• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahoj parapli: moc mě to mrzí.... četla jsem to už na Femigarďačkách.... :frowning2: doufám, že vám to vyjde příště! To je hrůza, co všechno musíte podstoupit a stejně to nevyjde. Drž se! :zipper_mouth:
andu: gravidjóga, to musí být super...
31. říj 2008 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kočky dlouho jsem tu nebyla jak se pořád máte a nějaký novinky???

parapli to mě mrzí :cry: příště to vyjde.
31. říj 2008 v 09:31  • Odpověz
Ahoj :wink:
Žádné novinky, jak vidím...
Parapli, snad na jaře se konečně dočkáš vytouženého miminka :slight_smile:
31. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
Parapli, škoděnka :frowning2: Ale tak do třetice všeho dobrého :wink:

Jinak, Beránku, máš recht, u mě nic nového :grinning: Jsem zvědavá na 5.11. to jdu na kontrolu,tak doufám, že je vše jak má být :wink:

Strouži a co vy, už jste na to zase hupli?:wink:
31. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
Ježiš, Strouži, promiň, já jsem pako, vždyť ty se vlastně chystáš na tu operaci, viď? Jsem to ale skleróza! :fearful: A teď nevím, psala jsi už, na kdy to máš domluveno??
31. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky

jj andu na tu operaci, 14.11. jdu na kontrolu tam bychom se měli domluvit co a jak a hlavně kdy. snad brzo ať můžeme mimiskovat brzo :dizzy_face: a co ty? koukám 14 tt šmankote to letí hrozně.
31. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
Tak to už máš jenom 14 dnů a snad se domluvíte na co nejbližším termínu, ať to máš brzy za sebou :wink:

Hihi, a mě se zdá, že se to nějak táhne :grinning: Když jsem koukala na týdny ostatních tak to utíkalo, ale když sleduju ty své, mohlo by to jít rychleji:grinning: Hlavně to období od jedné kontroly k druhé :wink:
31. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
Andu, to tvé čekání od kontroly ke kontrole chápu, teď když jsem doma,táhlo by se mi to taky...ale když jsem chodila do práce,tak jsem to ani nevnímala :wink:
31. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Strouzku, to je fajn, že se začíná něco dít a budeš vědět, že se něco děje, to je nejdůležitější...
31. říj 2008 v 11:00  • Odpověz
Ahojte holky, přeji krásný paťulínek
parapli jejku to je smůla. Tak na jaře to musí vyjít 100%.
Strouži tak to už je za chvíli a snad se na kontrole domluvíte na nejbližším možném termínu a ten bude brzičko, ať se hnedky můžete začít snažit o mimiško.
Andu tak to se ti nedivím, já to mám jak psala beránek. V práci ani nestíhám nad tím přemýšlet a zdá se mi že je strašně krátká mezera mezi kontrolami.
Jo jinak máš strouži krásnou fotečku v profilu. :slight_smile:
31. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
Jojo, je mi, holky, jasné, že v práci to utíká rychleji :wink: A kdy ty, Hafi, jdeš na další kontrolu, hm?:wink:
31. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám krásný víkend. Já mám doma marůdka... opatrujte se!
31. říj 2008 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
jejku Zuzi tak to vy se opatrujte. Terezce brzké uzdravení (teda pokud marůdek není manžel :wink:)
Andu mě to čeká 13.11. takže taky za chvíli. To bude coby dub. Tentokrát zas sestřička bude hrát upíra budou mi brát tři ampule na testy a opět si mám připomenout zkoušku na toxoplazmózu. :sunglasses:
No doufám že pan doktor tentokrát mi ukáže mimiška jinak jsem odhodlaná si to tam vydupat. :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz
hafi: ne ne, je to Terezka. Děkujeme :wink:
ať ti to do 13. uteče, to já budu akorát testovat asi, tak si na mě můžeš vzpomenout :wink:
31. říj 2008 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
to víš že si vzpomenu, jak to je ve společný datum. Snad bude šťastná 13. :wink:
31. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
hafi snad jo! doufám. Holky krásně si užijte ven, já jdu něco dělat, než se vzbudí. Papa!!
31. říj 2008 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
papa i přes terezčinu nemoc se mějte hezky :wink:
31. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
Jejda, Zuzi, tak ať se marod brzy a pořádně vyléčí :wink: Tak to máme hezky postupně :wink: Já 5. a ty 13. kontrola, Zuzik testování a Stroužinka domlouvání na operaci - tak ať nám to, holky, všechno vyjde na jedničku :wink:
31. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
to teda musí andu budem si navzájem držet pěsti tak přeji krásný víkend snad nám počasíčko vydrží. Mějte se mocinky hezky papáček :wink: :wink:
31. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky tak máme výsledky spermiogramu a nic moc, diagnóza je Oligoasthenozoospermie 3 stupně - výrazně snížené množství spermií a jejich nízká pohyblivost
doporučení vit E, selen a zinek což manžel už několik let zobe

musím se objednat k mému gyn a uvidíme s čím příjde

četla jsem nějaké diskuse a po vitamínech by se to mělo spravit, našla jsem doporučení i na:

http://www.cyberlekarna.cz/maca-239

zkusím ten zázrak objednat :o)
31. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
máme jen 20% pohyblivých sper.
31. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
Ahojte holky, ahoj Berryl. No je to škoda, že vyšetření nedopadlo nejlépe :frowning2: Ale tak nějací spermijci jsou tak vám doktoři určitě pomůžou :wink:

Holky, to je dnes zas počasíčko. Jak to venku vidím, nejradši bych zalezla do pelechu a spala jak Šípková Růženka :slight_smile: Ale musím se zas pustit do úklidu, ať už si pak můžem doma jen lebedit :wink: Tak se mějte a hezký, i když zamračený víkend :wink:
1. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
teda, holky, vy to tu nějak zanedbáváte!:grinning: Snad je vše u všech v pohodě - v rámci možností :wink:
3. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
ahoj andu. Bohužel u mě teda ne. Mrcha hnusná dorazila skoro o týden dřív. No co nadělám... budu to muset přežít... :wink:
doufám, že se máte všechny dobře... :wink:
3. lis 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
No, Zuzi, to je sviňa jedna! :astonished: No tak ale dějí se i horší věci, no ne?:wink: Však ono to už brzy vyjde, neboj :wink: Co Terinka, už je zdravá? Mě se teď nějak zle dýchá - asi to bude tím prachem, co taťka zas včera vyrobil na chodbě... Ale, holky, mám radost, protože u nás už to vypadá jako v bytě... Konečně mi chlapi položili koberec na předsíni (později tam bude plovoučka, ale aspoň prozatím ať nechodíme po betonu :confounded: ) a ten můj vymaloval. Zatím teda na bílo a příští víkend to hodí do barviček, ale to už mi je fuk! :wink:
3. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
Terezka už o moc lepší, díky, aspoň tak. Já vím, že jsou horší věci ale člověka to zamrzí.
No vidíš jak zařizujete pěkně hnízdečko :wink:
3. lis 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
No, jo, Zuzi, já vím, taky mě mrzelo když to nevycházelo. Ale je fakt, že nakonec to přišlo, i když jsem si říkala, že to kvůli tomu rozházenému tělíčku bude asi zjevně ještě nějakou dobu trvat :wink: A nakonec si nás to naše miminko našlo - asi tehdy, když usoudilo, že je nejvhodnější doba :slight_smile: No tak doufám, že i usoudilo, že u nás vydrží zdravé a bez problémů až do konce a pozítří nás pan Dr. potěší :wink:
3. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
ahojky holky
3. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahoj, Strouži, tak jak je? Určo je to den ode dne lepčí, že? :wink: Válečná porada s panem Dr. se už taky blíží :wink: A jak je v práci? Hihi, to je otázečka od nezaměstnané, co? :wink: :grinning:
3. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
ahoj strouzi...
andu: no jasně, proč by to mělo dopadnout jinak :wink: V květnu vykoukne mimís-..
3. lis 2008 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.