• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Dobré ráno... Ehm, pro většinu z vás tedy už dobré dopoledne :wink:

No, Žabi, máš tam s tou co zaučuješ najednou moc práce, že:wink: Aspoň, že, jak jsi psala, vyčůrat tě nechá o samotě!:grinning:
A neboj, když dopis nedošel, určo je s mimoušem všechno v pohodě :wink:

Zuzi, tak co čárečky, sílí?? :wink: Nebo odoláváš, netestuješ a počkáš až na verdikt doktora??:wink:
6. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
cože cože?? zuzu je těhule????????
6. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
huž to vidím téda chvíli tu nejsem a tady se těhotní. Zuzu gratulace krása, závidím moc a moc :pensive:
6. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky,
samozřejmě testím ;)zdá se mi trochu silnější, ale včerejší test je zaschlý, to taky dělá hodně. Kažodpádně jsem ráno byla na krvi a čekám na výsledky...
strouzi děkuji :wink: doufám, že se i ty brzy dočkáš...a beranek a berryl... helenka tu taky dlouho nebyla...
6. lis 2008 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, kdy se dozvíš výsledek?:wink: Budu držet pěsti ať to vyjde:wink:
6. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz
ahojte holky
zuzi netrpělivě čekáme, myslíme na tebe a držíme pěsti
:wink:
6. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
Holky:Zuzu ještě čeká na výsledkz u Dr. prý budou ve dvě :slight_smile: pak dám vědět :wink: -omlouvam se že jsem vám sem vlezla :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky, zabi děkuji

no jinak známého je kamarád na gyncentru v OV a chce ať jdu tam, že mi to zařídí, tak za zkoušku nic nedám a když tak půjdu do té polanky http://www.fertimed.cz/ však se mrkněte
6. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz
autor
Berryl však uvidíš jaké to bude taky v OV a když tam máš známého tak se k tobě budou určo chovat dobře.
Katko tak určo sem hod info jak dopadla Zuzi , at jsme v přehledu. Moc jí držím pěsti at to výjde.
Jé holky já už bych tak šla domů. Dostala jsem se na net, protože ta mladá šla na záchod tak já hned hup za vámi.
No a co je s Helenkou jak psala Zuzi že tu už dlouho nebyla? přiletěli z dovolené a pak nic. Asi na nás zapoměla.
6. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky holky promiňte že vám tady lezu,ale není někdo z vás třeba z poruby.Hledám někoho kdo je taky těhulka jako já.Na pokec,brouzdání po obchodu a tak.Mějte se hezky,papa. :slight_smile:
6. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
Ahoj Andrej. Já jsem z Poruby a jsem těhulka. A odkud z Poruby jsi?
6. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz
Holky tak Zuzu psala že ma malo 5,1 :pensive:
6. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jé tak to já se v těchto hodnotách nevyznám , ale to neznamená nic ne? na testu měla dvě čárky. Nedělala bych předčasné závěry. Já si myslím že to bude vše dobré. :slight_smile:
6. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
Já těm čísílkům taky nerozumím... Ale taky bych to ještě neuzavírala. Přece jen testila hodně brzy, jako já a měla i podobně "silnou čárečku". A ta moje zesílila pořádně, že vypadala stejně jako ta kontrolní, až za 11 dní! A k Dr. jsem šla asi 3 dny po tom, co mi čárka tak hodně zesílila a Dr. viděl opravdu jen malinkatého pidižvíka! Takže třeba to Zuzik chytla opravdu hodně v začátku, ne??
6. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ježiš, píšu jak hotentot!:grinning:
6. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj zabko,já bydlím vedle Bohemky,na Sokolovské,ale jsme v podnájmu a příští rok si chceme kupovat byteček,ale taky v porubě.A ty bydlíš kde?
6. lis 2008 v 15:04  • Odpověz
krásný den berušky.. :slight_smile:
6. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
co ta zuzi??? :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
jéé, už to vidím.. to jako 5,1 jde změřit, jo? jako i s desetinnou čárkou?
já jsem koukala do těch různých tabulek, tak ta hodnota má fakt velikánské rozmezí.. takže si myslím, že ještě není nic ztraceno.. uvidí se, jak to bude třeba zítra při odběru.. moooc držíme pěsti zuzi.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
ahoj Andrejko tak jsem z Poruby jen né těhulka :frowning2: zatím
6. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
hihi.. a já jsem uplně mimo ovu :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
ahoj berryl,určitě budeš
právě hledám někoho s kým bych mohla třeba trávit čas,mám spoustu kamarádek,ale oni už mají jiné zájmy než já,to jenom někde pařit a tak.Já do práce nechodím,tak hodně času trávím doma,ne nenudím se,ale taková spřízněná dušička by neuškodila,tak proto jsme s eptala.
6. lis 2008 v 15:53  • Odpověz
ahojte holky...
kači dík za info. Mám 50,1 ... ještě to není ztraceno, ale pořád žádná jistota....
Andrej já jsem z Poruby a možná jsem i těhulka
děkuji za podporu :wink:určitě je to v začátku ale když já to nevydržím, chci to vědět hned, že...
6. lis 2008 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
Ježíš já se omlouvam teď koukam že jsem to zuzi hcg napsala špatně-vypadla mi nula :sweat_smile: :sweat_smile: pardon-teda to jsem informátor na nic
6. lis 2008 v 17:13  • Odpověz
Zuzi, probůh, nepanikař:wink: Když máš 50,1 tak se to určo ještě zvedne!! Nejistota to je pěkná, ale proto já radši jen testovala a k Dr. se objednávala až čára byla pořádně tlustá a nemizela :wink: Neboj, ono se to rozjede, držím palce:wink:
6. lis 2008 v 17:41  • Odpověz
andu: doufám, snad jo. Nejistota je šílená. ALe ydržela jsem to už několikrát, vydržím i teď...
moc děkuji
kači nic se neděje...jsi moc hodná, že jsi to písla i sem k holkám...
6. lis 2008 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ránnnoo.
Hurá paťulínek je tady. Doufám že to dneska rychle uteče.
Andrej tak to jsme skoro sousedky - já bydlím na Lvovské - nad Hruškou (tramvaj Čistírny). Tak to máme k sobě pár kroků. Já teda doma nejsem , chodím do práce, ale jestli budeš chtít někdy pokecat, tak není problém.
Jinak Zuzi uvidíš že těhulinka jsi. Moccc, ti držíme s fazolkem pěsti :slight_smile:
Jinak co nového holky?
7. lis 2008 v 07:39  • Odpověz
ahojte holky a dobré ranko,
Zuzi myslíme na tebe. Hóóóóóódně moc. Tak taky doufám, že ten pátek rychle uteče. Dneska se mi tu příšerně nechce sedět. blebleble
Začínáme mít oslavní maraton. Zítra jdeme oslavit narozeninky od kamaráda, kde mají tu Elušku co mám na fotkách v albíčku. V neděli mi teta přijde zkolaudovat kuchyň. Příští víken oslava narozeninek mé nejlepší kamarádky ze základky a další víkend jedeme za moji nejlepší kamarádkou z vysoké do Českých Budějovic. No prostě každý víkend máme něco a to už ke konci listopadu chci začít péct cukroví. Na začátku prosince oslavíme moje narozeninky a pak vánoce a to tak rychle uteče, že se ani nenaděju a bude tu nový rok a už se to bude schylovat k chvíli kdy budeme mít Kukuátko u sebe. :wink: :wink:
7. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzu, moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2008 v 09:55  • Odpověz
jééé, co to vidím zuzi... takže potvrzeno??? veliká gratulaceeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.