• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj :wink:
Včera jsem dostala MS, takže zase nic, měla jsem z toho takovou smutnou náladu, protože před 2 roky se nám právě podařila Beatka :unamused: Ale dnes už je to lepší, říkám si, že snad do konce roku budeme úspěšnější...
Strouzku, moje švagrové taky nabízeli operaci štítné žlázy, ale odmítla, protože nechce do konce života užívat léky, dokonce po dvou měsících užívání léků přestala je užívat úplně a dr. tvrdila, že je pořád užívá a každý měsíc chodila na kontrolu a dr. byl rád, jak se to po těch lécích zlepšuje...u štítné žlázy mohou být dost výkyvy, přítel se léčil několik let a teď je naprosto v pořádku....s tou operací to není úplně tak jednoznačné. Ale volba je samozřejmě na tobě :wink: Jinak ta švagrová se už snaží víc jak 2 roky otěhotnět a stále nic...
15. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
beránku ta mrcha mě mrzí tak příště no :wink:

s tou štítkou no já právě jí neléčila a teď se hodně zhoršila a objevila se uzlina, bojím se právě že budu brát léky jak dlouho a čekat na mimčo třeba rok dva a zlepší se to no ale pak otěhu a buch zase se to zhorší, protože na to mě upozornil dr. v těhu se vždy zhorší a pak zase vznikne riziko pro mě a mimčo. to jsem načetla i na chatu o štítné žláze že hodně holek se přeléčovalo třeba 2-4 roky na štítku a pak stejně skončili na té operaci.
15. říj 2008 v 08:37  • Odpověz
Dobré ranko holky,
jéjku strouži tak to budu na tebe hodně myslet jo štítná žláza je svinstvo, jak funguje málo nebo naopak hodně tak dělá strašný bordel s tělem. Moje mamča měla s ní taky problémy kolem 18 roků přeléčili ji to a v pohodě. Mě taky zjistila dětská doktorka na výstupní prohlídce, když jsem přecházela k dospělácké obvoďačce, že ji mám zvětšenou, napsala mi to do karty a doporučila mi jíst hodně mořské ryby a kupovat jodizovanou sůl. S rybama teda problém nemám mohla bych je jíst pořád tak snad vše bude ok - úplně si mě totiž vystrašila. :confused:
Beránku škoda mrcha jedna blbá - bylo by to krásné kdyby vám to vyšlo po dvou letech na stejný čas, ale co třeba to zase bude krásný dáreček pod stromeček. :wink: Nebo to bude malý Silvestřík. Však se určitě brzo dočkáte. :wink:
Žabi teda tak ty už si zaučuješ náhradu :wink: no super. Tak doufám, že se tě ještě vždycky stihnu dočkat když se přihlásíš :wink: My uvažujeme s manžou, že si asi v lednu zařídíme konečně net domů až budu sedět na mateřské ať mám spojení se světem :grinning:
Zuzi děkuji za pochvalu, ze začátku jsem nebyla dvakrát nadšená, ale už se mi to začíná líbit - malý kukua :grinning: Máš nádhernou fotku v profilu.
15. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
Beránku to je mi líto že ta mrcha přišla, ale jak psala Hafi budete mít třeba krásný dáreček pod stromeček - to nemá kde kdo :wink:
Hafi to bude super když si zařídíte net domů - já jsem manžela přesvědčovala asi 2měsíce, a on pořád že ne, že on má v práci net i já , tak na co ještě domů a ted jak je rád, že je doma. Ted tam pořád sedí a studuje něco o autech. No jo. Já už si to taky neumím doma představit bez netu. Je super, že s kámoškama si můžeme psát přes icq, a je tak člověk opravdu pořád ve spojení - a těch 500Kc za měsíc nás nezabije.
15. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
ahoj hafi tak to máš asi jinou funkci já nesmím jod vůbec
15. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Zuzi ted poslouchám rádio a oni hlásili že Terezky mají svátek. Hej tak vše nej té vaší malé Terezce.
15. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
jé žabi moc děkuji!!! no máme malou oslavenkyni :dizzy_face:
15. říj 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
jééé zuzi taky všechno nejlepší tvoji Terezce :wink: :wink:
15. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
u nás v práci si jeden kolega pořád prosazuje radio žurnál :unamused: a tam to vůbec nehlásí takové věci :angry:
15. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
ale do kalendáře jsem se mohla juknout to je fakt :pensive:
15. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
holky moc děkujeme... výjimečně jí pouštím DVD když má ten svátek. Už mě z toho celkem bolí hlava.... :rolling_eyes: ale je oslavenec tak musím vydržet.
15. říj 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Hafi radiožurnál? :astonished:
Tak já v práci poslouchám rádio čas a to je super.
Jinak Zuzi hold dvd musíš dnes vydržet - ještě nějakou sladkost a bude
15. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
já doma moc rádio neposlouchám, když už tak asi Orion. Ale všude hrajou ty samé písničky
sladkost - s tím právě bojujeme. Ona je strašná kyselina, nerada bych, aby byla po mně jak velryba, tak to trochu krotím a babička se vzteká. Ale mám na mysli její dobro. Jeden bonbonek dneska dostane, ale ne pytlík.
15. říj 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
jj radio žurnál :angry: taky nechápu no ale co, já mám taky ráda čas nebo Orion a někdy si ráda poslechnu i Hey ale nesmí hrát moc tvrdý rock.
Zuzi jé to je super taky mám v plánu pak děti krotit ať nedopadnou jak já špekounek. :sunglasses: Naši se sice snažili, ale bylo to prd platný :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
mno hafi jestli ty jsi špekounek tak co jsem pak já :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme dvě aspoň já v tom nejsem sama a ty taky ne :wink:
15. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
ale až přijde hlad tak my máme z čeho trávit a hubení už tu dávno nebudou :grinning: :grinning: :grinning: tím se ukliňuji
15. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
jo hafi ale já tady budu podle toho asi nejdéle :grinning:
15. říj 2008 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo holky s těma sladkostma u dětí jsem stejného názoru. Vidím to u nás v rodině. Synovec pořád jedl jenom sladké a ted ve svých 9ti letech drží dietu, protože je vypasenéj. Žádný sport, jenom jídlo bylo. No ale ted ho ségra krotí. Může jenom tmavé pečivo - sladkosti úplné minimum. No ale ono to bez toho pohybu stejně asi nepůjde. Ještě že my dva s manželem sportujeme a tak k tomu budeme vést i naše děti. No ale uvidíme nakonec jak bude naše výchova učinná.
15. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz
teda jestli mě Zuzi hodnotíš podle fotek tak se nenech zmást :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stačí pšt o tomhle tématu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jé Hafi teprve ted jsem si všimla že nechcete znát pohlaví předem? to vydržíš?
15. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz
jasan miluji překvapení :slight_smile: :slight_smile:
Zuzi teda ty už díky prográmku víš jak bude dítě vypadat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: suppppppééééééééééééérrrrrrrrrrrrr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz
Ahojte, holky.

Strouži, teda s tou štítnou žlázou to je pech :frowning2: Ale tak jestli tu operaci chceš opravdu podstoupit, zkus se s doktorem domluvit. Chápu, že se nechceš dlouho léčit, abys pak zjistila, že na tu operaci stejně půjdeš!

Ježiš, holky, jestli to naše dítě bude vypadat podle toho prográmku, tak nechci chlapečka! :grinning: Nejdřív mi vyšla holčička černoška - měla jsem tam moc tmavou fotku :grinning: a teď jsem tam musela hodit i s mýma normálníma vlasama, jinak nám vycházel plešatý chlapeček - po tatínkovi!:grinning: Ale on se plešatý nenarodil a já s dredíkama taky ne :grinning: Ale je to sranda:grinning:
15. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
ahoj andu no pěkně to je růžová budoucnost :grinning: :grinning: :grinning: . černoušek nebo plešatý chlapeček :wink:, ale tak nemá se všemu věřit, že, ale aspoň je bžunda.
No nic budu se loučit, musím ještě zajet do Heřmanic vyzvednout manžu z práce a tradá domů. Hurááááááá Mějte se moc krásně papáček
15. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
ahojky kočky.. jdu vás pozdravit, zkouknout nové těhulinky.. :wink: :slight_smile:
15. říj 2008 ve 23:20  • Odpověz
u nás celkem nic nového.. já už nešpiním, což je teda mooc dobře a už se těším na další kontrolu v pondělí.. snad bude vše ok a už uvidíme mimíse v plné kráse.. :wink: :slight_smile:
15. říj 2008 ve 23:21  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak hlásím fotečky našeho fazolka už jsou dány v albu, tak jestli chcete, tak mrkněte.
Jinak mě se dneska nechce. Horor bylo už to ranní vstávaní. Doufám že to dneska rychle uteče.
16. říj 2008 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko,
zabi krásné fotečky... to je z 3D že???
misko ahoj, to je dobře, že nešpiníš.
Hafi ok, o váze pomlčím... :wink:
ahoj andu, stále trénuješ??? no ten program, to je fakt sranda. Nám zase vycházejí zrzavý nebo bloňďatý a jako moje tmavé vlasy jsou vosk nebo co? :grinning:
16. říj 2008 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi.
Děkuji. Jo máš pravdu je to 3D. pan doktor nám dal na vybranou jestli obyč nebo 3D fotečku - za stejné penízky. No tak jsme hned řekli 3D. Ted mám od dr. normální ale nějak to nešlo naskenovat. Ono je to celkem taková moc nepovedená fotka - fazolek se nechtěl obrátit.
O jakém prográmku se tady pořád bavíte?
16. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
16. říj 2008 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.