• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
strouzi gratuluji. Tak ať to rychle uteče a můžete se snažit.
17. říj 2008 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Strouži, tak to je fajn, že to jde jak si přeješ :slight_smile: Navíc, když tě i Dr. podporuje, povzbudí to.. Takže držím palce, ať to teď jde ráz na ráz a můžete zas hupnout na dělání miminek :wink:

Jojo, Beránku, doufám, že vše proběhne v klidu :wink: Navíc na mě chce kamarádka, která teď rodila, otestovat homeopatika pro snadný porod. Ona jej fakt měla, tak chce vědět, jestli zabrala alternativní medicína, a nebo je to tím, že to byl její 2. porod :wink:
17. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
stroužinko tak to je super, že s tebou souhlasí i doktor a nebudete muset čekat rok i více při přeléčování na snažilkování. Budu na tebe mocinky myslet a držet pěsti.
Žabi tak tady mi to píše 12tt ale myslím že to je tak 11. No uvídm v úterý u pana doktora. :slight_smile:
Zuzi tak to teda Terezka je malířka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky zlaté určo vám to těhu brzo přijde nebojte :sunglasses: :sunglasses:
17. říj 2008 v 11:18  • Odpověz
díky holky jdu za měsíc se domluvit na termínu a taky koho chcu za chirurga a jestli to chcu u nás v nemocnici nebo jinde, uvidíme co mi řekne. prý to pomůže mě i těhu když jí nebudu mít. tak jsem ráda, bála jsem se té léčby radiojodem to je takové ozařování a to bych nechtěla v žádném případě. prý má hodně pacientů po operaci kteří mají dětí jako smetí,. hlavně ale začne brzo snažení a budu mít klid a nebudu žít v nervech že může moje štítka zase něco posrat a já potratím tak jak teď
17. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
krásné ranko holky.. jdu vás dočíst, ať jsem trochu v obraze.. :wink:
17. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
tak jsem tu.. jsme to prolítla, no nakecaly jste toho dost.. :wink:
17. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
strouzi, moc držím palce, aby tvoje volba ( operace ) byla ta nejlepší a všechno se co nejdřív spravilo.. já jsme z toho normálně uplně mimo, jsme nevěděla, že štítná žláza může způsobovat takovéhle problémy.. v životě jsem se s tím nesetkala, nikdo v mém okolí tím neprošel, za což jsem teda ráda..
17. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
zuzi, máš krásnou fotku v pase.. normálně jsme si říkala, že nějaká nová duše.. :slight_smile: , tvoji holčičce opožděně vše nejlepší k svátku.. :wink:
17. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
miska: nazdar těhule. Tak co, už je to lepší? děkuji za přání i za pochvalu...
17. říj 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
ježiš, to letí.. žabi 16tt, andu a hafi 12tt.. to je neuvěřitelné.. :wink: :slight_smile:
17. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
misakri já o tom taky nevěděla :frowning2: v životě by mě to nenapado ale švagrovka to říkala hned po potratu že to bylo asi ze štítné a taky že asi jo. dr. kouknul na hodnoty a mám moc protilátek, což je i v odborných knihách napsaný že to ovlivňuje vývoj plodu,stejně tak štítná může způsobit neplodnost, nebo spíš když se dlouho nedaří dr. hned posílají na vyšetření štítné protože je to častá příčina. mě navíc našli ten uzlík tzn nebylo to léčené dlouho ono mě ani nic jiného nezbývá buď léčba práškama a doufat že se to zlepší, což ale je dlouhá a nezaručující léčba, hodně lidí stejně po roce dvou jde na operaci, nebo ozařování a nebo operace.
17. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
ahojky zuzi, no je to lepší.. i když jsem včera ráno byla v nemocnici, začala jsem nějak moooc špinit, tak jsme pro jistotu jeli, ale jen nějaká prasklá cévka.. doporučili mi klidový režim pár dní a hlavně nezvedat michalku, což se mi teda zdá nemožné.. zkoušela jsme to hodinu a nejde to, chce se mazlit, jít na chvilku ke mě jen tak a nechápala, že ji nechci vzít a plakala.. takže ne, tudy to nepůjde.. omezila jsme to zvedání, ale nebrat ji vůbec, to nejde.. :unamused:
17. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
misko: no to si umím představit... tak hlavně aby to dobře dopadlo!!! musíš se šetřit... taky nevím, jak to budu dělat s tím nezvedáním Terez. Ale ona už je teda trošku samostatná jednotka, tak to jde...
17. říj 2008 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
strouzi, brrrrr... mám uplně husí kůži z toho.. :frowning2:
tak to ti mooooc držím palce, aby operace pomohla a byla jsi v pořádku a pak hurá snažení..
17. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
ta talmanová od topolánka jí má taky pryč a 10 měs. po operaci porodila syna nicolase takže to mě dává naději že fakt je to nejlepší řešení, jak říkal dr. pro budoucí těhuli je to nejlepší volba
17. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
ona s etaky nechce nosit pořád, ale příjde, chce se trochu pomazlit nebo jen tak jít ke mě.. nejde to odmítat.. :frowning2:
17. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
Hm, Strouži, je to na prd s tou štítnou. Ale tak hlavně, že už víš, rozhodla ses pro operaci, tak věřím, že teď už vše půjde jako po másle :wink: Akorát tedy nechápu, proč to vyšetření na štítnou žlázu nedělají všem maminám a v případě potřeby to nějak neřeší... :astonished: Nebo se to nějak dělá??

Miso, no já si myslím, že jde hlavně o to, abys malou netahala furt. Jako je jasné, že se chce občas pomazlit a ták, ale abys neměla tu zátěž na rukou furt :wink: No a je fakt, že nám to nějak letí - a mě to ani nedochází - tím jak jsem psala, že mě nic netrápí, skoro o tom ani nevím... :grinning:
17. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
andu dr. mě řekl že problém se štítkou má hodně holek a třeba o tom ani neví, prý je to vina pojišťoven že to nechtějí proplácet všem, můj dr. říkal že usiluje unie těch dr. na štítnou žlázu aby to vyšetření bylo povinné v těhu stejně jako test na hiv nebo vyšetření srdce
17. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
andu, ahojky.. váží 12kg, což je dost.. ale netáhám ji furt, to ne.. ale nevzít ji občas, to nejde.. :wink:
17. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
a je super, že o těhu skoro nevíš? co bříško, už vylezlo? já jsme teprve konec 7tt a příjde mi, že jsme s enějak nafoukla nebo co.. :grinning: :grinning: , jako ne břicho, na to je mooc brzy, ale už nejde zatáhnout jako dřív.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz
no když čtu, jaké problémy to způsobuje, tak by to bylo na místě.. aby to bylo povinné.. :wink:
17. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
no, strouži, takže jsem to pochopila dobře! Dokud se nastávající mamině nestane to samé co tobě, nikdo na nic nepřijde a nic se neřeší :frowning2: Ježiš, ani nad tím radši nebudu uvažovat a budu věřit, že je vše v pohodě :wink: Veškeré odběry, které mi dělali v nemocnici (když jsem byla s tím ekzémem), byly v pořádku a Dr. mi říkala, že nemít alergie, jsem naprosto zdravý člověk. Tak snad zkoumaly i tu štítnou žlázu... Vím, že jedné holčině to zkoumali 100%, tak se tím asi raději budu uklidňovat! :wink: :grinning: Jinak ty třeba pozoruješ nějaké příznaky špatné funkce té štítné??
17. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
no já vůbec nevím, jestli mi třeba dělali nějaké testy na štítnou žlázu u mišky, spíš bych řekla, že ne.. :unamused:
17. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
Mišo, no já mám pocit, že ze startu jsem měla bříško větší než teď!:grinning: Ale jo, něco mini tam je. Ale nic závratného :grinning:
17. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz
to poroste, neboooooj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jestli já budu mít takové mega jako u mišky, no potěš.. :unamused:
17. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz
no já jsem zvědavá, co mi naroste :grinning: já jsem malilinká 156 cm, ale přítel si to vybral i za mě - 208 cm. Tak doufám, že se nám to zprůměruje :wink:
17. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz
jé andu to musíte být super dvojka :wink:
s tou štítkou to je teda blbý. My to máme v rodině - mamka a babička, tak já doufám, že snad se to mně vyhne. Uvidíme.
Bříško - no já mám pupek pořád :grinning: Kdybych ho nafoukla ještě trošku, můžu říkat, že mám před porodem :grinning:
17. říj 2008 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
jééé, 208, ty brďo.. můj manžel má 197 a si říkám, že to je dost.. :grinning:
17. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
no já mám břicho v albu.. :wink: , tak kuk
17. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
a je fakt, že už teď vypadám jak ve 4měs.. :unamused: :unamused:
17. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.