• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu ahojky.. ty už jsi 4měs, to utíká.. :slight_smile:
no snad se brzy uzdraví.. říkal doktor, že by to mělo trvat pár dní.. :wink:
5. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
hihi, to by byla věčná škoda, ne????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz
Mis, vy se z těch nemocí nevyhrabete :unamused: Snad to nechytneš i ty...
5. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz
čaute holky tak jak to vidím jak jsem tu dlouho nebyla asi jsem fat jalová bo vy jste tady sama těhule a ja pořád nic :frowning2:
5. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Petro, jestli tě můžu "potěšit",tak já po roce taky ne...ale já vím, mně se to říká jinak, když jedno dítě už mám. Každopádně držím palečky, určitě to vyjde :wink: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
ber, no snad ne.. už je mi dost zle normálně a ještě k tomu střevní chřipku.. :unamused: :frowning2:
5. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
petro, držím palce, aby to brzy vyšlo.. :wink:
koukala jsem do albíčka, ten baráček je váš? zááávidím.. :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
Mis, no právě, že by ti to asi ještě přidalo problémy. Tak rychle ať jsou střevní problémy už od vás obou pryč.. :wink:
My se balíme a jdeme ven, zatím ahoj :slight_smile:
zuziku tak držím pěsti :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
beranku: no jsem 28DC přesně... 10DPO podle teplot...ale ty moje cykly jsou záhadný...
beranku neboj, taky to přijde!!! moc držím pěsti!!!!
petko tobě taky... tak ten Femigard asi fakt zabral...
misko měla jsi utrogestan???
5. lis 2008 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
ber papa :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
zuzi, jj brala jsem ho, už došel.. pročpak?
5. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
nebo to nebylo pro mě ta otázka?? :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
misko: no jestli ho v Gynetu dávají...:wink: někde to nechávají na přírodě... snad mě taky vezme brzy
5. lis 2008 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
jj, předepsal mi ho, ale kvůli špinění.. jestli bude vše v pohodě, tak ti ho asi nedá, ne?
5. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz
misko: akorát já už 2dny špinila - krev.
5. lis 2008 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
já jsem si kudělku na minulé kontrole naštvala.. bo mi nabízel natočit dvd a já jsem se zerptala na peníze ( to se na mě díval jak na blbce, že se vůbec ptám na cenu, že mi o to jde ) a pak jsme to odmítla, že kdyžtak příště.. mě to fakt přišlo dost brzy v 7tt a on se tvářil uplně dotčeně, vůbec se mnou pak do konce kontroly nekomunikoval a jen mi řekl, ať si sebou laskavě nosím peníze, že u něj v ordinaci je to potřeba.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :fearful:
5. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
aha.. a testík je pozitivní dneska??? :wink:
tak to by ten utrogestan chtělo, no..
5. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz
kdy si tam budeš volat? :wink:
5. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz
ještě asi nějakou dobu počkáš ne? nebo oni mají stéjně narváno, tak tě sestra objedná až na pozdějc..
5. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
misko: jj, dneska teprve... zítra jdu na krev jako samoplátce, pak se uvidí...
5. lis 2008 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
no tak moc držím pěsti.. a s výší hcg si nelam hlavu, já jsem při prvním odběru měla jen 60 jednotek :wink:
5. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
tak já letím, miška je vzhůru, tak papa zatím :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
misko díky, papa. Určitě dám vědět...taky se zatím loučím a jdu za malou. Děkuji holky :dizzy_face:
5. lis 2008 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dostali žádanku na gyncentrum není to dobré u mě vše v pořádku, ale manžel má málo spermií a jen 20% dravců, je z toho samozřejmě špatný, ale já jsem ho ubezpečila, že to je v pohodě!!! Že to zvládneme. Uvažuji kam jít na ov gyncentrum každý nadává, takže to vidím na pobočku Olomouckého gyn. které je v Polance. Zavolám, objednám se a uvidíme co vymyslí. Zřejmě insemin. nebo umělé, Zatím se v tom nevyznám co je co. Budu muset studovat na internetu. Ach jo jsem z toho špatná, ale hlavně, že máme naději.
5. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
Jé, Zuzi, vlastně ty ses taky pustila do Femigardu, že? On je to snad fakt zázrak :wink:

Berryl, neboj, v gyncentru manžovi vyberou ty nejkvalitnější spermijky a když ty jsi v pořádku, určitě se to uchytí :wink:
5. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
děkuji mám bobky, ale objednáme se a uvidíme jen zatím uvažujeme kam jestli OV nebo Olomouc
5. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
Berryl, slyšela jsem, že Olomouc je lepší a mají prý i větší procento úspěšnosti... Ale podle mě záleží hlavně na lidech, na které narazíš..
5. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Jé vy jste ale upovídané :slight_smile:
Zuzi moc držím pěsti - moc vám to přeji , dej pak vědět jak se to dál vyvíjí :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Hafi tak vy jedete k řece? no my tam byli právě asi v září a moc toho tam nebylo. Já už chci koupit to povlečení hlavně, protože tady u nás za to chtějí hrozné prachy. Nevím potom později jak na tom budu a vše ostatní se dá už koupit za rozumné ceny u nás. Jinak tchýně jede s námi, chce se jít mrknout na dárečky, takže to vemem i po téhle stránce ty nákupy. Jinak se běžte mrknout hned na celnici do toho obchůdku s těma kočárkama - mají jich tam moc a je tam ten co se mi líbí - teda já už asi změnila značku, protože jsem se na tenhle dočetla pár nedostatku, které by mi vadili. Mám vyhlednutý Herqules.
U nevím kdo se mě ptal kde nechávám ten kalendář dělat - tak odpověd u happy foto přes net. Mají tam co chvíli nějaké akcičky a i fotečky u nich výjdou levně v akci a hlavně jsou moc krásné a když je objednám , mám je do dvou dnů doma. Ten kalendáře je to A3 formát a vyjde mě i spoštovným 320Kc. Což je dobrá cena, jinak to mají všude přes 400kc i více. tak uvidím. pak vám napíšu jak mi dojde jak to vypadá.
Berryl to mě mrzí že jste takhle dopadli, ale jak psala Andu když ty jsi v pořádku , tak budu moc držet pěsti at vám to výjde hned na poprvé.
Misakri tobě je chuděro pořád špatně - ty bláho to jsem ráda že mě se to vyhnulo velkým obloukem. ALe neboj ono se to určo brzy spraví.
Jinak nechci zatím nic zakřiknout - poslední slovo bude mít doktor v úterý, ale žádný dopis s genetiky mi nepřišel domů, tak doufám že to vše vyšlo v poho. Měli přijít do 5ti dnů, což bylo včera. Ale jak říkám uvidím co řekne v út dr.
No nic. budu muset končit. přes den tu nakouknu. Moc mi chybí to dopisování přes den s vámi :cry:
mměj te se všichni moc krásně
6. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
dobré ránko holky
6. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.