• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ale jo jde to, jsou dny kdy jsme v poho a dny kdy mě přepadne depka a je to špatný. příští týden jdu k dr. tak už asi zjitím kdy pujdu pod kudlu už aby to bylo čekání mě zabíjí, chci se snažit o mimíška co nejdřív.
3. lis 2008 v 09:57  • Odpověz
No však neboj, Stroužinko, příští týden tu je co nevidět a pak šup na snaženíčko :wink:

A kdepak máme zbytek těhulí a snažilek?? :astonished:
3. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
no kéž by jen do příštího týdne, prej čekačka na operaci je i 3 měs a víc takže já si ještě počkám :rolling_eyes:
3. lis 2008 v 16:33  • Odpověz
Cákryš, až 3 měsíce?? To tam mají takový nával?? :astonished: Tak však uvidíš, třeba se ti poštěstí a půjdeš dřív :wink:

Teda, holky, pěkně to tu flákáte :wink: :grinning:
3. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky, Andu děkuji ve středu jsem objednaná na gyndu a uvidíme jaký bude další postup
3. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak dlouho jsem tu už nebyla. Ale nemám ted moc času. V práci už mám novou pracovní sílu kterou zaučuji - teda je to ale dřina. Ale snad to holka brzy všechno pochopí a bude samostatná. Zatím pořád vše vysvětluji - minulý týden mi odcházel už i hlas. Takže přes den se na net nedostanu, protože mi pořád ta nová lítá za prdelí.
Jinak u nás vše při starém. Bříško roste, čekáme na výsledky triple testů. Modlím se at mi ty výsledky nepříjdou domů, protože to by znamenalo něco špatného. No tak uvidíme. Jinak na kontrolu jdeme 11/11. Už se moc těším.
Manžela mám ted na služební cestě, tak do čtvrtka válčím doma sama :unamused:
Holky tak jak budu mít chviličku tak sem kouknu a napíšu, ale spíš to ted vypadá na večer kdy budu psát. přes den se to fakt nedá :angry:
4. lis 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahoj :wink:
Holky těhulky, vám už pěkně naskakují ty týdny, to je skoro k neuvěření :confused: :slight_smile:
4. lis 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahojky holky, tak už máte nějaké představy o dárečcích? zase jako každý rok nevím čím obdarovat tátu, manžel chce hokejku a k tomu přikoupím nějaké maličkosti. Chtěla bych puzzle s naší svatební fotkou, ale to uvidím. No a mamince nějakou tu kosmetiku.

Zítra mám tu návštěvu u gynekologa jsem zvědavá co nám doporučí, ale vidím to na umělé oplodnění. :confused:
4. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
ahojky holky
berryl představa o dárečcích by byla jen mít čas je zajet nakoupit. :grinning: :grinning: a stejně budu mít problém nakoupit jako například tchánovi nebo mému taťkovi s těma staršíma chlapa je to problém za ponožky či pyžamo se urazí a co jiného vymyslet :wink: :wink:
V sobotu jedu s mamkou do polska, chci si už nakoupit nějaké ty volnější trička, od švagrové jsem podědila černé klasické kalhoty do kterých se ještě nějakou dobu vlezu a ještě prý dostanu manžestráky (sákryš nevím jak se to ani píše :pensive: ) a jelikož jsem nikdy žádné trička alá tunika a podobně nenosila tak postupně mi z těch mých vykukuje pupek tak musím něco trochu přidat do šatníku. :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 08:25  • Odpověz
jo a hnedle se tam omrknu po těch dárečcích.
Berryl budu na tebe myslet.
5. lis 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
ahoj holky.
tak jsem nachviličku nakoukla. Berryl - vánoční dárky už řeším a mám už pro synovce a neteř , ted v neděli jsem posílala na objednávku kalendář s našima fotkama - celé rodiny - pro naší babičku - je totiž těžké vybírat něco 80ti leté paní. A tohle vím že jí potěší - takový originální dáreček. No našich se chci zeptat co chtějí - jestli teda po něčem touží, jinak budu muset něco vymyslet. No a pak tchýni a tchánovi to už něco vymyslíme nebo jim dáme penízky at si koupí co chtějí. No ale nejtěžší bude asi pro mého manžela něco vymyslet - teda tady už mi dochází veškeré nápady. No uvidíme
Hafi ahojki. Jé ty jedeš v sobotu do Polska? my taky!!!! Chceme jet kouknout na velkou burzu. Chci už koupit nějaké to povlečení do postýlky - pokud tam bude nějaké pěkné a slušná cena, jdeme kouknout po kočárkách a já se jdu mrknout po svetrech. Trička a rifle zatím teda mám, ale svetry ne. Tak třeba se tam potkáme :wink:
Nešla náhodou dneska Andu k dr.? držím pěsti at je vše v pořádku. Jinak nám domů zatím žádný dopis s genetiky nepřišel tak doufám že je vše teda v pořádku.
no nic musím končit. Zase se tu hrne má náhrada - už mi to začíná lézt na nervy, jak pořád lítá za mnou jak ocas - ještě že na záchod teda můžu sama :grinning:
5. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky za hodinu vyrážím k mudr. jsem celkem nervózní.

Jinak Zabičko a kde ty fotečky necháš dělat (kalendář)?
5. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak já mám zas vymyšlené dárečky jen pro svého drahého, ale pro zbytek rodiny zatím nevím:frowning2: Jinak jojo, byla jsem na kontrole - mimin je v pořádku, srdíčko tluče, vyrostlo na 53 cm a jsem 13tt+5, takže vše jak má být:wink: Akorát fotečku nemáme, protože panu Dr. blbla tiskárna u UTZ, takže ji máme jen uloženou a příště mi ji vytisknou :wink: A když jsem dnes vyrážela k Dr. pěkně jsem se povztekala, páč už se vejdu jen do jedněch kalhot - tak, abych se v nich cítila pohodlně... Takže se musím jít po nějakých poohlédnout:wink:

Berryl, co ty na kontrole??
5. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
Andu, gratuluji ke kontrole :dizzy_face: Ale ta velikost je už k porodu :grinning: Ne, jasně, že jsem pochopila, že to byl překlep... :wink:
5. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
Jéé, Beránku, tak to bych měla co dělat u toho porodu :grinning: Jojo, pochopila jsi správně - samo že 5,3 cm:grinning:
5. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
jejku jsem měla toho tolik napsaného pak jsem musela odejít něco si vyřídit a ono mě to vyhodilo :angry: .
Žabi vy už jdete kupovat povlečeníčko??? Tak doufám, že pak přihodíš fotečku jaké jste vybrali :wink:. A jestli se potkáme tak na mě musíš huknout, já tě nepoznám nevím jak vypadáš nemáš tu fotečku. Jinak ale asi pojedu s mamkou jen na malou burzu k řece. Nechám auto v česku a přejdeme řeku pěšky. Nevím jestli bych na tu velkou trefila a pak chceme jet až později, jelikož se chceme pořádně ráno vyspat a tak nevím zda bychom našli místo na parkování.
Andu jééé gratuluji k dobré zprávě na kontrole, tak já doufám, že už konečně dostaneme nějakou tu fotečku. I když ty andu až později :wink:, ale už víš že ji dostaneš. Tak já uvidím 13.11., ale to už je za týden.
5. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
No, Hafi, já to byz fotečky přežiju, ale přítel bude smutný :wink: Já jsem si ji ani původně nechtěla dělat, ale drahý mě přemlouval, protože nemohl jít se mnou. Tak jsem mu ji slíbila - smůla:wink: Akorát jsem teď hledala, jak velké by mimčo mělo být a zdá se mi nějaké malé... No ale je fakt, že ho pan Dr. ještě kontroloval "spodem", a už bylo trochu schoulené, tak už nešlo možná tak dobře změřit :wink: A taky absolutně nechápu ty hodnoty z NT screeningu :astonished: Byla jsem na něm celkem brzo(v 10tt+1), tak mám ty hodnoty úplně jiné než většina holek na koníkovi, co byly později...
Tak, Hafi, 13. je tu za chvíli, , tak pak taky na vás budu myslet :wink:
5. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
krásný den holky.. dlouho jsme tady nebyla, ale i tak celkově moc nestíhám koníka, což mě teda mooc mrzí.. :frowning2:
ale je mi furt zle a furt bych spala.. snad to bude brzy lepší.. :wink:
5. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
máme nějakou novou těhulinku??? :slight_smile: :slight_smile:
ať můžu gratulovat..
5. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
holky abych vás o to nepřipravila, koukněte do alba! vypadá to, že s mrchou to byl planý poplach... :dizzy_face:
5. lis 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
u nás je teď nemocně.. miška mi půlku noci prozvracela, ráno jsme šly k doktorovi a má nějakou střevní virózu.. do toho se přidal průjem.. tak snad bude brzy v pořádku..
teď spinká, tak snad si trošku odpočine a já vařím a koukám na MK.. :grinning:
5. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Zuzu,no tohle :dizzy_face:
Takže za chvíli tady budu sama :unamused: :grinning:
jééééééééééééééééééé zuzi, já to teď vidím.. // jsou tam, slabjavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')oučká, ale je.. moooooc držím pěsti,a by to vyšlo.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Netěhotná, jsem myslela...
5. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz
co se mi to tam dostalo?.. :grinning:
5. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz
Zuzii, potichounku pomalounku grtuluju a dřím palec i malec,ať to tentokrát vše klape :wink: Ta tvoje čárka vypadá přesně jako vypadala ta moje na prvním testíku:wink:

Jéé, Mišo, tak ať se bobina malá brzo uzdraví!:wink:
5. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
A MS už ti mešká?
ahojky ber.. ne neboj, vy si to schovívíte na vánoce, počkej.. :wink: :slight_smile:
jéé, já píšu jak tatar :grinning:
Mis, určitě :wink: Na štědrý den u záchodové mísy, už se těším :grinning:
5. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.