• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte
heli už tu byla po tobě sháňka. Super, že jste si to tak užili. Taky závidím doufám, že přihodíš do albíčka nějakou fotečku ať se taky můžem pokochat a taky doufám, že jste si přivezli malinké překvapení. :slight_smile:
Andu jsem se ptala sestřičky jestli prý to musí být jen z koček, tak mi říkala že ne že to může být i ze syrového masa když ochutnáváš třeba jak děláš karbenátky (to je prý dost časté) a nebo se třeba dotkneš rukou na které máš záděr někoho kdo má tu toxo. Ale taky mě uklidňovala, že to nic hlavně že už to nemám, že jen ty protilátky a že to tedy budem hlídat. :slight_smile:
21. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj, Zuzi :wink:

Jojo, já o té toxo četla, že to může být i z toho syrového masa. Taky mě mrzí, že teď nemůžu tataráček - a to bych si ho ták s chutí dala :wink: No nic, budu muset vydržet :wink:

Jé, teď mě přepadla taková nálada, že už bych ráda měla toho bobíka u sebe, nebo aspoň chodila na kontroly co 2 týdny, abych věděla, že je vše v pohodě! :slight_smile:

Holky, taky se vám stává, či stávalo, když jste byly těhu (zuzu, míša a spol.), že jste si připadaly lehce "dementní"?? :grinning: Já v neděli byla s přítelem nakupovat košile na služebku a ne jen, že jsem si zapomněla papírek, kde jsem měla napsanou jeho velikost, ale ke všemu, když jsme došly do obchodu, jsem se jak trotl ptala, pro co, že to teda jdem...:grinning: A takové výpadky mívám poněkud častěji :sweat_smile:
21. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak dneska jsem se nedostala ani na net v práci. Měla jsem tam sestřenku tak jsme pořád kecaly .
Heli vítej zpátky. To je super že dovolená se vyvedla. Držíme pěsti ať jste si přivezli dáreček jako my.
Hafi chci se zeptat, ty nejdeš na ten NT screening? vidím že jsi ve 13tt. To je blbý že doktor neudělal ultrazvuk a nemáš fotečku, ale hlavně že miminko je v pořádku.
Holky já zjištuji že si zachviličku nebudu mít co na sebe oblíknout. Hlavně rifle. Nějak se nám vyboulilo bříško a rifle začínají být těsné. Byli jsme se podívat CaA a hrůza - nic . Neznáte někde v OV a nebo v okolí nějakou prodejnu s těhu oblečením? vím že je ještě v Lasu a na Hlavní třídě. ale čekám to samé.
21. říj 2008 v 17:41  • Odpověz
zabi já objednávala těhugatě z Litexu. Byly super, mám je schované na druhé těhu.
hafi: s tou toxo je to tak, že pokud jsi ji prodělala není to nebezpečné. Horší by bylo, kdybys ji měla teď. Ale i na to jsou doktoři připraveni, stává se to čím dál častěji.
21. říj 2008 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
ahojte baby... krásné středeční dopoledne...:wink:
22. říj 2008 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holky koukám že se řeší těhu hadříky koukni tady mají dobrý ceny

http://www.mimishop.cz/eurobutik/katalog.php?kategorie=10653

jinak já mám doma těhu rifle od vietnmce za 300 kč zkus se kouknout u nich u nás v krnově mají těhu rifle i zahradníky a někdy i těhu šaty
22. říj 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
dobré ráno.
Zuzi Litex mě nenapadl, i když jsem kdysi v katalogu viděla i těhu oblečení. Já hlavně potřebuji nějaké rifle a kalhoty. No vím že je v centru obchod Litex, tak tam pujdu mrknout.
Strouzi už jsme s manželem koukali i na net, ale objednej si něco když nevíš jak ti to sedne. Líbí se mi i na těch stránkách co jsi mi poslala svetr, ale co já vím jakou velikost, když pokaždé si kupuju jinou, podle toho jak je to ušité. No nevím proč někdo neotevře nějaký pořádný obchod s těhu oblečením - moderním. Třeba rifle jsem zatím jenom viděla pro usedlé staré ženské - sorry, ale je to tak.
22. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
zabi no taky bych se bála objednat gatě z netu ale ty svetry nebo šaty klidně. s tím malým výběrem a usedlýma hadrama co vypadjí jak pytel to máš pravdu já byla i v praze na těhu oblečení a prd. no i když prd to nebyl pěkný věci strašně drahý těhu džíny za 2 tis a víc a to co bylo na normální cenu tak hnusný
22. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahoj :wink:
Těhu gatě jsem koupila jen v CA, nějak do jiných obchodů s těhu oblečky jsem nešla. Ale ty trička a halenky, hrůza. Měla jsem normální trička, jen větší velikosti, halenku jsem si koupila v Mangu, vel. L a nosila ji do práce-jsem úřednice a byla perfektní, podle poslední mody :wink:
22. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
Jinak jsem si koupila jednu halenku z internetu, dost drahou a moc pěknou a tu jsem si nechala pro příští těhu, taky jedny společenské těhu kalhoty, jinak jsem vše prodala a příště si kupovat speciální těhu oblečky už nebudu. Vůbec se mi neosvědčila např. kojící košile, tu jsem prodala úplně novou, stéjně jako kojící podprsenku, taky k ničemu, lepší je podle mého názoru sportovní podprsenka, která dobře drží :wink:
22. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
Andu, v těhu jsem se cítila lehce dementní na začátku, tak do toho 12tt, hlavně jsem měla špatnou paměť, pak se to zlepšilo :grinning:
22. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
já jsem měla taky kojící košili a naprosto naprd... :grinning: Ale podprsenky na kojení jsem využila hodně... ono záleží jak kdo jak kdy.
JJ zabi Litex je u naší školy - na Reální.
22. říj 2008 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
dneska tu mrtvo?
já se nudím v práci. vše mám hotové, tak brouzdám po netu, ale to mě už taky nebaví.
22. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj, Žabi, já jsem na tom s tím netem stejně jako ty! Už ani nevím, co bych měla hledat!:grinning: A to už jsem se koukala na videa porodů, četla o ostravských porodnicích - no prostě už mi asi totálně hráblo, takže se od PC zvedám a jdu konečně dělat něco kloudného - např. úklid, ke kterému se už notnou dobu snažím dokopat! :grinning:
22. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
Hihi, nějak to tu spinká :slight_smile: Mě nějak bolí břuško, ale tak jakoby níže než obvykle :astonished: Tak snad je to v poho - přičítám to opět růstu miminkova domečku :wink: Jé a teď koukám do kalendáře a zbývají mi jen 2 týdny, abych zas videla mimčáka - už se těším :slight_smile:
22. říj 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Teda dneska už jsem vytáhla zimní bundu - příjde mi venku strašná kosa. Brrr.
ještě dneska a zítra a čeká mě prodloužený víkend :slight_smile:
23. říj 2008 v 07:54  • Odpověz
ahoj zabi...jj, zima je tam šílená. A včera bylo taaaaaaaak krásně...
andu: jen ať domeček pěkně roste...
23. říj 2008 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno holky,
tááák sláva kuchyň namontována a z části už i zařízená, ale o půl desáté jsem padla jak kdyby mě do vody hodil.
S tím těhu oblečením vím jen to co kámoška mi říkala, těhu gatě v Polsku a trička a halenky si koupila v CA. :slight_smile: A říkáte, že kojící košila na prd?? To je dobře, jelikož já nosím zásadně pyžama :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahoj :wink:
S tím těhu oblečením je to docela hrůza, buď nehezké, nebo nesedící a hlavně hrozně drahé...kalhoty, aby dobře seděly, to je taky věda, protože ten náplet je asi ušitý na nějakou velikost břicha a pokud máte menší nebo větší, tak to prostě nesedí... já jsem měla břicho hodně malé, takže jsem měla náplet pořád ohnutý a na konci mi už konečně držel na místě, ale občas to sjíždělo.
Andu, určitě ti roste domeček pro mimčo, to je normální :wink:
Hafacko, tak to jsi asi ráda, že máte novou kuchyň, co?
My se budeme za chvíli taky stěhovat do nového bytu, kuchyň budeme taky kupovat a vymýšlet, už přemýšlíme nad barvami podlah, stěn, nábytku... :slight_smile:
23. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
ahoj beránku, to jsou krásné starosti, ovšem už do 25.srpna jsme měli obalené dřevěné schodiště lepenkovým papírem, všude se pořád prášilo i když jsem zprovoznila ostatní pokoje teda kromě té kuchyně tak to bylo na pytel. Uklidila jsem a za den jsem to měla zase stejné, jelikož se něco zase dělalo. Ale už je to včera jsem povytírala a sundala tu lepenku a natáhla koberce až ke vchodovým dveřím takže už po celém baráku chodíme v papučkách. Tak to je opravdu balada a stálo to za to. Přeji ti beránku pak pevné nervy při stěhování a jinak spokojený výběr barev, nábutku apod. Užívej si to :wink: :wink:
23. říj 2008 v 08:52  • Odpověz
Tak o stavebních pracech mi něco povídej :grinning: My jsme rekonstruovali byt, ze kterého se teď budeme stěhovat svépomocí 4 roky, úplně kompletně, takže mám ještě v živé paměti, jak jsem si musela před odchodem do práce oprášit oblečení a boty, abych nešla jako ze stavby. Musím přiznat, že to bylo hodně náročné a nechápu, jak jsem to mohla zvládnout...teď jdeme do bytu, kde je třeba položit podlahy a nainstalovat kuchyňskou linku,takže naprostá pohoda, i když samozřejmě na stěhování se netěšíme ani náhodou, taky nevíme, jak změnu prožije dcera...
23. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojte, holky!

Jé, Hafi, tak už máte skorou úplně hotovo! To je paráda, závidím! :wink: My budem mít ještě co dělat, ale snad už to nějak zvládnem - to nejhorší je za náma a teď už to budou jen takové "drbky". A asi nejvíc se těším na malování. Obývák asi bude do oranžova a k tomu musíme vymyslet nějakou barvičku do kuchyně, která je s obývákem spojená - napadá mě, že by nebyla špatná nějaká barvička do hněda, nebo zelena :slight_smile: No a pak především na malování dětského pokojíčku. To si asi pozvu kamarádku, která mi na zeď předmaluje třeba večerníčkové postavičky a já si s nimi pak vyhraju a budu vybarvovat :wink:

No, beránku, já si říkala, jestli už bydlíte v novém, nebo ještě ne... Psala jsi, že to bude někde kousek od Keltičkovy ulice, že??
23. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
Zatím nebydlíme, ale už nám byt předávají, takže takové úřadování - zápis do katastru, předávací protokoly atd. Byt máme kousíček od Keltičkovy ulice (hned vedle):wink:
23. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
tak to beránku budete mít opravdu nyní pohodičku proti rekonstrukci. No snad to dcera zvládne v pohodě. Teda vy všichni :wink: :wink:
Andu tak hotový bude jen vrch kromě pokoje kde nyní přebývá tchán a jemu předěláváme suterénní místnosti na obytné, a jelikož tchán má na vše čas a nic se mu nechce tak se do něho obuli švagr s manželovou sestrou, že by jako díky mému těhotenství by měl pohnout tak teď o víkendu zase s tím kousek pohnem. Doufám, ale máš pravdu že takhle už normálně bydlíme a předělává se mimo obytné prostory takže už pohodička klídeček. Jen jsem se původně těšila, že to už bude vše na Vánoce, ale to jsem si kreslila moc růžově, hold už jsem taková. Z domů jsem zvyklá, že když bylo volno tak se na tom makalo, aby to bylo co nejdřív. U tchána má mezi šichtama tři dny volno a prd. :unamused:
23. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
No, Hafi, mě tímhle děsně vytáčí můj přítel. Chápu, že pracuje a je utahaný, ale právě, u nás to vždycky bylo taky tak, že se přišlo z práce/ školy, a když bylo třeba něco se dělalo. Ale je to asi tím, že my žijeme v baráčku a přítel byl zvyklý od mala v bytě, kde toho moc dělat nebylo třeba... No ale už se to lepší, tak si třeba časem zvykne! :grinning:
23. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
Jé holky vy řešíte bydleníčko. Závidím vám ty baráčky - já vyrůstala i v paneláku a zároven v baráku, ale dala bych přednost baráčku. Ted sháníme s manželem byteček. Včera jsme byli kouknout na jeden - krásný, velký, dokonce krb, ale musela by se udělat nová koupelna a kuchyn a to je investice 200tisíc a byt sám o sobě stál 2,6mega , takže to nám už přišlo přehnané. Dneska jdme kouknout na další, tak uvidíme. Je to síla s tím bydleníčkem. Ale snad něco najdeme než porodím.
23. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Hafi a kolik chtěli v Polsku za kuchyň? ségra si taky chce nechat dělat novou, ale prostě do Polska jí nemůžeme dostat at se tam jde mrknout.
Jinak jsem našla docela dobré stránky pro mimča - www.babymarket.cz - mají tam krásné a levné povlečení a i zavinovačky.
23. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
jé, žabi, na těch stránkách mají vážně i rozumn ceny :wink:
23. říj 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
No ANdu taky jsem se divila. Moc se mi tam líbí zelené povlečení do postýlky - hned na první straně a dá se k tomu zvlášt i koupit zavinovačka stejné barvy. Když jsme se byly dívat v Polsku tam mi tam řekli že zavinovačky 200Kc a některé i více. A tak 189Kc mi příjde rozumná cena. I svetříky na těhule mi příjdou levné a krásné
23. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
žabi tak linka nás vyšla na 32500,- a i s tím že nám ji namontovali, takže se manže nemusel o to starat. Je pěkná, teda mě se líbí, je namíru do úplně atypické kuchyně, polák přijel, zaměřil dal nám nabídky barevných provedení. No prostě super. Ale zase jsem slyšela, že není polák jako polák (teda co se truhlářských služeb týče). Nechali jsme si dělat linku tam, kde už si nechávali dělat linku naši známí a mají ji dva roky a jsou náramně spokojení. Takže jsme šli na jistotu.
Jinak k dětskému oblečení jsem úchylák jsem jen tak šmejdila přes Tesco a našla jsem tam nádherný ručníček na malé mimísko takový ten s kapuckou je v béžové barvě a na té kapucce je vyšité prasátko z medvídka Pů. A pak jsme koupili sadu tří overalků modrých s hafíkem (to proto že jsme oba hrozně na pejsky, tak jsme s manžou neodolali) :grinning: :grinning: A teď jdu juknout na ty stránky dokud tu není šéfík. :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.