• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Dobré ranko holky, tak já se doteď bavila s našima internetovýma stránkama, co jsme si s manželem založili. Včera se mi konečně podařilo dorvat se k Pc a upravit fotečky. Uffff tak i přihodím konečně svoje testy :grinning: :grinning: :grinning: to brzo co?
Žabi nádherné fotečky tak já doufám, že mi příští týden taky nebídne pan doktor fotečku. :frowning2:
16. říj 2008 v 08:08  • Odpověz
hafi: šikulka...pozdě ale přece ne? :wink: krásné testíky... snad se taky dočkám...
16. říj 2008 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
hafi pěkné fotečky - vidím že u vás v kočárkách vede X-Lander a Bolder. Moc pěkné kočárky, ale po vzléhdnutí x-landeru na živo - můj manžel řekl že je to pro panenky. Je to fakt mazec že všechny ty korby dělají tak malilinkaté. To aby se nám tak narodilo 2,5kg a 45cm dítě.
No jinak nakupuješ už něco pro miminko? mě nějak obchody ted netáhnou. Po té co jsem se v jednou málem vyvrátila , tak k nim mám odpor. Příští víkend jedeme k ségře, chlapi budou dělat nějakou střechu a my budeme brousit a natírat naší postýlku. Potom se složí a dá na půdu dokud nebude opravdu potřeba. zatím by zavazela.
16. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Zuzi určo se dočkáš. dočkali jste se poprvé a máte krásnou holčičku tak proč né i na po druhé.
16. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
žabi taky jsem ještě nebrousila po obchodech, ale jsem rozhodnutá že až budu chodit nakupovat dárky apod. a něco mi tzv. cvrnkne do nosu a bude se mi moc líbit tak si to pořídím. Sice mám slíbeno od kámošky spoustu věciček a říkala že stejně všechny ani nestačila vynosit, ale přeci jen ta touha je silnější si něco pořídit pro mimiska. Jelikož uvažuji o látkových plenách na střídačku s jednorázovýma tak už se mi mamča dívala. U nás v Karviné otevřeli nový baby shop tak se tam stavila tak už vím co asi dostanu pod stromeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda kukua. Já doufám dostanu i něco pro sebe :astonished: :astonished:
Jinak žabi ty kočárky mě jen zaujaly tady na netu jinak až uvidím na živo tak určo změním názor. Jsem zvědavá co nakonec s manžou vyberem.
16. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
zabko já vím, ale nechci už zase čekat 2 roky, to je to...
kočárky: no X-lander je fakt jak na panenky. Bolder je moc hezký... a vlastnosti super. Jsem zvědavá, co nakonec vyberete...
16. říj 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
holky dneska teda celý den nikdo... :frowning2: :unamused:
16. říj 2008 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno holky, konečně paťulínek :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
dobrý ráno holky
17. říj 2008 v 07:12  • Odpověz
dobré ránko,
strouzi jak je??? doufám, že už líp.
hafi co ty??? nevolnosti máš nebo jsi ta šťastná a vyhnuly se ti?
17. říj 2008 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
líp moc není pořád čekám na ty výsledky z té uzliny podle nich se uvidí co dál, takže jsem nervozní navíc se asi blíží mrcha jsem nervní ubrečená, denně mě bolí hlava atd.
17. říj 2008 v 07:36  • Odpověz
strouzi no nedivím se, to by asi každý byl ve stresu...
17. říj 2008 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
pátečekkkk - huuuurrrááááá!!!!!!
Strouzi a kdy máš dostat ty výsledky?
17. říj 2008 v 07:50  • Odpověz
ahoj zabi

no tak někdy úterý středa, už abych věděla co a jak. :frowning2:
17. říj 2008 v 08:03  • Odpověz
ahojte holky,
zuzi tak jsem ta šťastná co se jí vyhly nevolnosti jen občas, když rychleji vstanu z postele se mi zatočí hlava. :slight_smile: tak jsem se naučila si trochu posedět než vstanu úplně.
17. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
Strouzku já vím že se mi to řekne, ale trošku se usměj. Pořád zamračené smajlíky. Musíš věřit že vše bude v pohodě - když je teda ta operace nej řešení, tak že na ní půjdeš.
Hafi tak to máš stejné jako já. 'Zádné nevolnosti jsem neměla ale to točení hlavy, to je častější, ale v těhu normální. Mě doktor řekl že nesmím stát na jednom místě dlouho, nebo třeba v tramvaji si mám říct at mě pustí sednout - jsem se začala smát - důchodci aby mě pustili - no to asi neklapne.
Hafi ve kterém týdnu vůbec jsi?
17. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
zabi já se teď bohužel neumím smát, po revizi jsem byla smutná ze ztráty mimča, ale pořád mě držel na nohou pocit že přijde mrcha a začneme znovu. jenže se vše posralo, zjistila jsem že jsem přišla o mimíška kvůli té štítné, že to dr. zadrbal měl nasadit léčbu hned, navíc mě řekl že buď operace a nebo přeléčení tzn třeba 2 roky bez mimča. navíc pořád budu mít zvýšené riziko potratu kvůli té štítky, kojit nebudu nikdy moct atd. teď čekám jen na zprávu co bude dál jestli pod kudlu nebo léky
17. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Strouzi musí být prostě líp. Neumím se sice představit čím vším procházíš - jako citově, ale já věřím že brzy vše dobře dopadne a ty nám tu napíšeš že jsi maminka zdravého človíčka. Já vím že to bude nějakou chvilku trvat, ale když to zanedbal ten tvůj doktor, nechceš třeba změnit jiného - já bych to asi udělala. Už bych mu nedokázala věřit.
A jiný doktor, jiný názor. Je třeba bojovat. A za miminko to stojí. Fakt moc držím pěsti
17. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahojte, holky!

Strrouži, taky je mi líto co prožíváš :frowning2: Ale souhlasím se žabkou, zkus se usmát, ono to pak vše půjde snadněji! Přeju Ti, ať se to netáhne moc dlouho a ať se co nevidět zase raduješ z mimíska v bříšku a pak i v náručí :wink:

Jinak co se týče nevolností, tak mě taky obešly, uf! :grinning: A hlava se mi zatočila jen jednou - v trolejbuse. Takže v tomhle ohledu jsem fákt spokojená! Vždycky jsem si představovala jak v těhu budu zvracet jak amina a ono nic - takže pohoda :wink:
17. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
no holky tak to vám závidím že vás ty nevolnosti obešly, ale přeju vám to :wink:
kdo se chce zasmát, mrkněte ke mně do albíčka, jak se snídá marmeláda :grinning:
17. říj 2008 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Andu, tak vidíš, že si krásně užíváš těhu, já jsem na tom byla podobně, až do porodu :wink: Kdybych později neměla břicho, tak ani nevím, že jsem těhotná :grinning:
Holky, které zatím těhotné nejste (i já), určitě to za chvíli příjde, chce to čas a budeme všechny postižené těhu náladami a vůbec nějakými neduhy (já teda doufám, že mě to opět nepostihne :grinning: ) :sweat_smile:
17. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Zuzu :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - jde vidět že ta marmeláda od babičky byla opravdu moc dobrá.
17. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
jo holky máme to i na zdi, Picasso se může jít zahrabat. Největší radost bude mít asi tatínek, že budeme zase malovat :grinning:
17. říj 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, snědla něco vůbec malá, nebo to je vše kolem? :grinning:

Beranku, přesně jak píšeš, určo to tu je co nevidět :wink: Jinak píšeš o těhu náladách. Tak ty se mi pravda nevyhly! Ale co, nějak se to projevit přece jen musí, že?! :grinning: Zatím mám i to bříško jen mini, takže třeba na tom budu podobně jako ty :wink: Doufám, že mi to tedy u porodu nebude patřičně vynahrazeno! :wink: :grinning:
17. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
andu: jo, snědla, ale teď už tu zase běhá, že chce BAMBAN (banán) tak toho asi moc nebylo a ještě mám podezření, že se podělila s Fíkem...
17. říj 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Andu, nálady se nevyhnou asi nikomu :grinning: Akorát chudák to okolí :grinning: :grinning: Já jsem si užila až posledních pár minut porodu, jinak jsem fakt o ničem nevěděla, ani že rodím, ale poslední minuty stály za to, ale dnes je již zapomenuto :wink: Ale to zatím neřeš, půjde to naprosto hladce, jako celé těhotenství :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
Beatka už taky dnes jedla banán - babán :grinning:
17. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
huráááá jdu na operaci :grinning: volal dr. říkal že výsledky dobré ale že buď čekat a přeléčovat ale já mu řekla že nechcu tak říkal že mi to jen schvaluje prej by operaci doporučil i své ženě
17. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
Strouzku, tak pokud je tvá volba taková, nezbývá než držet palce, aby vše dobře dopadla a ty jsi byla v pohodě a šťastná :wink:
A kdy máš jít?
17. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.