• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
vážně, my byli spokojení s kovoutourem to jsme jezdili busem do chorvatska nebo černé hory a pohoda.
ale já říkám neexistuje cestovka která by byla perfektní
18. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz
Strouzku, to určitě.
My jsme s kovotourem nikdy nejeli, ale teď jsem měla možnost si vyslechnout nějaké recenze - na pedikuře :grinning:
18. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
Ty jsi ještě v práci?
18. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz
já jsem byla s Melissou travel - ta byla super, bez problémů a skvělá péče (jsou z HK), pak Holiday Brno - taky naprosto bez problémů a pak ti zatracená Blue Style. Už nikdy s nimi
asi taky zkusím Fischera :wink:
já mám sen a to je Zakynthos. Tam bych se chtěla podívat... no uvidíme. Kdybych nemusela koukat na peníze tak bych se chtěla podívat na Mauritius nebo do Mexika...
tak jsem táhla kočár na poštu, to jsem si dala... ufffff :grinning:
18. črc 2008 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
no já mít prašulky jela bych někam do karibiku, teď přišel manža s tím že jeho známej jel přes anglickou cestovku z londýna do karibiku a prej to vyšlo hrozně moc levně prej v hotelu s polopenzí za 15 tis. což mi přijde až neuvěřitelný, no je pravda že rozdíly cen mezi českem a cizíma cestovkama je někdy i 10 tis na zájezd ale tohle je až moc levný, navíc bych se bála že se něco posere a nedomluvím se
18. črc 2008 v 19:00  • Odpověz
strouzku: tak to je teda super cena...až moc. Tomu bych asi taky moc nevěřila a bála se...
no jak se domluvit? Rukama, nohama :wink:
holky krásný víkend, my budeme uklízet a montovat garnýže, ale čeká mě ovu, tak zahálet nebudeme :grinning:
18. črc 2008 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
zuzu i tobě krásný víkend a s chutí do snažení a ať se zadaří :wink:
18. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky kočky :wink: Tož já bych taky hned někam jela a tentokrát bych nepohrdla snad ani týden pod stanem někde na Šumavě...loni jsme neměli dovču, neb manža nedostal v létě ani 3 dny v kuse a letos šetříme na IVF a navíc chodím věčně do CARu, takže bych si aninemohla dovolit někam jet...ale byla by to paráda :wink: No a kdybych si mohla jo vybírat, tak ten Karibik je super nápad :grinning:
19. črc 2008 v 07:20  • Odpověz
Ahojte, holky, tak jsme se včera vrátili z oslavy z Čech a dneska jsem vás konečně dočetla...

Vaše svatební fotečky jsou moc pěkné a jsem zvědavá, jak to s přítelem vymyslíme my :wink: Už jsme se sice v teoretických rovinách na tohle téma bavili, ale kdo ví, kdy to zrealizujem :wink:

Bohužel, my s přítelem pojedem tak akorát na Maltu a Zlaté písky... Hehe, určo se di víte, že říkám bohužel a akorát, že?:wink: No já tim myslím, že nepojedem nikam, neb stále stavíme...:wink:

Dneska mám jít na pohovor, ale tak se mi holky nechce!:frowning2: Jsem po tom víkendu v Čechách nějaká unavená a furt bych chrápala - a to to ani tak náročný večírek nebyl...No tak já jdu kouknout na další inzeráty práce a pak asi vyrazím na ten zmiňovaný pohovor... Ještě je v tak blbou hodinu, kdy jsem zrovna mohla vařit :unamused: :slight_smile:
21. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky,
andu: držím pěstičky na pohovor
Mám tu jednu zlobivou opičku... :grinning: pořád zlobí, jdu ji zpacifikovat
21. črc 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Děkuji, děkuji za držení pěstiček - musím se ale nějak dokopat, zase tak hnusné počasí, že se mi nic nechce:frowning2:
21. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky taky se vám dneska nic nechce? :frowning2:
21. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahoj, Strouži... no je to děs! To je mi teda léto:wink: Už jsem poprosila i kamarádku, aby mi dělala doprovod, jinak já bych se sama snad ani nepřemluvila na ten pohovor dojít :grinning:
21. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
jo vlastně jdeš na pohovor, tak to držím palce no víkend na počasí nebyl zas tak špatný jak jsem myslela dokonce i slunko jsem po dlouhý době viděla
21. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
mi se taky nic nechce :frowning2: jsem z těch záclon úplně hotová...ale už visí! hurá... teď už jen uklidit :grinning:
21. črc 2008 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
jo o záclonách a oknech mi nemluv, teď jsou hrůzostrašné furt čekám na ty nový okna, snad je tento týden pujdem objednat. pak nakoupím nový záclony a to bude sakra rozdíl
21. črc 2008 v 11:21  • Odpověz
ahojte holky,
tak jsem se tu k vám dostala až teď. Uff právě jsme dorazili s chlapama z práce z oběda, měli jsme smažák, a já mám teď pocit, že jsem spolkla šutr. :grinning:
Jeje andu tak to budu držet pěsti, ale to už asi budeš číst až po pohovoru.
No strouzi ani mi o nových oknech nemluv. Teď ve čtvrtek odjedem na ten náš výlet na motorce do Alp, vrátíme se v pondělí a pak už najíždím na postupné třídění a vyklízení. Měníme na celém baráku okna najednou a i když to bude umorné, jelikož si hnedle i vymalujeme tak se na to strášně těším. Jen nevím jak přežije tchán to, že mu jeho věci zabalím do krabic a už je nevytáhnu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
ahoj hafi, taky měníte okna jo? prej je to děs, minule měnili sousedi okna a to jenom 3 a šlo slyšet pič*vání že prej takový bordel ještě neviděli a moje máti to potvrdila prejokna jsou děs, prach všude :frowning2:
21. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
jj naši už taky mají vyměněné v celém baráku sice to dělali na dvě etapy, ale tak to zas měla mamka dvakrát. No já to beru tak, že budu mít vánoční úklid :grinning:
21. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
hafi přesně tak to beru aj já :grinning:
21. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
jo jinak holky mojí kamarádce se narodila v sobotu holčička Elenka. Tak se na ni těším možná, že ji stihnou pustit domů ještě před tím, než pojedem na dovču tak zajdem s manžou juknout.
21. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
hafi to je hezké, no já jsem teď ve fázi že moc miminka neprohlížím bo bych dostala depku a byla bych smutná,já tak mooooc už chcu miminko
21. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
neboj strouzi, snad to brzo přijde. Jen nesmíš asi veškerou energii dávat do toho jak a kdy otěhotnět. Spíš se věnovat něčemu jinému a ono to přijde samo. :grinning: :sunglasses:
21. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
jé holky o OKNECH mi ani nemluvte. Měnili nám na paneláku a už nikdy víc. Pěkně to do ---- (nechci být sprostá, ale jinak to nejde) a nám to teď okolo toho popraskalo atd, máme to úplně v hájíčku. Prach a bordel bych přežila, ale půl roku bez sporáku... (máme malou kuchyň a novou linku a sporák byl v nepovolené vzdálenosti od okna tak byl pryč. A proč půl roku? Protože jsou neschopní a tak dlouho jim to trvalo. Hnus, co?

strouzku: já vím, mě se to kecá, ale hafi má pravdu...

my jsme umyli okna a teď prší a je to v pytli.... :frowning2: ale madam konečně usnula...uf
21. črc 2008 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
holky taky si to říkám že třeba ty okna k tomu dopomůžou no ale nevím no, ani dovča když jssem na to nemyslela nepomohla, teďuvažujeme o druhé dovči v srpnu tak taky nechám myšlenky doma

jinak a jakou jste měli firmu? my chceme od nás od poláků, máti je měla a je spokojená moc a hlavně cenově o x tisíc menší než třeba wiplast
21. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
zuzu no toto??? To byli ale haj.... tak dlouho bez sporáku :rolling_eyes: . No já to taky budu mít všechno totál rozkopané, jelikož už chceme rovnou udělat i kuchyň jelikož tam měla tchýně úplně nesmyslně spíž ve které je akorát furt bordel jelikož tak tchán byl na to zvyklý. Takže budu vařit u mamči, která bydlí na druhém konci vesnice :grinning: a jinak máme venku v posezení zavedenou elektřinu takže kafčo atd zvládnu tam. Snad bude koncem srpna hezké počasí. :fearful:
21. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
stroužku okna nevím, to odsouhlasilo společenství než jsme se nastěhovali... možná mám někde ještě cedulku... ale hlavně firma OSA ...nechci nikoho pomlouvat ale hrůza!!!
jo a stroužečku: já během toho otěhotněla, takže asi tak :wink:
21. črc 2008 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
my máme domluvenou firmu Šupík jsme viděli jejich díla a super. Ono hlavně jde o zedníky, protože stejně všechny okna jsou z polska. Vím to díky kamarádovi co jezdí s kamionem. :unamused:
21. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
hafi: no určitě... to je jasný... taky bych řekla, že 99% jsou z Polska..
a zedníci - no to byli spíš ucha než zedníci anebo vysloužilí váleční zajatci... buď 16ti letí nebo 70ti letí :frowning2:
21. črc 2008 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zuzi hezky napsáno
21. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.