• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jo holky co si nevyřveš to nemáš, viz já jsem si musela vyřvat kontrolu u dr. a že chci nějaký testy, tak tam jdu 4.11. jinak dr. nechtěl nic řešit. prej se vyšetření dělá až při opakovaném potratu :angry:musela jsem si vyřvat i to že chcu říct zprávu z histologie plodu. nejvíc mě pobavila sestřička která mi řekla že nejlepší bude když přejdu k jinému dr. který ty testy dělá hned.fakt jednání nádhera. :angry:
17. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz
No, Zuzi, vypadáme opravdu báječně :grinning: Máme dohodu, že do 5 let vodím dítě za ruku já, od 5 přítel. Páč jinak by to mohlo vypadat, že dítě si vede mě!:grinning: Jako ze začátku mě strašně štvalo a všímala jsem si toho, že na nás lidi pokukujou a komentujou... Ale teď už je mi to vcelku fuk :wink: Já teda vždycky byla na vyšší chlapy, ale tohle se mi poněkud vymklo :wink: :grinning:
17. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
andu: no co, důležitá je láska, ne? a lidi ať si čučí. To je bledá závist.
misko no a? hlavně že tam je mimís, ne...

já bych měla něco dělat ale mi se nechce... holky doufím že mě dneska "nepoctí" návštěvou tchyně :angry:
17. říj 2008 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
zuzu to u mě nehrozí tchýně k nám nepáchne jak je rok dlouhý, bydlíme s manžou několik let a byla u nás snad 2x
17. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
strouzi buď ráda. Ještě aby ti tam teď pindala. Já to mám na talíří furt: zhubni a dělej to tak a tak a bla bla bla bla. Jsem z toho unavená..
17. říj 2008 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
jo tak zhubni to do mě rype furt ale že by mi lezla do skříní to se nebojím :grinning: moje tchýně má doma totiž takový bordel že až hrůůůůza, prej nemá čas se zabývat blbostma takže když se jí pes doma vysere klidně to tam nechá ležet týden :confounded:
17. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
Holky vy jste ukecané.
Strouzi no vidíš že je hned aspon trošku usměv na tvé tváři. Budeme moc držet pěsti at operace dopadne dobře a vy se mužete snažit.
Jinak když jste u těch chlapů a výšky - my jsme v normě. Já mám 178cm a můj chlap do 190cm. Takže v klidečku
Jé Zuzi a Strouzi vy máte tak strašné tchýně? to já si nemůžu stěžovat. Spíše chválit. Tchýně je super. a ta "druhá" tchýně - rodiče od manžela jsou rozvedení - je taky úplně v klidu. Nijak nám ani jedni nekecají do bydlení ani do manželství. Takže v poho.
Jinak nevšimla jsem si kolik mi to tady píše na koníkovi ale já jsem 15tt přesně. Jinak břiško už mi vylezlo. Skrývat se už vůbec nedá. Chtěla jsem ho vyfotit, ale pořád zapomínám. Tak zítra ráno jestli si vzpomenu, vyfotím a hodím vám to tady. Chtěla jsem si dát i fotku ze svatby, ale napsalo mi že je to velké. No tak musím manžela poprosit at s tím něco udělá. At teda kouknete jak vůbec vypadám.
Holky tak těm co končí a nemaji net doma tak krásný víkend a s ostatníma se určo tady potkám o víkendu.
17. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
Holky ještě mě tak napadlo, neozvala se ještě helenacz - neměla už přijet náhodou z té svatební cesty? SI to nějak prodloužili :grinning:
17. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
helena se ještě neozvala...třeba přijeli ze svatebky 3... :wink:
zabi no moje tchyně to je kapitola sama o sobě. Ale než se narodila Terka taky taková nebyla. Aspoň se to dalo vydržet. No co nadělám...
17. říj 2008 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
krásné sobotní ranko přeju.. :wink: :slight_smile:
18. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
nj, helena se už dlouho neobjevila.. si to tam nějak prodloužili.. :grinning: :grinning:
18. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
Ahojte, holky. I já přeju pěknou sobotu :slight_smile:

Já se s našima vrátila z pochůzek :slight_smile: Zašli jsme si odvolit, podívat se na Výstaviště na Dům a byt, či jak se to jmenuje, pak jsme zašli do Librexu a nakonec nás tatu pozval na obídek. Už se mi začínalo dělat šoufl z hladu, ale na štěstí jsem byla zachráměna! :grinning: No a teď si o tom asi půjdu popřemýšlet k televizce do pelíšku :wink:

A co vy? :wink:
18. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jak se máte, já až na to že je pondělí tak v poho. Včera jsem byla s mamčou a jejíma dětma ze školy na výletě na Gírové. Uff jsem ráda, že nejsem učitelka. Moje uši, to bylo decibelů. Se na Gírové tak dva roky neobjeví žádná zvěř. Měla jsem sebou i Bekušku, byla opět šikovná, je to taková naše malá turistka. Akorát se obávám, že díky počasí to asi byl poslední náš výlet letos. No se ještě ukáže. :sunglasses: :sunglasses:
20. říj 2008 v 07:18  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla andu tak teda vy máte pěkný výškový rozdíl a to jsem myslela, že u nás už je to hodně já mám 170 a manža 198. Takže jsou páry i s větším rozdílem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale fandím :wink: :wink: :wink: :wink: a na lidi prď
20. říj 2008 v 07:20  • Odpověz
autor
Dobré ránnno.
Já to pondělí nemám ráda :angry:
AHoj Hafi, tak ty sis včera udělala výlet jo? no my si taky dali pořádně do těla. Jeli jsme do Rajnochovic a od tud lesem po červené. No sem tam jsem měla co dělat abych to vyšla, ale zvládli jsme to. výlet super, až na to že jsem dnneska v práci objevila že mám klíštaka, tak čekám na šéfa až přijede, at mi ho vytáhne - já se toho totiž štítím a nevytáhla bych to.
Jinak počasíčko o víkendu - ukázkové. Mohlo by tak byt i tento víkend kdy bude prodloužený.
20. říj 2008 v 07:43  • Odpověz
krásný pondělí holky, hlasím první porevizní mrchu jupííí jou :dizzy_face:
20. říj 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
ahoj Strouzi, tak to je dobře.
20. říj 2008 v 07:53  • Odpověz
jsem ráda i když snažení nezačíná tak aspoň tohle je úspěch že tělo naskočilo do normálu, jsem se bála že se mi cyklus rozhází
20. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky zase tady máme nový týden, ráno jsem byla na gyndě na tu krev, pošlou to na rozbor a pak mi zavolají jestli mi prasklo vajíčko a jestli mi ovu probíhá v pořádku

jsem zvědavá, nadruhou stranu jsem moc ráda, že už po roce snažení se začíná něco dít, manžel půjde na spermiogram
20. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
ahojte baby,
andu: tak jste si užili pěkný víkend
strouzku: to je super :wink:
berryl: bude se něco dít a to je dobře, že? :wink:
zabi: no mohlo by to vydržet, má přijet mamka s tetou a ségrou a holkama, to bude babinec :grinning:
20. říj 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
mám nějakou naději a tak jsem teď více v klidu, konečně můj doktor začal něco dělat už jsem uvažovala o změně
20. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
holky teda tady je nějak mrtvo :frowning2:
berryl drřím pěsti ať se to všechno konečně hne a vyřeší...
ahoj zítra a doufám, že tu budete v hojném počtu :wink:
20. říj 2008 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobre rano, holky já dneska měla dororové sny, byla jsem na umělím oplodnění a narodili se nám čtyřčata, já nevěděla co s nima :astonished:
21. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
Dobré ranko,jsem tu mezi vámi nové.S manžou se o mimi snažíme skoro 16m a nic.Tento měsíc to vypadalo,že
už se zadařilo aj příznaky tomu nasvědčovali,ale v noci na mrcha přišla a jí opět obulela. :frowning2: :frowning2:
21. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
ahoj kikca. Vítej... čím delší snažení, tím horší to čekání je že? já to znám...:wink:
berryl: no čtyřčata, to by teda byl hukot.
A jak se dneska máte?
21. říj 2008 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Hezké dopoledne holky,
tak jsem konečně v práci od pana doktora, fotečku opět nemáme, jelikož proběhla zase jen kontrola hmatem :fearful: , no nic. Tak snad 13.11. Teďka pan doktor říkal, že mě nebude dneska trápit. Sestřička mi řekla, že jsem podle testů prodělala toxoplazmózu, jelikož mám protilátky, ale že nyní už je to v pořádku jen si mě budou hlídat. Už druhou poradnu jsem měla hraniční tlak před tím abych měla vysoký měla jsem 130/80. :confounded: Ale jinak prý to roste všechno jak má a váha zatím stojí. Tak se ukáže příští kontrolu. Jinak jsem to dneska řekla šefíkovi, tak mi pogratuloval, prý s tím počítal, i když to není pro něho potěšující zpráva tak se smál a věří v můj brzký návrat do prac. procesu třeba i na zkrácený úvazek. TAk se ukáže. Tak aspoň něco dopadlo v pohodě. :slight_smile: Ale ještě teď se mi třepou nohy.
21. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahojte, holky!

Já včera pro změnu hlídala, ale už je to s malým lepší, už si asi zvyká, tak tolik neřve! :grinning: No a dnes jsem měla v plánu úklid, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat!! Jsem línější než ta nejlínější veš! :sweat_smile: A tak sedím u PC, pouštím si hudbu a přemýšlím, co bych tak mohla hledat na netu. Už mě ale ani to nebaví :grinning:

Hafi, tak aspoň, že víš, že mímo roste :wink: No já se té toxoplazmózy taky bála, jelikož jsem "kočičí máma" už od dětství, tak bych se ani moc nedivila, ale nic - nemám a ani neměla. Hlavně, jak ji nemáš teď :wink: Akorát teda s tím UTZ bych byla asi nervní. Ale je fakt, že máme oficiálně nárok na 3 ultrazvuky, myslím. Akorát ten můj Dr. říkal, že on ho dělá pokaždé. No tak příště už ho prostě atakuj, že chceš fotku a hotovo!:grinning:

Ehm a jinak, sice ještě podle tabulek v 2. trimestru nejsem, nicméně už zobu Calibrum Mami, neb Baby Plan už mi přišlo na tu chvíli zbytečné:grinning:, tak snad to neva :wink:
21. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
ahojky !!!!!!!!!!!! tak jsem zpátky, včera ve 23 hodin jsme přijeli domu :slight_smile:
holky nejrásnější dovolená no prostě ráj na zemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bylo to užasné..všem doporučuji!!!!!!!!!!!
trošku jsme to tady proletěla,ale doma pročtu pečlivě..jinak gratuluji všem co zjistili že jsou těhu:slight_smile:
já zatím nevím, nechci si dělat test a zatím je brzy,ale dnes je mi špatně od žaludku,ale to je možná i tou cestou, cestovali jsme domu přes 25 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: cesta šílena ,ale za to to stálo
21. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahoj, Heli, tak super, že jste mega spokojení!! Tiše (vlastně nahlas :grinning:) závidím! :wink: A přeju, ať co nevidět zjistíš, že sis přivezla někoho v bříšku :wink:
21. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
Heli taky závidím...muselo to být super!!
ahoj hafi, ahoj andu...
21. říj 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.