a bude buď Evička nebo Vojtíšek. Jinak dnes mě bolí příšerně hlava, ale mám strach si dát tabletku. Tak tu v práci trpím jako pes. :unamused: :unamused: Vím že jsem slíbila fotky už hrozně dávno, ale nějak jsem se opravdu k tomu ještě nedostala tak snad mi to tento týden vyjde, ale nic neslibuji.
V neděli jsme byli na výletě v Beskydech, ušli jsme asi tak 15 km. Byli jsme i s pejskem s moji mamkou, taťkou a bráchou a manža a já. Super výlet Bekuša byla mocinky zlatá naši z ní byli úplně hotoví, protože se jim ze začátku zdála jako že bude hrozně divoká, ale ona už pomalounku přichází k rozumu a je naše umazlinkované sluníčko. No zkrátka jsme měli nádherný víkend.
14. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahoj hafi, krásně jste si užili víkend. Pejsek se proběhl... a ještě jste změnili jména... tabletku no já nevím, ale Paralen si vzít můžeš, když už nic tak ti to neublíží...:wink:
14. říj 2008 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
jééé zuzi díky já vlastně na ten můj kokos ani nic jiného neberu když bolela tak to zachraňoval Panadol a kdysi dávno právě ten Paralen
Takže jestli ho můžu tak super :grinning: Tak to doma pořádně vyvětrám v ložnici slupnu tabletku hodně se napiju zatáhnu žaluzky a jdu hajat :grinning:
14. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahojte kočky, tak hlásím, máme 2 bobky v pupíku, víc nevydrželo, takže do mražáku nic....tak snad budou aspoň tihle dva bojovat :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
hafi: tak tak odpočívej
parapli: myslíme na tebe a držíme pěsti!!! Ze všech sil!Posíláme spoustu pozitivní energie!!! :wink:
14. říj 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Jééé parapli, tak držím moc pěsti ať se v pupíku bobíšci udrží a už to od teď jde tak jak má :slight_smile: Mocinky ti to přeji. Zuzi a ty dýchej mocka zhluboka ať pořádně chytáš těhu bacilky tady na diskuzi to není možné aby se na tebe nějací nepřilepili. :sunglasses: :sunglasses:
14. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
parapli moc přeju a držím všechny pěsti at se bobci udrží!!!!!!!!!!!!! hodně odpočívej.
Hafi nazdárek. tebe jsem tu zase dlouho nepotkala. No s tím paralenem nevím. V lékárně mi řekli že se může brát až po ukončeném prvním trimestru. Asi bych to zkusila zaspat doma. Vím v práci to musí být mazec s bolavou hlavou.
No nic holky já končím, protože na 15hodin valím k dr. Jsem moc zvědavá co mi dneska řekne. Jestli dostanu fotečku tak slibuji že zítra jí tu máte taky.
papa
14. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
papa žabi tak to už se mocinky těšímen a fazolku. My jsme s manžou přestali říkat fazolka a manža přejmenoval na kukuu - čili říká kukua - odvozeno od příjmení Kucharčíkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a manža jak byl malý tak si říkal Honzík Kukua :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
hafi to je roztomilé :grinning:
zabi jsem zvědavá na zítřek, snad dostaneš fotečku :wink:
14. říj 2008 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem zpátky od dr. Vše je v pořádku, akorát náš fazol se prostě ne a ne otočit tak jak by pan doktor chtěl. Ono už nám to předvedl i na tom screeningu. 29/10 jsem objednana na triple testy - bojim, bojím a 11/11 další poradna.
Fotku z dneška mám , ale moc tonejde vidět. Dnes dám manželovi at to veme do práce a naskenuje, tak uvidíme zíta jestli to bude pořádně vidět.
Nic jdu si lehnout, jsem nějaká unavená. Jo a Hafi manžel taky už tomu našemu fazolkovi říká človíček. Ale já si už zvykla říkat fazolek.
14. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
zabko neboj, tripple určit dobře dopadnou. Máš krásné datum další poradny :wink:
jdu do hajan, zítra ahoj
14. říj 2008 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Jé Zuzi ty máš novou fotečku že jo? Pěkná.
Tak já mám dneska naspáno - včera jsem vytuhla už před TV novinama a spala až do rána.
Dneska už v práci si musím dělat pořádek v papírech - v pondělí už mi příjde posila kterou budu zaučovat, tak at v tom chuděra nemá zmatek hned od začátku. Což mi říká že už se asi přes den od příštího týdne moc nedostanu na PC. No co už.
15. říj 2008 v 07:34  • Odpověz
zabi: mám.. :dizzy_face: děkuji.
no vidíš, jak sis pěkně odpočala. To bych taky potřebovala, musím to někdy vymyslet. Tak to znamená, že od příštího týdne už sem nebudeš moc chodit?
15. říj 2008 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holky

parapli drž se snad tihle dva bojovníci přinesou štěstíčko a // na testíku
15. říj 2008 v 07:36  • Odpověz
holky taky se vám zdá že se všechno sere?? mě jo, jsem byla v pondělí u doktora, mám v řiti štítnou žlázu, je tam uzlina takže buď rok na lékách a uvidí se a nebo operace a budu bez ní ale nadosmrti na práškách. já chci radši operaci to sice budu týden v nemocnici ale zase snažení může začít okamžitě. jo jinak jsem potratila zřejmě kvůli doktora který mě tu štítku neléčil přitom jsem tam jak kráva chodila 1x měsíčně na kontroly
15. říj 2008 v 07:38  • Odpověz
strouzi jj, četla jsem na Neprokletém... někteří dr by měli vrátit diplom. Držím palce aťti to dopadne jak by sis přála :wink:
15. říj 2008 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
kéž už by byl příští týden a budu vědět jak dopadl odběr z té uzliny. jako docela chci aby mě řekl že to dopadlo blbě a jdu pod kudlu protože to vyřeší hodně. nebude se odkládat snažení a taky nebudu v těhu ohrožovat mimčo. hodně dr. tu operaci doporučuje před otěhotněním.
15. říj 2008 v 07:41  • Odpověz
doktor mi přímo řekl že moje štítka vytváří protilátky a nabourává celý organismum takže kdybych otěhu tak je tam zase zvýšené riziko potratu ale když bude štítka venku tak už ne
15. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
strouzi no a to nemůžeš rozhodnout ty? jestli chceš tu stitku pryč nebo ne?
15. říj 2008 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
no já mu chcu říct že jí pryč chci ale on chce počkat na ty výsledky a počkat měsíc jeslti se to nezlepší ale mě přijde že se jen prodlužuje čas , ať řekne a já balím tašku do nemocnice. manža se klepe strachy že bych šla na operaci a 2 hodiny v narkoze ale mě to je šumák dělám to pro mimčo nebudu čekat další roky na mimčo
15. říj 2008 v 07:50  • Odpověz
strouzi no to víš, má o tebe strach. Ale taky si myslím, že je lepší tu operaci podstoupit, přece jen to půjde rychleji a troufám si říct, že tato operace se dělá hodně často, není to jako bys šla třeba na nějaký složitý zákrok... :wink: no jo to víš doktoři... :unamused:
15. říj 2008 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi no právě že musím tu novou holku naučit s programem co děláme a tak nevím jestli zbyde čásek na to mrknout na koníka. Ale myslím že by tu měla bývat zatím 6 hodinek denně, takže potom se na koně přímo vrhnu :slight_smile:
Strouzi to je mi líto s tou štítnou žlázou. To je ale magor ten doktor že tě neléčil dříve. Bych ho asi zabila kdybych kvůli němu přišla o mimčo. Idiot. No ale je fakt že by některří doktoři měli vrátit diplom. Já jsem třeba ráda že jsem odešla od toho gynekologa co jsem u něj byla - kámoška tam je a ta co mi popisovala že ted byla na prohlídce - no ani se mi to nechce psát. Prostě jsem jí řekla at sebere kartu a maže k jinému.
15. říj 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
Strouzi a nedivím se tvému manželovi že má o tebe strach. Můj chlap kdyby šel na sebemenší zákrok pod narkozou bych strach taky měla. Je to úplně přirozené. Ale zase chápu tebe - raději odstranit, abych se nemusela bát že otěhotním a zase se mi stane to samé. Držím pěsti
15. říj 2008 v 08:10  • Odpověz
jj chcu na tu operaci a to co nejdřív ani z ní nemám strach vím že udělám něco pro sebe a hlavně pro mimíška. po tý operaci se budeme moct snažithned a to je pro mě hlavní
15. říj 2008 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.