• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
žabi myslela jsi vzor č.14?? :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ta povlečení jsou úžasná!!:slight_smile: Hafi, mě se např. líbí právě ta 14 :wink: Nebo i 15 a 3 :slight_smile: No prostě paráda! Začíná mě to nějak chytat, ale pořád si to zakazuju, že ještě nesmím blbnout, že mám času dost! :grinning:
23. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
Jééé a teď jsem se právě zamilovala do sady č. 57 (58)! :grinning: A vůbec se mi nezdají špatné ty 5-dílné sady! Ježíš, ať už jsem aspoň po velkém UTZ! :grinning: Musím vydržet a do té doby nic nekupovat!:grinning:
23. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz
jé holky vy už řešíte sady... to je super. Mají tam hezké ceny... :wink:
doufám,ž e se to počasí trochu umoudří...
23. říj 2008 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, no já se snažím neřešit, ale nějak mi to nejde!:grinning: Tak jsem radši najela na stránku s pánskými košilemi a vybírám nějakou hezkou pro svého drahého pod stromeček :wink: Počasí je dnes vážně na prd :frowning2:
23. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
andu: náhodou, já toho měla spoustu nakoupeného ještě před těhu... pokud se něco má stát, tak se to stane. Byla jsem ráda, že jsem to měla postupně a ne pak najednou...
23. říj 2008 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hafi jo líbí se mi moc to povlečení č.14 - něco takového jsem si představovala. Ale chtěla bych jenom povlečení, mantinel, baldachýn a zavinovačku. A ještě se mi líbí ze zavinovaček do kočárku č. 2. Nevím, ale nějak tak doufám že budeme mít holčičku. No uvažuju že ještě mrkneme do toho Polska a kdyžtak to potom odtud objednám. Protože opravdu ceny tu mají dost dobré. Objednala bych k tomu i nějakou tu flašku Avent. Kdyby se náhodou potom někdo chtěl připojit a něco by chtěl objednat, budu ráda. Ale nebojte nebudu to objednávat hned. Ještě je čásek.
Jinak Hafi v Tescu mají moc krásné věcičky, ale my si řekli že počkáme na slevy, které budou v lednu. Jinak tam taky pokaždé kroužím a hledám co bych koupila. Nějak mi to taky příjde brzo kupovat věcičky. Já teda chci počkat až po triplech. Potom už snad nic nehrozí.
Hafi cena za kuchyn - super. My když jsme se dívali, tak chtěli takové hrozné pálky. No děs. No tak to tě možná později požádám o kontakt na toho Poláka. Kdyby jsme našli nějaký ten byteček, tak taky budem chtít novou kuchyn.
23. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
žabulka jasan, jen pán říkal že až po novém roce :wink: :wink:
Jinak já se chystám do Polska v listopadu 6. prosince manžova teta bude slavit padesátiny a jak vás tu tak čtu tak asi už v tu dobu budu potřebovat kalhoty a nějakou tu halenku. Zatím jsem na stejné váze a kalhoty mi spíš padají, ale jak koukám u některých holčin je to zlom z týdne do týdne.
Jinak ohledně těch věcí z tesca zrovna ty byly slevněné tak jsme neodolali. Ale jinak závratné nákupy neplánuji jen ať je mimísko fešák a nechodí jen v samých poděděných. :wink:
O víkendu budu muset vyprázdnit v komodě aspoň jeden šuplík ať už to můžu střádat, kdyby náhodou někoho napadlo si udělat pořádek doma v dětských věcech a nacpat mi to :grinning:.
Jinak se hlásím, že pokud do té doby než budeš žabi objednávat nekoupím nic tak se ráda připojím k tobě s objednávkou aspoň budeme mít levnější poštovné. :wink: a třeba při větším odběru je to pak už zdarma :sunglasses: :sunglasses:
23. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
Zuzi, jojo, to souhlasím, že jestli se něco má stát, stane se to. Ale i proto nechci moc šílet - kdyby náhodou něco, ať pak nemusím na ty věcičky koukat:frowning2: I když co už, dříve či později miminko stejně bude:wink: A já doufám, že v květnu :wink:

Žabi, mě se ta 14 taky moc líbí. Chtěla bych pokojíček do zelenkava (s těmi postavičkami, jak jsem psala :wink:), tak by se hodilo :slight_smile: Ale ještě uvidíme :wink:
23. říj 2008 v 15:13  • Odpověz
autor
Hafi já budu taky objednávat až po vánocích. ono je na to čas. Určitě se podívam ještě v tom Polsku.
Andu ta 14 je úžasná a já se do ní zamilovala.
Jinak já se zatím taky vlezu do všeho, akorát už budu potřebovat ty rifle , tak už se po nich dívám. Asi budu muset říct manželovi že zajedeme do toho Polska a koukneme tam i na to těhu oblečení. Něco jsem tam už viděla minule, ale ted už když máme auto, tak se zajedeme podívat i na velkou burzu ne jenom k vodě.
No jinak taky asi budu muset vyprázdnit komodu, protože už mi volala sestřenka že už má nějaké hadry nachystané. ALe chceme kupovat i novou komodu - zároven jako přebalovací pult. No ono se to nějak nazbírá pro to mimčo.
Jinak dneska jdeme nakonec mrknout na dva byty, tak nam držte pěsti at aspon jeden je dobrý. Já už chci něco svého.
Holky končím, večer ještě nakouknu. Tak zatím čusííííík
23. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám dnes 14 DPO a test negativní :confounded: Tož vypadá to na 2. IVF pokus na jaře :wink:
23. říj 2008 v 16:10  • Odpověz
jé promiň to mělo být žabulko jsem se nějak překlepla
Ahoj parapli jééé to je škoda a není ještě kousíček naděje??
Žabi tak držím pěsti snad se vám některý zalíbí a už budete mít svoje bydleníčko. Mocinky ti to přeju. :slight_smile:
23. říj 2008 v 16:33  • Odpověz
parapli :frowning2: taková škoda... moc mě to mrzí... myslíme na tebe, abys nebyla moc smutná... :zipper_mouth:
23. říj 2008 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky.
Parapli to je mi líto, ale třeba ještě se ukážou , ne? nemůže to být o trošičku později?
Jinak byty - no první - hrůza, a druhý pěkný, ale nelíbilo se nám první patro - teda spíš ten výhled. No nic, tak hledáme dál a doufám že brzy něco najdeme.
23. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
Zabzi - pochybuji, nám se vyvíjeli rychle, takže už 5 dní po oplodnění měli blastocystu, ta už by měla být dávno uhnízděná :frowning2: :wink:

Zuzu - dík, zatím jsem jen trošku, to přijdež po krevních testech :wink:
24. říj 2008 v 06:55  • Odpověz
parapli ty jsi ranní ptáče... nechci ti dávat falešnou naději ale trošku si jí určitě nech a ona se bude hodit... jinak se drž!
krásné páteční ráno všem... :wink:
24. říj 2008 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zabko, s těmi byty je to věc, ale určitě něco najdete :wink: Budeme mít volný byt v pátém poschodí, ale o ten asi mít zájem nebudete, protože je bez výtahu :grinning: Teď budeme bydlet v přízemí (jdeme z extrému do extrému), ale zase to chápeme jako bydlení na pár let, pak si stéjně chceme koupit větší, aby holky (druhou nemáme,ale jako bychom ji měli :grinning: ) měly každá svůj pokoj...no máme takové představy do budouccna :sweat_smile:
Parapli, co k tvému IVF už víc říct, snad jen kousek naděje někde v duši, že se mimčo-ča někde schovávají :wink:
24. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahoj Holky
tak jsem se konečně dostala k netu.
Beránku už je to zmáhávané hledat tak dlouho byt. Ale věřím že něco už brzy najdeme. Mě by nevadilo to páté poschodí - my nechceme bydlet v baráku kde je výtah. Ale chceme větší byt - klidně 3+1, ale aspon 80m2. A hlavně nechceme z Poruby. A kde vy bydlíte?
Jinak jsme se včera dívali večer ještě na realitky a našli jsme zase jeden, ale dneska jak tam manžel volal, tak prý ho má už jeden zájemce do dneska zamluvený, neví jestli mu schválí hypošku. To by byla bomba tento byt. Je i s garáží - super. No uvidíme v pondělí.
24. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
Zabko, s tím bytem jsem to spíš myslela jako legraci....bydlíme v centru :wink:
Je třeba hledat a hledat, nic jiného nezbývá....určitě bude nějaký krásný byt k mání...
24. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
krásný den holky.. se na vás jdu podívat a hledám téma a až na konci 3. stránky.. no toto :unamused:
27. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
No jo, Miši, prodloužený víkend je prodloužený víkend :wink: Akorát to počasí by mohlo být hezčí :frowning2: Já doma uklízím - už totiž můžeme konečně přebývat v našem novém bytečku v horním patře baráčku, aniž by nás někdo vyhazoval kvůli nějakým dodělávkám. Ty jsou sice ještě třeba, ale už jen na chodbě, v novém vchodu a venku, takže to už mě tak netrápí. Takže jsem musela pouklízet obývák u našich, kde jsem teď hódně dlouho vegetila (cca měsíc a půl). Po pravdě, už se mi ale ani nahoru moc nechce, jak jsem si tu zvykla :grinning: :wink:

No a včera jsem na sociálce zjistila výbornou věc - že mi kvůli tomu, že bydlím v baráku s rodiči nikdo nic nepřispěje, protože rodiče mají ze zákona povinnost mě vyživovat. By mě zajímalo, jestli tu povinnost mají do mých 50 nebo co?! No vytočilo mě to příšerně, protože 4 roky zpátky v tom nebyl žádný problém a příspěvek na bydlení jsem měla pěkný. Takže teď mám asi podle nich, pardón, žrát suché z nosa! Jako naši ani přítel mě sice bez čehokoliv nenechají, ale je mi to hloupé :frowning2: Jenže co nadělám, že :frowning2: Do práce mě nikdo nevezme a zárověň mi nikdo nic nepřispěje. Zbývá jen brigádka, které teď nacházím jen fyzicky náročnější... No snad něco najdu!

Tak hezký zbytek 28. října přeju :wink:
28. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz
ahojte,
já jsem tu měla návštěvu. Parádně jsme si to užili... :wink:
andu: to víš, na sociálnce dostávají akorát někteří... (víme kdo, že)
byty: nezávidím, já si ještě živě pamatuju, jak to bylo u nás...držím pěsti... :wink:
jak jste si jinak užily prodloužený víkend? a co těhulky, jak se máme?
28. říj 2008 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, no však jsem si dělala prdel, že se těch některých půjdu zeptat! :grinning: Jinak prodloužený víkend - hehe, já to nějak nevnímám jako změnu :grinning: Snad jedině s tím rozdílem, že měli volno i všichni kolem mě :wink: A co se mého stavu týče tak v podstatě žádná změna :wink: Jen se mi zas trochu zhoršil ekzém, ale to připisuju tomu, že se teď čvachtám v mořské soli, poctivě každý den. Takže doufám, že je to ta první zhoršovací fáze a pak už ta potvora bude jen mizet :wink: Heh a taky mi kozenky začaly produkovat pravděpodobně mlezivo :astonished: Tak jsem se trochu lekla, ale až na jeden příspěvek mě Kůň uklidnil :wink:
28. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
co je? to má dneska zase každý dovolenou že tady nikdo? já jsem ted přišla od dr. byla jsem na krev na ty triiple testy. Prý kdyby bylo něco v nepořádku, tak mi příjde dopis domů. Tak se budu modlit at nepříjde domů a vše je ok.
Jak se jinak máte? já mám dneska ještě volno, tak si jdu trochu odpočinout, a pak se vrhnu na takový ten menší úklid.
29. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
dobré ránko,
zabi: určitě bude vše ok. Doufám, že sis pořádně odpočinula včera :wink:
andu: já myslím že to mlezivo je ok...
a jak se máme? Tady je vítr, že mi málem uletěl Fík...
:confused:
30. říj 2008 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, hehe, bacha na Fíka! :grinning: Jojo, vichura je to pěkná! A vypadá to, že nám to odneslo zedníky, boť je jaksi neslyším robotat!:grinning:

Já včera neudělala nic moc. Pouklízela jsem jen malinko a navařila a taky jsem si opět musela křísit kočku :sweat_smile: Zas měla nějaký infarkt či co, tak se mi svíjela v kčečích a už jsem myslela, že je po ní. Ale dobrý, stejně jako v prosinci, stačilo dýchání do čumáku a je v poho :slight_smile: No jo, je to už naše babička :slight_smile:

A dneska se musím dokopat a dělat něco už fakt pořádně! Ale když mě se ták nechce! :grinning:
30. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahojte holky,
no andu nejsi sama komu se tááááák nechce. Ty seš teda kočičí zdravotnice.
30. říj 2008 v 11:26  • Odpověz
No, Hafi, nic moc funkce teda :sweat_smile: Dělali jsme si s otcem srandu, že si pro tu naší starobu koupím defibrilátor a nebo že jí udělám bajpas :grinning:

No holky, já furt nic nedělám - místo toho sedím na netu a hledám kraviny!:grinning:
30. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
Tak jsem teď koukala, kde se v Ově cvičí Gravidjoga a našla jsem, že na Nádražní. Tak si tam asi zavolám, neb joga mě baví a aspoň bych doma neseděla jako pecka :wink:
30. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holčiny, vás teda dočítat je na dlouho :grinning: :wink:

Tak hlásím že na jaře jdeme do 2. IVF, jsem 21 DPO, mrcha sice nikde, ale hCG 0, takže smůla :confounded:
30. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.